Увага! Дослідна експлуатація

Чернігівська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Бахмацький район 1. Батуринська міська рада
2. Бахмацька міська рада
3. Дмитрівська селищна рада
4. Бахмацька сільська рада
5. Біловежівська сільська рада
6. Гайворонська сільська рада
7. Голінська сільська рада
8. Городищенська сільська рада
9. Григорівська сільська рада
10. Красилівська сільська рада
11. Красненська сільська рада
12. Кропивненська сільська рада
13. Курінська сільська рада
14. Матіївська сільська рада
15. Митченківська сільська рада
16. Обмачівська сільська рада
17. Пальчиківська сільська рада
18. Пісківська сільська рада
19. Рубанська сільська рада
20. Стрільницька сільська рада
21. Тиницька сільська рада
22. Фастовецька сільська рада
23. Халимонівська сільська рада
24. Батуринська міська територіальна громада
7420300000 47160 16500—16574
2 Бобровицький район 1. Бобровицька міська рада
2. Білоцерківська сільська рада
3. Браницька сільська рада
4. Бригинцівська сільська рада
5. Веприцька сільська рада
6. Вороньківська сільська рада
7. Гаврилівська сільська рада
8. Горбачівська сільська рада
9. Кобижчанська сільська рада
10. Козацька сільська рада
11. Марковецька сільська рада
12. Новобасанська сільська рада
13. Новобиківська сільська рада
14. Озерянська сільська рада
15. Олександрівська сільська рада
16. Осокорівська сільська рада
17. Петрівська сільська рада
18. Пісківська сільська рада
19. Рудьківська сільська рада
20. Свидовецька сільська рада
21. Соколівська сільська рада
22. Старобасанська сільська рада
23. Сухинська сільська рада
24. Щаснівська сільська рада
25. Ярославська сільська рада
26. Новобасанська сільська територіальна громада
7420600000 34160 17400—17462
3 Борзнянський район 1. Борзнянська міська рада
2. Берестовецька сільська рада
3. Великодочинська сільська рада
4. Великозагорівська сільська рада
5. Височанська сільська рада
6. Головеньківська сільська рада
7. Комарівська сільська рада
8. Красносільська сільська рада
9. Малозагорівська сільська рада
10. Махнівська сільська рада
11. Миколаївська сільська рада
12. Новомлинівська сільська рада
13. Носелівська сільська рада
14. Оленівська сільська рада
15. Омбиська сільська рада
16. Печівська сільська рада
17. Плисківська сільська рада
18. Прачівська сільська рада
19. Прохорівська сільська рада
20. Сиволозька сільська рада
21. Смолязька сільська рада
22. Степанівська сільська рада
23. Тростянська сільська рада
24. Ховмівська сільська рада
25. Хорошеозерська сільська рада
26. Шаповалівська сільська рада
27. Ядутинська сільська рада
28. Комарівська сільська територіальна громада
29. Плисківська сільська територіальна громада
7420800000 34160 16400—16464
4 Варвинський район 1. Варвинська селищна рада
2. Антонівська сільська рада
3. Богданівська сільська рада
4. Брагинцівська сільська рада
5. Гнідинська сільська рада
6. Дащенківська сільська рада
7. Журавська сільська рада
8. Калиновицька сільська рада
9. Кухарська сільська рада
10. Леляківська сільська рада
11. Макіївська сільська рада
12. Мармизівська сільська рада
13. Озерянська сільська рада
14. Остапівська сільська рада
15. Світличненська сільська рада
7421100000 17160 17600—17642
5 Городнянський район 1. Городнянська міська рада
2. Андріївська сільська рада
3. Бурівська сільська рада
4. Бутівська сільська рада
5. Ваганицька сільська рада
6. Великодирчинська сільська рада
7. Великолиственська сільська рада
8. Вихвостівська сільська рада
9. Володимирівська сільська рада
10. Гніздищенська сільська рада
11. Деревинська сільська рада
12. Дроздовицька сільська рада
13. Івашківська сільська рада
14. Ільмівська сільська рада
15. Конотопська сільська рада
16. Кузничівська сільська рада
17. Куликівська сільська рада
18. Лемешівська сільська рада
19. Макишинська сільська рада
20. Моложавська сільська рада
21. Мощенська сільська рада
22. Пекурівська сільська рада
23. Переписька сільська рада
24. Поліська сільська рада
25. Сеньківська сільська рада
26. Смичинська сільська рада
27. Солонівська сільська рада
28. Тупичівська сільська рада
29. Хоробицька сільська рада
30. Хотівлянська сільська рада
31. Хрипівська сільська рада
7421400000 30160 15100—15172
6 Ічнянський район 1. Ічнянська міська рада
2. Андріївська сільська рада
3. Бакаївська сільська рада
4. Бережівська сільська рада
5. Більмачівська сільська рада
6. Будянська сільська рада
7. Бурімська сільська рада
8. Гмирянська сільська рада
9. Городнянська сільська рада
10. Гужівська сільська рада
11. Дорогинська сільська рада
12. Заудайська сільська рада
13. Івангородська сільська рада
14. Іржавецька сільська рада
15. Крупичпільська сільська рада
16. Монастирищенська сільська рада
17. Ольшанська сільська рада
18. Припутнівська сільська рада
19. Рожнівська сільська рада
20. Сезьківська сільська рада
21. Ступаківська сільська рада
22. Тростянецька сільська рада
23. Хаєнківська сільська рада
24. Щурівська сільська рада
25. Ічнянська міська територіальна громада
26. Парафіївська селищна територіальна громада
7421700000 33160 16700—16763
7 Козелецький район 1. Остерська міська рада
2. Козелецька селищна рада
3. Берлозівська сільська рада
4. Білейківська сільська рада
5. Біликівська сільська рада
6. Бірківська сільська рада
7. Бобруйківська сільська рада
8. Бригинцівська сільська рада
9. Булахівська сільська рада
10. Данівська сільська рада
11. Євминська сільська рада
12. Карпилівська сільська рада
13. Красилівська сільська рада
14. Крехаївська сільська рада
15. Лемешівська сільська рада
16. Лихолітська сільська рада
17. Максимівська сільська рада
18. Надинівська сільська рада
19. Нічогівська сільська рада
20. Одинцівська сільська рада
21. Озерненська сільська рада
22. Олексіївщинська сільська рада
23. Омелянівська сільська рада
24. Пархимівська сільська рада
25. Патютинська сільська рада
26. Петрівська сільська рада
27. Пилятинська сільська рада
28. Савинська сільська рада
29. Сираївська сільська рада
30. Скрипчинська сільська рада
31. Стависька сільська рада
32. Хрещатенська сільська рада
33. Чемерська сільська рада
34. Остерська міська територіальна громада
35. Деснянська селищна територіальна громада
36. Кіптівська сільська територіальна громада
7422000000 49160 17000—17085
8 Коропський район 1. Коропська селищна рада
2. Понорницька селищна рада
3. Атюшівська сільська рада
4. Билська сільська рада
5. Будищенська сільська рада
6. Вербівська сільська рада
7. Вишеньківська сільська рада
8. Вільненська сільська рада
9. Городищенська сільська рада
10. Деснянська сільська рада
11. Карильська сільська рада
12. Краснопільська сільська рада
13. Крисківська сільська рада
14. Лукнівська сільська рада
15. Мезинська сільська рада
16. Нехаївська сільська рада
17. Оболонська сільська рада
18. Покошицька сільська рада
19. Поліська сільська рада
20. Радичівська сільська рада
21. Райгородоцька сільська рада
22. Риботинська сільська рада
23. Рижківська сільська рада
24. Рождественська сільська рада
25. Розльотівська сільська рада
26. Сохачівська сільська рада
27. Шабалинівська сільська рада
28. Коропська селищна територіальна громада
7422200000 25160 16200—16262
9 Корюківський район 1. Корюківська міська рада
2. Холминська селищна рада
3. Білошицько-Слобідська сільська рада
4. Брецька сільська рада
5. Будянська сільська рада
6. Домашлинська сільська рада
7. Жуклянська сільська рада
8. Забарівська сільська рада
9. Камківська сільська рада
10. Козилівська сільська рада
11. Наумівська сільська рада
12. Олександрівська сільська рада
13. Охрамієвицька сільська рада
14. Перелюбська сільська рада
15. Прибинська сільська рада
16. Рейментарівська сільська рада
17. Рибинська сільська рада
18. Савинківська сільська рада
19. Сядринська сільська рада
20. Тютюнницька сільська рада
21. Хотіївська сільська рада
22. Шишківська сільська рада
23. Корюківська міська територіальна громада
7422400000 28160 15300—15362
10 Куликівський район 1. Куликівська селищна рада
2. Авдіївська сільська рада
3. Бакланово-Муравійська сільська рада
4. Вересоцька сільська рада
5. Вершиново-Муравійська сільська рада
6. Виблівська сільська рада
7. Горбівська сільська рада
8. Грабівська сільська рада
9. Дрімайлівська сільська рада
10. Дроздівська сільська рада
11. Жуківська сільська рада
12. Кладьківська сільська рада
13. Ковчинська сільська рада
14. Орлівська сільська рада
15. Салтиково-Дівицька сільська рада
16. Смолянська сільська рада
17. Хибалівська сільська рада
18. Куликівська селищна територіальна громада
7422700000 18160 16300—16352
11 Менський район 1. Менська міська рада
2. Березнянська селищна рада
3. Макошинська селищна рада
4. Бігацька сільська рада
5. Бірківська сільська рада
6. Блистівська сільська рада
7. Величківська сільська рада
8. Волосківська сільська рада
9. Городищенська сільська рада
10. Данилівська сільська рада
11. Дягівська сільська рада
12. Киселівська сільська рада
13. Куковицька сільська рада
14. Лісківська сільська рада
15. Локнистенська сільська рада
16. Миколаївська сільська рада
17. Осьмаківська сільська рада
18. Покровська сільська рада
19. Садова сільська рада
20. Сахнівська сільська рада
21. Семенівська сільська рада
22. Синявська сільська рада
23. Слобідська сільська рада
24. Стольненська сільська рада
25. Ушнянська сільська рада
26. Феськівська сільська рада
27. Менська міська територіальна громада
7423000000 38160 15600—15681
12 Ніжинський район 1. Лосинівська селищна рада
2. Безуглівська сільська рада
3. Березанська сільська рада
4. Бурківська сільська рада
5. Великодорізька сільська рада
6. Великокошелівська сільська рада
7. Вікторівська сільська рада
8. Галицька сільська рада
9. Данинська сільська рада
10. Дуболугівська сільська рада
11. Заньківська сільська рада
12. Колісниківська сільська рада
13. Крутівська сільська рада
14. Кукшинська сільська рада
15. Кунашівська сільська рада
16. Липоворізька сільська рада
17. Ніжинська сільська рада
18. Перебудівська сільська рада
19. Перемозька сільська рада
20. Переяслівська сільська рада
21. Сальненська сільська рада
22. Світанківська сільська рада
23. Стодольська сільська рада
24. Талалаївська сільська рада
25. Терешківська сільська рада
26. Черняхівська сільська рада
27. Шатурська сільська рада
28. Шняківська сільська рада
29. Лосинівська селищна територіальна громада
30. Вертіївська сільська територіальна громада
7423300000 29160 16621—16675
13 Новгород-Сіверський район 1. Березовогатська сільська рада
2. Биринська сільська рада
3. Блистівська сільська рада
4. Будо-Вороб'ївська сільська рада
5. Бучківська сільська рада
6. Вороб'ївська сільська рада
7. Горбівська сільська рада
8. Грем'яцька сільська рада
9. Дігтярівська сільська рада
10. Кам'янсько-Слобідська сільська рада
11. Ковпинська сільська рада
12. Команська сільська рада
13. Кудлаївська сільська рада
14. Ларинівська сільська рада
15. Лісконогівська сільська рада
16. Мамекинська сільська рада
17. Михальчино-Слобідська сільська рада
18. Об'єднанська сільська рада
19. Орлівська сільська рада
20. Печенюгівська сільська рада
21. Попівська сільська рада
22. Смяцька сільська рада
23. Троїцька сільська рада
24. Чайкинська сільська рада
25. Шептаківська сільська рада
7423600000 28160 16000—16094
14 Носівський район 1. Носівська міська рада
2. Володьководівицька сільська рада
3. Держанівська сільська рада
4. Іржавецька сільська рада
5. Калинівська сільська рада
6. Козарівська сільська рада
7. Лихачівська сільська рада
8. Мринська сільська рада
9. Плосківська сільська рада
10. Рівчак-Степанівська сільська рада
11. Селищенська сільська рада
12. Софіївська сільська рада
13. Степовохутірська сільська рада
14. Тертишницька сільська рада
15. Хотинівська сільська рада
16. Носівська міська територіальна громада
17. Макіївська сільська територіальна громада
18. Мринська сільська територіальна громада
7423800000 31160 17100—17153
15 Прилуцький район 1. Ладанська селищна рада
2. Линовицька селищна рада
3. Малодівицька селищна рада
4. Білорічицька сільська рада
5. Білошапківська сільська рада
6. Богданівська сільська рада
7. Бубнівщинська сільська рада
8. Валківська сільська рада
9. Великодівицька сільська рада
10. Даньківська сільська рада
11. Дідовецька сільська рада
12. Дмитрівська сільська рада
13. Дубовогаївська сільська рада
14. Заїздська сільська рада
15. Замостянська сільська рада
16. Знам'янська сільська рада
17. Івковецька сільська рада
18. Канівщинська сільська рада
19. Ковтунівська сільська рада
20. Колісниківська сільська рада
21. Краслянська сільська рада
22. Крутоярівська сільська рада
23. Лісовосорочинська сільська рада
24. Мазківська сільська рада
25. Малківська сільська рада
26. Нетяжинська сільська рада
27. Новогребельська сільська рада
28. Обичівська сільська рада
29. Охіньківська сільська рада
30. Переволочнянська сільська рада
31. Петрівська сільська рада
32. Піддубівська сільська рада
33. Погребівська сільська рада
34. Рудівська сільська рада
35. Ряшківська сільська рада
36. Сергіївська сільська рада
37. Смоська сільська рада
38. Сухополов'янська сільська рада
39. Товкачівська сільська рада
40. Удайцівська сільська рада
41. Яблунівська сільська рада
7424100000 37160 17520—17594
16 Ріпкинський район 1. Добрянська селищна рада
2. Замглайська селищна рада
3. Любецька селищна рада
4. Радульська селищна рада
5. Ріпкинська селищна рада
6. Великовіська сільська рада
7. Великозліївська сільська рада
8. Вербицька сільська рада
9. Вишнівська сільська рада
10. Голубицька сільська рада
11. Горностаївська сільська рада
12. Грабівська сільська рада
13. Губицька сільська рада
14. Гучинська сільська рада
15. Даницька сільська рада
16. Задеріївська сільська рада
17. Клубівська сільська рада
18. Красківська сільська рада
19. Ловинська сільська рада
20. Малинівська сільська рада
21. Малолиственська сільська рада
22. Мохначівська сільська рада
23. Неданчицька сільська рада
24. Новоукраїнська сільська рада
25. Новояриловицька сільська рада
26. Олешнянська сільська рада
27. Павлівська сільська рада
28. Петрушівська сільська рада
29. Пушкарівська сільська рада
30. Сиберізька сільська рада
31. Смолигівська сільська рада
32. Тарасо-Шевченківська сільська рада
33. Любецька селищна територіальна громада
7424400000 29160 15000—15081
17 Семенівський район 1. Семенівська міська рада
2. Архипівська сільська рада
3. Галаганівська сільська рада
4. Жадівська сільська рада
5. Іванівська сільська рада
6. Карповицька сільська рада
7. Костобобрівська сільська рада
8. Машівська сільська рада
9. Миколаївська сільська рада
10. Олександрівська сільська рада
11. Орликівська сільська рада
12. Погорільська сільська рада
13. Радомська сільська рада
14. Старогутківська сільська рада
15. Тимоновицька сільська рада
16. Хотіївська сільська рада
17. Чорнорізька сільська рада
18. Янжулівська сільська рада
7424700000 18160 15400—15472
18 Сновський район Сновськ 1. Сновська міська рада
2. Великощимельська сільська рада
3. Гірська сільська рада
4. Гуто-Студенецька сільська рада
5. Єлінська сільська рада
6. Жовідська сільська рада
7. Займищенська сільська рада
8. Зарічанська сільська рада
9. Клюсівська сільська рада
10. Кучинівська сільська рада
11. Низківська сільська рада
12. Новоборовицька сільська рада
13. Новомлинівська сільська рада
14. Петрівська сільська рада
15. Рогізківська сільська рада
16. Смяцька сільська рада
17. Сновська сільська рада
18. Софіївська сільська рада
19. Староборовицька сільська рада
20. Староруднянська сільська рада
21. Суничненська сільська рада
22. Тихоновицька сільська рада
23. Тур'янська сільська рада
24. Хотуницька сільська рада
25. Чепелівська сільська рада
26. Сновська міська територіальна громада
7425800000 25160 15200—15261
19 Сосницький район 1. Сосницька селищна рада
2. Авдіївська сільська рада
3. Бутівська сільська рада
4. Великоустівська сільська рада
5. Вільшанська сільська рада
6. Волинківська сільська рада
7. Загребельська сільська рада
8. Змітнівська сільська рада
9. Киріївська сільська рада
10. Козляницька сільська рада
11. Конятинська сільська рада
12. Кудрівська сільська рада
13. Лавська сільська рада
14. Матвіївська сільська рада
15. Пекарівська сільська рада
16. Спаська сільська рада
17. Хлоп'яницька сільська рада
18. Чорнотицька сільська рада
19. Шаболтасівська сільська рада
7424900000 20160 16100—16154
20 Срібнянський район 1. Дігтярівська селищна рада
2. Срібнянська селищна рада
3. Васьковецька сільська рада
4. Горобіївська сільська рада
5. Гриціївська сільська рада
6. Гурбинська сільська рада
7. Калюжинська сільська рада
8. Карпилівська сільська рада
9. Олексинська сільська рада
10. Подільська сільська рада
11. Савинська сільська рада
12. Сокиринська сільська рада
13. Харитонівська сільська рада
7425100000 12160 17300—17351
21 Талалаївський район 1. Талалаївська селищна рада
2. Березівська сільська рада
3. Болотницька сільська рада
4. Корінецька сільська рада
5. Красноколядинська сільська рада
6. Липівська сільська рада
7. Понорівська сільська рада
8. Поповичківська сільська рада
9. Рябухівська сільська рада
10. Староталалаївська сільська рада
11. Українська сільська рада
12. Харківська сільська рада
13. Чернецька сільська рада
14. Юрківцівська сільська рада
7425300000 13160 17200—17271
22 Чернігівський район 1. Гончарівська селищна рада
2. Михайло-Коцюбинська селищна рада
3. Олишівська селищна рада
4. Седнівська селищна рада
5. Андріївська сільська рада
6. Анисівська сільська рада
7. Боровиківська сільська рада
8. Боромиківська сільська рада
9. Будинська сільська рада
10. Ведильцівська сільська рада
11. Вознесенська сільська рада
12. Дніпровська сільська рада
13. Довжицька сільська рада
14. Жеведська сільська рада
15. Жукотківська сільська рада
16. Іванівська сільська рада
17. Кархівська сільська рада
18. Киїнська сільська рада
19. Киселівська сільська рада
20. Ковпитська сільська рада
21. Красненська сільська рада
22. Кувечицька сільська рада
23. Ладинська сільська рада
24. Левковицька сільська рада
25. Мньовська сільська рада
26. Мохнатинська сільська рада
27. Новобілоуська сільська рада
28. Пакульська сільська рада
29. Петрушинська сільська рада
30. Пісківська сільська рада
31. Пльохівська сільська рада
32. Редьківська сільська рада
33. Роїщенська сільська рада
34. Рудківська сільська рада
35. Серединська сільська рада
36. Слабинська сільська рада
37. Слобідська сільська рада
38. Смолинська сільська рада
39. Старобілоуська сільська рада
40. Терехівська сільська рада
41. Трисвятськослобідська сільська рада
42. Халявинська сільська рада
43. Хмільницька сільська рада
44. Черниська сільська рада
45. Шестовицька сільська рада
46. Шибиринівська сільська рада
47. Гончарівська селищна територіальна громада
48. Михайло-Коцюбинська селищна територіальна громада
49. Іванівська сільська територіальна громада
7425500000 52160 15501—15584