Увага! Дослідна експлуатація

Дніпропетровська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Апостолівська міська територіальна громада Апостолове Апостолівський район 1. м. Апостолове
2. с. Володимирівка
3. с. Запорізьке
4. с. Кам'янка
5. с. Катеринівка
6. с. Михайлівка
7. с. Михайло-Заводське
8. с. Нова Січ
9. с. Новоіванівка
10. с. Новомар'янівка
11. с. Новосеменівка
12. с. Перше Травня
13. с. Сергіївка
14. с. Слов'янка
15. с. Тарасо-Григорівка
16. с. Червона Колона
17. с. Шевченко
18. с. Широчани
19. с-ще Жовте
20. с-ще Українка
1220310100
2 Аульська селищна територіальна громада Аули Криничанський район 1. смт Аули
2. с. Українка
3. с-ще Вишневе
3 Богданівська сільська територіальна громада Богданівка Павлоградський район 1. с. Богданівка
2. с. Зелене
3. с. Кохівка
4. с. Мар'ївка
5. с. Мерцалівка
6. с. Нова Дача
7. с. Нова Русь
8. с. Самарське
9. с. Шахтарське
1223581301
4 Божедарівська селищна територіальна громада Божедарівка Криничанський район 1. смт Божедарівка
2. с. Болтишка
3. с. Весела Долина
4. с. Веселе
5. с. Вільне
6. с. Грузинівка
7. с. Зелений Яр
8. с. Калинівка
9. с. Крута Балка
10. с. Людмилівка
11. с. Надія
12. с. Новомилорадівка
13. с. Олександрівка
14. с. Олексіївка
15. с. Покровка
16. с. Потоки
17. с. Скелюватка
18. с. Трудове
19. с. Червоний Орлик
20. с-ще Милорадівка
21. с-ще Сорокопанівка
5 Варварівська сільська територіальна громада Варварівка Юр'ївський район 1. с. Варварівка
2. с. Вербське
3. с. Вербуватівка
4. с. Весела Гірка
5. с. В'язівське-Водяне
6. с. Долина
7. с. Нижнянка
8. с. Призове
9. с. Широка Балка
10. с. Юр'ївське
6 Васильківська селищна територіальна громада Васильківка Васильківський район 1. смт Васильківка
2. с. Бабакове
3. с. Богданівка
4. с. Бондареве
5. с. Великоолександрівка
6. с. Вовчанське
7. с. Воскресенівка
8. с. Зоря
9. с. Іванівка
10. с. Катеринівка
11. с. Колоно-Миколаївка
12. с. Красне
13. с. Манвелівка
14. с. Нововасильківка
15. с. Нововоскресенівка
16. с. Первомайське
17. с. Петриківка
18. с. Преображенське
19. с. Улянівка
20. с-ще Правда
7 Великомихайлівська сільська територіальна громада Великомихайлівка Покровський район 1. с. Березове
2. с. Великомихайлівка
3. с. Вороне
4. с. Запорізьке
5. с. Калинівське
6. с. Лісне
7. с. Маліївка
8. с. Новогеоргіївка
9. с. Новомиколаївка
10. с. Новоселівка
11. с. Орестопіль
12. с. Соснівка
13. с. Степове
14. с. Тернове
15. с. Хороше
16. с. Январське
8 Вербківська сільська територіальна громада Вербки Павлоградський район 1. с. Вербки
2. с. Веселе
3. с. В'язівок
4. с. Жолобок
5. с. Кочережки
6. с. Морозівське
7. с. Нові Вербки
8. с. Новомиколаївське
9. с. Підлісне
10. с. Поперечне
11. с. Свідівок
12. с. Степ
1223582801
9 Вишнівська селищна територіальна громада Вишневе П'ятихатський район 1. смт Вишневе
2. с. Байківка
3. с. Іванівка
4. с. Кулябкине
5. с. Ликошине
6. с. Лозуватка
7. с. Новоукраїнка
8. с. Терно-Лозуватка
9. с. Червоний Яр
10 Гречаноподівська сільська територіальна громада Гречані Поди Широківський район 1. с. Водяне
2. с. Гречані Поди
3. с. Калинівка
4. с. Кравці
5. с. Красний Під
6. с. Кряжове
7. с. Миролюбівка
8. с. Озерне
9. с. Подове
10. с. Пологи
11. с. Свистунове
12. с. Степове
13. с. Трудолюбівка
11 Грушівська сільська територіальна громада Грушівка Апостолівський район 1. с. Грушівка
2. с. Усть-Кам'янка
3. с. Червоний Тік
4. с-ще Гранітне
5. с-ще Тік
6. с-ще Токівське
7. с-ще Червоний Запорожець
1220384401
12 Жовтнева сільська територіальна громада Вакулове Софіївський район 1. с. Базавлучок
2. с. Вакулове
3. с. Дачне
4. с. Жовте
5. с. Калашники
6. с. Мар'ївка
7. с. Нові Ковна
8. с. Нововасилівка
9. с. Нововітебське
10. с. Новоолексіївка
11. с. Новоподільське
12. с. Одрубок
13. с. Павлівка
14. с. Петропавлівка
15. с. Садове
16. с. Тернуватка
17. с. Українка
18. с. Явдохівка
1225283301
13 Зеленодольська міська територіальна громада Зеленодольськ Апостолівський район 1. м. Зеленодольськ
2. с. Велика Костромка
3. с. Мала Костромка
4. с. Мар'янське
1220310300
14 Криничанська селищна територіальна громада Кринички Криничанський район 1. смт Кринички
2. с. Гримуче
3. с. Діброва
4. с. Дружба
5. с. Кам'янчани
6. с. Маломихайлівка
7. с. Малярщина
8. с. Мирне
9. с. Новокалинівка
10. с. Новопідгірне
11. с. Новопушкарівка
12. с. Одарівка
13. с. Первозванівка
14. с. Суворовське
15. с. Сухий Хутір
16. с. Улянівка
17. с. Червоний Став
18. с. Червоний Яр
19. с. Чернече
20. с. Шмакове
21. с. Яблуневе
15 Лихівська селищна територіальна громада Лихівка П'ятихатський район 1. смт Лихівка
2. с. Байдаківка
3. с. Володимирівка
4. с. Грамівка
5. с. Григорівка
6. с. Миронівка
7. с. Райдужне
8. с. Степове
9. с. Цвіле
10. с. Червона Гірка
11. с. Яковлівка
16 Ляшківська сільська територіальна громада Ляшківка Царичанський район 1. с. Андріївка
2. с. Залелія
3. с. Лозуватка
4. с. Ляшківка
5. с. Назаренки
6. с. Нетесівка
7. с. Орлівка
8. с. Помазанівка
9. с. Шарівка
1225683001
17 Маломихайлівська сільська територіальна громада Маломихайлівка Покровський район 1. с. Гаврилівка
2. с. Маломихайлівка
3. с. Підгаврилівка
4. с. Яблунівка
18 Мирівська сільська територіальна громада Мирове Томаківський район 1. с. Весела Федорівка
2. с. Настасівка
3. с. Топила
4. с-ще Зоря
5. с-ще Маяк
6. с-ще Мирове
7. с-ще Прогрес
1225485501
19 Могилівська сільська територіальна громада Могилів Царичанський район 1. с. Могилів
2. с. Проточі
1225683601
20 Нивотрудівська сільська територіальна громада Нива Трудова Апостолівський район 1. с. Веселі Чумаки
2. с. Вільне
3. с. Єлизаветпілля
4. с. Зоряне
5. с. Нива Трудова
6. с. Новоукраїнське
7. с. Садове
8. с. Солдатське
1220387701
21 Новолатівська сільська територіальна громада Новолатівка Широківський район 1. с. Зелена Балка
2. с. Інгулець
3. с. Курганка
4. с. Латівка
5. с. Макарівка
6. с. Нове
7. с. Новолатівка
8. с. Новоселівка
9. с. Стародобровільське
10. с. Червоний Ранок
11. с. Шведове
22 Новоолександрівська сільська територіальна громада Новоолександрівка Дніпровський район 1. с. Братське
2. с. Волоське
3. с. Дніпрове
4. с. Дороге
5. с. Кам'янка
6. с. Майорка
7. с. Новоолександрівка
8. с. Ракшівка
9. с. Старі Кодаки
10. с. Червоний Садок
11. с. Чувилине
12. с-ще Дослідне
1221487501
23 Новопавлівська сільська територіальна громада Новопавлівка Межівський район 1. с. Антонівське
2. с. Богданівка
3. с. Дачне
4. с. Миколаївка
5. с. Новопавлівка
6. с. Солоне
7. с. Тарасівка
8. с. Федорівське
9. с. Філія
10. с. Чаус
11. с. Чугуєве
24 Новопокровська селищна територіальна громада Новопокровка Солонянський район 1. смт Новопокровка
2. с. Багате
3. с. Водяне
4. с. Григорівка
5. с. Дружелюбівка
6. с. Квітуче
7. с. Котлярівка
8. с. Малинове
9. с. Мирне
10. с. Павлівка
11. с. Пропашне
12. с. Суданівка
13. с. Товариський Труд
14. с. Тракторне
1225055400
25 Покровська селищна територіальна громада Покровське Покровський район 1. смт Покровське
2. с. Андріївка
3. с. Богодарівка
4. с. Братське
5. с. Відрадне
6. с. Вільне
7. с. Вовче
8. с. Водяне
9. с. Гай
10. с. Гапоно-Мечетне
11. с. Герасимівка
12. с. Зелена Долина
13. с. Коломійці
14. с. Левадне
15. с. Нечаївка
16. с. Новоскелювате
17. с. Олександрівка
18. с. Олексіївка
19. с. Остапівське
20. с. Отрішки
21. с. Петриків
22. с. Писанці
23. с. Піщане
24. с. Радісне
25. с. Романки
26. с. Скотувате
27. с. Старокасянівське
28. с. Тихе
29. с. Христофорівка
30. с. Чорненкове
26 Роздорська селищна територіальна громада Роздори Синельниківський район 1. смт Роздори
2. с. Водяне
3. с. Гострий Камінь
4. с. Катражка
5. с. Нововознесенка
6. с. Новопавлоградське
7. с. Роздолля
8. с. Старовишневецьке
27 Святовасилівська сільська територіальна громада Святовасилівка Солонянський район 1. с. Барвінок
2. с. Голубинівка
3. с. Дальнє
4. с. Карайкове
5. с. Матросове
6. с. Наталівка
7. с. Незабудине
8. с. Новомар'ївка
9. с. Орлове
10. с. Промінь
11. с. Рясне
12. с. Томаківка
13. с. Хижине
14. с. Чернігівка
15. с. Чорнопарівка
16. с. Шульгівка
17. с. Якимівка
18. с-ще Незабудине
19. с-ще Святовасилівка
1225083501
28 Слобожанська селищна територіальна громада Слобожанське Дніпровський район 1. смт Слобожанське
2. с. Степове
1221455800
29 Солонянська селищна територіальна громада Солоне Солонянський район 1. смт Солоне
2. с. Антонівка
3. с. Аполлонівка
4. с. Василівка
5. с. Вишневе
6. с. Гончарка
7. с. Дніпровське
8. с. Дороганівка
9. с. Кам'яне
10. с. Малозахарине
11. с. Новоселівка
12. с. Сергіївка
13. с. Сонячне
14. с. Тритузне
15. с. Червонокам'яне
16. с. Шестипілля
17. с. Широке
18. с-ще Надіївка
1225055100
30 Софіївська селищна територіальна громада Софіївка Софіївський район 1. смт Софіївка
2. с. Братське
3. с. Запорізьке
4. с. Любимівка
5. с. Михайлівка
6. с. Петрове
7. с. Тарасівка
8. с. Широке
31 Сурсько-Литовська сільська територіальна громада Сурсько-Литовське Дніпровський район 1. с. Зелений Гай
2. с. Новомиколаївка
3. с. Сурсько-Клевцеве
4. с. Сурсько-Литовське
1221487501
32 Томаківська селищна територіальна громада Томаківка Томаківський район 1. смт Томаківка
2. с. Баркове
3. с. Високе
4. с. Ганнівка
5. с. Гарбузівка
6. с. Грушеве
7. с. Запорізька Балка
8. с. Запорізьке
9. с. Зелений Клин
10. с. Катьощине
11. с. Кисличувата
12. с. Китайгородка
13. с. Крутеньке
14. с. Миролюбівка
15. с. Михайлівка
16. с. Новокатьощине
17. с. Новомиколаївка
18. с. Новомихайлівка
19. с. Новоукраїнка
20. с. Олександрівка
21. с. Петрівка
22. с. Преображенка
23. с. Садове
24. с. Семенівка
25. с. Сергіївка
26. с. Степанівка
27. с. Урожайне
28. с. Чайки
29. с. Червоний Яр
30. с. Чумаки
33 Царичанська селищна територіальна громада Царичанка Царичанський район 1. смт Царичанка
2. с. Бабайківка
3. с. Вербове
4. с. Гнатівка
5. с. Драгівка
6. с. Дубове
7. с. Заорілля
8. с. Івано-Яризівка
9. с. Калинівка
10. с. Кущівка
11. с. Лисківка
12. с. Михайлівка
13. с. Ненадівка
14. с. Новостроївка
15. с. Пилипівка
16. с. Преображенка
17. с. Прядівка
18. с. Селянівка
19. с. Семенівка
20. с. Тарасівка
21. с. Турове
22. с. Червона Орілька
23. с. Юр'ївка
34 Чкаловська сільська територіальна громада Чкалове Нікопольський район 1. с. Південне
2. с. Чкалове