Увага! Дослідна експлуатація

Автономна Республіка Крим -

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Бахчисарайський район 1. Бахчисарайська міська рада
2. Куйбишевська селищна рада
3. Поштівська селищна рада
4. Ароматненська сільська рада
5. Верхоріченська сільська рада
6. Вілінська сільська рада
7. Голубинська сільська рада
8. Долинненська сільська рада
9. Залізничненська сільська рада
10. Зеленівська сільська рада
11. Каштанівська сільська рада
12. Красномацька сільська рада
13. Піщанівська сільська рада
14. Плодівська сільська рада
15. Скалистівська сільська рада
16. Табачненська сільська рада
17. Тінистівська сільська рада
18. Углівська сільська рада
0120400000 90582 98400—98482
2 Білогірський район 1. Білогірська міська рада
2. Зуйська селищна рада
3. Ароматнівська сільська рада
4. Багатівська сільська рада
5. Василівська сільська рада
6. Вишенська сільська рада
7. Зеленогірська сільська рада
8. Земляничненська сільська рада
9. Зибинська сільська рада
10. Кримськорозівська сільська рада
11. Криничненська сільська рада
12. Курська сільська рада
13. Мельнична сільська рада
14. Мічурінська сільська рада
15. Муромська сільська рада
16. Новожилівська сільська рада
17. Русаківська сільська рада
18. Цвіточненська сільська рада
19. Чорнопільська сільська рада
0120700000 64051 97600—97661
3 Джанкойський район 1. Азовська селищна рада
2. Вільненська селищна рада
3. Єрмаківська сільська рада
4. Завіто-Ленінська сільська рада
5. Зарічненська сільська рада
6. Ізумруднівська сільська рада
7. Кіндратівська сільська рада
8. Кримківська сільська рада
9. Лобанівська сільська рада
10. Луганська сільська рада
11. Майська сільська рада
12. Маслівська сільська рада
13. Медведівська сільська рада
14. Мирнівська сільська рада
15. Новокримська сільська рада
16. Пахарівська сільська рада
17. Побєдненська сільська рада
18. Просторненська сільська рада
19. Розкішненська сільська рада
20. Рощинська сільська рада
21. Світлівська сільська рада
22. Стальненська сільська рада
23. Табачненська сільська рада
24. Цілинна сільська рада
25. Чайкинська сільська рада
26. Ярківська сільська рада
27. Яркополенська сільська рада
28. Яснополянська сільська рада
0121100000 74426 96100—96191
4 Єдикуйський район Єди-Кую 1. Щолкінська міська рада
2. Багерівська селищна рада
3. Ленінська селищна рада
4. Батальненська сільська рада
5. Бєлінська сільська рада
6. Виноградненська сільська рада
7. Войковська сільська рада
8. Глазівська сільська рада
9. Горностаївська сільська рада
10. Завітненська сільська рада
11. Іллічівська сільська рада
12. Калинівська сільська рада
13. Кіровська сільська рада
14. Красногірська сільська рада
15. Ленінська сільська рада
16. Лугівська сільська рада
17. Мар'ївська сільська рада
18. Марфівська сільська рада
19. Мисівська сільська рада
20. Новомиколаївська сільська рада
21. Октябрська сільська рада
22. Останінська сільська рада
23. Приозернівська сільська рада
24. Семисотська сільська рада
25. Уварівська сільська рада
26. Челядінівська сільська рада
27. Чистопільська сільська рада
0122700000 63372 98200—98246
5 Іслямтерецький район Іслям-Терек 1. Старокримська міська рада
2. Кіровська селищна рада
3. Абрикосівська сільська рада
4. Владиславівська сільська рада
5. Журавська сільська рада
6. Золотополенська сільська рада
7. Льговська сільська рада
8. Партизанська сільська рада
9. Первомайська сільська рада
10. Привітненська сільська рада
11. Синицинська сільська рада
12. Токарєвська сільська рада
13. Яркополенська сільська рада
0121600000
6 Ічкінський район Ічкі 1. Совєтська селищна рада
2. Дмитрівська сільська рада
3. Завітненська сільська рада
4. Іллічівська сільська рада
5. Красногвардійська сільська рада
6. Краснофлотська сільська рада
7. Некрасовська сільська рада
8. Прудівська сільська рада
9. Пушкінська сільська рада
10. Урожайнівська сільська рада
11. Чапаєвська сільська рада
12. Чорноземненська сільська рада
0125200000 34235 97200—97251
7 Курманський район Курман 1. Красногвардійська селищна рада
2. Октябрська селищна рада
3. Амурська сільська рада
4. Восходненська сільська рада
5. Зернівська сільська рада
6. Калінінська сільська рада
7. Клепинінська сільська рада
8. Колодязянська сільська рада
9. Котельниківська сільська рада
10. Краснознам'янська сільська рада
11. Ленінська сільська рада
12. Мар'янівська сільська рада
13. Найдьонівська сільська рада
14. Новопокровська сільська рада
15. Олександрівська сільська рада
16. Петрівська сільська рада
17. Полтавська сільська рада
18. П'ятихатська сільська рада
19. Рівнівська сільська рада
20. Янтарненська сільська рада
0122000000 90858 97000—97064
8 Нижньогірський район 1. Нижньогірська селищна рада
2. Дрофинська сільська рада
3. Желябовська сільська рада
4. Жемчужинська сільська рада
5. Зоркінська сільська рада
6. Іванівська сільська рада
7. Ізобільненська сільська рада
8. Кісточківська сільська рада
9. Листвинська сільська рада
10. Митрофанівська сільська рада
11. Михайлівська сільська рада
12. Новогригорівська сільська рада
13. Омелянівська сільська рада
14. Охотська сільська рада
15. Пшеничненська сільська рада
16. Садова сільська рада
17. Уварівська сільська рада
18. Чкаловська сільська рада
19. Якимівська сільська рада
0123100000 50866 97100—97161
9 Первомайський район 1. Первомайська селищна рада
2. Абрикосівська сільська рада
3. Войковська сільська рада
4. Гвардійська сільська рада
5. Гришинська сільська рада
6. Калінінська сільська рада
7. Кормівська сільська рада
8. Крестянівська сільська рада
9. Октябрська сільська рада
10. Олексіївська сільська рада
11. Островська сільська рада
12. Правдівська сільська рада
13. Сарибашівська сільська рада
14. Стахановська сільська рада
15. Степнівська сільська рада
16. Сусанінська сільська рада
17. Черновська сільська рада
0123500000 35711 96300—96346
10 Перекопський район Яни Капу 1. Братська сільська рада
2. Вишнівська сільська рада
3. Воїнська сільська рада
4. Іллінська сільська рада
5. Ішунська сільська рада
6. Красноармійська сільська рада
7. Магазинська сільська рада
8. Новопавлівська сільська рада
9. Орлівська сільська рада
10. Почетненська сільська рада
11. Совхозненська сільська рада
12. Філатівська сільська рада
0122300000 29627 96000—96052
11 Роздольненський район 1. Новоселівська селищна рада
2. Роздольненська селищна рада
3. Березівська сільська рада
4. Ботанічна сільська рада
5. Зиминська сільська рада
6. Ковильнівська сільська рада
7. Кукушкінська сільська рада
8. Руч'ївська сільська рада
9. Серебрянська сільська рада
10. Славнівська сільська рада
11. Слов'янська сільська рада
12. Чернишівська сільська рада
0123900000 34425 96200—96274
12 Сакський район 1. Новофедорівська селищна рада
2. Вересаєвська сільська рада
3. Веселівська сільська рада
4. Виноградівська сільська рада
5. Воробйовська сільська рада
6. Геройська сільська рада
7. Добрушинська сільська рада
8. Зернівська сільська рада
9. Іванівська сільська рада
10. Кольцовська сільська рада
11. Крайненська сільська рада
12. Кримська сільська рада
13. Ліснівська сільська рада
14. Митяївська сільська рада
15. Молочненська сільська рада
16. Оріхівська сільська рада
17. Охотниківська сільська рада
18. Ромашкінська сільська рада
19. Сизівська сільська рада
20. Стовпівська сільська рада
21. Суворовська сільська рада
22. Уютненська сільська рада
23. Фрунзенська сільська рада
24. Штормівська сільська рада
0124300000 77665 96500—96581
13 Сімферопольський район 1. Гвардійська селищна рада
2. Миколаївська селищна рада
3. Молодіжненська селищна рада
4. Шкільненська селищна рада
5. Добрівська сільська рада
6. Донська сільська рада
7. Журавлівська сільська рада
8. Кольчугинська сільська рада
9. Мазанська сільська рада
10. Мирнівська сільська рада
11. Новоандріївська сільська рада
12. Новоселівська сільська рада
13. Первомайська сільська рада
14. Перовська сільська рада
15. Пожарська сільська рада
16. Родниківська сільська рада
17. Скворцівська сільська рада
18. Трудівська сільська рада
19. Укромнівська сільська рада
20. Урожайнівська сільська рада
21. Чистенська сільська рада
22. Широківська сільська рада
0124700000 156696 95000—97582
14 Чорноморський район 1. Чорноморська селищна рада
2. Далеківська сільська рада
3. Кіровська сільська рада
4. Краснополянська сільська рада
5. Красноярська сільська рада
6. Медведівська сільська рада
7. Міжводненська сільська рада
8. Новоіванівська сільська рада
9. Новосільська сільська рада
10. Окунівська сільська рада
11. Оленівська сільська рада
0125600000 31962 96400—96447