Увага! Дослідна експлуатація

Херсонська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Асканія-Нова селищна територіальна громада Чаплинський район 1. смт Асканія-Нова
2. с-ще Іллінка
3. с-ще Комиш
4. с-ще Маркеєв
5. с-ще Молочне
6. с-ще Новий Етап
7. с-ще Питомник
6525455300
2 Бехтерська сільська територіальна громада Голопристанський район 1. с. Бехтери
2. с. Новочорномор'я
3. с. Олексіївка
6522380500
3 Борозенська сільська територіальна громада Борозенське Великоолександрівський район 1. с. Борозенське
2. с. Дмитренка
3. с. Костомарове
4. с. Красносільське
5. с. Кучерське
6. с. Нова Кубань
7. с. П'ятихатки
8. с. Садок
9. с. Стариця
10. с. Чарівне
6520981000
4 Великокопанівська сільська територіальна громада Великі Копані Олешківський район 1. с. Великі Копані
2. с. Добросілля
3. с-ще Абрикосівка
6525080500
5 Виноградівська сільська територіальна громада Олешківський район 1. смт Брилівка
2. с. Виноградове
3. с. Клини
4. с. Мирне
5. с. Привітне
6. с. Рідне
7. с. Тарасівка
6525081000
6 Гладківська сільська територіальна громада Голопристанський район 1. с. Великий Клин
2. с. Гладківка
3. с. Рідна Україна
4. с. Таврійське
6522382000
7 Горностаївська селищна територіальна громада Горностаївський район 1. смт Горностаївка
2. с. Василівка
3. с. Велика Благовіщенка
4. с. Вільне
5. с. Заводівка
6. с. Зелений Под
7. с. Козачі Лагері
8. с. Кочубеївка
9. с. Красне
10. с. Лопатки
11. с. Маринське
12. с. Нова Благовіщенка
13. с. Нові Олешки
14. с. Новоєлизаветівка
15. с. Ольгине
16. с. Славне
17. с. Софіївка
18. с. Червоноблагодатне
19. с. Ясна Поляна
6522655100
8 Зеленопідська сільська територіальна громада Каховський район 1. с. Архангельська Слобода
2. с. Діброва
3. с. Дмитрівка
4. с. Калинівка
5. с. Петропавлівка
6. с. Подівка
7. с. Просторе
8. с-ще Зелена Рубанівка
9. с-ще Зелений Під
6523585500
9 Каланчацька селищна територіальна громада Каланчацький район 1. смт Каланчак
2. с. Бабенківка Друга
3. с. Бабенківка Перша
4. с. Вербове
5. с. Гаврилівка Друга
6. с. Максима Горького
7. с. Новокиївка
8. с. Новопавлівка
9. с. Олександрівка
10. с. Привілля
11. с-ще Роздольне
6523255100
10 Костянтинівська сільська територіальна громада Горностаївський район 1. с. Антонівка
2. с. Братолюбівка
3. с. Дубівка
4. с. Запорізьке
5. с. Зірка
6. с. Костянтинівка
7. с. Миколаївка
8. с. Старолук'янівка
9. с. Червона Поляна
6522683000
11 Кочубеївська сільська територіальна громада Кочубеївка Високопільський район 1. с. Заградівка
2. с. Кам'янка
3. с. Кочубеївка
4. с. Краснівка
5. с. Микільське
6. с. Наталине
7. с. Нова Шестірня
8. с. Новобратське
9. с. Орлове
10. с. Пригір'я
11. с. Рівнопілля
12. с. Розівка
13. с. Світлівка
14. с. Свободне
6521881501
12 Мирненська селищна територіальна громада Каланчацький район 1. смт Мирне
2. с. Каїрка
3. с. Макарівка
4. с. Пам'ятник
5. с. Польове
6. с. Преображенка
7. с. Ставки
6523255400
13 Музиківська сільська територіальна громада Білозерський район 1. с. Висунці
2. с. Загорянівка
3. с. Мірошниківка
4. с. Музиківка
5. с-ще Східне
6520383500
14 Тавричанська сільська територіальна громада Тавричанка Каховський район 1. с. Дудчине
2. с. Заозерне
3. с. Любимо-Мар'ївка
4. с. Любимо-Павлівка
5. с. Мар'янівка
6. с. Ольгівка
7. с. Скворцівка
8. с. Солідарне
9. с. Тавричанка
6523585000
15 Хрестівська сільська територіальна громада Чаплинський район 1. с. Долинське
2. с. Маячинка
3. с. Надеждівка
4. с. Наталівка
5. с. Новонаталівка
6. с. Рогачинка
7. с. Світле
8. с. Хрестівка
9. с. Шевченка
6525481500
16 Чаплинська селищна територіальна громада Чаплинський район 1. смт Чаплинка
2. с. Андріївка
3. с. Балтазарівка
4. с. Білоцерківка
5. с. Кудряве
6. с. Кучерявоволодимирівка
7. с. Магдалинівка
8. с. Морозівка
9. с. Нове
10. с. Новий Гай
11. с. Першокостянтинівка
12. с. Рачівка
13. с. Скадовка
14. с. Червона Поляна
15. с. Червоний Яр
16. с. Чорна Долина
6525455100
17 Чулаківська сільська територіальна громада Голопристанський район 1. с. Забарине
2. с. Рибальче
3. с. Чулаківка
4. с-ще Виноградне
6522386000