Увага! Дослідна експлуатація

Харківська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Андріївська селищна рада Балаклійський район 1. смт Андріївка
6320255300
2 Бабаївська селищна рада Харківський район 1. смт Бабаї
2. с-ще Затишне
6325155300
3 Безлюдівська селищна рада Безлюдівка Харківський район 1. смт Безлюдівка
6325155600
4 Березівська селищна рада Харківський район 1. смт Березівка
6325155800
5 Білоколодязька селищна рада Вовчанський район 1. смт Білий Колодязь
2. с. Волохівське
3. с. Земляний Яр
6321655300
6 Бірківська селищна рада Нововодолазький район 1. смт Бірки
2. с. Василівське
3. с. Ключеводське
4. с. Липкуватівка
5. с. Рябухине
6324255300
7 Близнюківська селищна рада Близнюківський район 1. смт Близнюки
2. с. Батюшки
3. с. Садове
6320655100
8 Борівська селищна рада Борівський район 1. смт Борова
2. с. Бойні
3. с. Новоплатонівка
4. с. Шийківка
6321055100
9 Будянська селищна рада Харківський район 1. смт Буди
2. с. Бистре
3. с. Бідряги
6325156100
10 Васищівська селищна рада Харківський район 1. смт Васищеве
2. с-ще Подольох
6325156400
11 Введенська селищна рада Чугуївський район 1. смт Введенка
2. с. Зауддя
3. с. Зелений Колодязь
4. с. Світанок
5. с. Тернова
6325455300
12 Великобурлуцька селищна рада Великобурлуцький район 1. смт Великий Бурлук
2. с. Балка
3. с. Буряківка
4. с. Голубівка
5. с. Горяне
6. с. Жуків Яр
7. с. Заміст
8. с. Лебедівка
9. с. Манцівка
10. с. Михайлівка
11. с. Новоселівка
12. с. Плоске
13. с. Юр'ївка
14. с. Яєчне
15. с-ще Канівцеве
16. с-ще Литвинівка
6321455100
13 Височанська селищна рада Харківський район 1. смт Високий
2. с-ще Нова Березівка
6325156700
14 Вільчанська селищна рада Вовчанський район 1. смт Вільча
6321655500
15 Вільшанська селищна рада Дергачівський район 1. смт Вільшани
6322056200
16 Гутянська селищна рада Богодухівський район 1. смт Гути
2. с. Первухинка
3. с. Першотравневе
6320855300
17 Дворічанська селищна рада Дворічанський район 1. смт Дворічна
2. с. Западне
6321855100
18 Донецька селищна рада Донець Балаклійський район 1. смт Донець
2. с. Дальня Шебелинка
3. с. Копанка
4. с. Прогрес
5. с. Червона Гірка
6320256000
19 Есхарівська селищна рада Чугуївський район 1. смт Есхар
6325456800
20 Зачепилівська селищна рада Зачепилівський район 1. смт Зачепилівка
2. с. Нагірне
3. с. Скалонівка
6322255100
21 Зідьківська селищна рада Зміївський район 1. смт Зідьки
2. с-ще Бутівка
3. с-ще Лазуківка
4. с-ще Черемушне
6321755300
22 Золочівська селищна рада Золочівський район 1. смт Золочів
2. с. Березівка
3. с. Бугаї Другі
4. с. Зрубанка
5. с. Литвинове
6. с. Макариха
7. с. Орішанка
8. с. Розсохувате
9. с. Сніги
10. с. Цапівка
6322655100
23 Кегичівська селищна рада Кегичівський район 1. смт Кегичівка
2. с. Антонівка
3. с. Зелена Діброва
6323155100
24 Ков'язька селищна рада Валківський район 1. смт Ков'яги
2. с. Журавлі
3. с. Розсохівка
4. с. Трохимівка
5. с. Халимонівка
6321255400
25 Козачолопанська селищна рада Козача Лопань Дергачівський район 1. смт Козача Лопань
2. с. Гранів
3. с. Нова Козача
4. с. Шевченка
5. с-ще Ветеринарне
6322055600
26 Коломацька селищна рада Коломацький район 1. смт Коломак
2. с. Новоіванівське
6323255100
27 Комсомольська селищна рада Зміївський район 1. смт Слобожанське
2. с-ще Благодатне
3. с-ще Донець
6321755600
28 Коротичанська селищна рада Харківський район 1. смт Коротич
2. с. Стара Московка
3. с-ще Новий Коротич
6325157000
29 Костянтинівська селищна рада Краснокутський район 1. смт Костянтинівка
2. с-ще Кам'яно-Хутірське
3. с-ще Ковалівське
4. с-ще Степове
6323555400
30 Кочетоцька селищна рада Чугуївський район 1. смт Кочеток
6325455600
31 Краснокутська селищна рада Краснокутський район 1. смт Краснокутськ
2. с. Основинці
3. с. Ситники
4. с. Степанівка
5. с. Чернещина
6323555100
32 Краснопавлівська селищна рада Лозівський район 1. смт Краснопавлівка
2. с. Браїлівка
3. с. Миронівка
6323955400
33 Кулиничівська селищна рада Харківський район 1. смт Кулиничі
2. с. Байрак
3. с. Благодатне
4. с. Бобрівка
5. с. Бражники
6. с. Заїки
7. с. Затишшя
8. с-ще Елітне
9. с-ще Зернове
10. с-ще Кутузівка
11. с-ще Момотове
12. с-ще Перемога
13. с-ще Прелесне
14. с-ще Слобідське
6325157300
34 Куп'янськ-Вузлова селищна рада Куп'янська міська рада міста обласного значення 1. смт Куп'янськ-Вузловий
6310745700
35 Малинівська селищна рада Чугуївський район 1. смт Малинівка
6325455900
36 Малоданилівська селищна рада Дергачівський район 1. смт Мала Данилівка
2. с. Зайченки
3. с. Караван
4. с. Лужок
5. с. Чайківка
6322055900
37 Манченківська селищна рада Харківський район 1. смт Манченки
2. с. Горіхове
3. с. Гурине
4. с. Мищенки
5. с. Нестеренки
6. с-ще Барчани
7. с-ще Санжари
8. с-ще Спартаси
9. с-ще Травневе
10. с-ще Ударне
6325157600
38 Нововодолазька селищна рада Нововодолазький район 1. смт Нова Водолага
2. с. Новоселівка
6324255100
39 Новопокровська селищна рада Чугуївський район 1. смт Новопокровка
2. с-ще Роздольне
6325456200
40 Орільська селищна рада Лозівський район 1. смт Орілька
2. с. Запарівка
3. с. Захарівське
4. с. Петропілля
5. с. Українське
6. с. Хижняківка
7. с. Шугаївка
8. с. Яблучне
6323955700
41 Панютинська селищна рада Лозівська міська рада міста обласного значення 1. смт Панютине
2. с. Хлібне
6311045400
42 Пересічанська селищна рада Дергачівський район 1. смт Пересічне
2. с-ще Березівське
3. с-ще Курортне
6322056500
43 Печенізька селищна рада Печенізький район 1. смт Печеніги
2. с. Кицівка
3. с. Приморське
4. с. П'ятницьке
6324655100
44 Пісочинська селищна рада Харківський район 1. смт Пісочин
2. с. Надточії
3. с. Олешки
4. с-ще Рай-Оленівка
6325157900
45 Покотилівська селищна рада Харківський район 1. смт Покотилівка
6325158200
46 Приколотнянська селищна рада Приколотне Великобурлуцький район 1. смт Приколотне
2. с. Гогине
6321455600
47 Прудянська селищна рада Дергачівський район 1. смт Прудянка
2. с. Цупівка
3. с. Шаповалівка
6322057000
48 Роганська селищна рада Харківський район 1. смт Рогань
2. с-ще Докучаєвське
6325158500
49 Савинська селищна рада Балаклійський район 1. смт Савинці
2. с. Довгалівка
6320255700
50 Сахновщинська селищна рада Сахновщинський район 1. смт Сахновщина
2. с. Германівка
3. с. Сугарівське
4. с. Чорнолозка
6324855100
51 Слатинська селищна рада Дергачівський район 1. смт Слатине
2. с. Солоний Яр
6322057300
52 Солоницівська селищна рада Дергачівський район 1. смт Солоницівка
2. с. Куряжанка
3. с. Подвірки
4. с. Сіряки
6322057600
53 Старомерчицька селищна рада Валківський район 1. смт Старий Мерчик
2. с. Добропілля
3. с. Золочівське
4. с. Мічурінське
5. с-ще Газове
6. с-ще Привокзальне
6321256000
54 Утківська селищна рада Харківський район 1. смт Утківка
2. с. Верхня Озеряна
3. с. Кринички
4. с. Лелюки
5. с. Нижня Озеряна
6325158800
55 Хорошівська селищна рада Харківський район 1. смт Хорошеве
6325159100
56 Чапаєвська селищна рада Кегичівський район 1. смт Слобожанське
2. с. Козацьке
3. с. Олександрівське
6323155600
57 Чкаловська селищна рада Чугуївський район 1. смт Чкаловське
2. с. Гаврилівка
3. с. Миколаївка
4. с. Нова Гнилиця
5. с-ще Дослідне
6325456700
58 Шарівська селищна рада Богодухівський район 1. смт Шарівка
2. с. Мар'їне
3. с-ще Першотравневе
6320855700
59 Шевченківська селищна рада Шевченківський район 1. смт Шевченкове
2. с. Верхньозорянське
3. с. Зорянське
4. с. Михайлівка
5. с. Огурцівка
6. с. Первомайське
7. с. Раївка
8. с. Сазонівка
9. с. Троїцьке
6325755100