Увага! Дослідна експлуатація

Автономна Республіка Крим -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Абрикосівська сільська рада Первомайський район 1. с. Абрикосове
0123580200
2 Абрикосівська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Абрикосівка
2. с. Бабенкове
3. с. Кринички
4. с. Матросівка
0121680100
3 Амурська сільська рада Курманський район 1. с. Амурське
2. с. Іскра
3. с. Новозуївка
4. с. Новоіванівка
5. с. Новоолексіївка
6. с. Цвіткове
0122080600
4 Ароматненська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Ароматне
2. с. Вікторівка
3. с. Маловидне
4. с. Рєпіне
5. с. Розове
0120480400
5 Ароматнівська сільська рада Білогірський район 1. с. Ароматне
2. с. Красногірське
3. с. Курортне
0120780400
6 Багатівська сільська рада Білогірський район 1. с. Багате
2. с. Горлинка
3. с. Красна Слобода
4. с. Мелехове
5. с. Поворотне
6. с. Руське
7. с. Черемисівка
0120780800
7 Батальненська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Батальне
2. с. Южне
3. с. Ячмінне
0122780800
8 Берегова сільська рада Феодосійська міська рада міста обласного значення 1. с. Берегове
2. с. Степове
0111690300
9 Березівська сільська рада Роздольненський район 1. с. Березівка
2. с. Нива
3. с. Тавкель-Найман
0123981100
10 Бєлінська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Бєлінське
2. с. Верхньозаморське
3. с. Золоте
4. с. Нижньозаморське
5. с. Нововідрадне
6. с. Станційне
0122781200
11 Ботанічна сільська рада Роздольненський район 1. с. Ботанічне
2. с. Кумове
3. с. Червоне
0123982200
12 Братська сільська рада Перекопський район 1. с. Братське
2. с. Полтавське
3. с. Сватове
0122380400
13 Василівська сільська рада Білогірський район 1. с. Василівка
2. с. Малинівка
3. с. Некрасове
4. с. Павлівка
5. с. Пролом
6. с. Сєверне
0120781300
14 Вересаєвська сільська рада Сакський район 1. с. Вересаєве
2. с. Глінка
0124380400
15 Верхоріченська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Баштанівка
2. с. Верхоріччя
3. с. Кудрине
4. с. Машине
5. с. Передущельне
6. с. Синапне
0120480800
16 Веселівська сільська рада Сакський район 1. с. Веселівка
2. с. Владне
3. с. Наташине
4. с. Порфирівка
0124380600
17 Веселівська сільська рада Судацька міська рада міста обласного значення 1. с. Веселе
0111790200
18 Виноградівська сільська рада Сакський район 1. с. Виноградове
2. с. Вітрівка
0124380800
19 Виноградненська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Виноградне
2. с. Романове
0122781300
20 Вишенська сільська рада Білогірський район 1. с. Біла Скеля
2. с. Вишенне
3. с. Миронівка
0120781900
21 Вишнівська сільська рада Перекопський район 1. с. Вишнівка
2. с. Зелена Нива
3. с. Кріпке
4. с. Уткіне
0122380800
22 Вілінська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Віліне
2. с. Розсадне
0120481300
23 Владиславівська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Владиславівка
2. с-ще Вузлове
0121680800
24 Воїнська сільська рада Перекопський район 1. с. Воїнка
2. с. Істочне
0122381300
25 Войковська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Бондаренкове
2. с. Катирлез
3. с. Курортне
4. с-ще Єгорове
0122781600
26 Войковська сільська рада Первомайський район 1. с. Айбар
2. с. Відкрите
3. с. Дмитрівка
0123580400
27 Воробйовська сільська рада Сакський район 1. с. Воробйове
2. с. Мамут-Бай
3. с. Шишкине
4. с. Яни Кьогенеш
0124381300
28 Восходненська сільська рада Курманський район 1. с. Володимирове
2. с. Восход
3. с. Доходне
4. с. Знам'янка
5. с. Зоря
6. с. Климове
7. с. Нахімове
8. с. Нейшпроцунг
9. с. Новосільці
10. с. Плодородне
0122080800
29 Гвардійська сільська рада Первомайський район 1. с. Братське
2. с. Гвардійське
3. с. Оленівка
0123580800
30 Геройська сільська рада Сакський район 1. с. Геройське
2. с. Ярке
0124381600
31 Глазівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Глазівка
2. с. Осовини
3. с. Юркине
0122782000
32 Голубинська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Аромат
2. с. Багата Ущелина
3. с. Голубинка
4. с. Нижня Голубинка
5. с. Новопілля
6. с. Поляна
7. с. Путилівка
8. с. Соколине
9. с. Сонячносілля
0120481900
33 Горностаївська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Горностаївка
0122782400
34 Гришинська сільська рада Первомайський район 1. с. Біюк-Бораш
2. с. Випасне
3. с. Гришине
0123581300
35 Грушівська сільська рада Судацька міська рада міста обласного значення 1. с. Грушівка
2. с. Перевалівка
3. с. Холодівка
0111790400
36 Далеківська сільська рада Чорноморський район 1. с. Володимирівка
2. с. Далеке
3. с. Журавлівка
4. с. Зоряне
5. с. Сєверне
0125681100
37 Дачнівська сільська рада Судацька міська рада міста обласного значення 1. с. Дачне
2. с. Лісне
0111790700
38 Дмитрівська сільська рада Ічкінський район 1. с. Дмитрівка
2. с. Ровенка
0125280800
39 Добрівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Андрусове
2. с. Джолман
3. с. Добре
4. с. Зарічне
5. с. Краснолісся
6. с. Лозове
7. с. Мраморне
8. с. Перевальне
9. с. Петропавлівка
10. с. Привільне
11. с. Ферсманове
12. с. Чайковське
0124781300
40 Добрушинська сільська рада Сакський район 1. с. Добрушине
2. с. Єлизаветове
3. с. Ізвесткове
4. с. Солдатське
5. с. Шалаші
0124381800
41 Долинненська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Актачи
2. с. Долинне
3. с. Новеньке
0120482200
42 Донська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Верхньокурганне
2. с. Дмитрове
3. с. Донське
4. с. Кленівка
5. с. Нижньокурганне
6. с. Спокійне
7. с-ще Давидове
0124781900
43 Дрофинська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Дрофине
2. с. Стрепетове
3. с. Яструбки
0123180600
44 Єрмаківська сільська рада Джанкойський район 1. с. Вітвисте
2. с. Єрмакове
3. с. Копані
4. с. Придорожнє
5. с. Солоне Озеро
6. с. Стовпове
7. с. Тархан-Сунак
0121180600
45 Желябовська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Желябовка
2. с. Ломоносове
0123181200
46 Жемчужинська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Жемчужина
2. с. Піни
3. с. Прирічне
0123181500
47 Журавлівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Журавлівка
2. с. Сторожеве
3. с. Сумське
0124782200
48 Журавська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Видне
2. с. Журавки
3. с. Маківське
4. с. Новопокровка
5. с. Тутівка
0121681800
49 Завітненська сільська рада Ічкінський район 1. с. Завітне
2. с. Пчільники
0125281100
50 Завітненська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Завітне
2. с. Костиріне
3. с. Набережне
4. с. Яковенкове
0122782800
51 Завіто-Ленінська сільська рада Джанкойський район 1. с. Зелений Яр
2. с. Кучук-Алкали
3. с. Мартинівка
4. с. Мілководне
5. с. Пушкіне
6. с. Солонцеве
0121180800
52 Залізничненська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Білокам'яне
2. с. Дачне
3. с. Залізничне
4. с. Мостове
5. с. Річне
6. с. Тургенєвка
7. с-ще Сирень
0120482500
53 Зарічненська сільська рада Джанкойський район 1. с. Армійське
2. с. Болотне
3. с. Зарічне
4. с. Низинне
5. с. Перепілкине
6. с. Суміжне
7. с-ще Митюрине
0121181300
54 Зеленівська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Богатир
2. с. Зелене
3. с. Многоріччя
4. с. Нагірне
5. с. Плотинне
6. с. Щасливе
0120482900
55 Зеленогірська сільська рада Білогірський район 1. с. Балки
2. с. Зеленогірське
3. с. Міжгір'я
4. с. Новогригорівка
5. с. Новокленове
6. с. Овражки
7. с. Олександрівка
8. с. Пасічне
9. с. Пчолине
10. с. Яковлівка
0120782500
56 Земляничненська сільська рада Білогірський район 1. с. Земляничне
2. с. Оленівка
3. с. Опитне
4. с. Радісне
5. с. Родники
6. с. Синьокам'янка
7. с. Учебне
0120782700
57 Зернівська сільська рада Сакський район 1. с. Зернове
2. с. Низинне
0124382000
58 Зернівська сільська рада Курманський район 1. с. Зернове
2. с. Новокатеринівка
0122081000
59 Зибинська сільська рада Білогірський район 1. с. Зибини
2. с. Мельники
0120782900
60 Зиминська сільська рада Роздольненський район 1. с. Воронки
2. с. Зимине
3. с. Коджалак
4. с. Овражне
0123983300
61 Золотополенська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Відродження
2. с. Золоте Поле
0121682200
62 Зоркінська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Зоркіне
2. с. Межове
3. с. Ніжинське
4. с. Широке
0123182000
63 Іванівська сільська рада Сакський район 1. с. Жайворонки
2. с. Іванівка
0124382200
64 Іванівська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Заріччя
2. с. Іванівка
3. с. Тамбовка
4. с. Тарасівка
0123182200
65 Ізобільненська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Ізобільне
0123182400
66 Ізобільненська сільська рада Алуштинська міська рада міста обласного значення 1. с. Верхня Кутузовка
2. с. Ізобільне
3. с. Нижня Кутузовка
4. с-ще Розовий
0110390900
67 Ізумруднівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Дмитрівка
2. с. Ізумрудне
3. с. Калинівка
4. с. Мічурінівка
5. с. Новостепове
6. с. Овочеве
0121181500
68 Іллінська сільська рада Перекопський район 1. с. Воронцівка
2. с. Іллінка
3. с. Курганне
4. с. Трактове
0122381800
69 Іллічівська сільська рада Ічкінський район 1. с. Восточне
2. с. Георгіївка
3. с. Дятлівка
4. с. Киянли
5. с. Надежда
6. с. Річне
7. с. Шахтине
0125282200
70 Іллічівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Кара-Кую
0122783200
71 Ішунська сільська рада Перекопський район 1. с. Ас
2. с. Ішунь
3. с. Каракуль
4. с. Новорибацьке
5. с. Рисове
6. с. Таврійське
7. с. Танкове
0122382200
72 Калинівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Калинівка
0122783600
73 Калінінська сільська рада Первомайський район 1. с. Левітанівка
2. с. Орман-Аджи
0123581900
74 Калінінська сільська рада Курманський район 1. с. Вишняківка
2. с. Іраде
3. с. Побєдине
4. с. Умют
0122081400
75 Каштанівська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Відрадне
2. с. Каштани
3. с. Кочергіне
4. с. Шевченкове
0120483600
76 Кіндратівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Кіндратове
2. с. Мішен-Найман
3. с. Рубинівка
4. с-ще Дорожнє
0121181700
77 Кіровська сільська рада Чорноморський район 1. с. Дозорне
2. с. Задорне
3. с. Тарханкут
4. с-ще Низівка
0125682200
78 Кіровська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Вулканівка
2. с. Карса
3. с. Ярке
0122783700
79 Кісточківська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Бюйтен
2. с. Кісточківка
0123182600
80 Клепинінська сільська рада Курманський район 1. с. Карпівка
2. с. Клепиніне
3. с. Яструбівка
0122081800
81 Ковильнівська сільська рада Роздольненський район 1. с. Вітрянка
2. с. Волочаївка
3. с. Ковильне
4. с. Молочне
5. с. Сінокісне
0123985400
82 Колодязянська сільська рада Курманський район 1. с. Докучаєве
2. с. Колодязне
3. с. Пологи
0122082200
83 Кольцовська сільська рада Сакський район 1. с. Вогневе
2. с. Кольцове
3. с. Нива
0124382600
84 Кольчугинська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Кольчугине
2. с. Прудове
3. с. Рівнопілля
0124782900
85 Кормівська сільська рада Первомайський район 1. с. Боташ
2. с. Кормове
3. с. Тихонівка
0123582500
86 Котельниківська сільська рада Курманський район 1. с. Дібрівське
2. с. Котельникове
3. с. Машине
0122082400
87 Крайненська сільська рада Сакський район 1. с. Вершинне
2. с. Крайнє
3. с. Трудове
0124383000
88 Красноармійська сільська рада Перекопський район 1. с. Мирза-Кояш
2. с. Надеждине
3. с. Смушкине
0122382400
89 Красногвардійська сільська рада Ічкінський район 1. с. Лохівка
2. с. Лучове
3. с. Новий Цюріхталь
0125283300
90 Красногірська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Корольове
2. с. Красногірка
0122783900
91 Краснознам'янська сільська рада Курманський район 1. с. Радужне
2. с. Рогове
3. с. Симоненко
4. с. Старий Млин
5. с. Тимошенко
6. с. Трактове
0122082600
92 Красномацька сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Залісне
2. с. Красний Мак
3. с. Ходжа Сала
4. с. Холмівка
0120483900
93 Краснополянська сільська рада Чорноморський район 1. с. Внукове
2. с. Красна Поляна
3. с. Кузнецьке
0125683300
94 Краснофлотська сільська рада Ічкінський район 1. с. Варварівка
2. с. Кайнаш
3. с. Лебединка
4. с. Маркове
0125283900
95 Красноярська сільська рада Чорноморський район 1. с. Красноярське
2. с. Ленське
0125683500
96 Крестянівська сільська рада Первомайський район 1. с. Крестянівка
2. с. Нова Деревня
0123583600
97 Кримківська сільська рада Джанкойський район 1. с. Кримка
0121181800
98 Кримська сільська рада Сакський район 1. с. Валентинове
2. с. Ігорівка
3. с. Кримське
4. с. Степове
0124383400
99 Кримськорозівська сільська рада Білогірський район 1. с. Вишневе
2. с. Кримська Роза
0120783600
100 Криничненська сільська рада Білогірський район 1. с. Алексєєвка
2. с. Голованівка
3. с. Карасівка
4. с. Кирпичне
5. с. Красноселівка
6. с. Криничне
7. с. Яблучне
0120783400
101 Кукушкінська сільська рада Роздольненський район 1. с. Вогні
2. с. Кукушкіне
0123985600
102 Курська сільська рада Білогірський район 1. с. Курське
2. с. Тополівка
0120783800
103 Ленінська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Полтавське
2. с. Фонтан
0122784600
104 Ленінська сільська рада Курманський район 1. с. Звіздне
2. с. Кир-Байлар
3. с. Пряме
0122082900
105 Листвинська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Кирсанівка
2. с. Листвинне
3. с. Цвітуще
0123182800
106 Ліснівська сільська рада Сакський район 1. с. Володимирівка
2. с. Гаршине
3. с. Куликівка
4. с. Ліснівка
5. с. Прибережне
0124383900
107 Лобанівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Жилине
2. с. Лобанове
3. с. Мар'їне
4. с. Орденоносне
5. с-ще Ясне
0121181900
108 Луганська сільська рада Джанкойський район 1. с. Джадра-Шейх-Елі
2. с. Ковильне
3. с. Луганське
4. с. Пробудження
5. с. Тутове
0121182300
109 Лугівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Єрофєєве
2. с. Лугове
0122784800
110 Лучистівська сільська рада Алуштинська міська рада міста обласного значення 1. с. Лучисте
2. с-ще Лаванда
3. с-ще Семидвір'я
0110391400
111 Льговська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Добролюбовка
2. с. Долинне
3. с. Льговське
4. с. Пруди
0121682600
112 Магазинська сільська рада Перекопський район 1. с. Богачівка
2. с. Магазинка
3. с. Новоіванівка
4. с. Новоолександрівка
0122382600
113 Мазанська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Краснівка
2. с. Лісносілля
3. с. Мазанка
4. с. Опушки
5. с. Солов'ївка
0124783300
114 Майська сільська рада Джанкойський район 1. с. Бай-Кончек
2. с. Ближнє
3. с. Житомирське
4. с. Майське
5. с. Польове
0121182500
115 Маломаяцька сільська рада Алуштинська міська рада міста обласного значення 1. с. Виноградний
2. с. Запрудне
3. с. Кипарисне
4. с. Лаврове
5. с. Лазурне
6. с. Малий Маяк
7. с. Нижнє Запрудне
8. с. Пушкіне
9. с-ще Бондаренкове
10. с-ще Утьос
11. с-ще Чайка
0110391800
116 Малоріченська сільська рада Алуштинська міська рада міста обласного значення 1. с. Генеральське
2. с. Малоріченське
3. с. Рибаче
4. с. Сонячногірське
0110392100
117 Мар'ївська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Борисівка
2. с. В'язникове
3. с. Мар'ївка
4. с. Пташкине
0122785400
118 Марфівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Марфівка
2. с. Новоселівка
3. с. Прудникове
0122785100
119 Мар'янівська сільська рада Курманський район 1. с. Давчи
2. с. Мар'янівка
3. с. Щербакове
0122083600
120 Маслівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Конурча
2. с. Маслове
3. с. Орак-Аджи
0121182900
121 Медведівська сільська рада Чорноморський район 1. с. Медведеве
2. с-ще Озерівка
0125684400
122 Медведівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Медведівка
2. с. Передмістне
3. с. Тургенєве
0121183400
123 Мельнична сільська рада Білогірський район 1. с. Бочала
2. с. Мельничне
0120784200
124 Мирнівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Білоглинка
2. с. Грушеве
3. с. Мирне
0124783800
125 Мирнівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Дніпровка
2. с. Костянтинівка
3. с. Мирнівка
4. с. Рисакове
5. с. Тимофіївка
0121183600
126 Мисівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Азовське
2. с. Заводське
3. с. Мисове
4. с. Семенівка
0122785800
127 Митрофанівська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Буревісник
2. с. Митрофанівка
3. с. Плодове
4. с. Розливи
5. с. Червоне
0123183000
128 Митяївська сільська рада Сакський район 1. с. Долинка
2. с. Журавлі
3. с. Листове
4. с. Митяєве
5. с. Шовковичне
0124384400
129 Михайлівська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Кунцеве
2. с. Михайлівка
3. с. Уютне
0123183400
130 Міжводненська сільська рада Чорноморський район 1. с. Водопійне
2. с. Зайцеве
3. с. Коп-Аран
4. с. Міжводне
5. с. Сніжне
0125684800
131 Міжріченська сільська рада Судацька міська рада міста обласного значення 1. с. Ворон
2. с. Міжріччя
0111791400
132 Мічурінська сільська рада Білогірський район 1. с. Лічебне
2. с. Мічурінське
0120784600
133 Молочненська сільська рада Сакський район 1. с. Абрикосівка
2. с. Вітине
3. с. Молочне
0124384700
134 Морська сільська рада Судацька міська рада міста обласного значення 1. с. Громівка
2. с. Морське
0111791600
135 Муромська сільська рада Білогірський район 1. с. Дивне
2. с. Кривцове
3. с. Муромське
4. с. Сінне
5. с. Хлібне
0120785000
136 Найдьонівська сільська рада Курманський район 1. с. Золоте
2. с. Найдьонівка
3. с. Орлівка
0122084000
137 Насипнівська сільська рада Феодосійська міська рада міста обласного значення 1. с. Ближнє
2. с. Виноградне
3. с. Герценберг
4. с. Насипне
5. с. Підгірне
6. с. Сонячне
7. с. Южне
0111692900
138 Некрасовська сільська рада Ічкінський район 1. с. Деппар-Юрт
2. с. Некрасовка
0125285500
139 Новоандріївська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Новоандріївка
2. с. Сухоріччя
3. с. Харитонівка
0124784600
140 Новогригорівська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Владиславівка
2. с. Корінне
3. с. Новогригорівка
0123184600
141 Новожилівська сільська рада Білогірський район 1. с. Аннівка
2. с. Новожилівка
3. с. Новоолександрівка
4. с. Тургенєве
0120785800
142 Новоіванівська сільська рада Чорноморський район 1. с. Новоіванівка
2. с. Хмельове
0125685600
143 Новокримська сільська рада Джанкойський район 1. с. Істочне
2. с. Новокримське
3. с. Павлівка
0121183800
144 Новомиколаївська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Новомиколаївка
0122786100
145 Новопавлівська сільська рада Перекопський район 1. с. Долинка
2. с. Новопавлівка
3. с. Привільне
0122383000
146 Новопокровська сільська рада Курманський район 1. с. Красна Долина
2. с. Миронівка
3. с. Мускатне
4. с. Невське
5. с. Новодолинка
6. с. Новопокровка
7. с. Проточне
0122084400
147 Новоселівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Новоселівка
0124784800
148 Новосільська сільська рада Чорноморський район 1. с. Новосільське
2. с. Тока
0125686000
149 Октябрська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Мелек-Чесме
0122786200
150 Октябрська сільська рада Первомайський район 1. с. Кам'янка
2. с. Кучук-Бораш
0123584700
151 Окунівська сільська рада Чорноморський район 1. с. Громове
2. с. Знам'янське
3. с. Красносільське
4. с. Мар'їне
5. с. Окунівка
0125687300
152 Олександрівська сільська рада Курманський район 1. с. Краснодарка
2. с. Олександрівка
3. с. Тимашівка
0122080300
153 Олексіївська сільська рада Первомайський район 1. с. Олексіївка
2. с. Привільне
0123580100
154 Оленівська сільська рада Чорноморський район 1. с. Калинівка
2. с. Маяк
3. с. Оленівка
0125687800
155 Омелянівська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Омелянівка
0123180800
156 Оріхівська сільська рада Сакський район 1. с. Михайлівка
2. с. Оріхове
3. с. Червоне
4. с. Чоботарка
0124385200
157 Орлівська сільська рада Перекопський район 1. с. Знам'янка
2. с. Новомиколаївка
3. с. Орлівське
4. с. Шатри
0122383700
158 Останінська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Зелений Яр
2. с. Останіне
3. с. Пісочне
0122780400
159 Островська сільська рада Первомайський район 1. с. Кият
2. с. Мельничне
3. с. Снігурівка
0123585200
160 Охотниківська сільська рада Сакський район 1. с. Громовка
2. с. Кар'єрне
3. с. Наумівка
4. с. Орлянка
5. с. Охотникове
6. с. Рунне
0124385600
161 Охотська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Охотське
2. с. Родники
0123185000
162 Партизанська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Партизани
2. с. Спасівка
0121682800
163 Пахарівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Випасне
2. с. Пахарівка
0121184000
164 Первомайська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Відважне
2. с. Жемчужина Криму
3. с. Ізобільне
4. с. Ізюмівка
5. с. Ключове
6. с. Первомайське
7. с. Садове
0121683000
165 Первомайська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Красне
2. с. Первомайське
3. с. Чайкине
0124785000
166 Перовська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Веселе
2. с. Дубки
3. с. Залісся
4. с. Каштанове
5. с. Кизилове
6. с. Клинівка
7. с. Ключі
8. с. Костянтинівка
9. с. Молочне
10. с. Новомиколаївка
11. с. Обрив
12. с. Партизанське
13. с. Перове
14. с. Тепле
15. с. Топольне
16. с. Українка
0124785400
167 Петрівська сільська рада Курманський район 1. с. Ближнє
2. с. Ізвесткове
3. с. Красна Поляна
4. с. Кремнівка
5. с. Миролюбівка
6. с. Новоестонія
7. с. Петрівка
8. с. Пушкіне
0122084800
168 Піщанівська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Берегове
2. с. Піщане
0120484400
169 Плодівська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Брянське
2. с. Гірка
3. с. Дібрівка
4. с. Дорожнє
5. с. Плодове
0120484600
170 Побєдненська сільська рада Джанкойський район 1. с. Нове Життя
2. с. Побєдне
3. с. Тарасівка
0121184100
171 Пожарська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Водне
2. с. Дем'янівка
3. с. Лікарственне
4. с. Пожарське
0124785600
172 Полтавська сільська рада Курманський район 1. с. Комарівка
2. с. Курганне
3. с. Полтавка
0122085300
173 Почетненська сільська рада Перекопський район 1. с. Почетне
2. с. П'ятихатка
0122384800
174 Правдівська сільська рада Первомайський район 1. с. Арбузове
2. с. Дер-Емес
3. с. Матвіївка
0123585900
175 Привітненська сільська рада Алуштинська міська рада міста обласного значення 1. с. Зеленогір'я
2. с. Привітне
0110393000
176 Привітненська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Айвазовське
2. с. Привітне
0121683400
177 Приозернівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Приозерне
0122786400
178 Просторненська сільська рада Джанкойський район 1. с. Антонівка
2. с. Апрелівка
3. с. Бородіно
4. с. Нижні Отрожки
5. с. Просторне
6. с. Слов'янське
7. с. Стефанівка
0121184200
179 Прудівська сільська рада Ічкінський район 1. с. Привільне
2. с. Пруди
0125286600
180 Пушкінська сільська рада Ічкінський район 1. с. Маківка
2. с. Пушкіне
0125286800
181 Пшеничненська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Дворове
2. с. Любимівка
3. с. Пшеничне
4. с. Слив'янка
0123185200
182 П'ятихатська сільська рада Курманський район 1. с. Азов
2. с. Зарічне
3. с. Менделєєве
4. с. П'ятихатка
5. с. Салгирка
6. с. Холмове
0122085600
183 Рівнівська сільська рада Курманський район 1. с. Молочне
2. с. Некрасове
3. с. Новомикільське
4. с. Рівне
0122086500
184 Родниківська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Аркадіївка
2. с. Кубанське
3. с. Курганне
4. с. Новий Мир
5. с. Родникове
6. с. Шафранне
0124785800
185 Розкішненська сільська рада Джанкойський район 1. с. Зернове
2. с. Розкішне
0121185500
186 Ромашкінська сільська рада Сакський район 1. с. Колоски
2. с. Ромашкине
0124386000
187 Рощинська сільська рада Джанкойський район 1. с. Ближньогородське
2. с. Краснодольне
3. с. Озерне
4. с. Рощине
5. с. Сєрноводське
0121185600
188 Русаківська сільська рада Білогірський район 1. с. Лугове
2. с. Русаківка
0120786300
189 Руч'ївська сільська рада Роздольненський район 1. с. Городнє
2. с. Кереїт
3. с. Комишне
4. с. Максимівка
5. с. Руч'ї
6. с. Федорівка
0123985900
190 Садова сільська рада Нижньогірський район 1. с. Кукурудзяне
2. с. Садове
3. с. Сєрове
0123186100
191 Сарибашівська сільська рада Первомайський район 1. с. Сари-Баш
0123586900
192 Світлівська сільська рада Джанкойський район 1. с. Благодатне
2. с. Світле
0121185800
193 Семисотська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Кам'янське
2. с. Львове
3. с. Петрове
4. с. Семисотка
5. с. Соляне
6. с. Фронтове
0122787500
194 Серебрянська сільська рада Роздольненський район 1. с. Бахчівка
2. с. Каштанівка
3. с. Орлівка
4. с. Серебрянка
5. с. Соколи
6. с. Чехове
0123986400
195 Сизівська сільська рада Сакський район 1. с. Водопійне
2. с. Іллінка
3. с. Лугове
4. с. Сизівка
0124386500
196 Синицинська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Василькове
2. с. Краснівка
3. с. Синицине
0121683900
197 Скалистівська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Глибокий Яр
2. с. Прохладне
3. с. Скалисте
4. с. Трудолюбівка
0120485000
198 Скворцівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Колодязне
2. с. Міжгірне
3. с. Передове
4. с. Скворцове
0124786400
199 Славнівська сільська рада Роздольненський район 1. с. Бюйтен
2. с. Рилєєвка
3. с. Славне
4. с. Стерегуще
0123986600
200 Слов'янська сільська рада Роздольненський район 1. с. Слов'янське
2. с. Татиш-Конрат
0123987400
201 Совхозненська сільська рада Перекопський район 0122385900
202 Сонячнодолинська сільська рада Судацька міська рада міста обласного значення 1. с. Багатівка
2. с. Миндальне
3. с. Прибережне
4. с. Сонячна Долина
0111792300
203 Стальненська сільська рада Джанкойський район 1. с. Многоводне
2. с. Новокостянтинівка
3. с. Новопавлівка
4. с. Новофедорівка
5. с. Озерки
6. с. Прозрачне
7. с. Рідне
8. с. Стальне
0121186000
204 Стахановська сільська рада Первомайський район 1. с. Бешуйлі-Іляк
2. с. Дальнє
0123586300
205 Степнівська сільська рада Первомайський район 1. с. Криловка
2. с. Степне
0123586500
206 Стовпівська сільська рада Сакський район 1. с. Лушине
2. с. Стовпове
0124386800
207 Суворовська сільська рада Армянська міська рада міста обласного значення 1. с. Волошине
2. с. Перекоп
3. с. Суворове
0111590100
208 Суворовська сільська рада Сакський район 1. с. Велике
2. с. Жовтокам'янка
3. с. Каменоломня
4. с. Лиманне
5. с. Побєдне
6. с. Суворовське
7. с. Тунельне
0124387000
209 Сусанінська сільська рада Первомайський район 1. с. Панфіловка
2. с. Рівне
3. с. Сусаніне
0123586600
210 Табачненська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Табачне
0120485500
211 Табачненська сільська рада Джанкойський район 1. с. Новосільцеве
2. с. Табачне
3. с. Федорівка
4. с. Хлібне
0121186200
212 Тінистівська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Айвове
2. с. Красна Зоря
3. с. Некрасовка
4. с. Суворове
5. с. Тінисте
0120486200
213 Токарєвська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Токарєве
2. с. Шубине
0121684600
214 Трудівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Акрополіс
2. с. Ана-Юрт
3. с. Бура
4. с. Денисівка
5. с. Дружне
6. с. Іванівка
7. с. Строгонівка
8. с. Трудове
9. с-ще Айкаван
0124787000
215 Уварівська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Новоіванівка
2. с. Сім'яне
3. с. Уварівка
0123187200
216 Уварівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Уварове
0122788000
217 Углівська сільська рада Бахчисарайський район 1. с. Углове
0120488400
218 Укромнівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Темир-Ага
2. с. Укромне
0124787500
219 Урожайнівська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Живописне
2. с. Урожайне
0124788000
220 Урожайнівська сільська рада Ічкінський район 1. с. Присивашне
2. с. Урожайне
0125287700
221 Уютненська сільська рада Сакський район 1. с. Уютне
0124387700
222 Філатівська сільська рада Перекопський район 1. с. Карпова Балка
2. с. Філатівка
0122387000
223 Фрунзенська сільська рада Сакський район 1. с. Багайли
0124388000
224 Цвіточненська сільська рада Білогірський район 1. с. Долинівка
2. с. Цвіточне
0120788400
225 Цілинна сільська рада Джанкойський район 1. с. Колоски
2. с. Томашівка
3. с. Цілинне
0121187200
226 Чайкинська сільська рада Джанкойський район 1. с. Мисове
2. с. Чайкине
0121187500
227 Чапаєвська сільська рада Ічкінський район 1. с. Коломенське
2. с. Миколаївка
3. с. Новий Мир
4. с. Новоселівка
5. с. Хлібне
6. с. Черкез-Тобай
0125288200
228 Челядінівська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Огоньки
2. с. Челядінове
0122788400
229 Чернишівська сільська рада Роздольненський район 1. с. Кропоткіне
2. с. Портове
3. с. Чернишове
0123988000
230 Черновська сільська рада Первомайський район 1. с. Девлет-Алі
2. с. Каштанівка
3. с. Чернове
0123587400
231 Чистенська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Комишинка
2. с. Левадки
3. с. Новозбур'ївка
4. с. Трипрудне
5. с. Трудолюбове
6. с. Фонтани
7. с. Чистеньке
0124788700
232 Чистопільська сільська рада Єдикуйський район 1. с. Затишне
2. с. Китай
3. с. Тасунове
4. с. Чистопілля
0122788600
233 Чкаловська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Великосілля
2. с. Заливне
3. с. Коврове
4. с. Лугове
5. с. Степанівка
6. с. Чкалове
0123187400
234 Чорноземненська сільська рада Ічкінський район 1. с. Алмазне
2. с. Дем'янівка
3. с. Корніївка
4. с. Роздольне
5. с. Чорноземне
0125288600
235 Чорнопільська сільська рада Білогірський район 1. с. Дозорне
2. с. Кизилівка
3. с. Султан-Сарай
4. с. Чорнопілля
0120788800
236 Широківська сільська рада Сімферопольський район 1. с. Дивне
2. с. Купріне
3. с. Пролітне
4. с. Широке
0124789000
237 Штормівська сільська рада Сакський район 1. с. Криловка
2. с. Попівка
3. с. Привітне
4. с. Хуторок
5. с. Штормове
0124388800
238 Якимівська сільська рада Нижньогірський район 1. с. Дворіччя
2. с. Лужки
3. с. Якимівка
0123180400
239 Янтарненська сільська рада Курманський район 1. с. Борангар
2. с. Григорівка
3. с. Удачне
4. с. Янтарне
0122088700
240 Ярківська сільська рада Джанкойський район 1. с. Ярке
2. с. Яструбці
0121188200
241 Яркополенська сільська рада Джанкойський район 1. с. Арбузівка
2. с. Веселе
3. с. Відрадне
4. с. Нахідка
5. с. Слов'янка
6. с. Тімірязєве
7. с. Ярке Поле
8. с-ще Дібрівка
0121188400
242 Яркополенська сільська рада Іслямтерецький район 1. с. Красносільське
2. с. Новофедорівка
3. с. Оріхівка
4. с. Софіївка
5. с. Трудолюбівка
6. с. Ярке Поле
0121686100
243 Яснополянська сільська рада Джанкойський район 1. с. Рюмшине
2. с. Яснополянське
3. с-ще Володине
0121188600