Увага! Дослідна експлуатація

Чернігівська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Березнянська селищна рада Менський район 1. смт Березна
7423055300
2 Варвинська селищна рада Варвинський район 1. смт Варва
2. с. Воскресенське
7421155100
3 Гончарівська селищна рада Чернігівський район 7425555200
4 Дігтярівська селищна рада Срібнянський район 1. смт Дігтярі
2. с. Гнатівка
3. с. Іванківці
7425155400
5 Дмитрівська селищна рада Бахмацький район 1. смт Дмитрівка
2. с. Щуча Гребля
7420355600
6 Добрянська селищна рада Ріпкинський район 1. смт Добрянка
2. с. Аткильня
3. с. Вербівка
7424455400
7 Замглайська селищна рада Ріпкинський район 1. смт Замглай
7424455700
8 Козелецька селищна рада Козелецький район 1. смт Козелець
7422055100
9 Коропська селищна рада Коропський район 7422255100
10 Куликівська селищна рада Куликівський район 1. смт Куликівка
2. с. Пенязівка
7422755100
11 Ладанська селищна рада Прилуцький район 1. смт Ладан
2. с. Подище
7424155400
12 Линовицька селищна рада Прилуцький район 1. смт Линовиця
7424155600
13 Лосинівська селищна рада Ніжинський район 7423355400
14 Любецька селищна рада Ріпкинський район 1. смт Любеч
2. с. Кукарі
3. с-ще Гірки
7424456000
15 Макошинська селищна рада Менський район 7423055700
16 Малодівицька селищна рада Прилуцький район 1. смт Мала Дівиця
2. с. Клеці
3. с. Новий Лад
4. с. Перше Травня
5. с. Шевченка
7424155900
17 Михайло-Коцюбинська селищна рада Чернігівський район 7425555400
18 Олишівська селищна рада Чернігівський район 1. смт Олишівка
7425555700
19 Понорницька селищна рада Коропський район 1. смт Понорниця
2. с. Зелена Поляна
3. с. Рихли
7422255500
20 Радульська селищна рада Ріпкинський район 1. смт Радуль
2. с. Корчев'я
3. с. Лопатні
4. с. Новосілки
5. с. Переділ
7424456400
21 Ріпкинська селищна рада Ріпкинський район 1. смт Ріпки
2. с. Глиненка
7424455100
22 Седнівська селищна рада Чернігівський район 1. смт Седнів
2. с-ще Нове
7425556000
23 Сосницька селищна рада Сосницький район 1. смт Сосниця
2. с. Ганнівка
3. с. Мале Устя
7424955100
24 Срібнянська селищна рада Срібнянський район 1. смт Срібне
2. с. Артеменків
3. с. Никонівка
7425155100
25 Талалаївська селищна рада Талалаївський район 1. смт Талалаївка
7425355100
26 Холминська селищна рада Корюківський район 1. смт Холми
2. с. Кучугури
3. с. Олешня
4. с. Ченчики
7422455400