Увага! Дослідна експлуатація

Житомирська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Андрушівський район 1. Андрушівська міська рада
2. Антопільська сільська рада
3. Бровківська сільська рада
4. Волицька сільська рада
5. Волосівська сільська рада
6. Гальчинська сільська рада
7. Городківська сільська рада
8. Зарубинецька сільська рада
9. Іванківська сільська рада
10. Івницька сільська рада
11. Каменівська сільська рада
12. Лебединецька сільська рада
13. Любимівська сільська рада
14. Малоп'ятигірська сільська рада
15. Міньковецька сільська рада
16. Мостівська сільська рада
17. Нехворощанська сільська рада
18. Новоівницька сільська рада
19. Новокотельнянська сільська рада
20. Павелківська сільська рада
21. Старокотельнянська сільська рада
22. Степківська сільська рада
23. Яроповицька сільська рада
24. Червоненська селищна територіальна громада
1820300000 34805 13400—13453
2 Баранівський район 1. Баранівська міська рада
2. Довбиська селищна рада
3. Кам'янобрідська селищна рада
4. Мар'янівська селищна рада
5. Першотравенська селищна рада
6. Полянківська селищна рада
7. Берестівська сільська рада
8. Вірлянська сільська рада
9. Жарівська сільська рада
10. Зеремлянська сільська рада
11. Йосипівська сільська рада
12. Кашперівська сільська рада
13. Марківська сільська рада
14. Рогачівська сільська рада
15. Смолдирівська сільська рада
16. Суємецька сільська рада
17. Ялишівська сільська рада
18. Дубрівська сільська територіальна громада
1820600000 41766 12700—12746
3 Бердичівський район 1. Гришковецка селищна рада
2. Андріяшівська сільська рада
3. Бистрицька сільська рада
4. Буряківська сільська рада
5. Великонизгірецька сільська рада
6. Великоп'ятигірська сільська рада
7. Гальчинська сільська рада
8. Гардишівська сільська рада
9. Закутинецька сільська рада
10. Іванковецька сільська рада
11. Красівська сільська рада
12. Малосілківська сільська рада
13. Маркушівська сільська рада
14. Мирославська сільська рада
15. Никонівська сільська рада
16. Озадівська сільська рада
17. Осиківська сільська рада
18. Половецька сільська рада
19. Райгородоцька сільська рада
20. Райківська сільська рада
21. Рейська сільська рада
22. Романівська сільська рада
23. Садківська сільська рада
24. Скаківська сільська рада
25. Скраглівська сільська рада
26. Слободищенська сільська рада
27. Старосолотвинська сільська рада
28. Терехівська сільська рада
29. Хажинська сільська рада
30. Швайківська сільська рада
1820800000 29383 13300—13376
4 Брусилівський район 1. Брусилівська селищна рада
2. Водотиївська сільська рада
3. Дивинська сільська рада
4. Карабачинська сільська рада
5. Лазарівська сільська рада
6. Містечківська сільська рада
7. Морозівська сільська рада
8. Новоозерянська сільська рада
9. Озерська сільська рада
10. Осівецька сільська рада
11. Покришівська сільська рада
12. Приворотська сільська рада
13. Романівська сільська рада
14. Скочищенська сільська рада
15. Соболівська сільська рада
16. Соловіївська сільська рада
17. Ставищенська сільська рада
18. Хомутецька сільська рада
19. Яструбеньківська сільська рада
1820900000 15567 12600—12645
5 Ємільчинський район 1. Ємільчинська селищна рада
2. Яблунецька селищна рада
3. Андрієвицька сільська рада
4. Барашівська сільська рада
5. Березівська сільська рада
6. Березниківська сільська рада
7. Бобрицька сільська рада
8. Будо-Бобрицька сільська рада
9. Варварівська сільська рада
10. Великоглумчанська сільська рада
11. Великоцвілянська сільська рада
12. Великояблунецька сільська рада
13. Ганнопільська сільська рада
14. Зеленицька сільська рада
15. Киянська сільська рада
16. Кочичинська сільська рада
17. Кривотинська сільська рада
18. Кулішівська сільська рада
19. Малоглумчанська сільська рада
20. Медведівська сільська рада
21. Миколаївська сільська рада
22. Мокляківська сільська рада
23. Неділищенська сільська рада
24. Осівська сільська рада
25. Підлубівська сільська рада
26. Рихальська сільська рада
27. Руднє-Іванівська сільська рада
28. Рясненська сільська рада
29. Сербівська сільська рада
30. Сербо-Слобідська сільська рада
31. Сергіївська сільська рада
32. Середівська сільська рада
33. Симонівська сільська рада
34. Сімаківська сільська рада
35. Степанівська сільська рада
36. Тайківська сільська рада
37. Усолусівська сільська рада
1821700000 34893 11200—11265
6 Житомирський район 1. Новогуйвинська селищна рада
2. Березівська сільська рада
3. Василівська сільська рада
4. Вересівська сільська рада
5. Вертокиївська сільська рада
6. Високопічська сільська рада
7. Глибочанська сільська рада
8. Глибочицька сільська рада
9. Головенківська сільська рада
10. Заможненська сільська рада
11. Зарічанська сільська рада
12. Іванівська сільська рада
13. Кам'янська сільська рада
14. Коднянська сільська рада
15. Левківська сільська рада
16. Ліщинська сільська рада
17. Луківська сільська рада
18. Миролюбівська сільська рада
19. Озерянківська сільська рада
20. Оліївська сільська рада
21. Пісківська сільська рада
22. Руднє-Городищенська сільська рада
23. Садківська сільська рада
24. Сінгурівська сільська рада
25. Станишівська сільська рада
26. Троянівська сільська рада
27. Туровецька сільська рада
28. Тетерівська сільська територіальна громада
1822000000 69791 12401—12464
7 Коростенський район 1. Берестовецька сільська рада
2. Бехівська сільська рада
3. Білківська сільська рада
4. Білошицівська сільська рада
5. Бондарівська сільська рада
6. Васьковицька сільська рада
7. Веселівська сільська рада
8. Вигівська сільська рада
9. Горщиківська сільська рада
10. Давидківська сільська рада
11. Дідковицька сільська рада
12. Каленська сільська рада
13. Калинівська сільська рада
14. Ковалівська сільська рада
15. Кожухівська сільська рада
16. Купищенська сільська рада
17. Лісівщинська сільська рада
18. Малозубівщинська сільська рада
19. Мединівська сільська рада
20. Межиріцька сільська рада
21. Меленівська сільська рада
22. Михайлівська сільська рада
23. Новаківська сільська рада
24. Новинська сільська рада
25. Обиходівська сільська рада
26. Поліська сільська рада
27. Ришавська сільська рада
28. Сарновицька сільська рада
29. Сингаївська сільська рада
30. Ставищенська сільська рада
31. Стремигородська сільська рада
32. Сушківська сільська рада
33. Ушомирська сільська рада
34. Ходаківська сільська рада
35. Холосненська сільська рада
36. Хотинівська сільська рада
37. Шершнівська сільська рада
1822300000 28485 11500—11583
8 Коростишівський район 1. Коростишівська міська рада
2. Більковецька сільська рада
3. Віленьківська сільська рада
4. Вільнянківська сільська рада
5. Вільнянська сільська рада
6. Городська сільська рада
7. Гуменницька сільська рада
8. Здвижківська сільська рада
9. Кам'янобрідська сільська рада
10. Квітнева сільська рада
11. Кмитівська сільська рада
12. Козіївська сільська рада
13. Кропивнянська сільська рада
14. Минійківська сільська рада
15. Садівська сільська рада
16. Слобідська сільська рада
17. Старосілецька сільська рада
18. Стрижівська сільська рада
19. Студеницька сільська рада
20. Торчинська сільська рада
21. Харитонівська сільська рада
22. Шахворостівська сільська рада
23. Щигліївська сільська рада
1822500000 41072 12500—12571
9 Лугинський район 1. Лугинська селищна рада
2. Миролюбівська селищна рада
3. Бовсунівська сільська рада
4. Будо-Літківська сільська рада
5. Великодивлинська сільська рада
6. Жеревецька сільська рада
7. Калинівська сільська рада
8. Красноставська сільська рада
9. Кремненська сільська рада
10. Липниківська сільська рада
11. Літківська сільська рада
12. Остапівська сільська рада
13. Повчанська сільська рада
14. Путиловицька сільська рада
15. Старосільська сільська рада
16. Степанівська сільська рада
17. Топільнянська сільська рада
18. Червоноволоцька сільська рада
1822800000 17364 11300—11343
10 Любарський район 1. Любарська селищна рада
2. Авратинська сільська рада
3. Березівська сільська рада
4. Бичівська сільська рада
5. Великобраталівська сільська рада
6. Великоволицька сільська рада
7. Великодеревичівська сільська рада
8. Веселківська сільська рада
9. Вигнанська сільська рада
10. Гізівщинська сільська рада
11. Глезненська сільська рада
12. Горопаївська сільська рада
13. Громадська сільська рада
14. Коростківська сільська рада
15. Липненська сільська рада
16. Малобраталівська сільська рада
17. Меленецька сільська рада
18. Мотовилівська сільська рада
19. Новочорторийська сільська рада
20. Панасівська сільська рада
21. Пединська сільська рада
22. Привітівська сільська рада
23. Старочорторийська сільська рада
24. Стрижівська сільська рада
25. Юрівська сільська рада
1823100000 27965 13100—13154
11 Малинський район 1. Гранітненська селищна рада
2. Чоповицька селищна рада
3. Барвінківська сільська рада
4. Будо-Вороб'ївська сільська рада
5. Вишівська сільська рада
6. Владівська сільська рада
7. Ворсівська сільська рада
8. Головківська сільська рада
9. Гориньська сільська рада
10. Дібрівська сільська рада
11. Іванівська сільська рада
12. Йосипівська сільська рада
13. Ксаверівська сільська рада
14. Луківська сільська рада
15. Любовицька сільська рада
16. Малинівська сільська рада
17. Морозівська сільська рада
18. Недашківська сільська рада
19. Нововороб'ївська сільська рада
20. Пиріжківська сільська рада
21. Скуратівська сільська рада
22. Слобідська сільська рада
23. Старовороб'ївська сільська рада
24. Українківська сільська рада
25. Устинівська сільська рада
26. Федорівська сільська рада
27. Шевченківська сільська рада
1823400000 19853 11610—11656
12 Народицький район 1. Народицька селищна територіальна громада
1823700000 9659 11400—11453
13 Новоград-Волинський район 1. Городницька селищна рада
2. Барвинівська сільська рада
3. Брониківська сільська рада
4. Броницькогутянська сільська рада
5. Великогорбашівська сільська рада
6. Великомолодьківська сільська рада
7. Гульська сільська рада
8. Дідовицька сільська рада
9. Жолобненська сільська рада
10. Кам'яномайданська сільська рада
11. Киківська сільська рада
12. Киянська сільська рада
13. Кленівська сільська рада
14. Колодянська сільська рада
15. Косенівська сільська рада
16. Красилівська сільська рада
17. Курчицька сільська рада
18. Лебедівська сільська рада
19. Лучицька сільська рада
20. Майстрівська сільська рада
21. Малоцвілянська сільська рада
22. Наталівська сільська рада
23. Несолонська сільська рада
24. Новороманівська сільська рада
25. Орепівська сільська рада
26. Пилиповицька сільська рада
27. Піщівська сільська рада
28. Повчинська сільська рада
29. Поліянівська сільська рада
30. Середньодеражнянська сільська рада
31. Стриївська сільська рада
32. Суслівська сільська рада
33. Суховільська сільська рада
34. Тернівська сільська рада
35. Токарівська сільська рада
36. Тупальська сільська рада
37. Федорівська сільська рада
38. Червоновільська сільська рада
39. Чижівська сільська рада
40. Ярунська сільська рада
1824000000 47258 11710—11790
14 Овруцький район 1. Овруцька міська рада
2. Першотравнева селищна рада
3. Бігунська сільська рада
4. Бондарівська сільська рада
5. Великофоснянська сільська рада
6. Великохайчанська сільська рада
7. Великочернігівська сільська рада
8. Гладковицька сільська рада
9. Городецька сільська рада
10. Гошівська сільська рада
11. Зарічанська сільська рада
12. Ігнатпільська сільська рада
13. Кирданівська сільська рада
14. Колесниківська сільська рада
15. Левковицька сільська рада
16. Листвинська сільська рада
17. Лучанківська сільська рада
18. Можарівська сільська рада
19. Невгодівська сільська рада
20. Нововелідницька сільська рада
21. Норинська сільська рада
22. Підрудянська сільська рада
23. Піщаницька сільська рада
24. Покалівська сільська рада
25. Раківщинська сільська рада
26. Руднянська сільська рада
27. Слобідська сільська рада
28. Словечанська сільська рада
29. Усівська сільська рада
30. Хлуплянська сільська рада
31. Черевківська сільська рада
32. Черепинська сільська рада
33. Шоломківська сільська рада
1824200000 59441 11100—11163
15 Олевський район 1. Олевська міська рада
2. Бучманівська селищна рада
3. Дружбівська селищна рада
4. Новобілокоровицька селищна рада
5. Новоозерянська селищна рада
6. Білокоровицька сільська рада
7. Жубровицька сільська рада
8. Журжевицька сільська рада
9. Замисловицька сільська рада
10. Зольнянська сільська рада
11. Зубковицька сільська рада
12. Калинівська сільська рада
13. Кам'янська сільська рада
14. Кишинська сільська рада
15. Копищенська сільська рада
16. Лопатицька сільська рада
17. Майданська сільська рада
18. Покровська сільська рада
19. Радовельська сільська рада
20. Руднє-Бистрянська сільська рада
21. Стовпинська сільська рада
22. Сущанська сільська рада
23. Тепеницька сільська рада
24. Хочинська сільська рада
25. Юрівська сільська рада
1824400000 41914 11000—11056
16 Попільнянський район 1. Попільнянська селищна рада
2. Андрушківська сільська рада
3. Білківська сільська рада
4. Василівська сільська рада
5. Великолісівецька сільська рада
6. Голуб'ятинська сільська рада
7. Єрчицька сільська рада
8. Кам'янська сільська рада
9. Квітнева сільська рада
10. Котлярська сільська рада
11. Красногірська сільська рада
12. Кривенська сільська рада
13. Липківська сільська рада
14. Макарівська сільська рада
15. Миролюбівська сільська рада
16. Новоселицька сільська рада
17. Паволоцька сільська рада
18. Парипська сільська рада
19. Попільнянська сільська рада
20. Почуйківська сільська рада
21. Романівська сільська рада
22. Саверецька сільська рада
23. Сокільчанська сільська рада
24. Ставищенська сільська рада
25. Строківська сільська рада
26. Харліївська сільська рада
27. Ходорківська сільська рада
28. Корнинська селищна територіальна громада
1824700000 33106 13500—13547
17 Пулинський район Пулини 1. Пулинська селищна рада
2. Андріївська сільська рада
3. Бабичівська сільська рада
4. Великолугівська сільська рада
5. В'юнківська сільська рада
6. Зеленополянська сільська рада
7. Івановицька сільська рада
8. Кошелівська сільська рада
9. Курненська сільська рада
10. Мартинівська сільська рада
11. Новозаводська сільська рада
12. Очеретянська сільська рада
13. Павлівська сільська рада
14. Пулино-Гутська сільська рада
15. Соколівська сільська рада
16. Старомайданська сільська рада
17. Стрибізька сільська рада
18. Теньківська сільська рада
19. Тетірська сільська рада
20. Ялинівська сільська рада
1825400000 23647 12000—12056
18 Радомишльський район 1. Радомишльська міська рада
2. Білокриницька селищна рада
3. Городоцька селищна рада
4. Борщівська сільська рада
5. Великорачанська сільська рада
6. Верлоцька сільська рада
7. Забілоцька сільська рада
8. Заболотська сільська рада
9. Кичкирівська сільська рада
10. Котівська сільська рада
11. Кочерівська сільська рада
12. Краснобірська сільська рада
13. Кримоцька сільська рада
14. Лутівська сільська рада
15. Макалевицька сільська рада
16. Меньківська сільська рада
17. Мірчанська сільська рада
18. Осичківська сільська рада
19. Пилиповицька сільська рада
20. Раковицька сільська рада
21. Ставецька сільська рада
22. Чайківська сільська рада
23. Вишевицька сільська територіальна громада
24. Потіївська сільська територіальна громада
1825000000 36837 12200-12264
19 Романівський район 1. Биківська селищна рада
2. Миропільська селищна рада
3. Романівська селищна рада
4. Булдичівська сільська рада
5. Великокозарська сільська рада
6. Вільшанська сільська рада
7. Врублівська сільська рада
8. Годиська сільська рада
9. Гордіївська сільська рада
10. Камінська сільська рада
11. Карвинівська сільська рада
12. Колодяжненська сільська рада
13. Малокозарська сільська рада
14. Нивненська сільська рада
15. Ольшанська сільська рада
16. Печанівська сільська рада
17. Прутівська сільська рада
18. Романівська сільська рада
19. Садківська сільська рада
20. Соболівська сільська рада
21. Старочуднівськогутянська сільська рада
22. Хижинецька сільська рада
23. Червонохатківська сільська рада
24. Ягодинська сільська рада
25. Ясногородська сільська рада
1821400000 29397 13000—13047
20 Ружинський район 1. Ружинська селищна рада
2. Березянська сільська рада
3. Бистрицька сільська рада
4. Бистріївська сільська рада
5. Білилівська сільська рада
6. Вербівська сільська рада
7. Верхівнянська сільська рада
8. Вишнівська сільська рада
9. Вільнопільська сільська рада
10. Вчорайшенська сільська рада
11. Голубівська сільська рада
12. Городоцька сільська рада
13. Дерганівська сільська рада
14. Зарудинецька сільська рада
15. Зорянська сільська рада
16. Карабчиївська сільська рада
17. Княжиківська сільська рада
18. Крилівська сільська рада
19. Малонизгорецька сільська рада
20. Малочернявська сільська рада
21. Мовчанівська сільська рада
22. Немиринецька сільська рада
23. Новочорнорудська сільська рада
24. Огіївська сільська рада
25. Плосківська сільська рада
26. Прибережненська сільська рада
27. Рогачівська сільська рада
28. Роставицька сільська рада
29. Топорівська сільська рада
30. Чорнорудська сільська рада
31. Шпичинецька сільська рада
32. Ягнятинська сільська рада
1825200000 28572 13600—13653
21 Хорошівський район Хорошів 1. Хорошівська селищна рада
2. Березівська сільська рада
3. Грушківська сільська рада
4. Давидівська сільська рада
5. Дашинська сільська рада
6. Дворищенська сільська рада
7. Зубринська сільська рада
8. Краївщинська сільська рада
9. Поромівська сільська рада
10. Радицька сільська рада
11. Рижанська сільська рада
12. Сколобівська сільська рада
13. Суховільська сільська рада
14. Топорищенська сільська рада
15. Іршанська селищна територіальна громада
16. Новоборівська селищна територіальна громада
1821100000 35622 12100-12144
22 Черняхівський район 1. Головинська селищна рада
2. Черняхівська селищна рада
3. Андріївська сільська рада
4. Бежівська сільська рада
5. Великогорбашівська сільська рада
6. Видиборська сільська рада
7. Вільська сільська рада
8. Горбулівська сільська рада
9. Дівочківська сільська рада
10. Жадьківська сільська рада
11. Зороківська сільська рада
12. Клітищенська сільська рада
13. Ксаверівська сільська рада
14. Новопільська сільська рада
15. Очеретянська сільська рада
16. Пекарщинська сільська рада
17. Салівська сільська рада
18. Селецька сільська рада
19. Селянщинська сільська рада
20. Сліпчицька сільська рада
21. Стиртівська сільська рада
22. Троковицька сільська рада
23. Високівська сільська територіальна громада
1825600000 30342 12300—12347
23 Чуднівський район 1. Чуднівська міська рада
2. Вакуленчуківська селищна рада
3. Великокоровинецька селищна рада
4. Іванопільська селищна рада
5. Бабушківська сільська рада
6. Безпечнянська сільська рада
7. Бейзимівська сільська рада
8. Будичанська сільська рада
9. Бурковецька сільська рада
10. Вільшанська сільська рада
11. Галіївська сільська рада
12. Дриглівська сільська рада
13. Дубищенська сільська рада
14. Жеребківська сільська рада
15. Карповецька сільська рада
16. Кілківська сільська рада
17. Красногірська сільська рада
18. Краснопільська сільська рада
19. Красносільська сільська рада
20. Маловолицька сільська рада
21. Молочківська сільська рада
22. Носівська сільська рада
23. П'ятківська сільська рада
24. Рачківська сільська рада
25. Стетковецька сільська рада
26. Стовпівська сільська рада
27. Трощанська сільська рада
28. Турчинівська сільська рада
29. Тютюнниківська сільська рада
1825800000 36566 13200-13267