Увага! Дослідна експлуатація

Одеська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Ананьївський район 1. Ананьївська міська рада
2. Ананьївська Друга сільська рада
3. Ананьївська Перша сільська рада
4. Байтальська сільська рада
5. Гандрабурівська сільська рада
6. Долинська сільська рада
7. Жеребківська сільська рада
8. Коханівська сільська рада
9. Кохівська сільська рада
10. Новогеоргіївська сільська рада
11. Новоолександрівська сільська рада
12. Новоселівська сільська рада
13. Романівська сільська рада
14. Точилівська сільська рада
15. Шимківська сільська рада
5120200000 28160 66400—66447
2 Арцизький район 1. Арцизька міська рада
2. Веселокутська сільська рада
3. Виноградівська сільська рада
4. Вознесенська Перша сільська рада
5. Главанська сільська рада
6. Деленська сільська рада
7. Долинівська сільська рада
8. Задунаївська сільська рада
9. Кам'янська сільська рада
10. Мирнопільська сільська рада
11. Надеждівська сільська рада
12. Новоіванівська сільська рада
13. Новокапланівська сільська рада
14. Острівненська сільська рада
15. Павлівська сільська рада
16. Прямобалківська сільська рада
17. Теплицька сільська рада
18. Холмська сільська рада
5120400000 46160 68400—68454
3 Балтський район 1. Гербинська сільська рада
2. Новопольська сільська рада
3. Піщанська сільська рада
4. Плосківська сільська рада
5. Пужайківська сільська рада
6. Сінненська сільська рада
7. Чернеченська сільська рада
8. Шляхівська сільська рада
9. Балтська міська територіальна громада
5120600000 43160 66100—66163
4 Березівський район 1. Березівська міська рада
2. Раухівська селищна рада
3. Вікторівська сільська рада
4. Гуляївська сільська рада
5. Демидівська сільська рада
6. Заводівська сільська рада
7. Златоустівська сільська рада
8. Маринівська сільська рада
9. Михайло-Олександрівська сільська рада
10. Новоселівська сільська рада
11. Ряснопільська сільська рада
12. Степанівська сільська рада
13. Червоноволодимирівська сільська рада
14. Шевченківська сільська рада
15. Яснопільська сільська рада
16. Новокальчевська сільська територіальна громада
17. Розквітівська сільська територіальна громада
5121200000 34160 67300—67362
5 Білгород-Дністровський район 1. Адамівська сільська рада
2. Андріївська сільська рада
3. Бритівська сільська рада
4. Випасненська сільська рада
5. Володимирівська сільська рада
6. Карналіївська сільська рада
7. Козацька сільська рада
8. Краснокосянська сільська рада
9. Крутоярівська сільська рада
10. Миколаївська сільська рада
11. Мологівська сільська рада
12. Монашівська сільська рада
13. Новоцаричанська сільська рада
14. Петрівська сільська рада
15. Підгірненська сільська рада
16. Приморська сільська рада
17. Руськоіванівська сільська рада
18. Салганська сільська рада
19. Семенівська сільська рада
20. Софіївська сільська рада
21. Старокозацька сільська рада
22. Староцаричанська сільська рада
23. Удобненська сільська рада
24. Шабівська сільська рада
25. Маразліївська сільська територіальна громада
5120800000 60160 67720—67798
6 Біляївський район 1. Хлібодарська селищна рада
2. Августівська сільська рада
3. Березанська сільська рада
4. Василівська сільська рада
5. Великодальницька сільська рада
6. Вигодянська сільська рада
7. Граденицька сільська рада
8. Дачненська сільська рада
9. Іллінська сільська рада
10. Кагарлицька сільська рада
11. Кам'янська сільська рада
12. Маринівська сільська рада
13. Маяківська сільська рада
14. Мирненська сільська рада
15. Нерубайська сільська рада
16. Секретарівська сільська рада
17. Троїцька сільська рада
18. Усатівська сільська рада
19. Холоднобалківська сільська рада
20. Яськівська сільська рада
21. Біляївська міська територіальна громада
22. Яськівська сільська територіальна громада
5121000000 93160 67600—67672
7 Болградський район 1. Болградська міська рада
2. Баннівська сільська рада
3. Василівська сільська рада
4. Виноградівська сільська рада
5. Виноградненська сільська рада
6. Владиченська сільська рада
7. Голицька сільська рада
8. Городненська сільська рада
9. Дмитрівська сільська рада
10. Залізничненська сільська рада
11. Калчівська сільська рада
12. Каракуртська сільська рада
13. Криничненська сільська рада
14. Кубейська сільська рада
15. Новотроянівська сільська рада
16. Оксамитненська сільська рада
17. Олександрівська сільська рада
18. Оріхівська сільська рада
19. Табаківська сільська рада
5121400000 69160 68700—68752
8 Великомихайлівський район 1. Цебриківська селищна рада
2. Великозименівська сільська рада
3. Великоплосківська сільська рада
4. Вишневська сільська рада
5. Воробіївська сільська рада
6. Мигаївська сільська рада
7. Новоборисівська сільська рада
8. Новоолександрівська сільська рада
9. Новосавицька сільська рада
10. Першотравнева сільська рада
11. Полішпаківська сільська рада
12. Слов'яносербська сільська рада
13. Соше-Острівська сільська рада
14. Тростянецька сільська рада
15. Цибулівська сільська рада
16. Великомихайлівська селищна територіальна громада
5121600000 31160 67100—67154
9 Захарівський район Захарівка 1. Затишанська селищна рада
2. Захарівська селищна рада
3. Василівська сільська рада
4. Войничівська сільська рада
5. Йосипівська сільська рада
6. Карабанівська сільська рада
7. Мар'янівська сільська рада
8. Новозаріцька сільська рада
9. Онилівська сільська рада
10. Павлівська сільська рада
11. Перехрестівська сільська рада
12. Росіянівська сільська рада
13. Торосівська сільська рада
14. Затишанська селищна територіальна громада
5125200000 20160 66700—66744
10 Іванівський район 1. Іванівська селищна рада
2. Петрівська селищна рада
3. Радісненська селищна рада
4. Баранівська сільська рада
5. Білчанська сільська рада
6. Бузинівська сільська рада
7. Великобуялицька сільська рада
8. Знам'янська сільська рада
9. Калинівська сільська рада
10. Коноплянська сільська рада
11. Михайлопільська сільська рада
12. Павлинська сільська рада
13. Северинівська сільська рада
14. Коноплянська сільська територіальна громада
5121800000 26160 67200—67253
11 Ізмаїльський район 1. Суворовська селищна рада
2. Багатянська сільська рада
3. Бросківська сільська рада
4. Каланчацька сільська рада
5. Кам'янська сільська рада
6. Кирничанська сільська рада
7. Кислицька сільська рада
8. Комишівська сільська рада
9. Ларжанська сільська рада
10. Лощинівська сільська рада
11. Матроська сільська рада
12. Муравлівська сільська рада
13. Новонекрасівська сільська рада
14. Новопокровська сільська рада
15. Озерненська сільська рада
16. Першотравнева сільська рада
17. Саф'янівська сільська рада
18. Старонекрасівська сільська рада
19. Утконосівська сільська рада
5122000000 52160 68640—68681
12 Кілійський район 1. Вилківська міська рада
2. Кілійська міська рада
3. Василівська сільська рада
4. Десантненська сільська рада
5. Дмитрівська сільська рада
6. Лісківська сільська рада
7. Мирнівська сільська рада
8. Новоселівська сільська рада
9. Приморська сільська рада
10. Приозерненська сільська рада
11. Старотроянівська сільська рада
12. Трудівська сільська рада
13. Фурманівська сільська рада
14. Червоноярська сільська рада
15. Шевченківська сільська рада
5122300000 53160 68300—68355
13 Кодимський район 1. Кодимська міська рада
2. Слобідська селищна рада
3. Баштанківська сільська рада
4. Будеївська сільська рада
5. Грабівська сільська рада
6. Загнітківська сільська рада
7. Івашківська сільська рада
8. Крутівська сільська рада
9. Лабушненська сільська рада
10. Лисогірська сільська рада
11. Малослобідська сільська рада
12. Олексіївська сільська рада
13. Петрівська сільська рада
14. Пиріжненська сільська рада
15. Писарівська сільська рада
16. Сербівська сільська рада
17. Смолянська сільська рада
18. Тимківська сільська рада
19. Шершенецька сільська рада
5122500000 30160 66000—66052
14 Лиманський район Доброслав 1. Доброславська селищна рада
2. Новобілярська селищна рада
3. Чорноморська селищна рада
4. Визирська сільська рада
5. Дмитрівська сільська рада
6. Каїрська сільська рада
7. Калинівська сільська рада
8. Кордонська сільська рада
9. Кремидівська сільська рада
10. Крижанівська сільська рада
11. Курісовська сільська рада
12. Любопільська сільська рада
13. Новодофінівська сільська рада
14. Новомиколаївська сільська рада
15. Олександрівська сільська рада
16. Першотравнева сільська рада
17. Сербківська сільська рада
18. Сичавська сільська рада
19. Трояндівська сільська рада
20. Фонтанська сільська рада
21. Шомполівська сільська рада
22. Красносільська сільська територіальна громада
5122700000 69160 67500—67587
15 Любашівський район 1. Зеленогірська селищна рада
2. Любашівська селищна рада
3. Агафіївська сільська рада
4. Бобрицька сільська рада
5. Боківська сільська рада
6. Гвоздавська сільська рада
7. Іванівська сільська рада
8. Кричунівська сільська рада
9. Маловасилівська сільська рада
10. Новокарбівська сільська рада
11. Новоселівська сільська рада
12. Познанська сільська рада
13. Покровська сільська рада
14. Сергіївська сільська рада
15. Троїцька сільська рада
16. Ясенівська сільська рада
5123300000 31160 66500—66565
16 Миколаївський район 1. Миколаївська селищна рада
2. Андрієво-Іванівська сільська рада
3. Антонюківська сільська рада
4. Ісаївська сільська рада
5. Левадівська сільська рада
6. Настасіївська сільська рада
7. Новопетрівська сільська рада
8. Олексіївська сільська рада
9. Петрівська сільська рада
10. Скосарівська сільська рада
11. Стрюківська сільська рада
12. Ульяновська сільська рада
13. Шабельницька сільська рада
5123500000 16160 67000—67053
17 Овідіопольський район 1. Авангардівська селищна рада
2. Великодолинська селищна рада
3. Овідіопольська селищна рада
4. Таїровська селищна рада
5. Барабойська сільська рада
6. Дальницька сільська рада
7. Доброолександрівська сільська рада
8. Йосипівська сільська рада
9. Калаглійська сільська рада
10. Кароліно-Бугазька сільська рада
11. Мар'янівська сільська рада
12. Миколаївська сільська рада
13. Молодіжненська сільська рада
14. Надлиманська сільська рада
15. Новоградківська сільська рада
16. Новодолинська сільська рада
17. Петродолинська сільська рада
18. Прилиманська сільська рада
19. Роксоланівська сільська рада
20. Сухолиманська сільська рада
5123700000 71160 67800—67851
18 Окнянський район Окни 1. Красноокнянська селищна рада
2. Антонівська сільська рада
3. Гавиноська сільська рада
4. Гулянська сільська рада
5. Довжанська сільська рада
6. Дубівська сільська рада
7. Малаївська сільська рада
8. Маяківська сільська рада
9. Новосамарська сільська рада
10. Римарівська сільська рада
11. Ставрівська сільська рада
12. Топалівська сільська рада
13. Федосіївська сільська рада
14. Цеханівська сільська рада
15. Чорнянська сільська рада
5123100000 20160 66600—66652
19 Подільський район Подільськ 1. Борщівська сільська рада
2. Бочманівська сільська рада
3. Великофонтанська сільська рада
4. Гоноратська сільська рада
5. Качурівська сільська рада
6. Климентівська сільська рада
7. Косівська сільська рада
8. Куяльницька сільська рада
9. Липецька сільська рада
10. Любомирська сільська рада
11. Мардарівська сільська рада
12. Нестоїтська сільська рада
13. Новоселівська сільська рада
14. Олексіївська сільська рада
15. Петрівська сільська рада
16. Ставківська сільська рада
17. Станіславська сільська рада
18. Старокульнянська сільська рада
5122900000 28160 66300—66383
20 Ренійський район 1. Ренійська міська рада
2. Долинська сільська рада
3. Котловинська сільська рада
4. Лиманська сільська рада
5. Нагірненська сільська рада
6. Новосільська сільська рада
7. Орлівська сільська рада
8. Плавнівська сільська рада
5124100000 37160 68800—68831
21 Роздільнянський район 1. Роздільнянська міська рада
2. Лиманська селищна рада
3. Бецилівська сільська рада
4. Буцинівська сільська рада
5. Виноградарська сільська рада
6. Гаївська сільська рада
7. Єгорівська сільська рада
8. Єреміївська сільська рада
9. Кам'янська сільська рада
10. Кіровська сільська рада
11. Кошарська сільська рада
12. Кучурганська сільська рада
13. Марківська сільська рада
14. Новоукраїнська сільська рада
15. Понятівська сільська рада
16. Старостинська сільська рада
17. Степанівська сільська рада
18. Степова сільська рада
19. Щербанська сільська рада
20. Яковлівська сільська рада
5123900000 57160 67404
22 Савранський район 1. Савранська селищна рада
2. Байбузівська сільська рада
3. Бакшанська сільська рада
4. Вільшанська сільська рада
5. Дубинівська сільська рада
6. Кам'янська сільська рада
7. Капустянська сільська рада
8. Концебівська сільська рада
9. Неділківська сільська рада
10. Осичківська сільська рада
11. Полянецька сільська рада
5124300000 19160 66200—66233
23 Саратський район 1. Саратська селищна рада
2. Введенська сільська рада
3. Долинська сільська рада
4. Забарівська сільська рада
5. Зорянська сільська рада
6. Кривобалківська сільська рада
7. Кулевчанська сільська рада
8. Миколаївсько-Новоросійська сільська рада
9. Мирнопільська сільська рада
10. Михайлівська сільська рада
11. Міняйлівська сільська рада
12. Надеждинська сільська рада
13. Новоселівська сільська рада
14. Петропавлівська сільська рада
15. Плахтіївська сільська рада
16. Розівська сільська рада
17. Ройлянська сільська рада
18. Світлодолинська сільська рада
19. Сергіївська сільська рада
20. Старосільська сільська рада
21. Успенівська сільська рада
22. Фараонівська сільська рада
23. Ярославська сільська рада
5124500000 45160 68200—68271
24 Тарутинський район 1. Березинська селищна рада
2. Бородінська селищна рада
3. Серпневська селищна рада
4. Тарутинська селищна рада
5. Веселодолинська сільська рада
6. Виноградівська сільська рада
7. Височанська сільська рада
8. Вільненська сільська рада
9. Вознесенська Друга сільська рада
10. Ганнівська сільська рада
11. Євгенівська сільська рада
12. Калачівська сільська рада
13. Красненська сільська рада
14. Ламбрівська сільська рада
15. Лісненська сільська рада
16. Малоярославецька Друга сільська рада
17. Миколаївська сільська рада
18. Надрічненська сільська рада
19. Новотарутинська сільська рада
20. Олександрівська сільська рада
21. Перемогівська сільська рада
22. Петрівська Друга сільська рада
23. Петрівська Перша сільська рада
24. Підгірненська сільська рада
25. Рівненська сільська рада
26. Юр'ївська сільська рада
27. Ярівська сільська рада
5124700000 42160 68500—68558
25 Татарбунарський район 1. Татарбунарська міська рада
2. Базар'янська сільська рада
3. Баштанська сільська рада
4. Білоліська сільська рада
5. Борисівська сільська рада
6. Вишнівська сільська рада
7. Глибоківська сільська рада
8. Дивізійська сільська рада
9. Дмитрівська сільська рада
10. Жовтоярська сільська рада
11. Кочкуватська сільська рада
12. Лиманська сільська рада
13. Нерушайська сільська рада
14. Приморська сільська рада
15. Рибальська сільська рада
16. Струмківська сільська рада
17. Трапівська сільська рада
18. Тузлівська сільська територіальна громада
5125000000 39160 68100—68163
26 Ширяївський район 1. Ширяївська селищна рада
2. Армашівська сільська рада
3. Бранкованівська сільська рада
4. Вікторівська сільська рада
5. Катерино-Платонівська сільська рада
6. Макарівська сільська рада
7. Малігонівська сільська рада
8. Мар'янівська сільська рада
9. Миколаївська сільська рада
10. Новоандріївська сільська рада
11. Новоєлизаветівська сільська рада
12. Новосвітівська сільська рада
13. Олександрівська сільська рада
14. Осинівська сільська рада
15. Петровірівська сільська рада
16. Саханська сільська рада
17. Старомаяківська сільська рада
18. Червонокутська сільська рада
19. Чогодарівська сільська рада
20. Ширяївська селищна територіальна громада
5125400000 27160 66800—66864