Увага! Дослідна експлуатація

Черкаська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Білозірська сільська територіальна громада Білозір'я Черкаський район 1. смт Ірдинь
2. с. Білозір'я
3. с-ще Баси
7124981001
2 Єрківська селищна територіальна громада Єрки Катеринопільський район 1. смт Єрки
2. с. Залізнячка
3. с. Радчиха
7122255400
3 Іркліївська сільська територіальна громада Іркліїв Чорнобаївський район 7125182800
4 Ліплявська сільська територіальна громада Канівський район 7122083900
5 Матусівська сільська територіальна громада Шполянський район 7125785200
6 Мліївська сільська територіальна громада Городищенський район 7120385000
7 Мокрокалигірська сільська територіальна громада Мокра Калигірка Катеринопільський район 1. с. Єлизаветка
2. с. Любисток
3. с. Мокра Калигірка
4. с. Надвисся
5. с. Суха Калигірка
6. с. Ярошівка
7. с-ще Червоний Брід
7122283701
8 Моринська сільська територіальна громада Корсунь-Шевченківський район 7122585300
9 Набутівська сільська територіальна громада Корсунь-Шевченківський район 1. с. Бровахи
2. с. Буда-Бровахівська
3. с. Деренковець
4. с. Драбівка
5. с. Кичинці
6. с. Корнилівка
7. с. Мірошниківка
8. с. Набутів
9. с. Нетеребка
10. с. Паськів
11. с. Сахнівка
12. с-ще Сахнівське
13. с-ще Червоне
10 Ротмістрівська сільська територіальна громада Смілянський район 1. с. Ковалиха
2. с. Куцівка
3. с. Мельниківка
4. с. Ротмістрівка
5. с-ще Вовківка
7123787200
11 Селищенська сільська територіальна громада Корсунь-Шевченківський район 1. с. Гута-Селицька
2. с. Селище
3. с. Сухини
4. с. Тараща
7122587600
12 Стеблівська селищна територіальна громада Стеблів Корсунь-Шевченківський район 1. смт Стеблів
2. с. Гута-Стеблівська
3. с. Дацьки
4. с. Комарівка
5. с. Нова Буда
6. с. Переможинці
7. с. Прутильці
8. с. Сидорівка
9. с. Скрипчинці
10. с. Хильки
11. с. Шендерівка
12. с. Яблунівка
13 Степанецька сільська територіальна громада Канівський район 1. с. Беркозівка
2. с. Буда-Горобіївська
3. с. Горобіївка
4. с. Дарівка
5. с. Ключники
6. с. Копіювата
7. с. Лізки
8. с. Малий Ржавець
9. с. Мартинівка
10. с. Новоукраїнка
11. с. Павлівка
12. с. Пилява
13. с. Полствин
14. с. Попівка
15. с. Степанці
16. с-ще Копіювате
17. с-ще Степанецьке
7122087800
14 Тальнівська міська територіальна громада Тальне Тальнівський район 1. м. Тальне
2. с. Гордашівка
3. с. Соколівочка
4. с. Червоне
5. с-ще Здобуток
6. с-ще Степне
7. с-ще Тарасівка
15 Шполянська міська територіальна громада Шполянський район 1. м. Шпола
2. с. Кримки
7125710100