Увага! Дослідна експлуатація

Дніпропетровська область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Апостолівський район 1. Апостолівська міська територіальна громада
2. Зеленодольська міська територіальна громада
3. Грушівська сільська територіальна громада
4. Нивотрудівська сільська територіальна громада
1220300000 57160 53800-53860
2 Васильківський район 1. Письменська селищна рада
2. Чаплинська селищна рада
3. Григорівська сільська рада
4. Дебальцівська сільська рада
5. Добровільська сільська рада
6. Зеленогайська сільська рада
7. Миколаївська сільська рада
8. Павлівська сільська рада
9. Шевченківська сільська рада
10. Васильківська селищна територіальна громада
1220700000 33160 52600—52664
3 Верхньодніпровський район 1. Верхівцівська міська рада
2. Верхньодніпровська міська рада
3. Дніпровська селищна рада
4. Новомиколаївська селищна рада
5. Боровківська сільська рада
6. Бородаївська сільська рада
7. Водянська сільська рада
8. Ганнівська сільська рада
9. Дмитрівська сільська рада
10. Дніпровокам'янська сільська рада
11. Зарічанська сільська рада
12. Малоолександрівська сільська рада
13. Мишурино-Різька сільська рада
14. Першотравенська сільська рада
15. Пушкарівська сільська рада
1221000000 54160 51600—51671
4 Дніпровський район Дніпро 1. Підгородненська міська рада
2. Кіровська селищна рада
3. Балівська сільська рада
4. Горьківська сільська рада
5. Любимівська сільська рада
6. Миколаївська сільська рада
7. Новотаромська сільська рада
8. Олександрівська сільська рада
9. Партизанська сільська рада
10. Степова сільська рада
11. Чумаківська сільська рада
12. Слобожанська селищна територіальна громада
13. Новоолександрівська сільська територіальна громада
14. Сурсько-Литовська сільська територіальна громада
1221400000 83160 49490—52072
5 Криворізький район 1. Радушненська селищна рада
2. Христофорівська селищна рада
3. Веселівська сільська рада
4. Вільненська сільська рада
5. Гейківська сільська рада
6. Глеюватська сільська рада
7. Грузька сільська рада
8. Златоустівська сільська рада
9. Кіровська сільська рада
10. Красінська сільська рада
11. Лозуватська сільська рада
12. Надеждівська сільська рада
13. Недайводська сільська рада
14. Новопільська сільська рада
15. Орджонікідзевська сільська рада
16. Софіївська сільська рада
17. Червоненська сільська рада
18. Чкаловська сільська рада
19. Широківська сільська рада
1221800000 44160 50480—53092
6 Криничанський район 1. Аулівська селищна рада
2. Криничанська селищна рада
3. Адамівська сільська рада
4. Биківська сільська рада
5. Гуляйпільська сільська рада
6. Затишнянська сільська рада
7. Катеринопільська сільська рада
8. Кудашівська сільська рада
9. Новоселівська сільська рада
10. Преображенська сільська рада
11. Саксаганська сільська рада
12. Світлогірська сільська рада
13. Семенівська сільська рада
14. Українська сільська рада
15. Червоноіванівська сільська рада
16. Червонопромінська сільська рада
17. Аульська селищна територіальна громада
18. Божедарівська селищна територіальна громада
19. Криничанська селищна територіальна громада
1222000000 36160 52300—52381
7 Магдалинівський район 1. Магдалинівська селищна рада
2. Бузівська сільська рада
3. Гупалівська сільська рада
4. Дмухайлівська сільська рада
5. Жданівська сільська рада
6. Заплавська сільська рада
7. Казначеївська сільська рада
8. Котовська сільська рада
9. Личківська сільська рада
10. Мар'ївська сільська рада
11. Новопетрівська сільська рада
12. Олександрівська сільська рада
13. Оленівська сільська рада
14. Очеретуватська сільська рада
15. Першотравенська сільська рада
16. Поливанівська сільська рада
17. Почино-Софіївська сільська рада
18. Приорільська сільська рада
19. Приютська сільська рада
20. Топчинська сільська рада
21. Чернеччинська сільська рада
22. Шевченківська сільська рада
1222300000 34160 51100—51166
8 Межівський район 1. Демуринська селищна рада
2. Межівська селищна рада
3. Веселівська сільська рада
4. Зорянська сільська рада
5. Іванівська сільська рада
6. Новогригорівська сільська рада
7. Преображенська сільська рада
8. Райпільська сільська рада
9. Слов'янська сільська рада
10. Новопавлівська сільська територіальна громада
1222600000 24160 52900—52953
9 Нікопольський район 1. Червоногригорівська селищна рада
2. Дмитрівська сільська рада
3. Криничуватська сільська рада
4. Лошкарівська сільська рада
5. Новоіванівська сільська рада
6. Новософіївська сільська рада
7. Павлопільська сільська рада
8. Першотравневська сільська рада
9. Південна сільська рада
10. Покровська сільська рада
11. Придніпровська сільська рада
12. Приміська сільська рада
13. Чистопільська сільська рада
14. Чкаловська сільська рада
15. Шевченківська сільська рада
16. Шолоховська сільська рада
17. Чкаловська сільська територіальна громада
1222900000 42160 53240—53285
10 Новомосковський район 1. Перещепинська міська рада
2. Гвардійська селищна рада
3. Губиниська селищна рада
4. Меліоративнівська селищна рада
5. Черкаська селищна рада
6. Багатська сільська рада
7. Василівська сільська рада
8. Вільненська сільська рада
9. Голубівська сільська рада
10. Знаменівська сільська рада
11. Керносівська сільська рада
12. Мар'янівська сільська рада
13. Миколаївська сільська рада
14. Михайлівська сільська рада
15. Новостепанівська сільська рада
16. Орлівщинська сільська рада
17. Піщанська сільська рада
18. Попасненська сільська рада
19. Спаська сільська рада
1223200000 74160 51215—51291
11 Павлоградський район 1. Богуславська сільська рада
2. Булахівська сільська рада
3. Карабинівська сільська рада
4. Межиріцька сільська рада
5. Привовчанська сільська рада
6. Троїцька сільська рада
7. Богданівська сільська територіальна громада
8. Вербківська сільська територіальна громада
1223500000 28160 51450—51491
12 Петриківський район 1. Курилівська селищна рада
2. Миколаївська селищна рада
3. Петриківська селищна рада
4. Єлизаветівська сільська рада
5. Іванівська сільська рада
6. Лобойківська сільська рада
7. Хутірська сільська рада
8. Чаплинська сільська рада
9. Шульгівська сільська рада
1223700000 25160 51800—51843
13 Петропавлівський район 1. Петропавлівська селищна рада
2. Брагинівська сільська рада
3. Васильківська сільська рада
4. Дмитрівська сільська рада
5. Лозівська сільська рада
6. Миколаївська сільська рада
7. Олександропільська сільська рада
8. Осадченська сільська рада
9. Петрівська сільська рада
10. Самарська сільська рада
11. Троїцька сільська рада
12. Українська сільська рада
13. Хорошівська сільська рада
1223800000 28160 52700—52761
14 Покровський район 1. Просянська селищна рада
2. Великомихайлівська сільська рада
3. Вишнівська сільська рада
4. Катеринівська сільська рада
5. Орлівська сільська рада
6. Покровська селищна територіальна громада
7. Великомихайлівська сільська територіальна громада
8. Маломихайлівська сільська територіальна громада
1224200000 36160 53600—53651
15 П'ятихатський район 1. П'ятихатська міська рада
2. Вишнівська селищна рада
3. Лихівська селищна рада
4. Біленщинська сільська рада
5. Богдано-Надеждівська сільська рада
6. Виноградівська сільська рада
7. Грушуватська сільська рада
8. Жовтянська сільська рада
9. Зорянська сільська рада
10. Івашинівська сільська рада
11. Комісарівська сільська рада
12. Лозуватська сільська рада
13. Мар'янівська сільська рада
14. Пальмирівська сільська рада
15. Саврівська сільська рада
16. Саївська сільська рада
17. Саксаганська сільська рада
18. Троїцька сільська рада
19. Холодіївська сільська рада
20. Вишнівська селищна територіальна громада
21. Лихівська селищна територіальна громада
1224500000 46160 52100—52180
16 Синельниківський район 1. Іларіонівська селищна рада
2. Роздорська селищна рада
3. Славгородська селищна рада
4. Варварівська сільська рада
5. Василівська сільська рада
6. Великомихайлівська сільська рада
7. Вільненська сільська рада
8. Гірківська сільська рада
9. Дерезуватська сільська рада
10. Дібровська сільська рада
11. Зайцівська сільська рада
12. Кислянська сільська рада
13. Луб'янська сільська рада
14. Майська сільська рада
15. Мар'ївська сільська рада
16. Миролюбівська сільська рада
17. Михайлівська сільська рада
18. Новогнідська сільська рада
19. Новоолександрівська сільська рада
20. Писарівська сільська рада
21. Раївська сільська рада
22. Старовишневецька сільська рада
23. Шевченківська сільська рада
24. Роздорська селищна територіальна громада
1224800000 39160 52510—52592
17 Солонянський район 1. Башмачанська сільська рада
2. Березнуватівська сільська рада
3. Військова сільська рада
4. Іверська сільська рада
5. Микільська сільська рада
6. Олександропільська сільська рада
7. Письмечівська сільська рада
8. Привільненська сільська рада
9. Сурсько-Михайлівська сільська рада
10. Новопокровська селищна територіальна громада
11. Солонянська селищна територіальна громада
12. Святовасилівська сільська територіальна громада
1225000000 39160 52400—52481
18 Софіївський район 1. Софіївська селищна рада
2. Девладівська сільська рада
3. Запорізька сільська рада
4. Кам'янська сільська рада
5. Мар'є-Дмитрівська сільська рада
6. Миколаївська сільська рада
7. Новоюлівська сільська рада
8. Ордо-Василівська сільська рада
9. Першотравенська сільська рада
10. Софіївська селищна територіальна громада
11. Жовтнева сільська територіальна громада
1225200000 23160 53100—53183
19 Томаківський район 1. Томаківська селищна рада
2. Виводівська сільська рада
3. Вищетарасівська сільська рада
4. Володимирівська сільська рада
5. Зеленогайська сільська рада
6. Кисличуватська сільська рада
7. Китайгородська сільська рада
8. Михайлівська сільська рада
9. Новокиївська сільська рада
10. Преображенська сільська рада
11. Чумаківська сільська рада
12. Томаківська селищна територіальна громада
13. Мирівська сільська територіальна громада
1225400000 25160 53500—53571
20 Царичанський район 1. Царичанська селищна рада
2. Бабайківська сільська рада
3. Китайгородська сільська рада
4. Михайлівська сільська рада
5. Новопідкрязька сільська рада
6. Прядівська сільська рада
7. Рудківська сільська рада
8. Цибульківська сільська рада
9. Юр'ївська сільська рада
10. Царичанська селищна територіальна громада
11. Ляшківська сільська територіальна громада
12. Могилівська сільська територіальна громада
1225600000 27160 51000—51046
21 Широківський район 1. Миколаївська селищна рада
2. Широківська селищна рада
3. Андріївська сільська рада
4. Благодатнівська сільська рада
5. Зеленобалківська сільська рада
6. Новолатівська сільська рада
7. Новомалинівська сільська рада
8. Олександрівська сільська рада
9. Шестірнянська сільська рада
10. Гречаноподівська сільська територіальна громада
11. Новолатівська сільська територіальна громада
1225800000 27160 53700—53772
22 Юр'ївський район 1. Юр'ївська селищна рада
2. Варварівська сільська рада
3. Вербуватівська сільська рада
4. Жемчужненська сільська рада
5. Новов'язівська сільська рада
6. Новоіванівська сільська рада
7. Олександрівська сільська рада
8. Олексіївська сільська рада
9. Преображенська сільська рада
10. Чаплинська сільська рада
11. Чернявщинська сільська рада
12. Шандрівська сільська рада
13. Варварівська сільська територіальна громада
1225900000 13160 51300—51327