Увага! Дослідна експлуатація

Хмельницька область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Адамівська сільська рада Віньковецький район 1. с. Адамівка
6820680500
2 Андріївська сільська рада Чемеровецький район 6825280200
3 Антоновецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Антонівці
2. с. Голохвасти
6825880400
4 Баглаївська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Баглаї
2. с. Ємці
3. с. Загірне
4. с. Лажева
6824280400
5 Баламутівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Баламутівка
2. с. Лугове
6825880800
6 Балинська сільська рада Дунаєвецький район 1. с. Балин
2. с. Балинівка
6821880300
7 Баранівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Баранівка
2. с. Круті Броди
6825881200
8 Бахматовецька сільська рада Хмельницький район 1. с. Бахматівці
6825081000
9 Бачманівська сільська рада Славутський район 1. с. Бачманівка
6823980700
10 Бедриковецька сільська рада Городоцький район 1. с. Бедриківці
2. с. Новосілка
6821280400
11 Бережанська сільська рада Чемеровецький район 6825280500
12 Бережинецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Бережинці
2. с. Рідка
6824780200
13 Березненська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Березне
2. с. Бутівці
3. с. Вербівочка
4. с. Лисинці
5. с. Нападівка
6. с. Першотравневе
7. с. Пихтії
6824280700
14 Білецька сільська рада Полонський район 1. с. Білецьке
6823680300
15 Білівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Білеве
2. с. Кіндратки
3. с. Припутенка
4. с. Припутні
6822180400
16 Білогородська сільська рада Ізяславський район 1. с. Білогородка
2. с. Рокитне
6822180700
17 Білотинська сільська рада Ізяславський район 1. с. Білотин
2. с. Комини
3. с. Півнева Гора
6822181000
18 Більська сільська рада Чемеровецький район 6825280400
19 Богданівська сільська рада Волочиський район 1. с. Богданівка
2. с. Червоний Острів
6820980600
20 Богдановецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Березове
2. с. Богданівці
6821580400
21 Боднарівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Боднарівка
2. с. Борбухи
6825881400
22 Божиковецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Божиківці
2. с. Іванківці
3. с. Шелехове
6821580800
23 Борисівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Борисів
2. с. Сторониче
6822181300
24 Борсуківська сільська рада Новоушицький район 1. с. Борсуки
2. с. Садове
6823380500
25 Борщівська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Борщівка
2. с. Василівка
6824780300
26 Бубнівська сільська рада Городоцький район 1. с. Бубнівка
2. с. Калинівка
3. с. Липівка
6821280700
27 Буйволовецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Буйволівці
6825881600
28 Варварівська сільська рада Славутський район 1. с. Варварівка
2. с. Голики
6823980900
29 Варовецька сільська рада Городоцький район 1. с. Варівці
6821281000
30 Васьківчицька сільська рада Красилівський район 1. с. Васьківчики
2. с. Зелена
6822780400
31 Вахновецька сільська рада Новоушицький район 1. с. Вахнівці
2. с. Губарів
6823381500
32 Великоборовицька сільська рада Білогірський район 1. с. Велика Боровиця
2. с. Іванівка
6820380300
33 Великозозулинецька сільська рада Красилівський район 1. с. Великі Зозулинці
2. с. Малі Зозулинці
3. с. Новосілка
4. с. Підлісся
5. с. Юхт
6822780800
34 Великокарабчіївська сільська рада Городоцький район 1. с. Великий Карабчіїв
2. с. Грицьків
6821281300
35 Великолазучинська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Великий Лазучин
2. с. Малий Лазучин
6824780500
36 Великомацевицька сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Великі Мацевичі
2. с. Круча
3. с. Малі Мацевичі
4. с. Раштівка
6824281000
37 Великомедведівська сільська рада Красилівський район 1. с. Велика Медведівка
2. с. Красівка
6822781100
38 Великоолександрівська сільська рада Віньковецький район 1. с. Великий Олександрів
6820681000
39 Великоорлинська сільська рада Красилівський район 1. с. Великі Орлинці
2. с. Ключівка
6822781200
40 Великопузирківська сільська рада Ізяславський район 1. с. Великі Пузирки
2. с. Мала Медведівка
3. с. Тарасівка
6822181600
41 Великорішнівська сільська рада Шепетівський район 6825580500
42 Великосалиська сільська рада Красилівський район 1. с. Велика Салиха
2. с. Долинівці
3. с. Мала Салиха
6822781400
43 Великочернятинська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Великий Чернятин
2. с. Малий Чернятин
3. с. Оріхівка
6824281300
44 Великошкарівська сільська рада Шепетівський район 1. с. Велика Шкарівка
2. с. Курганівка
3. с. Онишківці
6825580800
45 Великояромирська сільська рада Городоцький район 1. с. Велика Яромирка
2. с. Завадинці
3. с. Мала Яромирка
6821281600
46 Вербецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Вербка
6825882000
47 Вербовецька сільська рада Шепетівський район 6825581300
48 Вербородинська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Вербородинці
2. с. Гнатки
6824280900
49 Вербсько-Мурована сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Вербка-Мурована
2. с. Лебедівка
6825882400
50 Веселецька сільська рада Городоцький район 1. с. Веселець
2. с. Журавлинці
3. с. Ліпибоки
6821281900
51 Веселівська сільська рада Красилівський район 1. с. Берегелі
2. с. Веселівка
3. с. Пашутинці
6822781700
52 Веснянська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Веснянка
2. с. Караїмівка
3. с. Ланок
6824281700
53 Виноградівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Виноградівка
2. с. Слобідка
6825882600
54 Вишнівчицька сільська рада Чемеровецький район 1. с. Вишнівчик
2. с. Завадівка
3. с. Слобідка-Скипчанська
6825281200
55 Вишнопільська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Вишнопіль
2. с. Малий Вишнопіль
3. с. Мартинівка
4. с. Северини
6824282000
56 Вівсянська сільська рада Чемеровецький район 1. с. Вівся
2. с. Лисогірка
6825280800
57 Вікнинська сільська рада Білогірський район 1. с. Вікнини
2. с. Дзвінки
3. с. Надишень
6820382500
58 Вільховецька сільська рада Чемеровецький район 1. с. Вільхівці
2. с. Кузьминчик
3. с. Рудка
6825286200
59 Вільшаницька сільська рада Білогірський район 1. с. Варивідки
2. с. Вільшаниця
6820386500
60 Вовківецька сільська рада Шепетівський район 6825581800
61 Водичківська сільська рада Хмельницький район 1. с. Водички
2. с. Климківці
6825081200
62 Волице-Керекешинська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Волиця-Керекешина
2. с. Червона Семенівка
6824282100
63 Волицька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Волиця
6824781200
64 Волицька сільська рада Славутський район 1. с. Волиця
2. с. Губельці
6823981600
65 Волицька сільська рада Красилівський район 1. с. Волиця
2. с. Дубище
3. с. Новодубище
6822782100
66 Волиця-Польова сільська рада Теофіпольський район 1. с. Волиця-Польова
6824781000
67 Волоськівська сільська рада Деражнянський район 1. с. Волоське
2. с. Гута
6821581200
68 Воробіївська сільська рада Білогірський район 1. с. Воробіївка
2. с. Погорільці
3. с. Тихомель
6820380500
69 Воробіївська сільська рада Полонський район 1. с. Воробіївка
6823682200
70 Воронівецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Воронівці
2. с. Немиринці
6824781300
71 Воскодавинська сільська рада Красилівський район 1. с. Воскодавинці
6822782200
72 Врубловецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Врублівці
2. с. Станіславівка
3. с. Яруга
6822480700
73 В'язовецька сільська рада Білогірський район 1. с. В'язовець
2. с. Ставок
6820381000
74 Гаврилівська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Гаврилівка
2. с. Караїна
3. с. Медисівка
4. с. Підліски
6824781500
75 Галузинецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Галузинці
6821581600
76 Гальчинецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Гальчинці
2. с. Єлизаветпіль
3. с. Новоіванівка
4. с. Червоний Случ
6824782000
77 Гатнянська сільська рада Деражнянський район 1. с. Гатна
2. с. Марківка
6821582000
78 Глібківська сільська рада Красилівський район 1. с. Глібки
2. с. Говори
3. с. Трудове
6822782400
79 Глушковецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Глушківці
2. с. Глушковецьке
3. с. Слобідка-Глушковецька
6825882800
80 Говорівська сільська рада Віньковецький район 1. с. Говори
2. с. Ломачинці
6820681500
81 Голенищівська сільська рада Чемеровецький район 1. с. Голенищеве
2. с. Романівка
6825281600
82 Головлівська сільська рада Славутський район 1. с. Головлі
2. с. Нижні Головлі
6823982100
83 Городищенська сільська рада Деражнянський район 1. с. Городище
6821582400
84 Городищенська сільська рада Шепетівський район 6825582300
85 Городнявська сільська рада Шепетівський район 1. с. Бронники
2. с. Городнявка
3. с. Дубіївка
4. с. Заморочення
5. с. Червоний Цвіт
6825582600
86 Григорівська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Воронківці
2. с. Григорівка
6824282300
87 Грим'яцька сільська рада Віньковецький район 1. с. Грим'ячка
6820682000
88 Гринчуцька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Бабшин
2. с. Гринчук
3. с. Малинівці
6822481300
89 Гриценківська сільська рада Красилівський район 1. с. Гриценки
2. с. Тріски
3. с. Юзіно
4. с. Якимівці
6822782500
90 Гришковецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Гришки
2. с. Згар
6821582500
91 Грушківська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Грушка
2. с. Каштанівка
3. с. Рункошів
6822481500
92 Губчанська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Губча
2. с. Зеленці
3. с. Мальки
4. с. Партинці
6824289100
93 Гуківська сільська рада Чемеровецький район 6825282000
94 Гулівецька сільська рада Білогірський район 1. с. Гулівці
2. с. Жижниківці
3. с. Синютки
6820381500
95 Гусятинська сільська рада Чемеровецький район 1. с. Боднарівка
2. с. Гусятин
3. с. Йосипівка
6825282300
96 Давидковецька сільська рада Хмельницький район 1. с. Давидківці
6825082400
97 Дашковецька сільська рада Віньковецький район 1. с. Дашківці
6820682500
98 Двірецька сільська рада Ізяславський район 1. с. Білижинці
2. с. Двірець
6822181900
99 Денисівська сільська рада Білогірський район 1. с. Данилівка
2. с. Денисівка
3. с. Калинівка
6820382000
100 Дертківська сільська рада Ізяславський район 1. с. Дертка
2. с. Лісна
3. с. Михайлівка
4. с. Новосілка
5. с. Сивір
6822182200
101 Довгалівська сільська рада Білогірський район 1. с. Довгалівка
2. с. Москалівка
6820383000
102 Довжоцька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Довжок
2. с. Нагоряни
6822482400
103 Дружненська сільська рада Красилівський район 1. с. Дружне
6822782700
104 Жабинецька сільська рада Чемеровецький район 6825282700
105 Жванецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Брага
2. с. Жванець
6822482700
106 Женишковецька сільська рада Віньковецький район 1. с. Гоголі
2. с. Женишківці
6820683000
107 Жердянська сільська рада Чемеровецький район 6825283000
108 Жилинецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Жилинці
6825883000
109 Жищинецька сільська рада Городоцький район 1. с. Балакири
2. с. Жищинці
6821282200
110 Жуківська сільська рада Славутський район 1. с. Жуків
6823982500
111 Завадинецька сільська рада Ізяславський район 1. с. Дібровка
2. с. Завадинці
3. с. Калетинці
6822182400
112 Завальська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Вітківці
2. с. Завалля
3. с. Кудринці
4. с. Червона Діброва
6822482900
113 Загінецька сільська рада Загінці Деражнянський район 1. с. Загінці
6821582800
114 Заліська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Залісся Перше
2. с. Параївка
6822483000
115 Залузька сільська рада Білогірський район 1. с. Вікентове
2. с. Залужжя
3. с. Корниця
4. с. Шельвів
6820383500
116 Залучанська сільська рада Чемеровецький район 6825283400
117 Западинська сільська рада Красилівський район 1. с. Баглайки
2. с. Западинці
6822782900
118 Зарічанська сільська рада Чемеровецький район 1. с. Драганівка
2. с. Зарічанка
6825283800
119 Заслучненська сільська рада Красилівський район 1. с. Заслучне
2. с. Писарівка
3. с. Світле
4. с. Слобідка-Чернелівська
6822783400
120 Заставківська сільська рада Красилівський район 1. с. Заставки
6822783700
121 Згароцька сільська рада Деражнянський район 1. с. Згарок
2. с. Новий Майдан
3. с. Новостроївка
4. с. Подолянське
5. с. Старий Майдан
6821583200
122 Зеленокуриловецька сільська рада Новоушицький район 1. с. Зелені Курилівці
2. с. Пижівка
6823382700
123 Зіньківська сільська рада Віньковецький район 1. с. Зіньків
2. с. Станіславівка
6820683500
124 Зіньковецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Зіньківці
6822483200
125 Зорянська сільська рада Віньковецький район 1. с. Зоряне
6820683700
126 Зяньковецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Бомкове
2. с. Зяньківці
6821583600
127 Іванівська сільська рада Славутський район 1. с. Іванівка
2. с. Пузирки
6823983000
128 Івахновецька сільська рада Чемеровецький район 1. с. Івахнівці
6825284200
129 Ілляшівська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Ілляшівка
6824283600
130 Ільковецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Ільківці
2. с. Колісець
6824782500
131 Іршиківська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Іршики
2. с. Малишівка
3. с. Хижники
4. с. Яремичі
6824283900
132 Йосиповецька сільська рада Білогірський район 1. с. Гурщина
2. с. Загірці
3. с. Йосипівці
6820384000
133 Кадиївська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Кадиївці
2. с. Суржа
6822483300
134 Кадиївська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Волудринці
2. с. Кадиївка
3. с. Слобідка-Кадиївська
6825883200
135 Кальнянська сільська рада Деражнянський район 1. с. Кальна
2. с. Осикове
3. с. Сіноводи
6821584000
136 Кам'янська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Кам'янка
6822483700
137 Капустинська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Капустин
6824284200
138 Карабіївська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Карабіївка
2. с. Котюржинці
6824783000
139 Карачієвецька сільська рада Віньковецький район 1. с. Бистриця
2. с. Калюсик
3. с. Карачіївці
4. с. Майдан-Карачієвецький
6820684000
140 Квітневська сільська рада Білогірський район 1. с. Весняне
2. с. Квітневе
3. с. Соснівка
4. с. Соснівочка
6820384500
141 Клопотівецька сільська рада Клопотівці Деражнянський район 1. с. Вівсяники
2. с. Клопотівці
3. с. Чернелівці
6821584400
142 Клубівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Васьківці
2. с. Клубівка
3. с. Ревуха
6822182600
143 Княжпільська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Княжпіль
6822484000
144 Копачівська сільська рада Деражнянський район 1. с. Копачівка
6821584800
145 Копистинська сільська рада Хмельницький район 1. с. Івашківці
2. с. Колибань
3. с. Копистин
4. с. Мала Колибань
5. с-ще Богданівці
6825083300
146 Коржівська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Коржівка
2. с. Махаринці
6824284700
147 Коржовецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Коржівці
6821585200
148 Коритненська сільська рада Білогірський район 1. с. Коритне
2. с. Ювківці
6820384700
149 Коричинецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Коричинці
6821585600
150 Кормильчанська сільська рада Чемеровецький район 6825284600
151 Корчицька сільська рада Шепетівський район 1. с. Корчик
2. с. Романів
3. с. Хутір
6825583200
152 Корчівська сільська рада Красилівський район 1. с. Корчівка
6822784300
153 Косогірська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Косогірка
6825883400
154 Коськівська сільська рада Шепетівський район 6825583600
155 Котюржинецька сільська рада Красилівський район 1. с. Котюржинці
2. с. Марківці
6822784400
156 Кочубіївська сільська рада Чемеровецький район 6825284400
157 Красноставська сільська рада Чемеровецький район 6825284700
158 Кременчуківська сільська рада Красилівський район 1. с. Великі Юначки
2. с. Кременчуки
3. с. Лісова Волиця
4. с. Малі Юначки
5. с. Медці
6822784800
159 Кремінянська сільська рада Городоцький район 1. с. Кремінна
2. с. Кремінянські Хутори
6821283400
160 Криворудська сільська рада Красилівський район 1. с. Криворудка
2. с. Кучманівка
3. с. Нова Криворудка
6822785100
161 Крупецька сільська рада Славутський район 1. с. Крупець
2. с. Стригани
6823984000
162 Крушанівська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Крушанівка
6822484500
163 Кугаєвецька сільська рада Чемеровецький район 6825285000
164 Кузьминська сільська рада Городоцький район 1. с. Кузьмин
2. с. Шишківці
6821283600
165 Кузьминська сільська рада Красилівський район 1. с. Кузьмин
6822785500
166 Кульчинівська сільська рада Красилівський район 1. с. Кульчини
6822785800
167 Кульчинківська сільська рада Красилівський район 1. с. Кульчинки
6822786000
168 Кульчієвецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Калиня
2. с. Кульчіївці
3. с. Суржинці
4. с. Фурманівка
6822484800
169 Кунівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Антонівка
2. с. Долоччя
3. с. Кам'янка
4. с. Кунів
6822183000
170 Кунчанська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Дмитрівка
2. с. Кунча
6824783200
171 Купинська сільська рада Городоцький район 1. с. Велика Левада
2. с. Купин
3. с. Мала Левада
6821283900
172 Купільська сільська рада Волочиський район 1. с. Гайдайки
2. с. Купіль
6820984000
173 Курівська сільська рада Городоцький район 1. с. Жаглівка
2. с. Курівка
3. с. Мартинківці
4. с. Тарасівка
6821284200
174 Кур'янківська сільська рада Білогірський район 1. с. Держаки
2. с. Кур'янки
3. с. Шимківці
6820385000
175 Кустовецька сільська рада Полонський район 1. с. Голубча
2. с. Кустівці
3. с. Москалівка
6823683500
176 Кутковецька сільська рада Чемеровецький район 1. с. Дубівка
2. с. Кутківці
6825285400
177 Лагодинецька сільська рада Красилівський район 1. с. Лагодинці
6822786200
178 Ладигівська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Губин
2. с. Ладиги
6824285000
179 Ластовецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Збруч
2. с. Ісаківці
3. с. Ластівці
6822485100
180 Ледянська сільська рада Красилівський район 1. с. Ледянка
2. с. Малі Пузирки
3. с. Трусилівка
4. с. Федорівка
6822786600
181 Ленковецька сільська рада Шепетівський район 6825583800
182 Летавська сільська рада Чемеровецький район 1. с. Вигода
2. с. Летава
3. с. Михайлівка
4. с. Нове Життя
5. с. Чагарівка
6825285800
183 Лисиченська сільська рада Славутський район 1. с. Дідова Гора
2. с. Лисиче
3. с. Потереба
6823984700
184 Лисогірська сільська рада Дунаєвецький район 1. с. Лисогірка
6821884500
185 Лідихівська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Заруддя
2. с. Лідихівка
3. с. Строки
4. с. Троянівка
6824783500
186 Лісоводська сільська рада Городоцький район 1. с. Лісоводи
2. с-ще Лісоводи
6821284500
187 Лісогірська сільська рада Городоцький район 1. с. Лісогірка
6821284800
188 Ліщанська сільська рада Ізяславський район 1. с. Бейзими
2. с. Григорівка
3. с. Даньківці
4. с. Ліщани
5. с. Чепці
6. с. Шевченка
6822183300
189 Лотівська сільська рада Шепетівський район 1. с. Лотівка
2. с. Саверці
6825584100
190 Лютарська сільська рада Ізяславський район 1. с. Лютарка
2. с. Михля
3. с. Мокрець
4. с. Новостав
6822183600
191 Мазниківська сільська рада Деражнянський район 1. с. Мазники
6821586000
192 Майдано-Олександрівська сільська рада Віньковецький район 1. с. Балки
2. с. Гута
3. с. Майдан-Олександрівський
6820684500
193 Майдан-Чернелівецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Майдан-Чернелевецький
2. с. Макарове
3. с. Стара Гута
4. с. Степівка
6821586400
194 Малашовецька сільська рада Хмельницький район 1. с. Волиця
2. с. Малашівці
6825083900
195 Малиницька сільська рада Хмельницький район 1. с. Кудринці
2. с. Малиничі
3. с. Рижулинці
6825084200
196 Малоборовицька сільська рада Білогірський район 1. с. Загребля
2. с. Заріччя
3. с. Зіньки
4. с. Карпилівка
5. с. Мала Боровиця
6820385500
197 Малоклітнянська сільська рада Красилівський район 1. с. Велика Клітна
2. с. Вербівка
3. с. Волиця Друга
4. с. Дворик
5. с. Калинівка
6. с. Кошелівка
7. с. Мала Клітна
6822787000
198 Малошкарівська сільська рада Полонський район 1. с. Мала Шкарівка
2. с. Москвитянівка
6823684000
199 Маниковецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Маниківці
6821587000
200 Манівецька сільська рада Красилівський район 1. с. Манівці
6822787100
201 Марачівська сільська рада Славутський район 1. с. Марачівка
6823985200
202 Масівецька сільська рада Хмельницький район 1. с. Масівці
6825084500
203 Миклашівська сільська рада Білогірський район 1. с. Миклаші
6820386200
204 Микулинська сільська рада Полонський район 1. с. Микулин
6823684500
205 Миньковецька сільська рада Славутський район 1. с. Миньківці
2. с. Романіни
3. с. Шевченко
6823985300
206 Миролюбненська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Верхняки
2. с. Миролюбне
3. с. Морозівка
4. с. Новоселиця
5. с. Підгірне
6824285600
207 Мислятинська сільська рада Ізяславський район 1. с. Більчин
2. с. Більчинка
3. с. Лопушне
4. с. Мислятин
6822184200
208 Митинецька сільська рада Красилівський район 1. с. Вереміївка
2. с. Заруддя
3. с. Митинці
4. с. Хотьківці
6822787400
209 Михайлівецька сільська рада Красилівський район 1. с. Михайлівці
2. с. Мотрунки
3. с. Сушки
6822787200
210 Михайлівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Видошня
2. с. Іванівка
3. с. Королівка
4. с. Лука
5. с. Микитинці
6. с. Михайлівка
6825883600
211 Михайлюцька сільська рада Шепетівський район 1. с. Конотоп
2. с. Майдан-Лабунь
3. с. Михайлючка
4. с. Судимонт
5. с. Хмелівка
6. с. Цмівка
6825584600
212 Михиринецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Малі Жеребки
2. с. Михиринці
6824784500
213 Михнівська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Михнівка
6824783600
214 Михнівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Закружці
2. с. Михнів
3. с. Покощівка
6822183900
215 Мокіївська сільська рада Шепетівський район 6825585100
216 Мокроволянська сільська рада Білогірський район 1. с. Жемелинці
2. с. Мокроволя
3. с. Окіп
6820386000
217 Монастироцька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Іванківці
2. с. Михалківці
3. с. Монастирок
6825884000
218 Москалівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Верхівці
2. с. Коритна
3. с. Москалівка
6825884400
219 М'якотівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Велика Радогощ
2. с. Добрин
3. с. Закриничне
4. с. Мала Радогощ
5. с. М'якоти
6822184500
220 Немиринецька сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Берегелі
2. с. Деркачі
3. с. Кантівка
4. с. Немиринці
6824286200
221 Немиринецька сільська рада Городоцький район 1. с. Дахнівка
2. с. Немиринці
6821285200
222 Нетечинецька сільська рада Віньковецький район 1. с. Дружба
2. с. Нетечинці
3. с. Славута
6820685000
223 Нефедівська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Лучки
2. с. Нефедівці
6822485500
224 Нижнянська сільська рада Деражнянський район 1. с. Нижнє
2. с. Слобідка
3. с. Черешенька
6821587400
225 Новичівська сільська рада Шепетівський район 6825585600
226 Новогреблівська сільська рада Волочиський район 1. с. Іванівка
2. с. Нова Гребля
6820984400
227 Новопорічанська сільська рада Городоцький район 1. с. Басівка
2. с. Нове Поріччя
3. с. Старе Поріччя
6821285500
228 Новосвітська сільська рада Городоцький район 1. с. Іванівка
2. с. Ковалівка
3. с. Матвійківці
4. с. Новий Світ
5. с. Тростянець
6821285800
229 Новосілецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Літки
2. с. Новосілка
3. с. Підлісне
6821587800
230 Новосільська сільська рада Ізяславський район 1. с. Нове Село
2. с. Свириди
6822184800
231 Новоставецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Коров'є
2. с. Кривовілька
3. с. Новоставці
6824785000
232 Ногачівська сільська рада Славутський район 1. с. Дятилівка
2. с. Ногачівка
6823986500
233 Огіївська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Громівка
2. с. Огіївці
3. с. Писарівка
4. с. Половинники
6824282600
234 Олешинська сільська рада Хмельницький район 1. с. Велика Калинівка
2. с. Іванківці
3. с. Олешин
4. с. Черепова
6825085100
235 Олійницька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Колки
2. с. Майдан-Петрівський
3. с. Олійники
6824785300
236 Ординецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Лютарівка
2. с. Ординці
3. с. Червоне
6824785500
237 Орининська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Оринин
2. с. Ріпинці
3. с. Теклівка
6822485700
238 Осламівська сільська рада Віньковецький район 1. с. Осламів
6820685500
239 Остапковецька сільська рада Городоцький район 1. с. Калитинці
2. с. Остапківці
3. с. Слобідка-Кузьминська
6821286200
240 Охрімовецька сільська рада Віньковецький район 1. с. Охрімівці
2. с. Слобідка-Охрімовецька
6820686000
241 Панівецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Зубрівка
2. с. Панівці
3. с. Цибулівка
6822485900
242 Пархомовецька сільська рада Хмельницький район 1. с. Пархомівці
6825085400
243 Пасічнянська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Васильківці
2. с. Магнишівка
3. с. Пасічна
6825884800
244 Пашковецька сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Грибенинка
2. с. Пашківці
3. с. Попівці
6824286400
245 Пеньківська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Андронівка
2. с. Бовкуни
3. с. Драчі
4. с. Залісся
5. с. Криниця
6. с. Пеньки
6824286700
246 Перерослівська сільська рада Білогірський район 1. с. Козин
2. с. Переросле
3. с. Червоне
6820387000
247 Петрашівська сільська рада Віньковецький район 1. с. Петрашівка
2. с. Пирогівка
6820686500
248 Печеська сільська рада Красилівський район 1. с. Грицики
2. с. Печеське
6822787900
249 Пилипівська сільська рада Деражнянський район 1. с. Пилипи
6821588200
250 Пилипо-Олександрівська сільська рада Віньковецький район 1. с. Пилипи-Олександрівські
6820686700
251 Пироговецька сільська рада Хмельницький район 1. с. Пирогівці
2. с. Прибузьке
6825086700
252 Підлісноолексинецька сільська рада Городоцький район 1. с. Підлісний Олексинець
2. с. Слобідка-Олексинецька
6821286500
253 Підпилип'янська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Підпилип'я
2. с. Подоляни
6822486200
254 Пільноолексинецька сільська рада Городоцький район 1. с. Пільний Олексинець
6821286800
255 Плесенська сільська рада Шепетівський район 1. с. Жилинці
2. с. Плесна
6825585800
256 Пліщинська сільська рада Шепетівський район 1. с. Пліщин
6825586000
257 Плужненська сільська рада Ізяславський район 1. с. Гаврилівка
2. с. Плужне
3. с. Хотень Другий
4. с. Хотень Перший
6822185100
258 Подільська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Подільське
6822486300
259 Покутинецька сільська рада Віньковецький район 1. с. Покутинці
2. с. Черкасівка
6820687000
260 Поліська сільська рада Ізяславський район 1. с. Поліське
6822185400
261 Полянська сільська рада Славутський район 1. с. Колом'є
2. с. Комарівка
3. с. Полянь
4. с. Хоровиця
6823986800
262 Поляхівська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Кузьминці
2. с. Поляхова
3. с. Романів
6824786000
263 Поповецька сільська рада Волочиський район 1. с. Великі Жеребки
2. с. Лісове
3. с. Попівці
4. с. Червоний Кут
6820986200
264 Почапинецька сільська рада Чемеровецький район 6825286400
265 Правдівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Вихилівка
2. с. Правдівка
6825885200
266 Приворотська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Адамівка
2. с. Добровілля
3. с. Кізя
4. с. Привороття
6822486500
267 Проскурівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Корначівка
2. с. Майдан-Морозівський
3. с. Проскурівка
6825885600
268 Пукляківська сільська рада Чемеровецький район 6825286600
269 П'ятничанська сільська рада Чемеровецький район 6825286800
270 Радковецька сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Демківці
2. с. Жабче
3. с. Радківці
4. с. Хутори
6824283200
271 Радковицька сільська рада Городоцький район 1. с. Борщівка
2. с. Радковиця
3. с. Турчинці
6821287100
272 Радовецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Радівці
2. с. Стреків
6821588400
273 Радошівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Путринці
2. с. Радошівка
6822186000
274 Решнівецька сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Решнівка
6824286900
275 Рилівська сільська рада Шепетівський район 1. с. Круглик
2. с. Рилівка
3. с. Сенігів
4. с. Цвіт
6825587000
276 Рихтівська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Лісківці
2. с. Рихта
6822487100
277 Ріпківська сільська рада Ізяславський район 1. с. Ріпки
6822186300
278 Рожичнянська сільська рада Шепетівський район 1. с. Орлинці
2. с. Рожична
3. с. Устянівка
6825586500
279 Росолівецька сільська рада Красилівський район 1. с. Росолівці
6822788200
280 Рудська сільська рада Дунаєвецький район 1. с. Рудка
6821887700
281 Рудська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Гаврилівці
2. с. Руда
3. с. Цвіклівці Перші
6822486800
282 Савинецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Савинці
6825886000
283 Самчиківська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Самчики
2. с. Степок
6824287100
284 Самчинецька сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Самчинці
2. с. Семиреньки
6824287300
285 Сасанівська сільська рада Полонський район 1. с. Крачанівка
2. с. Сасанівка
6823687000
286 Сахновецька сільська рада Ізяславський район 1. с. Влашанівка
2. с. Кропивна
3. с. Сахнівці
6822186600
287 Сахновецька сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Киселі
2. с. Красносілка
3. с. Немирівка
4. с. Сахнівці
6824287700
288 Свіршковецька сільська рада Чемеровецький район 6825287000
289 Святецька сільська рада Теофіпольський район 1. с. Лисогірка
2. с. Мар'янівка
3. с. Святець
6824784000
290 Севрюківська сільська рада Красилівський район 1. с. Решнівка
2. с. Севрюки
6822788400
291 Семенівська сільська рада Білогірський район 1. с. Новосеменів
2. с. Семенів
6820387300
292 Сербинівська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Йосипівка
2. с. Калинівка
3. с. Левківка
4. с. Сербинівка
6824288000
293 Серединецька сільська рада Шепетівський район 6825587500
294 Сивківська сільська рада Білогірський район 1. с. Міжгір'я
2. с. Сивки
6820387500
295 Скаржинецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Лехнівка
2. с. Перегінка
3. с. Скаржинці
6825886400
296 Скіпченська сільська рада Скіпче Городоцький район 1. с. Сирватинці
2. с. Скіпче
6821287500
297 Сковородківська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Веселе
2. с. Круглики
3. с. Сковородки
6824288300
298 Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Боришківці
2. с. Мукша Китайгородська
3. с. Оленівка
4. с. Слобідка-Кульчієвецька
6822487400
299 Слобідсько-Рихтівська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Вільне
2. с. Кізя-Кудринецька
3. с. Мілівці
4. с. Слобідка-Рихтівська
6822487600
300 Слобідсько-Смотрицька сільська рада Чемеровецький район 6825287400
301 Сокиринецька сільська рада Чемеровецький район 6825287800
302 Сокільська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Каветчина
2. с. Межигір
3. с. Слобідка-Малиновецька
4. с. Сокіл
6822487900
303 Соколівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Соколівка
6825886800
304 Солобковецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Солобківці
6825887200
305 Соломнянська сільська рада Волочиський район 1. с. Гречана
2. с. Раціборівка
3. с. Соломна
6820987400
306 Соснівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Соснівка
6825887600
307 Сошненська сільська рада Ізяславський район 1. с. Заріччя
2. с. Іванівка
3. с. Криволука
4. с. Сошне
6822186900
308 Ставищанська сільська рада Білогірський район 1. с. Баймаки
2. с. Кащенці
3. с. Ліски
4. с. Ставищани
6820388000
309 Старобейзимська сільська рада Шепетівський район 6825588000
310 Старогутянська сільська рада Дунаєвецький район 1. с. Стара Гута
6821888500
311 Старокривинська сільська рада Славутський район 1. с. Новий Кривин
2. с. Старий Кривин
6823987300
312 Староостропільська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Райки
2. с. Старий Остропіль
6824288600
313 Старопісочнянська сільська рада Городоцький район 1. с. Нова Пісочна
2. с. Стара Пісочна
6821287800
314 Степанівська сільська рада Чемеровецький район 6825288000
315 Стецьківська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Дубина
2. с. Костянець
3. с. Кучівка
4. с. Прохорівка
5. с. Стецьки
6824288900
316 Стріховецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Стріхівці
6825888000
317 Судилківська сільська рада Шепетівський район 6825588500
318 Сутковецька сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Лисівка
2. с. Сутківці
6825888400
319 Сушовецька сільська рада Білогірський район 1. с. Водички
2. с. Сушівці
6820388500
320 Тарасівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Андріївка
2. с. Тарасівка
6825888600
321 Теліжинецька сільська рада Ізяславський район 1. с. Калинівка
2. с. Мирне
3. с. Пильки
4. с. Теліжинці
5. с. Чижівка
6822187200
322 Терешківська сільська рада Красилівський район 1. с. Маленки
2. с. Нові Терешки
3. с. Терешки
6822788800
323 Тернавська сільська рада Ізяславський район 1. с. Сохужинці
2. с. Тернавка
6822187500
324 Тишевицька сільська рада Ізяславський район 1. с. Зубарі
2. с. Нечаївка
3. с. Тишевичі
6822188100
325 Томашівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Нове Село
2. с. Томашівка
6825888800
326 Топорівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Топірчики
2. с. Топори
6822187800
327 Турівська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Турівка
2. с. Червона Дубина
6824786200
328 Улашанівська сільська рада Славутський район 1. с. Вачів
2. с. Перемишель
3. с. Улашанівка
6823987700
329 Устянська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Баговиця
2. с. Велика Слобідка
3. с. Мала Слобідка
4. с. Тарасівка
5. с. Устя
6. с. Цвіклівці Другі
7. с. Шутнівці
6822489100
330 Хмелівська сільська рада Городоцький район 1. с. Хмелівка
6821288200
331 Холодецька сільська рада Волочиський район 1. с. Кушнирівка
2. с. Холодець
6820988300
332 Хоптинецька сільська рада Городоцький район 1. с. Андріївка
2. с. Вигнанка
3. с. Куманів
4. с. Підлісний Веселець
5. с. Хоптинці
6821288600
333 Хоровецька сільська рада Славутський район 1. с. Гута
2. с. Пашуки
3. с. Хоровець
6823988800
334 Хорошівська сільська рада Білогірський район 1. с. Малі Калетинці
2. с. Степанівка
3. с. Хорошів
6820389000
335 Христівська сільська рада Ізяславський район 1. с. Сморшки
2. с. Христівка
6822188400
336 Хролинська сільська рада Шепетівський район 6825589000
337 Хропотівська сільська рада Чемеровецький район 6825288200
338 Цвітоська сільська рада Славутський район 1. с. Кам'янка
2. с. Ташки
3. с. Цвітоха
6823989200
339 Циківська сільська рада Чемеровецький район 1. с. Карачківці
2. с. Цикова
6825288600
340 Чабанівська сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Гута-Чугорська
2. с. Липи
3. с. Лисківці
4. с. Чабанівка
6822489500
341 Чепелівська сільська рада Красилівський район 1. с. Чепелівка
6822789100
342 Черепівківська сільська рада Хмельницький район 1. с. Черепівка
6825089300
343 Чернелівська сільська рада Красилівський район 1. с. Дубина
2. с. Мончинці
3. с. Моньки
4. с. Пилипи
5. с. Сорокодуби
6. с. Чернелівка
6822789200
344 Човгузівська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Антонівка
2. с. Вовківці
3. с. Човгузів
6824786500
345 Чорниводська сільська рада Городоцький район 1. с. Мудриголови
2. с. Папірня
3. с. Чорниводи
6821289000
346 Чорнянська сільська рада Чемеровецький район 6825289000
347 Чорнянська сільська рада Старокостянтинівський район 1. с. Лісове
2. с. Чорна
3. с. Шевченка
6824289400
348 Чотирбоківська сільська рада Шепетівський район 6825589500
349 Шарівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Шарівка
6825889200
350 Шаровечківська сільська рада Хмельницький район 1. с. Мацьківці
2. с. Шаровечка
6825089600
351 Шекеринецька сільська рада Ізяславський район 1. с. Нова Гутиська
2. с. Стара Гутиська
3. с. Шекеринці
6822188700
352 Шибенська сільська рада Теофіпольський район 1. с. Гаївка
2. с. Шибена
6824787000
353 Шидловецька сільська рада Чемеровецький район 6825289400
354 Шиїнецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Шиїнці
6821588600
355 Шпичинецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Розсохи
2. с. Теперівка
3. с. Шпичинці
6821588800
356 Шумовецька сільська рада Хмельницький район 1. с. Шумівці
6825089900
357 Шустовецька сільська рада Кам'янець-Подільський район 1. с. Ніверка
2. с. Нововолодимирівка
3. с. Чорнокозинці
4. с. Шустівці
6822489800
358 Щиборівська сільська рада Красилівський район 1. с. Каламаринка
2. с. Мовчани
3. с. Радісне
4. с. Щиборівка
6822789500
359 Щуровецька сільська рада Ізяславський район 1. с. Забрід
2. с. Підлісці
3. с. Щурівці
4. с. Щурівчики
6822189200
360 Юрівська сільська рада Білогірський район 1. с. Великі Калетинці
2. с. Шуньки
3. с. Юрівка
6820389500
361 Юрковецька сільська рада Чемеровецький район 1. с. Теремківці
2. с. Юрківці
6825289800
362 Яблунівська сільська рада Деражнянський район 1. с. Адамівка
2. с. Буцневе
3. с. Слобідка-Шелехівська
4. с. Шарки
5. с. Яблунівка
6821589200
363 Яворовецька сільська рада Красилівський район 1. с. Слобідка-Красилівська
2. с. Яворівці
6822789800
364 Явтухівська сільська рада Деражнянський район 1. с. Явтухи
6821589600
365 Ямпільчицька сільська рада Чемеровецький район 6825289900
366 Ясенівська сільська рада Ярмолинецький район 1. с. Ясенівка
6825889600
367 Яснозірська сільська рада Віньковецький район 1. с. Виселок
2. с. Фащіївка
3. с. Яснозір'я
6820687500
368 Яськовецька сільська рада Деражнянський район 1. с. Красносілка
2. с. Яськівці
6821589800