Увага! Дослідна експлуатація

Рівненська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Бабинська сільська територіальна громада Бабин Гощанський район 1. с. Бабин
2. с. Дмитрівка
3. с. Підліски
4. с. Рясники
5621280401
2 Бугринська сільська територіальна громада Бугрин Гощанський район 1. с. Башине
2. с. Бугрин
3. с. Вільгір
4. с. Зарічне
5. с. Колесники
6. с. М'ятин
7. с. Новоставці
8. с. Олексіївка
9. с. Посягва
10. с. Сергіївка
11. с. Угільці
12. с. Ясне
5621281201
3 Висоцька сільська територіальна громада Висоцьк Дубровицький район 1. с. Вербівка
2. с. Висоцьк
3. с. Золоте
4. с. Людинь
5. с. Партизанське
6. с. Рудня
7. с. Хилін
4 Клесівська селищна територіальна громада Клесів Сарненський район 1. смт Клесів
2. с. Карасин
3. с. Карпилівка
4. с. Клесів
5. с. Пугач
6. с. Рудня-Карпилівська
7. с-ще Страшеве
5625455400
5 Козинська сільська територіальна громада Козин Радивилівський район 1. с. Березини
2. с. Білогорівка
3. с. Бригадирівка
4. с. Гай
5. с. Гранівка
6. с. Гусари
7. с. Добривода
8. с. Дубини
9. с. Зарічне
10. с. Іванівка
11. с. Іващуки
12. с. Козин
13. с. Курсики
14. с. Нова Пляшева
15. с. Пасіки
16. с. Підвисоке
17. с. Пустоіванне
18. с. Радихівщина
19. с. Рудня
20. с. Савчуки
21. с. Середнє
22. с. Станіслави
6 Крупецька сільська територіальна громада Крупець Радивилівський район 1. с. Баранне
2. с. Боратин
3. с. Гайки
4. с. Гайки-Ситенські
5. с. Гнильче
6. с. Гоноратка
7. с. Довгалівка
8. с. Заміщина
9. с. Засув
10. с. Карпилівка
11. с. Коти
12. с. Крупець
13. с. Михайлівка
14. с. Ситне
15. с. Срібне
16. с. Табачуки
5625884801
7 Локницька сільська територіальна громада Локниця Зарічненський район 1. с. Дідівка
2. с. Задовже
3. с. Заозер'я
4. с. Котира
5. с. Кутин
6. с. Кутинок
7. с. Кухче
8. с. Локниця
9. с. Любинь
10. с. Млин
11. с. Нобель
12. с. Новосілля
13. с. Радове
14. с. Храпин
8 Миляцька сільська територіальна громада Миляч Дубровицький район 1. с. Біле
2. с. Будимля
3. с. Жадень
4. с. Лугове
5. с. Миляч
6. с. Переброди
7. с. Смородськ
8. с. Удрицьк
9. с. Хочин
5621885001
9 Мирогощанська сільська територіальна громада Мирогоща Перша Дубенський район 1. с. Білоберіжжя
2. с. Боцянівка
3. с. Заруддя
4. с. Княгинин
5. с. Костянець
6. с. Липа
7. с. Листвин
8. с. Мирогоща Друга
9. с. Мирогоща Перша
10. с. Мокре
11. с. Молодіжне
12. с. Нараїв
13. с. Острів
14. с. Травневе
10 Підлозцівська сільська територіальна громада Підлозці Млинівський район 1. с. Велике
2. с. Завалля
3. с. Загатинці
4. с. Лихачівка
5. с. Нове
6. с. Підлозці
7. с. Ставрів
8. с. Топілля
9. с. Торговиця
5623886701
11 Пісківська сільська територіальна громада Пісків Костопільський район 1. с. Брюшків
2. с. Мар'янівка
3. с. Моквинські Хутори
4. с. Олександрівка
5. с. Пеньків
6. с. Пісків
7. с. Рокитне
8. с. Яснобір
12 Привільненська сільська територіальна громада Привільне Дубенський район 1. с. Дубрівка
2. с. Молодаво Друге
3. с. Молодаво Перше
4. с. Молодаво Третє
5. с. Панталія
6. с. Привільне
7. с. Черешнівка
5621685601
13 Радивилівська міська територіальна громада Радивилів Радивилівський район 1. м. Радивилів
2. с. Адамівка
3. с. Батьків
4. с. Башарівка
5. с. Гаї-Лев'ятинські
6. с. Дружба
7. с. Казмірі
8. с. Копані
9. с. Круки
10. с. Малі Гайки
11. с. Немирівка
12. с. Новоукраїнське
13. с. Перенятин
14. с. Підзамче
15. с. Підлипки
16. с. Приски
17. с. Старики
18. с. Стоянівка
5625810100
14 Смизька селищна територіальна громада Смига Дубенський район 1. смт Смига
2. с. Берег
3. с. Буща
4. с. Голуби
5. с. Комарівка
6. с. Мартинівка
7. с. Миньківці
8. с. Нова Миколаївка
9. с. Онишківці
10. с. Сапанівчик
11. с. Стара Миколаївка
12. с. Студянка
13. с. Тур'я
14. с. Шепетин