Увага! Дослідна експлуатація

Хмельницька область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Берездівська сільська територіальна громада Берездів Славутський район 1. с. Берездів
2. с. Бесідки
3. с. Великий Правутин
4. с. Веселинівка
5. с. Гориця
6. с. Дяків
7. с. Зубівщина
8. с. Красносілка
9. с. Красностав
10. с. Кутки
11. с. Малий Правутин
12. с. Манятин
13. с. Мирутин
14. с. Михайлівка
15. с. Модестівка
16. с. Мухарів
17. с. Печиводи
18. с. Піддубці
19. с. Плоска
20. с. Селичів
21. с. Ставичани
22. с. Сьомаки
23. с. Тростянець
24. с. Улянівка
25. с. Хвощівка
26. с. Шагова
27. с. Яблунівка
6823980601
2 Війтовецька селищна територіальна громада Війтівці Волочиський район 1. смт Війтівці
2. с. Бокиївка
3. с. Бронівка
4. с. Видава
5. с. Завалійки
6. с. Зелена
7. с. Качуринці
8. с. Кривачинці
9. с. Криштопівка
10. с. Куровечка
11. с. Медведівка
12. с. Мочулинці
13. с. Павликівці
14. с. Петриківці
15. с. Писарівка
16. с. Порохня
17. с. Сарнів
6820955300
3 Волочиська міська територіальна громада Волочиськ Волочиський район 1. м. Волочиськ
2. с. Авратин
3. с. Бальківці
4. с. Бутівці
5. с. Вигода
6. с. Вільшани
7. с. Вочківці
8. с. Гарнишівка
9. с. Гонорівка
10. с. Зайчики
11. с. Збручівка
12. с. Іванівці
13. с. Канівка
14. с. Клинини
15. с. Копачівка
16. с. Користова
17. с. Курилівка
18. с. Кушнирівська Слобідка
19. с. Левківці
20. с. Лозова
21. с. Лонки
22. с. Маначин
23. с. Мирівка
24. с. Мислова
25. с. Ожигівці
26. с. Пальчинці
27. с. Петрівка
28. с. Петрівщина
29. с. Поляни
30. с. Постолівка
31. с. Ріпна
32. с. Рябіївка
33. с. Сербинів
34. с. Случ
35. с. Соболівка
36. с. Тарноруда
37. с. Федірки
38. с. Чухелі
39. с. Щаснівка
40. с. Яхнівці
6820910100
4 Ганнопільська сільська територіальна громада Ганнопіль Славутський район 1. с. Великий Скнит
2. с. Ганнопіль
3. с. Глинники
4. с. Довжки
5. с. Досін
6. с. Киликиїв
7. с. Клепачі
8. с. Малий Скнит
9. с. Нараївка
10. с. Понора
11. с. Прикордонна Улашанівка
12. с. Рівки
13. с. Соснівка
14. с. Хоняків
15. с. Хоросток
16. с. Шатерники
6823980301
5 Гвардійська сільська територіальна громада Гвардійське Хмельницький район 1. с. Гвардійське
2. с. Гелетинці
3. с. Данюки
4. с. Доброгорща
5. с. Жучківці
6. с. Нафтулівка
7. с. Немичинці
8. с. Олешківці
9. с. Райківці
10. с. Хоминці
11. с. Чабани
6825081501
6 Гуківська сільська територіальна громада Чемеровецький район 1. с. Бурти
2. с. Гуків
3. с. Долинівка
4. с. Жабинці
5. с. Мала Бережанка
6. с. Мар'янівка
7. с. Пукляки
8. с. П'ятничани
6825282000
7 Гуменецька сільська територіальна громада Гуменці Кам'янець-Подільський район 1. с. Абрикосівка
2. с. Великозалісся
3. с. Вербка
4. с. Голосків
5. с. Гуменці
6. с. Дубинка
7. с. Думанів
8. с. Залісся Друге
9. с. Киселівка
10. с. Колубаївці
11. с. Корчівка
12. с. Лисогірка
13. с. Малозалісся
14. с. Нігин
15. с. Привороття Друге
16. с. Пудлівці
17. с. Слобідка-Гуменецька
18. с. Супрунківці
19. с. Тернавка
20. с. Улянівка
21. с-ще Сахкамінь
6822481801
8 Дунаєвецька міська територіальна громада Дунаївці Дунаєвецький район 1. м. Дунаївці
2. с. Антонівка
3. с. Велика Кужелева
4. с. Велика Побійна
5. с. Великий Жванчик
6. с. Вихрівка
7. с. Воробіївка
8. с. Ганнівка
9. с. Гірчична
10. с. Голозубинці
11. с. Городиська
12. с. Гута-Блищанівська
13. с. Гута-Яцьковецька
14. с. Дем'янківці
15. с. Держанівка
16. с. Дубинка
17. с. Заголосна
18. с. Залісці
19. с. Заставля
20. с. Зеленче
21. с. Іванківці
22. с. Катеринівка
23. с. Кривчик
24. с. Ксаверівка
25. с. Лисець
26. с. Ліпини
27. с. Мала Кужелівка
28. с. Мала Побіянка
29. с. Малий Жванчик
30. с. Миньківці
31. с. Млаки
32. с. Мушкутинці
33. с. Нестерівці
34. с. Панасівка
35. с. Пільний Мукарів
36. с. Притулівка
37. с. Рахнівка
38. с. Рачинці
39. с. Руда-Гірчичнянська
40. с. Сивороги
41. с. Синяківці
42. с. Січинці
43. с. Слобідка-Гірчичнянська
44. с. Сокілець
45. с. Соснівка
46. с. Степок
47. с. Трибухівка
48. с. Чаньків
49. с. Чимбарівка
50. с. Ярова Слобідка
51. с. Яцьківці
6821810100
9 Дунаєвецька селищна територіальна громада Дунаївці Дунаєвецький район 1. смт Дунаївці
2. с. Варварівка
3. с. Гамарня
4. с. Гута-Морозівська
5. с. Лошківці
6. с. Малий Карабчіїв
7. с. Маліївці
8. с. Міцівці
9. с. Морозів
10. с. Підлісний Мукарів
11. с. Слобідка-Малієвецька
12. с. Сприсівка
13. с. Ставище
14. с. Тернова
15. с. Тинна
16. с. Томашівка
17. с. Удріївці
18. с. Харитонівка
6821855300
10 Китайгородська сільська територіальна громада Китайгород Кам'янець-Подільський район 1. с. Броварі
2. с. Вихватнівці
3. с. Гелетина
4. с. Демшин
5. с. Дерев'яне
6. с. Калачківці
7. с. Китайгород
8. с. Колодіївка
9. с. Ленівка
10. с. Патринці
11. с. Привітне
12. с. Рогізна
13. с. Субіч
6822483901
11 Колибаївська сільська територіальна громада Колибаївка Кам'янець-Подільський район 1. с. Вільховець
2. с. Княгинин
3. с. Колибаївка
4. с. Острівчани
5. с. Смотрич
6. с. Ходорівці
7. с. Червона Чагарівка
6822484201
12 Ленковецька сільська територіальна громада Шепетівський район 1. с. Білопіль
2. с. Брикуля
3. с. Велика Рішнівка
4. с. Вербівці
5. с. Вишневе
6. с. Коса Рішнівка
7. с. Коськів
8. с. Лавринівці
9. с. Ленківці
10. с. Марківці
11. с. Мокіївці
12. с. Пиляї
13. с. Сошки
14. с. Старі Бейзими
15. с. Степ
16. с. Сульжин
17. с. Чотирбоки
6825583800
13 Летичівська селищна територіальна громада Летичів Летичівський район 1. смт Летичів
2. с. Антонівка
3. с. Анютине
4. с. Білецьке
5. с. Бохни
6. с. Буцні
7. с. Варенка
8. с. Вербка
9. с. Голенищеве
10. с. Горбасів
11. с. Гречинці
12. с. Грушківці
13. с. Іванинці
14. с. Козачки
15. с. Копитинці
16. с. Кудинка
17. с. Лісо-Березівка
18. с. Лозни
19. с. Майдан
20. с. Майдан-Вербецький
21. с. Майдан-Голенищівський
22. с. Майдан-Сахнівський
23. с. Малаківщина
24. с. Марківці
25. с. Михунки
26. с. Москалівка
27. с. Нова Гута
28. с. Новокостянтинів
29. с. Новомиколаївка
30. с. Подільське
31. с. Попівці
32. с. Прилужне
33. с. Ревуха
34. с. Рожни
35. с. Розсохувата
36. с. Російська Буда
37. с. Рудня
38. с. Сахни
39. с. Свічна
40. с. Снітівка
41. с. Суслівці
42. с. Терлівка
43. с. Чапля
44. с. Юрченки
45. с. Ялинівка
6823055100
14 Лісовогринівецька сільська територіальна громада Лісові Гринівці Хмельницький район 1. с. Аркадіївці
2. с. Гнатівці
3. с. Климашівка
4. с. Лісові Гринівці
5. с. Моломолинці
6. с. Пашківці
7. с. Печеськи
8. с. Редвинці
9. с. Скаржинці
10. с. Стуфчинці
11. с. Терешівці
12. с. Тиранівка
13. с. Ходаківці
14. с. Шпичинці
6825083601
15 Маківська сільська територіальна громада Маків Дунаєвецький район 1. с. Блищанівка
2. с. Маків
3. с. Михайлівка
4. с. Слобідка-Балинська
5. с. Слобідка-Залісецька
6. с. Слобідка-Рахнівська
7. с. Чечельник
8. с. Шатава
6821884701
16 Меджибізька селищна територіальна громада Меджибіж Летичівський район 1. смт Меджибіж
2. с. Волосівці
3. с. Головчинці
4. с. Голосків
5. с. Западинці
6. с. Лисогірка
7. с. Митківці
8. с. Русанівці
9. с. Ставниця
10. с. Требухівці
11. с. Шрубків
12. с. Ярославка
6823055400
17 Наркевицька селищна територіальна громада Наркевичі Волочиський район 1. смт Наркевичі
2. с. Баглаї
3. с. Березина
4. с. Бубнівка
5. с. Глядки
6. с. Дзеленці
7. с. Копачівка Друга
8. с. Кущівка
9. с. Личівка
10. с. Новоленськ
11. с. Пахутинці
12. с. Сергіївка
13. с. Трительники
14. с. Чернява
15. с. Шмирки
16. с. Юхимівці
6820955700
18 Новоушицька селищна територіальна громада Нова Ушиця Новоушицький район 1. смт Нова Ушиця
2. с. Антонівка
3. с. Балабанівка
4. с. Березівка
5. с. Браїлівка
6. с. Бучая
7. с. Виселок
8. с. Вільховець
9. с. Глибівка
10. с. Глибочок
11. с. Глібів
12. с. Гута-Глібівська
13. с. Джуржівка
14. с. Жабинці
15. с. Заборознівці
16. с. Загоряни
17. с. Заміхів
18. с. Іванівка
19. с. Іванківці
20. с. Івашківці
21. с. Капустяни
22. с. Каскада
23. с. Косиківці
24. с. Кружківці
25. с. Куражин
26. с. Куча
27. с. Любомирівка
28. с. Мала Стружка
29. с. Мала Щурка
30. с. Маціорськ
31. с. Миржіївка
32. с. Нова Гута
33. с. Новий Глібів
34. с. Отроків
35. с. Песець
36. с. Пилипи-Хребтіївські
37. с. Пилипківці
38. с. Рудківці
39. с. Слобідка
40. с. Слобода
41. с. Соколівка
42. с. Ставчани
43. с. Стара Гута
44. с. Струга
45. с. Тимків
46. с. Філянівка
47. с. Хворосна
48. с. Хребтіїв
49. с. Цівківці
50. с. Шебутинці
51. с. Шелестяни
52. с. Щербівці
53. с-ще Загродське
6823355100
19 Полонська міська територіальна громада Полонне Полонський район 1. м. Полонне
2. с. Адамів
3. с. Блидні
4. с. Бражинці
5. с. Варварівка
6. с. Велика Березна
7. с. Великі Каленичі
8. с. Ганнусине
9. с. Дубовий Гай
10. с. Кіпчинці
11. с. Колосівка
12. с. Котелянка
13. с. Котюржинці
14. с. Коханівка
15. с. Любомирка
16. с. Малі Каленичі
17. с. Новолабунь
18. с. Новоселиця
19. с. Онацьківці
20. с. Прислуч
21. с. Радісне
22. с. Роговичі
23. с. Сягрів
24. с. Титьків
25. с. Троєщина
26. с. Фадіївка
27. с. Храбузна
28. с. Червоне
29. с. Черніївка
30. с. Юровщина
6823610100
20 Понінківська селищна територіальна громада Понінка Полонський район 1. смт Понінка
2. с. Буртин
3. с. Залісся
4. с. Липівка
5. с. Лодзянівка
6. с. Новаки
7. с-ще Лісне
6823655400
21 Розсошанська сільська територіальна громада Розсоша Хмельницький район 1. с. Андрійківці
2. с. Вищі Вовківці
3. с. Карпівці
4. с. Нижчі Вовківці
5. с. Розсоша
6. с. Ружичанка
6825087201
22 Сатанівська селищна територіальна громада Сатанів Городоцький район 1. смт Сатанів
2. с. Зверхівці
3. с. Іванківці
4. с. Кам'янка
5. с. Клинове
6. с. Кринцілів
7. с. Олександрівка
8. с. Покровка
9. с. Сатанівка
10. с. Спасівка
11. с. Юринці
6821255500
23 Старосинявська селищна територіальна громада Стара Синява Старосинявський район 1. смт Стара Синява
2. с. Адампіль
3. с. Бабине
4. с. Буглаї
5. с. Вишневе
6. с. Гончариха
7. с. Гречана
8. с. Дашківці
9. с. Дубова
10. с. Залісся
11. с. Заставці
12. с. Іванківці
13. с. Івки
14. с. Ілятка
15. с. Йосипівка
16. с. Карпівці
17. с. Красносілка
18. с. Липки
19. с. Лисанівці
20. с. Миколаївка
21. с. Мисюрівка
22. с. Мшанець
23. с. Нова Синявка
24. с. Ожарівка
25. с. Олександрівка
26. с. Олексіївка
27. с. Паньківці
28. с. Паплинці
29. с. Пасічна
30. с. Перекора
31. с. Пилява
32. с. Пилявка
33. с. Пишки
34. с. Подоляни
35. с. Рідкодуб
36. с. Сьомаки
37. с. Теліжинці
38. с. Травневе
39. с. Уласово-Русанівка
40. с. Харківці
41. с. Хутір Дашківський
42. с. Цимбалівка
43. с. Чехи
44. с. Щербані
45. с. Яблунівка
6824455100
24 Судилківська сільська територіальна громада Шепетівський район 1. с. Березне
2. с. Білокриниччя
3. с. Велика Медведівка
4. с. Вовківці
5. с. Вовківчики
6. с. Городище
7. с. Жолудки
8. с. Климентовичі
9. с. Красносілка
10. с. Купине
11. с. Лозичне
12. с. Мальованка
13. с. Новичі
14. с. Пашуки
15. с. Поляна
16. с. Рудня-Новенька
17. с. Савичі
18. с. Серединці
19. с. Судилків
20. с. Траулин
21. с. Хролин
6825588500
25 Чемеровецька селищна територіальна громада Чемеровецький район 1. смт Чемерівці
2. с. Андріївка
3. с. Антонівка
4. с. Бережанка
5. с. Біла
6. с. Велика Зелена
7. с. Вишневе
8. с. Вікторівка
9. с. Гайове
10. с. Демківці
11. с. Діброва
12. с. Жердя
13. с. Залісся
14. с. Залуччя
15. с. Збриж
16. с. Кормильча
17. с. Кочубіїв
18. с. Красноставці
19. с. Криків
20. с. Кугаївці
21. с. Мала Зелена
22. с. Нова Гута
23. с. Почапинці
24. с. Ружа
25. с. Садове
26. с. Свіршківці
27. с. Слобідка-Смотрицька
28. с. Сокиринці
29. с. Степанівка
30. с. Хропотова
31. с. Черче
32. с. Чорна
33. с. Шидлівці
34. с. Ямпільчик
6825255100
26 Чорноострівська селищна територіальна громада Чорний Острів Хмельницький район 1. смт Чорний Острів
2. с. Антонівка
3. с. Бережанка
4. с. Везденьки
5. с. Вовча Гора
6. с. Грузевиця
7. с. Захарівці
8. с. Катеринівка
9. с. Крачки
10. с. Лапківці
11. с. Ляпинці
12. с. Малі Орлинці
13. с. Манилівка
14. с. Мартинівка
15. с. Мар'янівка
16. с. Миколаїв
17. с. Осташки
18. с. Педоси
19. с. Польові Гринівці
20. с. Рідкодуби
21. с. Ставчинці
6825055500