Увага! Дослідна експлуатація

Dnipropetrovska oblast -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Аулівська селищна рада Криничанський район 1222055300
2 Вишнівська селищна рада П'ятихатський район 1224555300
3 Гвардійська селищна рада Новомосковський район 1. смт Гвардійське
1223255300
4 Губиниська селищна рада Новомосковський район 1. смт Губиниха
2. с. Євецько-Миколаївка
1223255600
5 Демуринська селищна рада Межівський район 1. смт Демурине
2. с. Василівка
3. с. Володимирівка
1222655400
6 Дніпровська селищна рада Верхньодніпровський район 1. смт Дніпровське
1221055400
7 Іларіонівська селищна рада Синельниківський район 1. смт Іларіонове
2. смт Сад
3. с. Знаменівське
4. с. Іванівка
5. с. Лозуватка
6. с. Старолозуватка
1224855300
8 Карнаухівська селищна рада Кам’янська міська рада міста обласного значення 1. смт Карнаухівка
1210465300
9 Кіровська селищна рада Дніпровський район 1. смт Обухівка
2. с. Горянівське
1221455400
10 Криничанська селищна рада Криничанський район 1222055100
11 Курилівська селищна рада Петриківський район 1. смт Курилівка
1223756800
12 Лихівська селищна рада П'ятихатський район 1224555600
13 Магдалинівська селищна рада Магдалинівський район 1. смт Магдалинівка
2. с. Дубравка
3. с. Кільчень
1222355100
14 Межівська селищна рада Межівський район 1. смт Межова
2. с. Веселе
3. с. Вознесенське
4. с. Жукове
5. с. Запорізьке
6. с. Новолозуватівка
7. с. Славне
8. с. Степове
9. с. Українка
1222655100
15 Меліоративнівська селищна рада Новомосковський район 1. смт Меліоративне
1223255800
16 Миколаївська селищна рада Широківський район 1. смт Миколаївка
2. с. Вишневе
3. с. Зелений Гай
4. с. Карпівка
5. с. Розівка
6. с. Тихий Став
7. с. Цвіткове
8. с. Широка Дача
1225855300
17 Миколаївська селищна рада Петриківський район 1. смт Миколаївка
1223757100
18 Новомиколаївська селищна рада Верхньодніпровський район 1. смт Новомиколаївка
2. с. Братське
3. с. Воєводівка
4. с. Чепине
5. с. Чкаловка
1221055800
19 Петриківська селищна рада Петриківський район 1. смт Петриківка
2. с. Кулішеве
3. с. Мала Петриківка
4. с. Сотницьке
1223755100
20 Петропавлівська селищна рада Петропавлівський район 1. смт Залізничне
2. смт Петропавлівка
1223855100
21 Письменська селищна рада Васильківський район 1. смт Письменне
2. с. Вербівське
3. с. Возвратне
4. с. Воронізьке
5. с. Дібрівка
6. с. Зелений Гай
7. с. Іванівське
8. с. Луб'янці
9. с. Новоіванівка
10. с. Рубанівське
11. с. Солонці
12. с. Тихе
13. с. Шевченківське
1220755400
22 Просянська селищна рада Покровський район 1. смт Просяна
1224255400
23 Радушненська селищна рада Криворізький район 1. смт Радушне
1221855500
24 Роздорська селищна рада Синельниківський район 1224855600
25 Славгородська селищна рада Синельниківський район 1. смт Славгород
2. с. Бегма
3. с. Новоолександрівське
4. с. Новоолександропіль
5. с. Першозванівка
6. с. Польове
7. с. Тургенєвка
1224856200
26 Софіївська селищна рада Софіївський район 1225255100
27 Томаківська селищна рада Томаківський район 1225455100
28 Христофорівська селищна рада Криворізький район 1. смт Христофорівка
1221855800
29 Царичанська селищна рада Царичанський район 1225655100
30 Чаплинська селищна рада Васильківський район 1. смт Чаплине
2. с. Журавлинка
3. с. Касаєве
4. с. Петрикове
5. с. Рівне
1220755700
31 Червоногригорівська селищна рада Нікопольський район 1. смт Червоногригорівка
1222955700
32 Черкаська селищна рада Новомосковський район 1. смт Черкаське
1223256200
33 Широківська селищна рада Широківський район 1. смт Широке
1225855100
34 Юр'ївська селищна рада Юр'ївський район 1. смт Юр'ївка
2. с. Бразолове
3. с. Івано-Межиріцьке
4. с. Новогригорівка
5. с. Українське
6. с-ще Жемчужне
1225955100