Увага! Дослідна експлуатація

Харківська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Балаклійський район 1. Балаклійська міська рада
2. Андріївська селищна рада
3. Донецька селищна рада
4. Савинська селищна рада
5. Асіївська сільська рада
6. Борщівська сільська рада
7. Бригадирівська сільська рада
8. Вербівська сільська рада
9. Веселівська сільська рада
10. Вишнівська сільська рада
11. Гусарівська сільська рада
12. Залиманська сільська рада
13. Лозовеньківська сільська рада
14. Міловська сільська рада
15. Морозівська сільська рада
16. Новогусарівська сільська рада
17. Петрівська сільська рада
18. Пришибська сільська рада
19. Протопопівська сільська рада
20. П'ятигірська сільська рада
21. Чепільська сільська рада
22. Шебелинська сільська рада
23. Шевелівська сільська рада
24. Яковенківська сільська рада
6320200000 83160 64200—64282
2 Барвінківський район 1. Барвінківська міська рада
2. Богодарівська сільська рада
3. Великокомишуваська сільська рада
4. Гаврилівська сільська рада
5. Григорівська сільська рада
6. Грушуваська сільська рада
7. Гусарівська сільська рада
8. Іванівська сільська рада
9. Іванівська Друга сільська рада
10. Іллічівська сільська рада
11. Мечебилівська сільська рада
12. Новомиколаївська сільська рада
13. Подолівська сільська рада
6320400000 23160 64700—64782
3 Близнюківський район 1. Близнюківська селищна рада
2. Алісівська сільська рада
3. Башилівська сільська рада
4. Берестівська сільська рада
5. Бурбулатівська сільська рада
6. Верхньосамарська сільська рада
7. Вишнева сільська рада
8. Добровільська сільська рада
9. Квітнева сільська рада
10. Криштопівська сільська рада
11. Лукашівська сільська рада
12. Надеждинська сільська рада
13. Новонадеждинська сільська рада
14. Новоукраїнська сільська рада
15. Олексіївська сільська рада
16. Острівщинська сільська рада
17. Самійлівська сільська рада
18. Семенівська сільська рада
19. Софіївська сільська рада
20. Уплатнівська сільська рада
6320600000 20160 64800—64873
4 Богодухівський район 1. Богодухівська міська рада
2. Гутянська селищна рада
3. Шарівська селищна рада
4. Вікторівська сільська рада
5. Вінницько-Іванівська сільська рада
6. Губарівська сільська рада
7. Дмитрівська сільська рада
8. Забродівська сільська рада
9. Зарябинська сільська рада
10. Івано-Шийчинська сільська рада
11. Кленівська сільська рада
12. Крисинська сільська рада
13. Куп'єваська сільська рада
14. Олександрівська сільська рада
15. Павлівська сільська рада
16. Петропавлівська сільська рада
17. Полково-Микитівська сільська рада
18. Сазоно-Баланівська сільська рада
19. Сіннянська сільська рада
20. Степнянська сільська рада
21. Сухининська сільська рада
22. Улянівська сільська рада
23. Хрущово-Микитівська сільська рада
6320800000 40160 62100—62163
5 Борівський район 1. Борівська селищна рада
2. Богуславська сільська рада
3. Вищесолоненська сільська рада
4. Гороховатська сільська рада
5. Ізюмська сільська рада
6. Першотравнева сільська рада
7. Підвисочанська сільська рада
8. Підлиманська сільська рада
9. Піско-Радьківська сільська рада
10. Чернещинська сільська рада
6321000000 17160 63800—63842
6 Валківський район 1. Валківська міська рада
2. Ков'язька селищна рада
3. Старомерчицька селищна рада
4. Баранівська сільська рада
5. Благодатненська сільська рада
6. Високопільська сільська рада
7. Гонтово-Ярська сільська рада
8. Заміська сільська рада
9. Кобзарівська сільська рада
10. Костівська сільська рада
11. Мельниківська сільська рада
12. Минківська сільська рада
13. Новомерчицька сільська рада
14. Огульцівська сільська рада
15. Олександрівська сільська рада
16. Перекіпська сільська рада
17. Сидоренківська сільська рада
18. Сніжківська сільська рада
19. Черемушнянська сільська рада
20. Шарівська сільська рада
6321200000 32160 63000—63055
7 Великобурлуцький район 1. Великобурлуцька селищна рада
2. Приколотнянська селищна рада
3. Андріївська сільська рада
4. Вільхуватська сільська рада
5. Гнилицька сільська рада
6. Гнилицька Перша сільська рада
7. Григорівська сільська рада
8. Катеринівська сільська рада
9. Малобурлуцька сільська рада
10. Міловська сільська рада
11. Новоолександрівська сільська рада
12. Підсереднянська сільська рада
13. Рубленська сільська рада
14. Федорівська сільська рада
15. Хатнянська сільська рада
16. Червонохвильська сільська рада
17. Чорненська сільська рада
18. Шипуватська сільська рада
6321400000 23160 62600—62653
8 Вовчанський район 1. Вовчанська міська рада
2. Білоколодязька селищна рада
3. Вільчанська селищна рада
4. Бугаївська сільська рада
5. Варварівська сільська рада
6. Вовчансько-Хутірська сільська рада
7. Волохівська сільська рада
8. Гатищенська сільська рада
9. Землянська сільська рада
10. Іванівська сільська рада
11. Котівська сільська рада
12. Нестернянська сільська рада
13. Новоолександрівська сільська рада
14. Охрімівська сільська рада
15. Петропавлівська сільська рада
16. Пільнянська сільська рада
17. Різниківська сільська рада
18. Рубіжненська сільська рада
19. Симинівська сільська рада
20. Старицька сільська рада
21. Юрченківська сільська рада
22. Старосалтівська селищна територіальна громада
6321600000 48160 62500—62573
9 Дворічанський район 1. Дворічанська селищна рада
2. Богданівська сільська рада
3. Вільшанська сільська рада
4. Кам'янська сільська рада
5. Колодязненська сільська рада
6. Кутьківська сільська рада
7. Лиманська Друга сільська рада
8. Миколаївська сільська рада
9. Новоєгорівська сільська рада
10. Петро-Іванівська сільська рада
11. Пісківська сільська рада
12. Рідкодубівська сільська рада
13. Тавільжанська сільська рада
14. Токарівська сільська рада
6321800000 18160 62700—62743
10 Дергачівський район 1. Дергачівська міська рада
2. Вільшанська селищна рада
3. Козачолопанська селищна рада
4. Малоданилівська селищна рада
5. Пересічанська селищна рада
6. Прудянська селищна рада
7. Слатинська селищна рада
8. Солоницівська селищна рада
9. Безруківська сільська рада
10. Полівська сільська рада
11. Протопопівська сільська рада
12. Проходівська сільська рада
13. Русько-Лозівська сільська рада
14. Токарівська сільська рада
15. Черкасько-Лозівська сільська рада
6322000000 94160 62300—62371
11 Зачепилівський район 1. Зачепилівська селищна рада
2. Бердянська сільська рада
3. Забаринська сільська рада
4. Леб'язька сільська рада
5. Малоорчицька сільська рада
6. Миколаївська сільська рада
7. Новомажарівська сільська рада
8. Рунівщинська сільська рада
9. Сомівська сільська рада
10. Чернещинська сільська рада
6322200000 15160 64400—64454
12 Зміївський район 1. Зміївська міська рада
2. Зідьківська селищна рада
3. Комсомольська селищна рада
4. Бірківська сільська рада
5. Борівська сільська рада
6. Великогомільшанська сільська рада
7. Геніївська сільська рада
8. Задонецька сільська рада
9. Лиманська сільська рада
10. Нижньобишкинська сільська рада
11. Скрипаївська сільська рада
12. Соколівська сільська рада
13. Таранівська сільська рада
14. Тимченківська сільська рада
15. Чемужівська сільська рада
16. Шелудьківська сільська рада
6321700000 72160 63400—465
13 Золочівський район 1. Золочівська селищна рада
2. Великорогозянська сільська рада
3. Гур'єво-Козачанська сільська рада
4. Довжицька сільська рада
5. Калиновецька сільська рада
6. Лютівська сільська рада
7. Малорогозянська сільська рада
8. Одноробівська сільська рада
9. Одноробівська Перша сільська рада
10. Олександрівська сільська рада
11. Писарівська сільська рада
12. Світличненська сільська рада
13. Удянська сільська рада
14. Феськівська сільська рада
6322600000 27160 62200—62252
14 Ізюмський район 1. Бражківська сільська рада
2. Бригадирівська сільська рада
3. Бугаївська сільська рада
4. Вірнопільська сільська рада
5. Довгеньківська сільська рада
6. Заводська сільська рада
7. Іванчуківська сільська рада
8. Кам'янська сільська рада
9. Капитолівська сільська рада
10. Комарівська сільська рада
11. Куньєвська сільська рада
12. Левківська сільська рада
13. Малокомишуваська сільська рада
14. Олександрівська сільська рада
15. Оскільська сільська рада
16. Студенокська сільська рада
17. Чистоводівська сільська рада
6322800000 18160 64319—64371
15 Кегичівський район 1. Кегичівська селищна рада
2. Чапаєвська селищна рада
3. Андріївська сільська рада
4. Бессарабівська сільська рада
5. Власівська сільська рада
6. Вовківська сільська рада
7. Красненська сільська рада
8. Лозівська сільська рада
9. Мажарська сільська рада
10. Медведівська сільська рада
11. Новопарафіївська сільська рада
12. Павлівська сільська рада
13. Парасковіївська сільська рада
14. Розсохуватська сільська рада
15. Рояківська сільська рада
16. Шляхівська сільська рада
6323100000 21160 64000—64054
16 Коломацький район 1. Коломацька селищна рада
2. Покровська сільська рада
3. Різуненківська сільська рада
4. Шелестівська сільська рада
5. Шляхівська сільська рада
6323200000 7540 1 2 63100—63131
17 Красноградський район 1. Красноградська міська рада
2. Володимирівська сільська рада
3. Зорянська сільська рада
4. Іванівська сільська рада
5. Кирилівська сільська рада
6. Кобзівська сільська рада
7. Мартинівська сільська рада
8. Миколо-Комишуватська сільська рада
9. Наталинська сільська рада
10. Петрівська сільська рада
11. Піщанська сільська рада
12. Попівська сільська рада
13. Соснівська сільська рада
14. Хрестищенська сільська рада
6323300000 45160 63300—63374
18 Краснокутський район 1. Костянтинівська селищна рада
2. Краснокутська селищна рада
3. В'язівська сільська рада
4. Каплунівська сільська рада
5. Качалівська сільська рада
6. Китченківська сільська рада
7. Козіївська сільська рада
8. Колонтаївська сільська рада
9. Любівська сільська рада
10. Мурафська сільська рада
11. Олексіївська сільська рада
12. Пархомівська сільська рада
13. Рябоконівська сільська рада
6323500000 29160 62000—62053
19 Куп'янський район 1. Вишнівська сільська рада
2. Глушківська сільська рада
3. Грушівська сільська рада
4. Гусинська сільська рада
5. Кислівська сільська рада
6. Кіндрашівська сільська рада
7. Кругляківська сільська рада
8. Курилівська сільська рада
9. Лісностінківська сільська рада
10. Моначинівська сільська рада
11. Нечволодівська сільська рада
12. Осинівська сільська рада
13. Петропавлівська сільська рада
14. Піщанська сільська рада
15. Пристінська сільська рада
16. Просянська сільська рада
17. Сеньківська сільська рада
18. Смородьківська сільська рада
19. Ягідненська сільська рада
6323700000 25160 63709—63758
20 Лозівський район 1. Краснопавлівська селищна рада
2. Орільська селищна рада
3. Артільна сільська рада
4. Бунаківська сільська рада
5. Єлизаветівська сільська рада
6. Катеринівська сільська рада
7. Кінненська сільська рада
8. Комсомольська сільська рада
9. Миколаївська сільська рада
10. Надеждівська сільська рада
11. Новоіванівська сільська рада
12. Павлівська Друга сільська рада
13. Перемозька сільська рада
14. Плисівська сільська рада
15. Садівська сільська рада
16. Смирнівська сільська рада
17. Тихопільська сільська рада
18. Царедарівська сільська рада
19. Чернігівська сільська рада
20. Шатівська сільська рада
21. Яковлівська сільська рада
6323900000 30160 64610—64683
21 Нововодолазький район 1. Бірківська селищна рада
2. Нововодолазька селищна рада
3. Ватутінська сільська рада
4. Знам'янська сільська рада
5. Караванська сільська рада
6. Мелихівська сільська рада
7. Одринська сільська рада
8. Ордівська сільська рада
9. Охоченська сільська рада
10. Просянська сільська рада
11. Рокитненська сільська рада
12. Сосонівська сільська рада
13. Станичненська сільська рада
14. Старовірівська сільська рада
15. Староводолазька сільська рада
6324200000 34160 63200—63262
22 Первомайський район 1. Берецька сільська рада
2. Верхньобишкинська сільська рада
3. Верхньоорільська сільська рада
4. Грушинська сільська рада
5. Дмитрівська сільська рада
6. Єфремівська сільська рада
7. Закутнівська сільська рада
8. Картамиська сільська рада
9. Киселівська сільська рада
10. Красненська сільська рада
11. Миронівська сільська рада
12. Михайлівська сільська рада
13. Одрадівська сільська рада
14. Олексіївська сільська рада
15. Ржавчицька сільська рада
16. Роздольська сільська рада
17. Слобідська сільська рада
18. Суданська сільська рада
6324500000 16160 64110—64152
23 Печенізький район 1. Печенізька селищна рада
2. Артемівська сільська рада
3. Борщівська сільська рада
4. Мартівська сільська рада
5. Новобурлуцька сільська рада
6324600000 10160 62800—62822
24 Сахновщинський район 1. Сахновщинська селищна рада
2. Аполлонівська сільська рада
3. Багаточернещинська сільська рада
4. Великобучківська сільська рада
5. Володимирівська сільська рада
6. Дар-Надеждинська сільська рада
7. Дубовогрядська сільська рада
8. Катеринівська сільська рада
9. Лебедівська сільська рада
10. Лигівська сільська рада
11. Новоолександрівська сільська рада
12. Новочернещинська сільська рада
13. Огіївська сільська рада
14. Олійниківська сільська рада
15. Тавежнянська сільська рада
16. Шевченківська сільська рада
6324800000 22160 64500—64563
25 Харківський район 1. Мереф'янська міська рада
2. Південна міська рада
3. Бабаївська селищна рада
4. Безлюдівська селищна рада
5. Березівська селищна рада
6. Будянська селищна рада
7. Васищівська селищна рада
8. Височанська селищна рада
9. Коротичанська селищна рада
10. Кулиничівська селищна рада
11. Манченківська селищна рада
12. Пісочинська селищна рада
13. Покотилівська селищна рада
14. Роганська селищна рада
15. Утківська селищна рада
16. Хорошівська селищна рада
17. Веселівська сільська рада
18. Вільхівська сільська рада
19. Глибоківська сільська рада
20. Котлярівська сільська рада
21. Лизогубівська сільська рада
22. Липецька сільська рада
23. Лук'янцівська сільська рада
24. Малороганська сільська рада
25. Пономаренківська сільська рада
26. Русько-Тишківська сільська рада
27. Слобожанська сільська рада
28. Тернівська сільська рада
29. Циркунівська сільська рада
30. Яковлівська сільська рада
6325100000 183160 62402—62493
26 Чугуївський район 1. Введенська селищна рада
2. Есхарівська селищна рада
3. Кочетоцька селищна рада
4. Малинівська селищна рада
5. Новопокровська селищна рада
6. Чкаловська селищна рада
7. Базаліївська сільська рада
8. Великобабчанська сільська рада
9. Волохово-Ярська сільська рада
10. Граківська сільська рада
11. Зарожненська сільська рада
12. Іванівська сільська рада
13. Кам'яноярузька сільська рада
14. Коробочкинська сільська рада
15. Леб'язька сільська рада
16. Мосьпанівська сільська рада
17. Старогнилицька сільська рада
18. Старопокровська сільська рада
19. Юрченківська сільська рада
6325400000 46160 63510—63552
27 Шевченківський район 1. Шевченківська селищна рада
2. Аркадівська сільська рада
3. Безмятежненська сільська рада
4. Березівська сільська рада
5. Борівська сільська рада
6. Василенківська сільська рада
7. Великохутірська сільська рада
8. Волосько-Балаклійська сільська рада
9. Гетьманівська сільська рада
10. Нижньобурлуцька сільська рада
11. Новомиколаївська сільська рада
12. Петрівська сільська рада
13. Петропільська сільська рада
14. Семенівська сільська рада
15. Сподобівська сільська рада
16. Старовірівська сільська рада
6325700000 21160 63600—63671