Увага! Дослідна експлуатація

Автономна Республіка Крим -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Азовська селищна рада Джанкойський район 1. смт Азовське
0121155200
2 Багерівська селищна рада Єдикуйський район 1. смт Багерове
2. с. Іванівка
0122755300
3 Вільненська селищна рада Джанкойський район 1. смт Вільне
0121155400
4 Гаспринська селищна рада Ялтинська міська рада міста обласного значення 1. смт Гаспра
0111946200
5 Гвардійська селищна рада Сімферопольський район 1. смт Гвардійське
2. с. Красна Зорька
3. с. Маленьке
4. с. Новий Сад
5. с. Софіївка
0124755300
6 Гресівська селищна рада Сімферопольська міська рада міста обласного значення 1. смт Аерофлотський
2. смт Бакачик-Кият
3. смт Гресівський
4. с-ще Бітумне
0110165600
7 Гурзуфська селищна рада Ялтинська міська рада міста обласного значення 1. смт Гурзуф
2. смт Краснокам'янка
3. с-ще Данилівка
4. с-ще Лінійне
5. с-ще Партизанське
0111946800
8 Заозерненська селищна рада Євпаторійська міська рада міста обласного значення 1. смт Заозерне
0110945300
9 Зуйська селищна рада Білогірський район 1. смт Зуя
2. с. Баланове
3. с. Барабанове
4. с. Верхні Орішники
5. с. Володимирівка
6. с. Литвиненкове
7. с. Нижні Орішники
8. с. Петрове
9. с. Українка
0120755300
10 Кіровська селищна рада Іслямтерецький район 1. смт Іслям-Терек
0121655100
11 Коктебельська селищна рада Феодосійська міська рада міста обласного значення 1. смт Коктебель
2. с. Нанікове
0111645700
12 Кореїзька селищна рада Ялтинська міська рада міста обласного значення 1. смт Кореїз
0111947100
13 Красногвардійська селищна рада Курманський район 1. смт Курман
2. с-ще Видне
0122055100
14 Куйбишевська селищна рада Бахчисарайський район 1. смт Албат
2. с. Велике Садове
3. с. Високе
4. с. Мале Садове
5. с. Отарчик
6. с. Танкове
0120455300
15 Ленінська селищна рада Єдикуйський район 1. смт Єди-Кую
0122755100
16 Лівадійська селищна рада Ялтинська міська рада міста обласного значення 1. смт Виноградне
2. смт Курпати
3. смт Лівадія
4. смт Ореанда
5. с-ще Високогірне
6. с-ще Гірне
7. с-ще Ісар
8. с-ще Охотниче
0111947900
17 Масандрівська селищна рада Ялтинська міська рада міста обласного значення 1. смт Відрадне
2. смт Восход
3. смт Долосси
4. смт Масандра
5. смт Нікіта
0111948100
18 Миколаївська селищна рада Сімферопольський район 1. смт Миколаївка
2. с. Вінницьке
3. с. Ключове
4. с. Олександрівка
5. с. Петрівка
6. с. Роздолля
7. с. Теплівка
0124755800
19 Мирнівська селищна рада Євпаторійська міська рада міста обласного значення 1. смт Мирний
0110945600
20 Молодіжненська селищна рада Сімферопольський район 1. смт Молодіжне
2. с. Сонячне
0124755600
21 Нижньогірська селищна рада Нижньогірський район 1. смт Нижньогірський
2. с. Зелене
3. с. Лінійне
0123155100
22 Новоозернівська селищна рада Євпаторійська міська рада міста обласного значення 1. смт Новоозерне
0110945800
23 Новосвітська селищна рада Судацька міська рада міста обласного значення 1. смт Новий Світ
0111745200
24 Новоселівська селищна рада Роздольненський район 1. смт Новоселівське
2. с. Сєверне
0123955400
25 Новофедорівська селищна рада Сакський район 1. смт Новофедорівка
0124355500
26 Октябрська селищна рада Курманський район 1. смт Біюк-Онлар
0122055400
27 Орджонікідзевська селищна рада Феодосійська міська рада міста обласного значення 1. смт Кайгадор
0111645400
28 Партенітська селищна рада Алуштинська міська рада міста обласного значення 1. смт Партеніт
0110345400
29 Первомайська селищна рада Первомайський район 1. смт Первомайське
2. с. Макарівка
3. с. Пшеничне
4. с. Упорне
0123555100
30 Поштівська селищна рада Бахчисарайський район 1. смт Поштове
2. с. Завітне
3. с. Зубакіне
4. с. Казанки
5. с. Малинівка
6. с. Нововасилівка
7. с. Новопавлівка
8. с. Приятне Свідання
9. с. Ростуче
10. с. Самохвалове
11. с. Севастянівка
12. с. Тополі
13. с-ще Стальне
0120455600
31 Приморська селищна рада Феодосійська міська рада міста обласного значення 1. смт Приморський
0111646000
32 Роздольненська селищна рада Роздольненський район 1. смт Роздольне
0123955100
33 Сімеїзька селищна рада Ялтинська міська рада міста обласного значення 1. смт Берегове
2. смт Голуба Затока
3. смт Кацівелі
4. смт Паркове
5. смт Понизівка
6. смт Сімеїз
7. с. Оползневе
0111949300
34 Совєтська селищна рада Ічкінський район 1. смт Ічкі
0125255100
35 Фороська селищна рада Ялтинська міська рада міста обласного значення 1. смт Санаторне
2. смт Форос
3. с-ще Олива
0111949700
36 Чорноморська селищна рада Чорноморський район 1. смт Чорноморське
0125655100
37 Шкільненська селищна рада Сімферопольський район 1. с-ще Шкільне
0124789300
38 Щебетовська селищна рада Феодосійська міська рада міста обласного значення 1. смт Курортне
2. смт Щебетовка
3. с. Краснокам'янка
0111646500