Увага! Дослідна експлуатація

Сумська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Бездрицька сільська територіальна громада Бездрик Сумський район 1. с. Бездрик
2. с. Зацарне
3. с. Токарі
4. с. Червона Діброва
2 Березівська сільська територіальна громада Береза Глухівський район 1. с. Береза
2. с. Горіле
3. с. Гута
4. с. Долина
5. с. Жалківщина
6. с. Землянка
7. с. Іващенкове
8. с. Клочківка
9. с. Кривенкове
10. с. Кушкине
11. с. Масензівка
12. с. Нарбутівка
13. с. Обложки
14. с. Одрадне
15. с. Первомайське
16. с. Перше Травня
17. с. Попівщина
18. с. Слоут
19. с. Шакутівщина
20. с. Шевченкове
21. с-ще Есмань
5921581101
3 Боромлянська сільська територіальна громада Боромля Тростянецький район 1. с. Боромля
2. с. Братське
3. с. Вовків
4. с. Градське
5. с. Гребениківка
6. с. Жигайлівка
7. с. Мозкове
8. с. Набережне
9. с. Новгородське
10. с. Пархомівка
11. с. Першотравневе
12. с. Шевченків Гай
4 Бочечківська сільська територіальна громада Конотопський район 1. с. Бондарі
2. с. Бочечки
3. с. Вовчик
4. с. Козацьке
5. с. Новомутин
6. с. Прилужжя
7. с. Савойське
8. с. Сахни
9. с. Хижки
10. с. Щекинське
5922080400
5 Вільшанська сільська територіальна громада Недригайлівський район 1. с. Білоярське
2. с. Великі Будки
3. с. Весногірське
4. с. Вільшана
5. с. Городище
6. с. Деркачівка
7. с. Зеленківка
8. с. Козельне
9. с. Комишанка
10. с. Кушніри
11. с. Лікарівщина
12. с. Мірки
13. с. Немудруї
14. с. П'ятидуб
15. с. Реви
16. с. Саєве
17. с. Сороколітове
18. с. Тимченки
19. с. Фартушине
20. с. Філонове
21. с. Хорол
22. с. Шаповалове
5923584400
6 Грунська сільська територіальна громада Грунь Охтирський район 1. с. Аврамківщина
2. с. Бандури
3. с. Бідани
4. с. В'язове
5. с. Гнилиця
6. с. Грунь
7. с. Жолоби
8. с. Івахи
9. с. Куземин
10. с. Молодецьке
11. с. Пластюки
12. с. Рибальське
13. с. Рубани
14. с. Скелька
15. с. Шабалтаєве
16. с. Шаповалівка
17. с. Шолудьки
7 Дружбівська міська територіальна громада Дружба Ямпільський район 1. м. Дружба
2. с. Бугор
3. с. Василець
4. с. Довжик
5. с. Дорошенкове
6. с. Дорошівка
7. с. Косинське
8. с. Микитське
9. с. Об'єднане
10. с. Палащенкове
11. с. Романькове
12. с. Чуйківка
8 Зноб-Новгородська селищна територіальна громада Зноб-Новгородське Середино-Будський район 1. смт Зноб-Новгородське
2. с. Боровичі
3. с. Василівське
4. с. Голубівка
5. с. Журавка
6. с. Заріччя
7. с. Зноб-Трубчевська
8. с. Карпеченкове
9. с. Красноярське
10. с. Кренидівка
11. с. Кривоносівка
12. с. Кудоярове
13. с. Кустине
14. с. Лісне
15. с. Любахове
16. с. Люте
17. с. Мефедівка
18. с. Нововасилівка
19. с. Очкине
20. с. Поліське
21. с. Стягайлівка
22. с. Таборище
23. с. Українське
24. с. Улиця
25. с. Хильчичі
26. с. Червоне
27. с. Четвертакове
9 Кириківська селищна територіальна громада Великописарівський район 1. смт Кириківка
2. с. Березівка
3. с. Василівка
4. с. Веселе
5. с. Вищевеселе
6. с. Іванівка
7. с. Катанське
8. с. Катеринівка
9. с. Майське
10. с. Маракучка
11. с. Мирне
12. с. Рідне
13. с. Рябина
14. с. Яблучне
10 Краснопільська селищна територіальна громада Краснопільський район 1. смт Краснопілля
2. смт Угроїди
3. с. Веселе
4. с. Виднівка
5. с. Воропай
6. с. Гапонівка
7. с. Глибне
8. с. Думівка
9. с. Лозове
10. с. Марченки
11. с. Михайлівка
12. с. Мозкове
13. с. Наумівка
14. с. Новодмитрівка
15. с. Окіп
16. с. Осоївка
17. с. Петрушівка
18. с. Самотоївка
19. с. Таратутине
20. с. Хвойне
21. с. Хмелівка
22. с. Чернеччина
23. с. Ясенок
24. с-ще Михайлівське
5922355100
11 Кролевецька міська територіальна громада Кролевецький район 1. м. Кролевець
2. с. Артюхове
3. с. Боцманів
4. с. Грибаньове
5. с. Грузьке
6. с. Мостище
7. с. Ніжинське
8. с. Реутинці
9. с. Тарасівка
5922610100
12 Миколаївська сільська територіальна громада Миколаївка Сумський район 1. с. Бурчак
2. с. Васюківщина
3. с. Вербове
4. с. Гриценкове
5. с. Капітанівка
6. с. Кекине
7. с. Линтварівка
8. с. Лікарське
9. с. Мар'ївка
10. с. Миколаївка
11. с. Над'ярне
12. с. Перехрестівка
13. с. Постольне
14. с. Северинівка
15. с. Склярівка
16. с. Соколине
17. с. Софіївка
18. с. Спаське
19. с. Степаненкове
20. с-ще Рогізне
13 Миколаївська селищна територіальна громада Миколаївка Білопільський район 1. смт Миколаївка
2. с. Аркавське
3. с. Біликівка
4. с. Бобрик
5. с. Болотишине
6. с. Бутовщина
7. с. Валіївка
8. с. Верхосулка
9. с. Веселе
10. с. Ганнівка-Тернівська
11. с. Гостинне
12. с. Жолобок
13. с. Комарицьке
14. с. Курасове
15. с. Лохня
16. с. Луциківка
17. с. Марківка
18. с. Машарі
19. с. Мукіївка
20. с. Олександрівка
21. с. Пащенкове
22. с. Перше Травня
23. с. Першотравневе
24. с. Піщане
25. с. Птиче
26. с. Руда
27. с. Рудка
28. с. Самара
29. с. Стрільцеве
30. с. Сульське
31. с. Супрунівка
32. с. Сушилине
33. с. Товста
34. с. Тучне
35. с-ще Зоряне
36. с-ще Калинівка
37. с-ще Лідине
38. с-ще Тімірязєвка
39. с-ще Шевченківка
14 Миропільська сільська територіальна громада Миропілля Краснопільський район 1. с. Барилівка
2. с. Велика Рибиця
3. с. Великий Прикіл
4. с. Гнилиця
5. с. Грунівка
6. с. Запсілля
7. с. Мала Рибиця
8. с. Миропілля
9. с. Олександрія
10. с. Сінне
15 Недригайлівська селищна територіальна громада Недригайлів Недригайлівський район 1. смт Недригайлів
2. с. Біж
3. с. Бродок
4. с. Вакулки
5. с. Віхове
6. с. Гринівка
7. с. Дараганове
8. с. Зелене
9. с. Іваниця
10. с. Клин
11. с. Костянтинів
12. с. Кулішівка
13. с. Лаврове
14. с. Луки
15. с. Маршали
16. с. Нелени
17. с. Омелькове
18. с. Польове
19. с. Пушкарщина
20. с. Спартак
21. с. Хоружівка
22. с. Чемоданівка
23. с. Якименки
16 Нижньосироватська сільська територіальна громада Нижня Сироватка Сумський район 1. с. Барвінкове
2. с. Вишневе
3. с. Гірне
4. с. Нижня Сироватка
5. с. Старе Село
17 Річківська сільська територіальна громада Річки Білопільський район 1. с. Атинське
2. с. Баїха
3. с. Безсалівка
4. с. Безсокирне
5. с. Біловишневе
6. с. Будки
7. с. Волфине
8. с. Голишівське
9. с. Горобівка
10. с. Дігтярне
11. с. Зарічне
12. с. Зелене
13. с. Іскрисківщина
14. с. Катеринівка
15. с. Кисла Дубина
16. с. Коршачина
17. с. Макіївка
18. с. Максимівщина
19. с. Мелячиха
20. с. Мирлоги
21. с. Нескучне
22. с. Ободи
23. с. Омельченки
24. с. Павлівка
25. с. Рижівка
26. с. Річки
27. с. Рогізне
28. с. Синяк
29. с. Соляники
30. с. Стукалівка
31. с. Шпиль
32. с-ще Амбари
18 Степанівська селищна територіальна громада Сумський район 5924755800
19 Хотінська селищна територіальна громада Хотінь Сумський район 1. смт Хотінь
2. с. Андріївка
3. с. Володимирівка
4. с. Кіндратівка
5. с. Костянтинівка
6. с. Новомиколаївка
7. с. Олексіївка
8. с. Перше Травня
9. с. Писарівка
10. с. Степне
20 Шалигинська селищна територіальна громада Шалигине Глухівський район 1. смт Шалигине
2. с. Вовківка
3. с. Гудове
4. с. Ємадикине
5. с. Катеринівка
6. с. Сваркове
7. с. Соснівка
8. с. Старикове
9. с. Ходине