Увага! Дослідна експлуатація

Вінницька область -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Барський район 1. Барська міська рада
2. Копайгородська селищна рада
3. Антонівська сільська рада
4. Балківська сільська рада
5. Верхівська сільська рада
6. Войнашівська сільська рада
7. Володієвецька сільська рада
8. Гаївська сільська рада
9. Гармаківська сільська рада
10. Гулівська сільська рада
11. Журавлівська сільська рада
12. Івановецька сільська рада
13. Каришківська сільська рада
14. Комаровецька сільська рада
15. Кузьминецька сільська рада
16. Лісівська сільська рада
17. Луко-Барська сільська рада
18. Мальчовецька сільська рада
19. Маньковецька сільська рада
20. Матейківська сільська рада
21. Мигалівецька сільська рада
22. Митківська сільська рада
23. Підлісноялтушківська сільська рада
24. Поповецька сільська рада
25. Супівська сільська рада
26. Терешківська сільська рада
27. Ходацька сільська рада
28. Чемериська сільська рада
29. Ялтушківська сільська рада
30. Барська міська територіальна громада
31. Антонівська сільська територіальна громада
0520200000 54436 23000—23063
2 Бершадський район 1. Бершадська міська рада
2. Баланівська сільська рада
3. Бирлівська сільська рада
4. Великокиріївська сільська рада
5. Війтівська сільська рада
6. Голдашівська сільська рада
7. Джулинська сільська рада
8. Дяківська сільська рада
9. Кидрасівська сільська рада
10. Кошаринецька сільська рада
11. Красносільська сільська рада
12. Лісниченська сільська рада
13. Маньківська сільська рада
14. Михайлівська сільська рада
15. М'якохідська сільська рада
16. Осіївська сільська рада
17. Поташнянська сільська рада
18. П'ятківська сільська рада
19. Серебрійська сільська рада
20. Серединська сільська рада
21. Ставківська сільська рада
22. Сумівська сільська рада
23. Тернівська сільська рада
24. Тирлівська сільська рада
25. Устянська сільська рада
26. Флоринська сільська рада
27. Чернятська сільська рада
28. Шляхівська сільська рада
29. Яланецька сільська рада
30. Джулинська сільська територіальна громада
0520400000 62648 24400—24473
3 Вінницький район 1. Вороновицька селищна рада
2. Деснянська селищна рада
3. Стрижавська селищна рада
4. Агрономічна сільська рада
5. Бохоницька сільська рада
6. Великокрушлинецька сільська рада
7. Вінницько-Хутірська сільська рада
8. Гавришівська сільська рада
9. Гуменська сільська рада
10. Дорожненська сільська рада
11. Жабелівська сільська рада
12. Іванівська сільська рада
13. Ільківська сільська рада
14. Комарівська сільська рада
15. Ксаверівська сільська рада
16. Лаврівська сільська рада
17. Луко-Мелешківська сільська рада
18. Майданська сільська рада
19. Малокрушлинецька сільська рада
20. Медвежо-Вушківська сільська рада
21. Мізяківсько-Хутірська сільська рада
22. Некрасовська сільська рада
23. Оленівська сільська рада
24. Парпуровецька сільська рада
25. Писарівська сільська рада
26. Побережненська сільська рада
27. Пултівецька сільська рада
28. Сокиринецька сільська рада
29. Сосонська сільська рада
30. Стадницька сільська рада
31. Степанівська сільська рада
32. Широкогребельська сільська рада
33. Якушинецька сільська рада
0520600000 76877 23201—23261
4 Гайсинський район 1. Гайсинська міська рада
2. Бондурівська сільська рада
3. Бубнівська сільська рада
4. Гранівська сільська рада
5. Грузька сільська рада
6. Губницька сільська рада
7. Гунчанська сільська рада
8. Жерденівська сільська рада
9. Зятковецька сільська рада
10. Карбівська сільська рада
11. Кіблицька сільська рада
12. Краснопільська сільська рада
13. Кузьминецька сільська рада
14. Кунківська сільська рада
15. Кунянська сільська рада
16. Кущинецька сільська рада
17. Ладижинсько-Хутірська сільська рада
18. Митківська сільська рада
19. Михайлівська сільська рада
20. Мітлинецька сільська рада
21. Нараївська сільська рада
22. Носовецька сільська рада
23. Семиріцька сільська рада
24. Степашківська сільська рада
25. Харпацька сільська рада
26. Чечелівська сільська рада
27. Ярмолинецька сільська рада
0520800000 59168 23700—23761
5 Жмеринський район 1. Браїлівська селищна рада
2. Біликовецька сільська рада
3. Демидівська сільська рада
4. Дубівська сільська рада
5. Жуковецька сільська рада
6. Кам'яногірська сільська рада
7. Кармалюківська сільська рада
8. Кацмазівська сільська рада
9. Коростівецька сільська рада
10. Куриловецька сільська рада
11. Леляцька сільська рада
12. Лисогірська сільська рада
13. Луко-Мовчанська сільська рада
14. Людавська сільська рада
15. Мовчанська сільська рада
16. Носковецька сільська рада
17. Олександрівська сільська рада
18. Потоківська сільська рада
19. Почапинецька сільська рада
20. Рівська сільська рада
21. Северинівська сільська рада
22. Сербинівська сільська рада
23. Слободо-Межирівська сільська рада
24. Станіславчицька сільська рада
25. Стодулецька сільська рада
26. Тарасівська сільська рада
27. Телелинецька сільська рада
28. Чернятинська сільська рада
0521000000 36187 23100—23163
6 Іллінецький район 1. Іллінецька міська рада
2. Дашівська селищна рада
3. Бабинська сільська рада
4. Білківська сільська рада
5. Василівська сільська рада
6. Городоцька сільська рада
7. Жаданівська сільська рада
8. Жорницька сільська рада
9. Іллінецька сільська рада
10. Кальницька сільська рада
11. Кантелинська сільська рада
12. Китайгородська сільська рада
13. Копіївська сільська рада
14. Красненьківська сільська рада
15. Криштопівська сільська рада
16. Купчинецька сільська рада
17. Леухівська сільська рада
18. Павлівська сільська рада
19. Паріївська сільська рада
20. Росоховатська сільська рада
21. Слободищенська сільська рада
22. Тягунська сільська рада
23. Хрінівська сільська рада
24. Якубівська сільська рада
25. Іллінецька міська територіальна громада
26. Дашівська селищна територіальна громада
0521200000 38776 22700—22756
7 Калинівський район 1. Байківська сільська рада
2. Бережанська сільська рада
3. Глинська сільська рада
4. Голубівська сільська рада
5. Гущинецька сільська рада
6. Дружненська сільська рада
7. Жигалівська сільська рада
8. Заливанщинська сільська рада
9. Іванівська сільська рада
10. Корделівська сільська рада
11. Котюжинецька сільська рада
12. Лемешівська сільська рада
13. Лісоволисіївська сільська рада
14. Люлинецька сільська рада
15. Мирненська сільська рада
16. Мізяківська сільська рада
17. Нападівська сільська рада
18. Новогребельська сільська рада
19. Павлівська сільська рада
20. Пиківська сільська рада
21. Писарівська сільська рада
22. Радівська сільська рада
23. Сальницька сільська рада
24. Уладівська сільська рада
25. Хомутинецька сільська рада
26. Черепашинецька сільська рада
27. Чернятинська сільська рада
28. Калинівська міська територіальна громада
0521600000 59901 22400—22461
8 Козятинський район 1. Бродецька селищна рада
2. Глуховецька селищна рада
3. Безіменська сільська рада
4. Білопільська сільська рада
5. Вернигородоцька сільська рада
6. Вівсяницька сільська рада
7. Вовчинецька сільська рада
8. Воскодавинецька сільська рада
9. Дубовомахаринецька сільська рада
10. Жежелівська сільська рада
11. Журбинецька сільська рада
12. Збаразька сільська рада
13. Зозулинецька сільська рада
14. Йосипівська сільська рада
15. Кашперівська сільська рада
16. Козятинська сільська рада
17. Кордишівська сільська рада
18. Куманівська сільська рада
19. Махаринецька сільська рада
20. Махнівська сільська рада
21. Миколаївська сільська рада
22. Михайлинська сільська рада
23. Непедівська сільська рада
24. Переможнянська сільська рада
25. Пиковецька сільська рада
26. Пляхівська сільська рада
27. Поличинецька сільська рада
28. Пузирківська сільська рада
29. Самгородоцька сільська рада
30. Сестринівська сільська рада
31. Сокілецька сільська рада
32. Тернівська сільська рада
33. Флоріанівська сільська рада
34. Юрівська сільська рада
0521400000 41507 22100—22172
9 Крижопільський район 1. Крижопільська селищна рада
2. Андріяшівська сільська рада
3. Вербська сільська рада
4. Вільшанська сільська рада
5. Гарячківська сільська рада
6. Голубецька сільська рада
7. Городківська сільська рада
8. Дахталійська сільська рада
9. Джугастрянська сільська рада
10. Жабокрицька сільська рада
11. Заболотненська сільська рада
12. Кісницька сільська рада
13. Красносільська сільська рада
14. Крикливецька сільська рада
15. Куницька сільська рада
16. Павлівська сільська рада
17. Савчинська сільська рада
18. Соколівська сільська рада
19. Тернівська сільська рада
20. Шарапанівська сільська рада
0521900000 35384 24600—24643
10 Липовецький район 1. Липовецька міська рада
2. Турбівська селищна рада
3. Білянська сільська рада
4. Богданівська сільська рада
5. Брицька сільська рада
6. Вахнівська сільська рада
7. Вербівська сільська рада
8. Війтовецька сільська рада
9. Зозівківська сільська рада
10. Зозівська сільська рада
11. Іваньківська сільська рада
12. Козинецька сільська рада
13. Костянтинівська сільська рада
14. Лозуватська сільська рада
15. Лукашівська сільська рада
16. Нападівська сільська рада
17. Новоприлуцька сільська рада
18. Попівська сільська рада
19. Приборівська сільська рада
20. Росошанська сільська рада
21. Сиваковецька сільська рада
22. Скитківська сільська рада
23. Славнянська сільська рада
24. Староприлуцька сільська рада
25. Струтинська сільська рада
26. Трощанська сільська рада
27. Щасливська сільська рада
0522200000 39852 22500—22555
11 Літинський район 1. Літинська селищна рада
2. Багриновецька сільська рада
3. Бірківська сільська рада
4. Бруслинівська сільська рада
5. Горбовецька сільська рада
6. Громадська сільська рада
7. Дашковецька сільська рада
8. Дяковецька сільська рада
9. Журавненська сільська рада
10. Івчанська сільська рада
11. Кожухівська сільська рада
12. Кулизька сільська рада
13. Літинецька сільська рада
14. Малинівська сільська рада
15. Микулинецька сільська рада
16. Осолинська сільська рада
17. Пеньківська сільська рада
18. Селищенська сільська рада
19. Соснівська сільська рада
20. Тесівська сільська рада
21. Уладівська сільська рада
22. Шевченківська сільська рада
0522400000 37103 22300—22364
12 Могилів-Подільський район 1. Вендичанська селищна рада
2. Бандишівська сільська рада
3. Бернашівська сільська рада
4. Бронницька сільська рада
5. Грушанська сільська рада
6. Жеребилівська сільська рада
7. Карпівська сільська рада
8. Козлівська сільська рада
9. Конівська сільська рада
10. Кремінська сільська рада
11. Кричанівська сільська рада
12. Кукавська сільська рада
13. Мервинецька сільська рада
14. Немійська сільська рада
15. Озаринецька сільська рада
16. Пилипівська сільська рада
17. Серебринецька сільська рада
18. Серебрійська сільська рада
19. Сказинецька сільська рада
20. Слідянська сільська рада
21. Слободо-Яришівська сільська рада
22. Суботівська сільська рада
23. Сугаківська сільська рада
24. Тропівська сільська рада
25. Хоньковецька сільська рада
26. Юрковецька сільська рада
27. Яришівська сільська рада
28. Ярузька сільська рада
0522600000 34640 24005-24063
13 Мурованокуриловецький район 1. Мурованокуриловецька селищна рада
2. Бахтинська сільська рада
3. Вербовецька сільська рада
4. Вищеольчедаївська сільська рада
5. Галайковецька сільська рада
6. Дерешівська сільська рада
7. Долинянська сільська рада
8. Жванська сільська рада
9. Конищівська сільська рада
10. Котюжанівська сільська рада
11. Курашовецька сільська рада
12. Лучинецька сільська рада
13. Лучинчицька сільська рада
14. Михайловецька сільська рада
15. Морозівська сільська рада
16. Наддністрянська сільська рада
17. Немерченська сільська рада
18. Обухівська сільська рада
19. Петриманська сільська рада
20. Плосківська сільська рада
21. Попелюхівська сільська рада
22. Рівненська сільська рада
23. Роздолівська сільська рада
24. Снітківська сільська рада
25. Степанківська сільська рада
0522800000 27359 23400—23454
14 Немирівський район 1. Немирівська міська рада
2. Брацлавська селищна рада
3. Ситковецька селищна рада
4. Байраківська сільська рада
5. Боблівська сільська рада
6. Бондурівська сільська рада
7. Бугаківська сільська рада
8. Великобушинська сільська рада
9. Вишковецька сільська рада
10. Вищекропивнянська сільська рада
11. Вовчоцька сільська рада
12. Воловодівська сільська рада
13. Воробіївська сільська рада
14. Головеньківська сільська рада
15. Грабовецька сільська рада
16. Гриненківська сільська рада
17. Джуринецька сільська рада
18. Зарудинецька сільська рада
19. Зяньковецька сільська рада
20. Ковалівська сільська рада
21. Коржівська сільська рада
22. Криковецька сільська рада
23. Кудлаївська сільська рада
24. Медвежанська сільська рада
25. Мельниківська сільська рада
26. Монастирська сільська рада
27. Муховецька сільська рада
28. Никифоровецька сільська рада
29. Новообиходівська сільська рада
30. Новоселівська сільська рада
31. Обідненська сільська рада
32. Ометинецька сільська рада
33. Райгородська сільська рада
34. Рачківська сільська рада
35. Рубанська сільська рада
36. Семенська сільська рада
37. Скрицька сільська рада
38. Сокілецька сільська рада
39. Сподахівська сільська рада
40. Стрільчинецька сільська рада
41. Чуківська сільська рада
42. Юрковецька сільська рада
43. Язвинківська сільська рада
44. Немирівська міська територіальна громада
45. Ситковецька селищна територіальна громада
46. Ковалівська сільська територіальна громада
47. Мельниківська сільська територіальна громада
48. Райгородська сільська територіальна громада
0523000000 52037 22800—22892
15 Оратівський район 1. Оратівська селищна рада
2. Балабанівська сільська рада
3. Великоростівська сільська рада
4. Животівська сільська рада
5. Зарудянська сільська рада
6. Кожанська сільська рада
7. Кошланівська сільська рада
8. Лопатинська сільська рада
9. Медівська сільська рада
10. Новоживотівська сільська рада
11. Оратівська сільська рада
12. Осичнянська сільська рада
13. Очитківська сільська рада
14. Підвисоцька сільська рада
15. Рожичнянська сільська рада
16. Сабарівська сільська рада
17. Скальська сільська рада
18. Скоморошківська сільська рада
19. Сологубівська сільська рада
20. Стрижаківська сільська рада
21. Угарівська сільська рада
22. Фронтівська сільська рада
23. Чагівська сільська рада
24. Чернявська сільська рада
25. Човновицька сільська рада
26. Юшківецька сільська рада
27. Яблуновицька сільська рада
28. Якимівська сільська рада
29. Оратівська селищна територіальна громада
0523100000 214 . 22600—22661
16 Піщанський район 1. Піщанська селищна рада
2. Рудницька селищна рада
3. Болганська сільська рада
4. Городищенська сільська рада
5. Грабарівська сільська рада
6. Дмитрашківська сільська рада
7. Кукулівська сільська рада
8. Миролюбівська сільська рада
9. Рудницька сільська рада
10. Ставківська сільська рада
11. Трибусівська сільська рада
12. Чорноминська сільська рада
13. Яворівська сільська рада
14. Студенянська сільська територіальна громада
0523200000 22014 24700—24736
17 Погребищенський район 1. Погребищенська міська рада
2. Адамівська сільська рада
3. Андрушівська сільська рада
4. Бабинецька сільська рада
5. Білашківська сільська рада
6. Борщагівська сільська рада
7. Гопчицька сільська рада
8. Дзюньківська сільська рада
9. Довгалівська сільська рада
10. Збаржівська сільська рада
11. Левківська сільська рада
12. Мончинська сільська рада
13. Морозівська сільська рада
14. Надроссянська сільська рада
15. Новофастівська сільська рада
16. Очеретнянська сільська рада
17. Павлівська сільська рада
18. Педосівська сільська рада
19. Плисківська сільська рада
20. Розкопанська сільська рада
21. Саражинецька сільська рада
22. Сніжнянська сільська рада
23. Спичинецька сільська рада
24. Станилівська сільська рада
25. Старостинецька сільська рада
26. Черемошненська сільська рада
27. Ширмівська сільська рада
0523400000 32248 22200—22271
18 Теплицький район 1. Теплицька селищна рада
2. Бджільнянська сільська рада
3. Брідоцька сільська рада
4. Великомочульська сільська рада
5. Веселівська сільська рада
6. Завадівська сільська рада
7. Залузька сільська рада
8. Кивачівська сільська рада
9. Комарівська сільська рада
10. Костюківська сільська рада
11. Маломочульська сільська рада
12. Метанівська сільська рада
13. Орлівська сільська рада
14. Петрашівська сільська рада
15. Побірська сільська рада
16. Погорільська сільська рада
17. Пологівська сільська рада
18. Росошанська сільська рада
19. Сашанська сільська рада
20. Соболівська сільська рада
21. Сокирянська сільська рада
22. Степанівська сільська рада
23. Стражгородська сільська рада
24. Тополівська сільська рада
25. Удицька сільська рада
26. Шиманівська сільська рада
0523700000 30434 23800—23854
19 Тиврівський район 1. Гніванська міська рада
2. Сутисківська селищна рада
3. Тиврівська селищна рада
4. Бушинська сільська рада
5. Василівська сільська рада
6. Великовулизька сільська рада
7. Ворошилівська сільська рада
8. Гришовецька сільська рада
9. Дзвониська сільська рада
10. Довгополівська сільська рада
11. Жахнівська сільська рада
12. Іванковецька сільська рада
13. Колюхівська сільська рада
14. Краснянська сільська рада
15. Маловулизька сільська рада
16. Марківська сільська рада
17. Новоміська сільська рада
18. Пилявська сільська рада
19. Рахно-Полівська сільська рада
20. Селищенська сільська рада
21. Слідянська сільська рада
22. Строїнецька сільська рада
23. Тростянецька сільська рада
24. Уяринецька сільська рада
25. Черемошненська сільська рада
26. Шендерівська сільська рада
27. Шершнівська сільська рада
28. Яришівська сільська рада
0524500000 43818 23300—23355
20 Томашпільський район 1. Вапнярська селищна рада
2. Томашпільська селищна рада
3. Антонівська сільська рада
4. Великорусавська сільська рада
5. Вербівська сільська рада
6. Вилянська сільська рада
7. Височанська сільська рада
8. Гнатківська сільська рада
9. Горишківська сільська рада
10. Жолоб'янська сільська рада
11. Кислицька сільська рада
12. Колоденська сільська рада
13. Комаргородська сільська рада
14. Липівська сільська рада
15. Марківська сільська рада
16. Нетребівська сільська рада
17. Олександрівська сільська рада
18. Паланська сільська рада
19. Пеньківська сільська рада
20. Пилипо-Борівська сільська рада
21. Раківська сільська рада
22. Рожнятівська сільська рада
23. Стінянська сільська рада
24. Яланецька сільська рада
25. Вапнярська селищна територіальна громада
26. Томашпільська селищна територіальна громада
0523900000 35150 24200—24262
21 Тростянецький район 1. Тростянецька селищна рада
2. Будівська сільська рада
3. Верхівська сільська рада
4. Глибочанська сільська рада
5. Гордіївська сільська рада
6. Демидівська сільська рада
7. Ілляшівська сільська рада
8. Капустянська сільська рада
9. Летківська сільська рада
10. Новоободівська сільська рада
11. Ободівська сільська рада
12. Олександрівська сільська рада
13. Оляницька сільська рада
14. Савинецька сільська рада
15. Торканівська сільська рада
16. Тростянчицька сільська рада
17. Цибулівська сільська рада
18. Четвертинівська сільська рада
0524100000 37478 24300—24361
22 Тульчинський район 1. Тульчинська міська рада
2. Кирнасівська селищна рада
3. Шпиківська селищна рада
4. Білоусівська сільська рада
5. Богданівська сільська рада
6. Бортницька сільська рада
7. Ганнопільська сільська рада
8. Дранська сільська рада
9. Журавлівська сільська рада
10. Заозерненська сільська рада
11. Зарічненська сільська рада
12. Кинашівська сільська рада
13. Клебанська сільська рада
14. Копіївська сільська рада
15. Крищинецька сільська рада
16. Левківська сільська рада
17. Михайлівська сільська рада
18. Печерська сільська рада
19. Сільницька сільська рада
20. Суворовська сільська рада
21. Тарасівська сільська рада
22. Тиманівська сільська рада
23. Торківська сільська рада
24. Холодівська сільська рада
25. Шуро-Копіївська сільська рада
26. Юрківська сільська рада
27. Шпиківська селищна територіальна громада
0524300000 57974 23600—23665
23 Хмільницький район 1. Березнянська сільська рада
2. Великомитницька сільська рада
3. Великоострожоцька сільська рада
4. Вишеньківська сільська рада
5. Голодьківська сільська рада
6. Жданівська сільська рада
7. Качанівська сільська рада
8. Кривошиївська сільська рада
9. Крижанівська сільська рада
10. Кропивнянська сільська рада
11. Куманівецька сільська рада
12. Кустовецька сільська рада
13. Лелітська сільська рада
14. Лип'ятинська сільська рада
15. Лозівська сільська рада
16. Лознянська сільська рада
17. Маркушівська сільська рада
18. Мар'янівська сільська рада
19. Петриківська сільська рада
20. Порицька сільська рада
21. Пустовійтівська сільська рада
22. Рибчинецька сільська рада
23. Сальницька сільська рада
24. Скаржинецька сільська рада
25. Соколівська сільська рада
26. Сулківська сільська рада
27. Сьомаківська сільська рада
28. Терешпільська сільська рада
29. Уланівська сільська рада
30. Широкогребельська сільська рада
0524800000 38683 22000—22084
24 Чернівецький район 1. Чернівецька селищна рада
2. Бабчинецька сільська рада
3. Березівська сільська рада
4. Білянівська сільська рада
5. Борівська сільська рада
6. Вило-Ярузька сільська рада
7. Володієвецька сільська рада
8. Гонтівська сільська рада
9. Лозівська сільська рада
10. Мазурівська сільська рада
11. Моївська сільська рада
12. Саїнська сільська рада
13. Сокільська сільська рада
14. Шендерівська сільська рада
15. Бабчинецька сільська територіальна громада
0524900000 23212 24100—24141
25 Чечельницький район 1. Чечельницька селищна рада
2. Берізко-Чечельницька сільська рада
3. Білокамінська сільська рада
4. Бондурівська сільська рада
5. Бритавська сільська рада
6. Вербська сільська рада
7. Демівська сільська рада
8. Каташинська сільська рада
9. Куренівська сільська рада
10. Лузька сільська рада
11. Любомирська сільська рада
12. Ольгопільська сільська рада
13. Поповогребельська сільська рада
14. Рогізківська сільська рада
15. Стратіївська сільська рада
16. Тартацька сільська рада
0525000000 22827 24800—24834
26 Шаргородський район 1. Шаргородська міська рада
2. Гибалівська сільська рада
3. Голинчинецька сільська рада
4. Деребчинська сільська рада
5. Джуринська сільська рада
6. Зведенівська сільська рада
7. Івашковецька сільська рада
8. Калитинська сільська рада
9. Клекотинська сільська рада
10. Козлівська сільська рада
11. Конатковецька сільська рада
12. Копистиринська сільська рада
13. Лозівська сільська рада
14. Михайлівська сільська рада
15. Мурафська сільська рада
16. Носиківська сільська рада
17. Пасинківська сільська рада
18. Пеньківська сільська рада
19. Перепільчинецька сільська рада
20. Писарівська сільська рада
21. Плебанівська сільська рада
22. Політанківська сільська рада
23. Рахнівсько-Лісова сільська рада
24. Руданська сільська рада
25. Садковецька сільська рада
26. Сапіжанська сільська рада
27. Слободо-Шаргородська сільська рада
28. Стрільницька сільська рада
29. Федорівська сільська рада
30. Хоменківська сільська рада
31. Юліямпільська сільська рада
32. Юхимівська сільська рада
0525300000 59273 23500—23562
27 Ямпільський район 1. Ямпільська міська рада
2. Безводнівська сільська рада
3. Бушанська сільська рада
4. Великокісницька сільська рада
5. Гальжбіївська сільська рада
6. Дзигівська сільська рада
7. Довжоцька сільська рада
8. Качківська сільська рада
9. Клембівська сільська рада
10. Михайлівська сільська рада
11. Петрашівська сільська рада
12. Писарівська сільська рада
13. Порогівська сільська рада
14. Ратуська сільська рада
15. Русавська сільська рада
16. Северинівська сільська рада
17. Слободо-Підлісівська сільська рада
18. Тростянецька сільська рада
19. Цекинівська сільська рада
0525600000 42179 24500—24546