Увага! Дослідна експлуатація

Одеська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Балтська міська територіальна громада Балта Балтський район 1. м. Балта
2. с. Акулинівка
3. с. Андріяшівка
4. с. Бендзари
5. с. Березівка
6. с. Білине
7. с. Борсуки
8. с. Відрада
9. с. Гольма
10. с. Євтодія
11. с. Зелений Гай
12. с. Кармалюківка
13. с. Козацьке
14. с. Коритне
15. с. Лісничівка
16. с. Мирони
17. с. Мошняги
18. с. Немирівське
19. с. Обжиле
20. с. Оленівка
21. с. Пасат
22. с. Пасицели
23. с. Перейма
24. с. Перельоти
25. с. Петрівка
26. с. Саражинка
27. с. Семено-Карпівка
28. с. Харитинівка
5120610100
2 Біляївська міська територіальна громада Біляївка Біляївський район 1. м. Біляївка
2. с. Майори
3. с. Повстанське
5121010100
3 Великомихайлівська селищна територіальна громада Велика Михайлівка Великомихайлівський район 1. смт Велика Михайлівка
2. с. Багачеве
3. с. Бессарабка
4. с. Вакарське
5. с. Василівка
6. с. Великокомарівка
7. с. Водяне
8. с. Гіржове
9. с. Гірське
10. с. Гребеники
11. с. Грушка
12. с. Дівоцьке
13. с. Єрмішкове
14. с. Кардамичеве
15. с. Комарівка
16. с. Муратове
17. с. Новопетрівка
18. с. Новоселівка
19. с. Платонівка
20. с. Полезне
21. с. Стоянове
22. с. Трохимівка
23. с. Трудомирівка
24. с. Фрасине
25. с. Юрківка
5121655100
4 Затишанська селищна територіальна громада Затишшя Захарівський район 1. смт Затишшя
2. с. Андрусова
3. с. Весела Балка
4. с. Володимирівка
5. с. Гедеримове Перше
6. с. Дружелюбівка
7. с. Загір'я
8. с. Іванівка
9. с. Краснопіль
10. с. Малорошове
11. с. Нова Григорівка
12. с. Скинешори
13. с. Торосове
5125255400
5 Коноплянська сільська територіальна громада Іванівський район 1. с. Богунове
2. с. Вовкове
3. с. Гудевичеве
4. с. Джугастрове
5. с. Калинівка
6. с. Козлове
7. с. Конопляне
8. с. Люботаївка
9. с. Марціянове
10. с. Михайлопіль
11. с. Новакове
12. с. Силівка
13. с. Соколове
14. с. Тарасівка
15. с. Шерове
11
6 Красносільська сільська територіальна громада Красносілка Лиманський район 1. с. Іванове
2. с. Ілічанка
3. с. Корсунці
4. с. Красносілка
5. с. Кубанка
6. с. Новокубанка
7. с. Переможне
5122782601
7 Маразліївська сільська територіальна громада Маразліївка Білгород-Дністровський район 1. с. Великомар'янівка
2. с. Долинівка
3. с. Зелене
4. с. Маразліївка
5. с. Олексіївка
6. с. Полянка
7. с. Романівка
8. с. Широке
5120884201
8 Новокальчевська сільська територіальна громада Новокальчеве Березівський район 1. с. Виноградне
2. с. Новокальчеве
3. с. Садове
4. с. Семихатки
5. с. Травневе
6. с. Улянівка
5121285601
9 Розквітівська сільська територіальна громада Розквіт Березівський район 1. с. Анатолівка
2. с. Антонівка
3. с. Веселе
4. с. Вишневе
5. с. Данилівка
6. с. Красне
7. с. Кринички
8. с. Нейкове
9. с. Онорівка
10. с. Рівне
11. с. Розквіт
12. с. Ставкове
13. с. Чудське
14. с. Шутове
5121283601
10 Тузлівська сільська територіальна громада Тузли Татарбунарський район 1. с. Безім'янка
2. с. Весела Балка
3. с. Веселе
4. с. Лебедівка
5. с. Новомихайлівка
6. с. Садове
7. с. Тузли
5125085601
11 Ширяївська селищна територіальна громада Ширяївський район 1. смт Ширяєве
2. с. Виноградівка
3. с. Гребенюки
4. с. Григорівка
5. с. Йосипівка
6. с. Канцурове
7. с. Макарове
8. с. Мар'янівка
9. с. Новогуляївка
10. с. Одаї
11. с. Олександрівка
12. с. Олександро-Вовкове
13. с. Осинівка
14. с. Подільці
15. с. Суха Журівка
16. с. Трудолюбівка
17. с. Флоринське
18. с. Яринославка
5125455100
12 Яськівська сільська територіальна громада Біляївський район 1. с. Троїцьке
2. с. Яськи
5121085600