Увага! Дослідна експлуатація

Чернігівська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Батуринська міська територіальна громада Бахмацький район 1. м. Батурин
2. с. Бондарі
3. с. Веселівка
4. с. Городище
5. с. Лісова Поляна
6. с. Матіївка
7. с. Мости
8. с. Нове Полісся
9. с. Обірки
10. с. Часниківка
11. с. Шумин
12. с-ще Голубів
13. с-ще Каціри
14. с-ще Лопатин
15. с-ще Прохори
16. с-ще Шумейкине
7420355300
2 Вертіївська сільська територіальна громада Вертіївка Ніжинський район 1. с. Бобрик
2. с. Вертіївка
3. с. Каблуки
4. с. Кардаші
5. с. Мала Кошелівка
6. с. Низи
7. с. Титівка
8. с. Холявки
9. с. Хомине
10. с. Яблуневе
11. с-ще Юність
7423381901
3 Гончарівська селищна територіальна громада Чернігівський район 1. смт Гончарівське
2. с. Жеведь
3. с. Козероги
4. с. Смолин
7425555200
4 Деснянська селищна територіальна громада Десна Козелецький район 1. смт Десна
2. с. Бір
3. с. Короп'є
4. с. Косачівка
5. с. Лошакова Гута
6. с. Морівськ
7. с. Отрохи
8. с. Рудня
9. с. Сорокошичі
10. с. Тужар
7422055400
5 Іванівська сільська територіальна громада Чернігівський район 1. с. Буди
2. с. Вікторівка
3. с. Драчівщина
4. с. Друцьке
5. с. Золотинка
6. с. Іванівка
7. с. Количівка
8. с. Красне
9. с. Ладинка
10. с. Скорінець
11. с. Слобода
12. с. Ягідне
7425582800
6 Ічнянська міська територіальна громада Ічнянський район 7421710100
7 Кіптівська сільська територіальна громада Кіпті Козелецький район 1. с. Борсуків
2. с. Вовчок
3. с. Гайове
4. с. Димерка
5. с. Кіпті
6. с. Новий Шлях
7. с. Олбин
8. с. Підлісне
9. с. Розівка
10. с. Савинка
11. с. Самійлівка
12. с-ще Прогрес
7422083300
8 Комарівська сільська територіальна громада Борзнянський район 1. с. Берестовець
2. с. Ворона
3. с. Іллінці
4. с. Комарівка
5. с. Красносільське
6. с. Линівка
7. с. Прохори
8. с. Сидорівка
9. с. Смоляж
10. с. Ховми
11. с. Шевченка
12. с-ще Запоріжжя
7420882000
9 Коропська селищна територіальна громада Коропський район 1. смт Короп
2. с. Атюша
3. с. Билка
4. с. Борисове
5. с. Будище
6. с. Бужанка
7. с. Вишеньки
8. с. Вільне
9. с. Галичівка
10. с. Городище
11. с. Горохове
12. с. Гута
13. с. Дрібці
14. с. Єгорівка
15. с. Карацюбине
16. с. Карильське
17. с. Краснопілля
18. с. Кучі
19. с. Лебедин
20. с. Лубенець
21. с. Лукнів
22. с. Мохове
23. с. Накот
24. с. Некрите
25. с. Нехаївка
26. с. Новоселиця
27. с. Нориця
28. с. Оболоння
29. с. Поліське
30. с. Поляна
31. с. Придеснянське
32. с. Пуста Гребля
33. с. Ранок
34. с. Риботин
35. с. Рижки
36. с. Рождественське
37. с. Рубанників
38. с. Синявка
39. с. Тарасівка
40. с. Черешеньки
41. с. Чорнявка
42. с. Шабалинів
43. с-ще Груди
44. с-ще Зайцеве
45. с-ще Лиса Гора
7422255100
10 Корюківська міська територіальна громада Корюківський район 7422410100
11 Куликівська селищна територіальна громада Куликівський район 7422755100
12 Лосинівська селищна територіальна громада Ніжинський район 1. смт Лосинівка
2. с. Вікторівка
3. с. Леонідівка
4. с. Погребець
5. с. Садове
6. с. Сальне
7. с. Степ
8. с. Терешківка
9. с. Шатура
10. с. Шняківка
7423355400
13 Любецька селищна територіальна громада Ріпкинський район 7424456000
14 Макіївська сільська територіальна громада Макіївка Носівський район 1. с. Вербове
2. с. Ганнівка
3. с. Кленове
4. с. Макіївка
5. с. Пустотине
6. с. Степове
7423883001
15 Менська міська територіальна громада Менський район 1. м. Мена
2. смт Макошине
3. с. Бірківка
4. с. Блистова
5. с. Величківка
6. с. Вільне
7. с. Дерепівка
8. с. Дібрівка
9. с. Дмитрівка
10. с. Дягова
11. с. Загорівка
12. с. Киселівка
13. с. Комарівка
14. с. Куковичі
15. с. Лазарівка
16. с. Ліски
17. с. Луки
18. с. Майське
19. с. Максаки
20. с. Нові Броди
21. с. Овчарівка
22. с. Остапівка
23. с. Осьмаки
24. с. Семенівка
25. с. Синявка
26. с. Слобідка
27. с. Стольне
28. с. Ушня
29. с. Феськівка
30. с. Чорногорці
31. с-ще Куковицьке
32. с-ще Прогрес
33. с-ще Садове
7423010100
16 Михайло-Коцюбинська селищна територіальна громада Чернігівський район 1. смт Михайло-Коцюбинське
2. с. Андріївка
3. с. Антоновичі
4. с. Бірки
5. с. Ведильці
6. с. Гірманка
7. с. Жукотки
8. с. Зайці
9. с. Кархівка
10. с. Кругле
11. с. Левковичі
12. с. Левоньки
13. с. Леньків Круг
14. с. Льгів
15. с. Льгівка
16. с. Малійки
17. с. Москалі
18. с. Пльохів
19. с. Скугарі
20. с. Шибиринівка
7425555400
17 Мринська сільська територіальна громада Носівський район 1. с. Киселівка
2. с. Лихачів
3. с. Мрин
4. с. Плоске
5. с. Роздольне
6. с. Селище
7. с. Хотинівка
7423883500
18 Новобасанська сільська територіальна громада Бобровицький район 7420684800
19 Носівська міська територіальна громада Носівський район 1. м. Носівка
2. с. Андріївка
3. с. Володькова Дівиця
4. с. Дебреве
5. с. Дослідне
6. с. Іржавець
7. с. Кобилещина
8. с. Козари
9. с. Коробчине
10. с. Криниця
11. с. Лісові Хутори
12. с. Лукашівка
13. с. Підгайне
14. с. Ставок
15. с. Сулак
16. с. Тертишники
17. с. Яблунівка
18. с. Ясна Зірка
7423810100
20 Остерська міська територіальна громада Козелецький район 1. м. Остер
2. с. Беремицьке
3. с. Білики
4. с. Бірки
5. с. Дешки
6. с. Жилин Млинок
7. с. Жуківщина
8. с. Крені
9. с. Любечанинів
10. с. Набільське
11. с. Поліське
12. с. Романьки
13. с. Самсони
14. с. Туманська Гута
7422010400
21 Парафіївська селищна територіальна громада Парафіївка Ічнянський район 1. смт Парафіївка
2. с. Боярщина
3. с. Власівка
4. с. Загін
5. с. Зоцівка
6. с. Іваниця
7. с. Ковтунівка
8. с. Купина
9. с. Лисогори
10. с. Мартинівка
11. с. Петрушівка
12. с. Проліски
13. с. Хаїха
14. с. Южне
15. с-ще Качанівка
16. с-ще Лугове
17. с-ще Софіївка
18. с-ще Шевченка
7421755700
22 Плисківська сільська територіальна громада Борзнянський район 7420886000
23 Сновська міська територіальна громада Сновський район 1. м. Сновськ
2. с. Безуглівка
3. с. Великий Щимель
4. с. Гвоздиківка
5. с. Гірськ
6. с. Глибокий Ріг
7. с. Гута-Студенецька
8. с. Єліне
9. с. Єнькова Рудня
10. с. Жовідь
11. с. Журавок
12. с. Загребельна Слобода
13. с. Займище
14. с. Заріччя
15. с. Іванівка
16. с. Ількуча
17. с. Камка
18. с. Клюси
19. с. Крестопівщина
20. с. Куропіївка
21. с. Кучинівка
22. с. Липівка
23. с. Лосєва Слобода
24. с. Лютівка
25. с. Михайлівка
26. с. Мишине
27. с. Містки
28. с. Млинок
29. с. Низківка
30. с. Нові Боровичі
31. с. Нові Млини
32. с. Петрівка
33. с. Піщанка
34. с. Пльохів
35. с. Попільня
36. с. Привільне
37. с. Радвине
38. с. Рогізки
39. с. Руда
40. с. Сальне
41. с. Селище
42. с. Слава
43. с. Смяч
44. с. Сновське
45. с. Софіївка
46. с. Стара Рудня
47. с. Старі Боровичі
48. с. Суничне
49. с. Тихоновичі
50. с. Тур'я
51. с. Філонівка
52. с. Хотуничі
53. с. Хрінівка
54. с. Чепелів
55. с. Шкробове
56. с. Щокоть
57. с-ще Лука
7425810100