Увага! Дослідна експлуатація

Херсонська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Бериславський район 1. Бериславська міська рада
2. Козацька селищна рада
3. Бургунська сільська рада
4. Веселівська сільська рада
5. Високівська сільська рада
6. Зміївська сільська рада
7. Качкарівська сільська рада
8. Кіровська сільська рада
9. Львівська сільська рада
10. Максимо-Горьківська сільська рада
11. Милівська сільська рада
12. Новобериславська сільська рада
13. Новокаїрська сільська рада
14. Новорайська сільська рада
15. Одрадокам'янська сільська рада
16. Ольгівська сільська рада
17. Раківська сільська рада
18. Степнянська сільська рада
19. Томаринська сільська рада
20. Тягинська сільська рада
21. Урожайненська сільська рада
22. Червономаяцька сільська рада
23. Шляхівська сільська рада
6520600000 49160 74300—74372
2 Білозерський район 1. Білозерська селищна рада
2. Благодатнівська сільська рада
3. Дар'ївська сільська рада
4. Дніпровська сільська рада
5. Інгулецька сільська рада
6. Киселівська сільська рада
7. Кізомиська сільська рада
8. Микільська сільська рада
9. Миролюбівська сільська рада
10. Музиківська сільська рада
11. Надеждівська сільська рада
12. Олександрівська сільська рада
13. Посад-Покровська сільська рада
14. Правдинська сільська рада
15. Садівська сільська рада
16. Станіславська сільська рада
17. Східненська сільська рада
18. Токарівська сільська рада
19. Томинобалківська сільська рада
20. Федорівська сільська рада
21. Чорнобаївська сільська рада
22. Широкобалківська сільська рада
23. Музиківська сільська територіальна громада
6520300000
3 Великолепетиський район 1. Великолепетиська селищна рада
2. Демидівська сільська рада
3. Катеринівська сільська рада
4. Князе-Григорівська сільська рада
5. Малолепетиська сільська рада
6. Миколаївська сільська рада
7. Рубанівська сільська рада
6521200000 17160 74500—74532
4 Великоолександрівський район 1. Білокриницька селищна рада
2. Великоолександрівська селищна рада
3. Калинівська селищна рада
4. Білоусівська сільська рада
5. Благодатівська сільська рада
6. Бобровокутська сільська рада
7. Борозенська сільська рада
8. Брускинська сільська рада
9. Давидово-Брідська сільська рада
10. Малоолександрівська сільська рада
11. Новодмитрівська сільська рада
12. Новокалузька сільська рада
13. Новокам'янська сільська рада
14. Новокубанська сільська рада
15. Новопавлівська сільська рада
16. Старосільська сільська рада
17. Трифонівська сільська рада
18. Чарівненська сільська рада
19. Чкаловська сільська рада
20. Борозенська сільська територіальна громада
6520900000 26160 74100—74155
5 Верхньорогачицький район 1. Верхньорогачицька селищна рада
2. Бережанська сільська рада
3. Зеленівська сільська рада
4. Первомаївська сільська рада
5. Самійлівська сільська рада
6. Ушкальська сільська рада
7. Чистопільська сільська рада
6521500000 12160 74400—74441
6 Високопільський район 1. Архангельська селищна рада
2. Високопільська селищна рада
3. Зарічненська сільська рада
4. Іванівська сільська рада
5. Малошестірнянська сільська рада
6. Нововознесенська сільська рада
7. Новомиколаївська сільська рада
8. Новопетрівська сільська рада
9. Кочубеївська сільська територіальна громада
6521800000 15160 74000—74043
7 Генічеський район 1. Генічеська міська рада
2. Новоолексіївська селищна рада
3. Партизанська селищна рада
4. Новогригорівська сільська рада
5. Новодмитрівська сільська рада
6. Новоіванівська сільська рада
7. Озерянська сільська рада
8. Павлівська сільська рада
9. Петрівська сільська рада
10. Плавська сільська рада
11. Привільненська сільська рада
12. Рівненська сільська рада
13. Сокологірненська сільська рада
14. Стокопанівська сільська рада
15. Стрілкова сільська рада
16. Фрунзенська сільська рада
17. Червонська сільська рада
18. Чонгарська сільська рада
19. Щасливцівська сільська рада
20. Щорсівська сільська рада
6522100000 61160 75500—75583
8 Голопристанський район 1. Бехтерська сільська рада
2. Великокардашинська сільська рада
3. Геройська сільська рада
4. Гладківська сільська рада
5. Добропільська сільська рада
6. Долматівська сільська рада
7. Збур'ївська сільська рада
8. Краснознам'янська сільська рада
9. Круглоозерська сільська рада
10. Малокопанівська сільська рада
11. Нововолодимирівська сільська рада
12. Новозбур'ївська сільська рада
13. Новософіївська сільська рада
14. Новофедорівська сільська рада
15. Олексіївська сільська рада
16. Рибальченська сільська рада
17. Садівська сільська рада
18. Старозбур'ївська сільська рада
19. Таврійська сільська рада
20. Чорноморська сільська рада
21. Чулаківська сільська рада
22. Бехтерська сільська територіальна громада
23. Гладківська сільська територіальна громада
24. Чулаківська сільська територіальна громада
6522300000 61160 75600—75664
9 Горностаївський район 1. Горностаївська селищна рада
2. Антонівська сільська рада
3. Великоблаговіщенська сільська рада
4. Дубівська сільська рада
5. Заводівська сільська рада
6. Каїрська сільська рада
7. Козаче-Лагерська сільська рада
8. Костянтинівська сільська рада
9. Маринська сільська рада
10. Ольгинська сільська рада
11. Славненська сільська рада
12. Червоноблагодатненська сільська рада
13. Червонополянська сільська рада
14. Горностаївська селищна територіальна громада
15. Костянтинівська сільська територіальна громада
6522600000 20160 74600—74642
10 Іванівський район 1. Іванівська селищна рада
2. Агайманська сільська рада
3. Балашівська сільська рада
4. Благодатненська сільська рада
5. Воскресенська сільська рада
6. Дружбівська сільська рада
7. Любимівська сільська рада
8. Нововасилівська сільська рада
9. Новодмитрівська сільська рада
10. Новомиколаївська сільська рада
11. Новосеменівська сільська рада
12. Першотравнева сільська рада
13. Трохимівська сільська рада
14. Українська сільська рада
15. Шотівська сільська рада
6522900000 14160 75400—75443
11 Каланчацький район 1. Каланчацька селищна рада
2. Мирненська селищна рада
3. Гаврилівська сільська рада
4. Новокиївська сільська рада
5. Новоолександрівська сільська рада
6. Новопавлівська сільська рада
7. Олександрівська сільська рада
8. Олексіївська сільська рада
9. Привільська сільська рада
10. Роздольненська сільська рада
11. Хорлівська сільська рада
12. Червоночабанська сільська рада
13. Каланчацька селищна територіальна громада
14. Мирненська селищна територіальна громада
6523200000 22160 75800—75841
12 Каховський район 1. Любимівська селищна рада
2. Василівська сільська рада
3. Волинська сільська рада
4. Дмитрівська сільська рада
5. Дудчинська сільська рада
6. Заозерненська сільська рада
7. Кам'янська сільська рада
8. Коробківська сільська рада
9. Костогризівська сільська рада
10. Малокаховська сільська рада
11. Новокам'янська сільська рада
12. Роздольненська сільська рада
13. Розо-Люксембургська сільська рада
14. Семенівська сільська рада
15. Слобідська сільська рада
16. Тавричанська сільська рада
17. Червоноперекопська сільська рада
18. Чорноморівська сільська рада
19. Чорнянська сільська рада
20. Зеленопідська сільська територіальна громада
21. Тавричанська сільська територіальна громада
6523500000 36160 74820—74863
13 Нижньосірогозький район 1. Нижньосирогозька селищна рада
2. Анатолівська сільська рада
3. Братська сільська рада
4. Вербівська сільська рада
5. Верхньосірогозька сільська рада
6. Верхньоторгаївська сільська рада
7. Вільненська сільська рада
8. Дем'янівська сільська рада
9. Нижньоторгаївська сільська рада
10. Новоолександрівська сільська рада
11. Новопетрівська сільська рада
12. Першопокровська сільська рада
13. Сірогозька сільська рада
14. Степненська сільська рада
6523800000 16160 74700—74742
14 Нововоронцовський район 1. Нововоронцовська селищна рада
2. Біляївська сільська рада
3. Гаврилівська сільська рада
4. Дудчанська сільська рада
5. Золотобалківська сільська рада
6. Любимівська сільська рада
7. Миролюбівська сільська рада
8. Михайлівська сільська рада
9. Нововоскресенська сільська рада
10. Новоолександрівська сільська рада
11. Осокорівська сільська рада
12. Петропавлівська сільська рада
13. Хрещенівська сільська рада
6524100000 22160 74200—74233
15 Новотроїцький район 1. Новотроїцька селищна рада
2. Сиваська селищна рада
3. Василівська сільська рада
4. Володимиро-Іллінська сільська рада
5. Воскресенська сільська рада
6. Горностаївська сільська рада
7. Громівська сільська рада
8. Дивненська сільська рада
9. Зеленівська сільська рада
10. Новомиколаївська сільська рада
11. Новомихайлівська сільська рада
12. Новопокровська сільська рада
13. Одрадівська сільська рада
14. Олександрівська сільська рада
15. Подовська сільська рада
16. Сергіївська сільська рада
17. Сивашівська сільська рада
18. Федорівська сільська рада
19. Чкалівська сільська рада
6524400000 37160 75300—75362
16 Олешківський район Олешки 1. Олешківська міська рада
2. Брилівська селищна рада
3. Новомаячківська селищна рада
4. Абрикосівська сільська рада
5. Великокопанівська сільська рада
6. Виноградівська сільська рада
7. Козаче-Лагерська сільська рада
8. Костогризівська сільська рада
9. Підстепненська сільська рада
10. Подо-Калинівська сільська рада
11. Раденська сільська рада
12. Солонцівська сільська рада
13. Тарасівська сільська рада
14. Щасливська сільська рада
15. Ювілейна сільська рада
16. Великокопанівська сільська територіальна громада
17. Виноградівська сільська територіальна громада
6525000000 72160 75100—75145
17 Скадовський район 1. Скадовська міська рада
2. Лазурненська селищна рада
3. Антонівська сільська рада
4. Благодатненська сільська рада
5. Володимирівська сільська рада
6. Красненська сільська рада
7. Михайлівська сільська рада
8. Новомиколаївська сільська рада
9. Олександрівська сільська рада
10. Приморська сільська рада
11. Таврійська сільська рада
12. Тарасівська сільська рада
13. Улянівська сільська рада
14. Шевченківська сільська рада
15. Широківська сільська рада
6524700000 48160 75700—75752
18 Чаплинський район 1. Асканія-Нова селищна рада
2. Чаплинська селищна рада
3. Балтазарівська сільська рада
4. Григорівська сільська рада
5. Долинська сільська рада
6. Іванівська сільська рада
7. Кучерявоволодимирівська сільська рада
8. Магдалинівська сільська рада
9. Маркеєвська сільська рада
10. Надеждівська сільська рада
11. Новонаталівська сільська рада
12. Павлівська сільська рада
13. Першокостянтинівська сільська рада
14. Преображенська сільська рада
15. Скадовська сільська рада
16. Строганівська сільська рада
17. Хлібодарівська сільська рада
18. Хрестівська сільська рада
19. Червонополянська сільська рада
20. Шевченківська сільська рада
21. Асканія-Нова селищна територіальна громада
22. Чаплинська селищна територіальна громада
23. Хрестівська сільська територіальна громада
6525400000 35160 75200—75244