Увага! Дослідна експлуатація

Вінницька область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Антонівська сільська територіальна громада Барський район 11
2 Бабчинецька сільська територіальна громада Чернівецький район 1. с. Бабчинці
2. с. Букатинка
3. с. Вазлуївка
4. с. Вила-Ярузькі
5. с. Гамулівка
6. с. Майорщина
7. с. Нове Життя
0524980300
3 Барська міська територіальна громада Барський район 1. м. Бар
2. с. Антонівка
3. с. Глинянка
4. с. Широке
0520210100
4 Вапнярська селищна територіальна громада Томашпільський район 1. смт Вапнярка
2. с. Колоденка
10
5 Дашівська селищна територіальна громада Дашів Іллінецький район 1. смт Дашів
2. с. Білки
3. с. Волошкове
4. с. Іванівка
5. с. Кальник
6. с. Кантелина
7. с. Копіївка
8. с. Купчинці
9. с. Олексіївка
10. с. Привільне
11. с. Шабельня
12. с. Яструбинці
0521255400
6 Джулинська сільська територіальна громада Бершадський район 1. с. Берізки-Бершадські
2. с. Джулинка
3. с. Хмарівка
4. с. Чернятка
0520481600
7 Іллінецька міська територіальна громада Іллінці Іллінецький район 1. м. Іллінці
2. с. Борисівка
3. с. Василівка
4. с. В'язовиця
5. с. Жадани
6. с. Жорнище
7. с. Кабатня
8. с. Красненьке
9. с. Лиса Гора
10. с. Лугова
11. с. Неменка
12. с. Павлівка
13. с. Пархомівка
14. с. Слобідка
15. с. Сорока
16. с. Уланівка
17. с. Хрінівка
18. с. Шевченкове
19. с. Якубівка
20. с-ще Червоне
8 Калинівська міська територіальна громада Калинівка Калинівський район 1. м. Калинівка
2. с. Дружелюбівка
3. с. Прилуцьке
4. с-ще Калинівка Друга
5. с-ще Рівнинне
0521610100
9 Ковалівська сільська територіальна громада Немирівський район 1. с. Воловодівка
2. с. Головеньки
3. с. Ковалівка
4. с. Межигірка
5. с. Обідне
6. с. Потоки
7. с. Сподахи
8. с-ще Шевченка
0523084000
10 Мельниківська сільська територіальна громада Немирівський район 1. с. Мельниківці
2. с. Ометинці
3. с. Червоне
0523085600
11 Немирівська міська територіальна громада Немирівський район 1. м. Немирів
2. с. Байраківка
3. с. Глинянець
4. с. Гостинне
5. с. Гунька
6. с. Дубмаслівка
7. с. Козаківка
8. с. Лука
9. с. Медвежа
10. с. Никифорівці
11. с. Стрільчинці
12. с. Супрунівка
13. с. Язвинки
0523010100
12 Оратівська селищна територіальна громада Оратівський район 1. смт Оратів
2. с. Березівка
3. с. Каленівка
4. с. Оратівка
5. с. Прибережне
6. с. Рожична
7. с. Угарове
0523155100
13 Райгородська сільська територіальна громада Немирівський район 1. с. Городниця
2. с. Коржівка
3. с. Мар'янівка
4. с. Нижча Кропивна
5. с. Нові Обиходи
6. с. Райгород
7. с. Салинці
8. с. Самчинці
9. с. Семенки
10. с. Слобідка
11. с-ще Коржів
0523086400
14 Ситковецька селищна територіальна громада Немирівський район 1. смт Ситківці
2. с. Вища Кропивна
3. с. Гута
0523055600
15 Студенянська сільська територіальна громада Студена Піщанський район 1. с. Брохвичі
2. с. Гонорівка
3. с. Затишне
4. с. Студена
5. с-ще Козацьке
6. с-ще Палійове
7. с-ще П'ятихатка
8. с-ще Чабанове
9. с-ще Червона Поляна
0523283000
16 Томашпільська селищна територіальна громада Томашпіль Томашпільський район 1. смт Томашпіль
2. с. Горишківка
3. с. Нетребівка
4. с. Ракова
5. с-ще Горишківське
0523955100
17 Шпиківська селищна територіальна громада Тульчинський район 1. смт Шпиків
2. с. Винокурня
3. с. Кленове
4. с. Торків
5. с. Шпиківка
6. с-ще Соснівка
0524355600