Увага! Дослідна експлуатація

Донецька область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Андріївська селищна рада Волноваський район 1. смт Андріївка
2. с-ще Бахчовик
3. с-ще Дружне
4. с-ще Обільне
1421555100
2 Андріївська селищна рада Сніжнянська міська рада міста обласного значення 1. смт Андріївка
1414445300
3 Андріївська селищна рада Слов'янський район 1. смт Андріївка
1424255300
4 Билбасівська селищна рада Слов'янський район 1. смт Билбасівка
2. с. Торець
1424255600
5 Біленьківська селищна рада Краматорська міська рада міста обласного значення 1. смт Біленьке
2. с-ще Василівська Пустош
1412945600
6 Благодатненська селищна рада Волноваський район 1. смт Благодатне
2. смт Графське
1421555300
7 Булавинська селищна рада Бахмутський район 1. смт Булавинське
2. смт Олександрівське
3. смт Оленівка
4. смт Прибережне
1420955100
8 Великоновосілківська селищна рада Великоновосілківський район 1. смт Велика Новосілка
2. с. Времівка
3. с. Нескучне
4. с. Новий Комар
5. с-ще Благодатне
1421255100
9 Верхньоторецька селищна рада Ясинуватський район 1. смт Верхньоторецьке
2. с. Василівка
3. с. Троїцьке
4. с-ще Бетманове
1425555200
10 Войковська селищна рада Амвросіївський район 1. смт Копані
2. с-ще Обрізне
1420655300
11 Володимирівська селищна рада Волноваський район 1. смт Володимирівка
1421555600
12 Гірницька селищна рада Сніжнянська міська рада міста обласного значення 1. смт Бражине
2. смт Гірницьке
3. смт Лиманчук
4. смт Никифорове
1414445900
13 Гольмівська селищна рада Горлівська міська рада міста обласного значення 1. смт Гольмівський
2. с-ще Гладосове
1410665300
14 Гродівська селищна рада Покровський район 1. смт Гродівка
2. с. Журавка
3. с. Красний Яр
4. с. Крутий Яр
5. с. Миколаївка
6. с. Московське
7. с. Промінь
1422755300
15 Грузько-Зорянська селищна рада Макіївська міська рада міста обласного значення 1. смт Високе
2. смт Грузько-Зорянське
3. смт Грузько-Ломівка
4. смт Маяк
5. смт Межове
6. с-ще Холмисте
1413569300
16 Донська селищна рада Волноваський район 1. смт Донське
1421555900
17 Желаннівська селищна рада Ясинуватський район 1. смт Желанне
2. с-ще Восход
1425555300
18 Зайцівська селищна рада Зайцеве Бахмутський район 1. смт Зайцеве
1410665600
19 Залісненска селищна рада Сніжнянська міська рада міста обласного значення 1. смт Залісне
1414446200
20 Зуївська селищна рада Харцизька міська рада міста обласного значення 1. смт Зуївка
1415046200
21 Карло-Марксівська селищна рада Єнакієвська міська рада міста обласного значення 1. смт Софіївка
2. с. Новоселівка
3. с-ще Старопетрівське
1412046500
22 Контарнівська селищна рада Шахтарська міська рада міста обласного значення 1. смт Контарне
2. смт Московське
1415345400
23 Корсунська селищна рада Єнакієвська міська рада міста обласного значення 1. смт Корсунь
2. с. Верхня Кринка
3. с. Кринички
4. с. Путепровід
5. с. Шевченко
6. с-ще Щебенка
1412046800
24 Красноторська селищна рада Краматорська міська рада міста обласного значення 1. смт Комишуваха
2. смт Красноторка
3. смт Малотаранівка
4. с. Привілля
1412946200
25 Криничанська селищна рада Макіївська міська рада міста обласного значення 1. смт Кринична
2. с-ще Василівка
3. с-ще Леб'яже
1413567800
26 Курахівська селищна рада Селидівська міська рада міста обласного значення 1. смт Гостре
2. смт Курахівка
1413845900
27 Кутейниківська селищна рада Амвросіївський район 1. смт Кутейникове
1420655600
28 Ларинська селищна рада Донецька міська рада міста обласного значення 1. смт Ларине
2. с. Павлоградське
1410167600
29 Луганська селищна рада Бахмутський район 1. смт Луганське
2. с. Воздвиженка
3. с. Криничне
4. с. Лозове
5. с. Миронівка
6. с. Розсадки
7. с-ще Роти
1420955400
30 Мангушська селищна рада Мангуш Мангушський район 1. смт Мангуш
1423955100
31 Мирненська селищна рада Волноваський район 1. смт Мирне
1421556600
32 Миронівська селищна рада Бахмутський район 1. смт Миронівський
1420955500
33 Нижньокринська селищна рада Макіївська міська рада міста обласного значення 1. смт Велике Оріхове
2. смт Липське
3. смт Лісне
4. смт Нижня Кринка
5. с. Липове
6. с. Оріхове
1413566500
34 Нікольська селищна рада Нікольське Нікольський район 1. смт Нікольське
2. с. Новоянисоль
3. с-ще Лісне
1421755100
35 Новгородська селищна рада Торецька міська рада міста обласного значення 1. смт Неліпівка
2. смт Новгородське
3. с. Леонідівка
4. с. Юр'ївка
5. с-ще Валентинівка
6. с-ще Суха Балка
1411246500
36 Новоамвросіївська селищна рада Амвросіївський район 1. смт Новоамвросіївське
1420655900
37 Новодонецька селищна рада Добропільська міська рада міста обласного значення 1. смт Новодонецьке
1411545600
38 Новоекономічна селищна рада Покровський район 1. смт Новоекономічне
2. с. Балаган
3. с. Миколаївка
4. с. Михайлівка
5. с. Разіне
6. с. Федорівка
1422755600
39 Новосвітська селищна рада Старобешівський район 1. смт Новий Світ
1424555400
40 Новотроїцька селищна рада Волноваський район 1. смт Новотроїцьке
1421556800
41 Олександрівська селищна рада Мар'їнський район 1. смт Олександрівка
1423355300
42 Олександрівська селищна рада Олександрівський район 1. смт Олександрівка
2. с. Варварівка
3. с. Дмитро-Дар'ївка
4. с. Левадне
5. с. Надеждівка
6. с. Новополтавка
7. с. Петрівка Перша
8. с. Софіївка
1420355100
43 Олексієво-Дружківська селищна рада Дружківська міська рада міста обласного значення 1. смт Олексієво-Дружківка
1411745300
44 Оленівська селищна рада Волноваський район 1. смт Оленівка
2. с-ще Малинове
3. с-ще Молодіжне
4. с-ще Нова Оленівка
5. с-ще Новомиколаївка
1421557100
45 Ольгинська селищна рада Волноваський район 1. смт Ольгинка
2. с. Лісне
3. с. Пільне
1421557200
46 Ольховатська селищна рада Бахмутський район 1. смт Ольховатка
2. с. Весела Долина
3. с-ще Данилове
4. с-ще Іллінка
5. с-ще Кам'янка
6. с-ще Рідкодуб
1420956000
47 Очеретинська селищна рада Ясинуватський район 1. смт Керамік
2. смт Очеретине
1425555900
48 Пантелеймонівська селищна рада Горлівська міська рада міста обласного значення 1. смт Пантелеймонівка
2. с. Рясне
1410666700
49 Пелагіївська селищна рада Торезька міська рада міста обласного значення 1. смт Пелагіївка
1414745400
50 Первомайська селищна рада Сніжнянська міська рада міста обласного значення 1. смт Первомайське
2. смт Первомайський
3. смт Побєда
4. с-ще Балка
1414447400
51 Північна селищна рада Північне Торецька міська рада міста обласного значення 1. смт Курдюмівка
2. смт Північне
3. с-ще Дачне
4. с-ще Диліївка
5. с-ще Дружба
6. с-ще Озарянівка
7. с-ще Шуми
1411245300
52 Пролетарська селищна рада Макіївська міська рада міста обласного значення 1. смт Вугляр
2. смт Гусельське
3. смт Колосникове
4. смт П'ятипілля
5. смт Холодне
6. с. Молочарка
7. с. Шевченко
1413569800
53 Райгородоцька селищна рада Слов'янський район 1. смт Донецьке
2. смт Райгородок
3. с. Карпівка
4. с. Селезнівка
1424256200
54 Райська селищна рада Дружківська міська рада міста обласного значення 1. смт Новогригорівка
2. смт Новомиколаївка
3. смт Райське
4. с. Красний Кут
5. с-ще Старорайське
1411746200
55 Розсипненська селищна рада Торезька міська рада міста обласного значення 1. смт Розсипне
1414745700
56 Сартанська селищна рада Маріупольська міська рада міста обласного значення 1. смт Сартана
1412365300
57 Святогорівська селищна рада Добропільський район 1. смт Святогорівка
2. с. Вікторівка
3. с. Вірівка
4. с. Копані
5. с. Нововікторівка
6. с. Новоукраїнка
1422055500
58 Сердитенська селищна рада Шахтарська міська рада міста обласного значення 1. смт Сердите
2. с-ще Дубове
3. с-ще Лобанівка
1415346000
59 Сєверна селищна рада Сніжнянська міська рада міста обласного значення 1. смт Сєверне
2. с-ще Молчалине
3. с-ще Сухівське
1414448000
60 Сєдовська селищна рада Новоазовський район 1. смт Сєдове
2. с-ще Обрив
1423655400
61 Старобешівська селищна рада Старобешівський район 1. смт Старобешеве
1424555100
62 Старо-Кримська селищна рада Старий Крим Маріупольська міська рада міста обласного значення 1. смт Старий Крим
1412365600
63 Старомихайлівська селищна рада Мар'їнський район 1. смт Старомихайлівка
1423356200
64 Стіжківська селищна рада Шахтарська міська рада міста обласного значення 1. смт Стіжківське
2. с-ще Вінницьке
3. с-ще Чумаки
1415346400
65 Талаківська селищна рада Маріупольська міська рада міста обласного значення 1. смт Талаківка
2. с. Гнутове
3. с-ще Ломакине
1412365800
66 Тельманівська селищна рада Бойківський район 1. смт Бойківське
2. с. Зернове
1424855100
67 Троїцько-Харцизька селищна рада Харцизька міська рада міста обласного значення 1. смт Благодатне
2. смт Покровка
3. смт Троїцько-Харцизьк
4. смт Шахтне
5. смт Широке
6. с. Півче
1415047200
68 Удачненська селищна рада Покровський район 1. смт Удачне
2. с. Молодецьке
3. с. Муравка
4. с. Новомиколаївка
5. с. Новосергіївка
1422756300
69 Цукуринська селищна рада Селидівська міська рада міста обласного значення 1. смт Цукурине
1413846500
70 Шабельківська селищна рада Краматорська міська рада міста обласного значення 1. смт Олександрівка
2. смт Софіївка
3. смт Шабельківка
4. смт Ясна Поляна
1412947100
71 Шевченківська селищна рада Покровська міська рада міста обласного значення 1. смт Шевченко
1413245400
72 Щербинівська селищна рада Торецька міська рада міста обласного значення 1. смт Петрівка
2. смт Щербинівка
1411247200
73 Ялтинська селищна рада Мангушський район 1. смт Ялта
2. с. Азовське
3. с. Юр'ївка
1423955500
74 Ясинівська селищна рада Макіївська міська рада міста обласного значення 1. смт Землянки
2. смт Ясинівка
1413565700
75 Ясногірська селищна рада Краматорська міська рада міста обласного значення 1. смт Ясногірка
1412947700