Увага! Дослідна експлуатація

Запорізька область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Бердянський район 1. Андріївська селищна рада
2. Азовська сільська рада
3. Андрівська сільська рада
4. Дмитрівська сільська рада
5. Долинська сільська рада
6. Новопетрівська сільська рада
7. Новотроїцька сільська рада
8. Осипенківська сільська рада
9. Червонопільська сільська рада
10. Берестівська сільська територіальна громада
2320600000 26160 71128—71170
2 Більмацький район Більмак 1. Більмацька селищна рада
2. Більманська сільська рада
3. Вершинська сільська рада
4. Гусарківська сільська рада
5. Мар'янівська сільська рада
6. Новоукраїнська сільська рада
7. Смілівська сільська рада
8. Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
9. Смирновська сільська територіальна громада
2322700000 23160 71000—71053
3 Василівський район 1. Василівська міська рада
2. Дніпрорудненська міська рада
3. Степногірська селищна рада
4. Балківська сільська рада
5. Верхньокриничанська сільська рада
6. Кам'янська сільська рада
7. Лугівська сільська рада
8. Малобілозерська сільська рада
9. Орлянська сільська рада
10. Підгірненська сільська рада
11. Приморська сільська рада
12. П'ятихатська сільська рада
13. Скельківська сільська рада
14. Широківська сільська рада
2320900000
4 Великобілозерський район 1. Великобілозерська сільська рада
2. Гюнівська сільська рада
3. Новопетрівська сільська рада
4. Трудова сільська рада
5. Червона сільська рада
2321100000 8287 71400—71411
5 Веселівський район 1. Гоголівська сільська рада
2. Запорізька сільська рада
3. Зеленогаївська сільська рада
4. Калинівська сільська рада
5. Корніївська сільська рада
6. Матвіївська сільська рада
7. Менчикурівська сільська рада
8. Новоуспенівська сільська рада
9. Таврійська сільська рада
10. Чкаловська сільська рада
11. Веселівська селищна територіальна громада
2321200000 22160 72200—72254
6 Вільнянський район 1. Вільнянська міська рада
2. Кам’яна селищна рада
3. Антонівська сільська рада
4. Гнаровська сільська рада
5. Дніпровська сільська рада
6. Дружелюбівська сільська рада
7. Купріянівська сільська рада
8. Любимівська сільська рада
9. Люцернянська сільська рада
10. Максимівська сільська рада
11. Матвіївська сільська рада
12. Михайлівська сільська рада
13. Михайло-Лукашівська сільська рада
14. Московська сільська рада
15. Новогупалівська сільська рада
16. Павлівська сільська рада
17. Петро-Михайлівська сільська рада
18. Привільненська сільська рада
19. Семененківська сільська рада
20. Солоненська сільська рада
21. Тернівська сільська рада
2321500000 22160 70000—70054
7 Гуляйпільський район 1. Гуляйпільська міська рада
2. Залізнична селищна рада
3. Верхньотерсянська сільська рада
4. Воздвижівська сільська рада
5. Гуляйпільська сільська рада
6. Добропільська сільська рада
7. Долинська сільська рада
8. Дорожнянська сільська рада
9. Любимівська сільська рада
10. Малинівська сільська рада
11. Мирненська сільська рада
12. Новозлатопільська сільська рада
13. Новомиколаївська сільська рада
14. Полтавська сільська рада
15. Приютненська сільська рада
16. Рівнопільська сільська рада
17. Святопетрівська сільська рада
18. Темирівська сільська рада
19. Успенівська сільська рада
20. Червоненська сільська рада
2321800000 28160 70200—70245
8 Запорізький район 1. Балабинська селищна рада
2. Кушугумська селищна рада
3. Малокатеринівська селищна рада
4. Августинівська сільська рада
5. Біленьківська сільська рада
6. Веселівська сільська рада
7. Володимирівська сільська рада
8. Григорівська сільська рада
9. Лукашівська сільська рада
10. Миколай-Пільська сільська рада
11. Наталівська сільська рада
12. Новоолександрівська сільська рада
13. Сонячна сільська рада
14. Степненська сільська рада
15. Широківська сільська рада
16. Біленьківська сільська територіальна громада
17. Долинська сільська територіальна громада
2322100000 57160 70401—70454
9 Кам'янсько-Дніпровський район 1. Кам'янсько-Дніпровська міська рада
2. Благовіщенська сільська рада
3. Великознам'янська сільська рада
4. Водянська сільська рада
5. Дніпровська сільська рада
6. Заповітненська сільська рада
7. Іванівська сільська рада
8. Нововодянська сільська рада
9. Новодніпровська сільська рада
2322400000 41160 71300—71333
10 Мелітопольський район 1. Мирненська селищна рада
2. Астраханська сільська рада
3. Вознесенська сільська рада
4. Костянтинівська сільська рада
5. Мордвинівська сільська рада
6. Новгородківська сільська рада
7. Новенська сільська рада
8. Новобогданівська сільська рада
9. Новомиколаївська сільська рада
10. Новопилипівська сільська рада
11. Полянівська сільська рада
12. Промінівська сільська рада
13. Світлодолинська сільська рада
14. Семенівська сільська рада
15. Терпіннівська сільська рада
16. Фруктівська сільська рада
2323000000 50160 72330—72384
11 Михайлівський район 1. Михайлівська селищна рада
2. Пришибська селищна рада
3. Бурчацька сільська рада
4. Високівська сільська рада
5. Любимівська сільська рада
6. Мар'янівська сільська рада
7. Плодородненська сільська рада
8. Роздольська сільська рада
9. Старобогданівська сільська рада
10. Тимошівська сільська рада
2323300000 29160 72000—72045
12 Новомиколаївський район 1. Новомиколаївська селищна рада
2. Тернуватська селищна рада
3. Барвінівська сільська рада
4. Веселогаївська сільська рада
5. Зеленівська сільська рада
6. Любицька сільська рада
7. Новоіванківська сільська рада
8. Підгірненська сільська рада
9. Різдвянська сільська рада
10. Самійлівська сільська рада
11. Софіївська сільська рада
12. Сторчівська сільська рада
13. Терсянська сільська рада
14. Трудова сільська рада
2323600000 16160 70100—70153
13 Оріхівський район 1. Оріхівська міська рада
2. Комишуваська селищна рада
3. Білогір'ївська сільська рада
4. Димитровська сільська рада
5. Копанівська сільська рада
6. Малотокмачанська сільська рада
7. Мирненська сільська рада
8. Нестерянська сільська рада
9. Новоандріївська сільська рада
10. Новоданилівська сільська рада
11. Новоіванівська сільська рада
12. Новопавлівська сільська рада
13. Новотавричеська сільська рада
14. Новотроїцька сільська рада
15. Новояковлівська сільська рада
16. Таврійська сільська рада
17. Щасливська сільська рада
18. Яснополянська сільська рада
19. Комишуваська селищна територіальна громада
20. Малотокмачанська сільська територіальна громада
21. Преображенська сільська територіальна громада
22. Таврійська сільська територіальна громада
2323900000 47160 70500—70562
14 Пологівський район 1. Пологівська міська рада
2. Басанська сільська рада
3. Вербівська сільська рада
4. Григорівська сільська рада
5. Інженерненська сільська рада
6. Костянтинівська сільська рада
7. Новоселівська сільська рада
8. Пологівська сільська рада
9. Семенівська сільська рада
10. Тарасівська сільська рада
11. Федорівська сільська рада
12. Воскресенська сільська територіальна громада
2324200000 42160 70600—70661
15 Приазовський район 1. Нововасилівська селищна рада
2. Приазовська селищна рада
3. Бесідівська сільська рада
4. Богданівська сільська рада
5. Ботіївська сільська рада
6. Володимирівська сільська рада
7. Воскресенська сільська рада
8. Ганнівська сільська рада
9. Георгіївська сільська рада
10. Гірсівська сільська рада
11. Дівнинська сільська рада
12. Дмитрівська сільська рада
13. Добрівська сільська рада
14. Маківська сільська рада
15. Новокостянтинівська сільська рада
16. Новоспаська сільська рада
17. Олександрівська сільська рада
18. Приморсько-Посадська сільська рада
19. Розівська сільська рада
20. Степанівська Перша сільська рада
21. Федорівська сільська рада
22. Чкаловська сільська рада
23. Шевченківська сільська рада
24. Ботіївська сільська територіальна громада
25. Гірсівська сільська територіальна громада
2324500000 28160 72400—72455
16 Приморський район 1. Приморська міська рада
2. Банівська сільська рада
3. Борисівська сільська рада
4. Вячеславська сільська рада
5. Гюнівська сільська рада
6. Єлизаветівська сільська рада
7. Єлисеївська сільська рада
8. Зеленівська сільська рада
9. Інзівська сільська рада
10. Коларівська сільська рада
11. Мануйлівська сільська рада
12. Новоолексіївська сільська рада
13. Орлівська сільська рада
14. Партизанська сільська рада
15. Преславська сільська рада
16. Юр'ївська сільська рада
17. Приморська міська територіальна громада
2324800000 31160 72100—72151
17 Розівський район 1. Розівська селищна рада
2. Азовська сільська рада
3. Вишнюватська сільська рада
4. Зорянська сільська рада
5. Кузнецівська сільська рада
6. Новозлатопільська сільська рада
7. Новомлинівська сільська рада
8. Солодководненська сільська рада
2324900000 9462 70300—70333
18 Токмацький район 1. Молочанська міська рада
2. Балківська сільська рада
3. Виноградненська сільська рада
4. Долинська сільська рада
5. Жовтнева сільська рада
6. Кіровська сільська рада
7. Коханівська сільська рада
8. Новенська сільська рада
9. Новомиколаївська сільська рада
10. Новопрокопівська сільська рада
11. Остриківська сільська рада
12. Очеретуватська сільська рада
13. Таврійська сільська рада
14. Остриківська сільська територіальна громада
2325200000 23160 71716—71775
19 Чернігівський район 1. Чернігівська селищна рада
2. Богданівська сільська рада
3. Верхньотокмацька сільська рада
4. Владівська сільська рада
5. Ільїнська сільська рада
6. Новоказанкуватська сільська рада
7. Новомихайлівська сільська рада
8. Новополтавська сільська рада
9. Обіточненська сільська рада
10. Просторівська сільська рада
11. Стульневська сільська рада
12. Широкоярська сільська рада
2325500000 18160137 71200—71245
20 Якимівський район 1. Кирилівська селищна рада
2. Якимівська селищна рада
3. Атманайська сільська рада
4. Володимирівська сільська рада
5. Горьківська сільська рада
6. Давидівська сільська рада
7. Новоданилівська сільська рада
8. Охрімівська сільська рада
9. Переможненська сільська рада
10. Радивонівська сільська рада
11. Розівська сільська рада
12. Таврійська сільська рада
13. Чорноземненська сільська рада
14. Шелюгівська сільська рада
2320300000 34160 72500—72564