Чернігівська область об'єднані громади

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ
1 Батуринська міська територіальна громада
Бахмацький район місто Батурин
село Бондарі
село Веселівка
село Городище
село Лісова Поляна
село Матіївка
село Мости
село Нове Полісся
село Обірки
село Часниківка
село Шумин
селище Голубів
селище Каціри
селище Лопатин
селище Прохори
селище Шумейкине
7420355300
2 Бобровицька міська територіальна громада
Бобровицький район місто Бобровиця
село Браниця
село Бригинці
село Буглаки
село Вишневе
село Гаврилівка
село Гарт
село Горбачі
село Запоріжжя
село Затишшя
село Зелене
село Катеринівка
село Кобижча
село Козацьке
село Коношівка
село Лідин
село Майнівка
село Макарівка
село Марківці
село Миколаїв
село Молодіжне
село Наумівка
село Озеряни
село Олександрівка
село Осовець
село Осокорівка
село Петрівка
село Піски
село Плуг
село Рудьківка
село Свидовець
село Стара Басань
село Сухиня
село Татарівка
село Травкине
село Українка
село Урожайне
село Хомівці
село Щаснівка
село Ярославка
селище Мирне
7420610100
3 Городнянська міська територіальна громада
Городнянський район місто Городня
село Альошинське
село Берилівка
село Будище
село Бутівка
село Вокзал-Городня
село Гасичівка
село Гніздище
село Горошківка
село Диханівка
село Дібрівне
село Дроздовиця
село Залісся
село Здрягівка
село Картовецьке
село Конотоп
село Кузничі
село Лютіж
село Минаївщина
село Моложава
село Мощенка
село Невкля
село Павло-Іванівське
село Пекурівка
село Перерост
село Півнівщина
село Полісся
село Політрудня
село Сеньківка
село Слобода
село Смичин
село Солонівка
село Стовпівка
село Студенець
село Сутоки
село Травневе
село Хотівля
село Хрипівка
село Черецьке
селище Зелене
селище Ясенівка
7421410100
4 Ічнянська міська територіальна громада
Ічнянський район місто Ічня
смт Дружба
село Августівка
село Андріївка
село Бакаївка
село Барбурське
село Безбородьків
село Безводівка
село Більмачівка
село Буди
село Бурімка
село Веприк
село Вишнівка
село Воронівка
село Гейці
село Гмирянка
село Городня
село Грабів
село Гужівка
село Дзюбівка
село Дорогинка
село Заудайка
село Зінченкове
село Івангород
село Іржавець
село Іценків
село Киколи
село Комарівка
село Коршаки
село Крупичполе
село Лучківка
село Монастирище
село Нова Ольшана
село Новий Поділ
село Однольків
село Ольшана
село Пелюхівка
село Припутні
село Сваричівка
село Сезьки
село Селихів
село Ступаківка
село Тарасівка
село Тишківка
село Томашівка
село Хаєнки
село Червоне
село Шиловичі
село Щурівка
селище Коломійцеве
селище Куликівка
7421710100
5 Корюківська міська територіальна громада
Корюківський район місто Корюківка
село Андроники
село Богдалівка
село Бреч
село Буда
село Будище
село Високе
село Воловики
село Гуринівка
село Гутище
село Забарівка
село Заляддя
село Кирилівка
село Костючки
село Кугуки
село Лебіддя
село Лубенець
село Маховики
село Наумівка
село Нова Буда
село Нова Гуринівка
село Озереди
село Олійники
село Переділ
село Петрова Слобода
село Рейментарівка
село Самотуги
село Самсонівка
село Сахутівка
село Соснівка
село Спичувате
село Сядрине
село Тельне
село Трудовик
село Турівка
село Тютюнниця
село Ховдіївка
село Хотіївка
село Шишка
селище Довга Гребля
7422410100
6 Менська міська територіальна громада
Менський район місто Мена
смт Макошине
село Бірківка
село Блистова
село Величківка
село Вільне
село Дерепівка
село Дібрівка
село Дмитрівка
село Дягова
село Загорівка
село Киселівка
село Комарівка
село Куковичі
село Лазарівка
село Ліски
село Луки
село Майське
село Максаки
село Нові Броди
село Овчарівка
село Остапівка
село Осьмаки
село Семенівка
село Синявка
село Слобідка
село Стольне
село Ушня
село Феськівка
село Чорногорці
селище Куковицьке
селище Прогрес
селище Садове
7423010100
7 Носівська міська територіальна громада
Носівський район місто Носівка
село Андріївка
село Володькова Дівиця
село Дебреве
село Дослідне
село Іржавець
село Кобилещина
село Козари
село Коробчине
село Криниця
село Лісові Хутори
село Лукашівка
село Підгайне
село Ставок
село Сулак
село Тертишники
село Яблунівка
село Ясна Зірка
7423810100
8 Остерська міська територіальна громада
Козелецький район місто Остер
село Беремицьке
село Білики
село Бірки
село Дешки
село Жилин Млинок
село Жуківщина
село Крені
село Любечанинів
село Набільське
село Поліське
село Романьки
село Самсони
село Туманська Гута
7422010400
9 Семенівська міська територіальна громада
Семенівський район місто Семенівка
село Архипівка
село Березовий Гай
село Бобрик Другий
село Брониви
село Вільшанка
село Галаганівка
село Гаті
село Грем'ячка
село Жаданівка
село Залізний Міст
село Заріччя
село Зоря
село Калинівське
село Карасі
село Карповичі
село Козилівщина
село Костобобрів
село Красні Лози
село Кринички
село Криульки
село Кути Другі
село Леонівка
село Лісківщина
село Лосевочка
село Лосівка
село Луб'яне
село Лубня
село Максимихине
село Машеве
село Медведівка
село Миколаївка
село Набережне
село Олександрівка
село Погорільці
село Покровське
село Прогрес
село Сергіївське
село Стара Гутка
село Тимоновичі
село Тополівка
село Ферубки
село Фроли
село Хотіївка
село Чорний Ріг
село Чорнозем
село Шведчина
село Янжулівка
селище Газопровідне
селище Зелена Роща
селище Угли
7424710100
10 Сновська міська територіальна громада
Сновський район місто Сновськ
село Безуглівка
село Великий Щимель
село Гвоздиківка
село Гірськ
село Глибокий Ріг
село Гута-Студенецька
село Єліне
село Єнькова Рудня
село Жовідь
село Журавок
село Загребельна Слобода
село Займище
село Заріччя
село Іванівка
село Ількуча
село Камка
село Клюси
село Крестопівщина
село Куропіївка
село Кучинівка
село Липівка
село Лосєва Слобода
село Лютівка
село Михайлівка
село Мишине
село Містки
село Млинок
село Низківка
село Нові Боровичі
село Нові Млини
село Петрівка
село Піщанка
село Пльохів
село Попільня
село Привільне
село Радвине
село Рогізки
село Руда
село Сальне
село Селище
село Слава
село Смяч
село Сновське
село Софіївка
село Стара Рудня
село Старі Боровичі
село Суничне
село Тихоновичі
село Тур'я
село Філонівка
село Хотуничі
село Хрінівка
село Чепелів
село Шкробове
село Щокоть
селище Лука
7425810100
11 Варвинська селищна територіальна громада
Варвинський район смт Варва
село Булавівщина
село Воскресенське
село Григорівщина
село Калиновиця
село Леляки
село Сіряківщина
селище Саверське
7421155100
12 Гончарівська селищна територіальна громада
Чернігівський район смт Гончарівське
село Жеведь
село Козероги
село Смолин
7425555200
13 Деснянська селищна територіальна громада смт Десна
Козелецький район смт Десна
село Бір
село Короп'є
село Косачівка
село Лошакова Гута
село Морівськ
село Отрохи
село Рудня
село Сорокошичі
село Тужар
7422055400
14 Козелецька селищна територіальна громада
Козелецький район смт Козелець
село Берлози
село Білейки
село Блудше
село Бобруйки
село Боярівка
село Бригинці
село Будище
село Булахів
село Гладке
село Гламазди
село Горбачі
село Данівка
село Карасинівка
село Корніїв
село Кривицьке
село Курганське
село Лемеші
село Лихолітки
село Мирне
село Нова Гребля
село Новики
село Озерне
село Омелянів
село Опеньки
село Патюти
село Пилятин
село Пізнє
село Пісоцьке
село Привітне
село Пушкарі
село Риків
село Сивухи
село Скрипчин
село Ставиське
село Тарасів
село Часнівці
село Шами
село Шапіхи
село Шолойки
село Шуляки
селище Калитянське
7422055100
15 Коропська селищна територіальна громада
Коропський район смт Короп
село Атюша
село Билка
село Борисове
село Будище
село Бужанка
село Вишеньки
село Вільне
село Галичівка
село Городище
село Горохове
село Гута
село Дрібці
село Єгорівка
село Карацюбине
село Карильське
село Краснопілля
село Кучі
село Лебедин
село Лубенець
село Лукнів
село Мохове
село Накот
село Некрите
село Нехаївка
село Новоселиця
село Нориця
село Оболоння
село Поліське
село Поляна
село Придеснянське
село Пуста Гребля
село Ранок
село Риботин
село Рижки
село Рождественське
село Рубанників
село Синявка
село Тарасівка
село Черешеньки
село Чорнявка
село Шабалинів
селище Груди
селище Зайцеве
селище Лиса Гора
7422255100
16 Куликівська селищна територіальна громада
Куликівський район смт Куликівка
село Авдіївка
село Бакланова Муравійка
село Будище
село Вересоч
село Вершинова Муравійка
село Веселе
село Виблі
село Глузди
село Горбове
село Грабівка
село Дрімайлівка
село Дроздівка
село Жуківка
село Кладьківка
село Ковчин
село Кошарище
село Орлівка
село Пенязівка
село Салтикова Дівиця
село Уборки
село Українське
село Хибалівка
7422755100
17 Линовицька селищна територіальна громада
Прилуцький район смт Линовиця
село Бубнівщина
село Даньківка
село Лутайка
село Мокляки
село Мохнівка
село Нетягівщина
село Нова Гребля
село Онищенків
село Стасівщина
7424155600
18 Лосинівська селищна територіальна громада
Ніжинський район смт Лосинівка
село Вікторівка
село Леонідівка
село Погребець
село Садове
село Сальне
село Степ
село Терешківка
село Шатура
село Шняківка
7423355400
19 Любецька селищна територіальна громада
Ріпкинський район смт Любеч
село Березівка
село Вертеча
село Голубівка
село Довгуни
село Духанки
село Клонів
село Коробки
село Корольча
село Кукарі
село Малинівка
село Маньки
село Мокрі Велички
село Павлівка
село Пищики
село Розсудів
село Скитьки
село Смолигівка
село Тараса Шевченка
село Тулія
село Шумани
селище Гірки
7424456000
20 Малодівицька селищна територіальна громада
Прилуцький район смт Мала Дівиця
село Велика Дівиця
село Дмитрівка
село Заудайка
село Клеці
село Новий Лад
село Обичів
село Перше Травня
село Петрівка
село Радьківка
село Світанкове
село Товкачівка
село Шевченка
7424155900
21 Михайло-Коцюбинська селищна територіальна громада
Чернігівський район смт Михайло-Коцюбинське
село Андріївка
село Антоновичі
село Бірки
село Ведильці
село Гірманка
село Жукотки
село Зайці
село Кархівка
село Кругле
село Левковичі
село Левоньки
село Леньків Круг
село Льгів
село Льгівка
село Малійки
село Москалі
село Пльохів
село Скугарі
село Шибиринівка
7425555400
22 Олишівська селищна територіальна громада
Куликівський район смт Олишівка
село Коростень
село Смолянка
7425555700
23 Парафіївська селищна територіальна громада смт Парафіївка
Ічнянський район смт Парафіївка
село Боярщина
село Власівка
село Загін
село Зоцівка
село Іваниця
село Ковтунівка
село Купина
село Лисогори
село Мартинівка
село Петрушівка
село Проліски
село Хаїха
село Южне
селище Качанівка
селище Лугове
селище Софіївка
селище Шевченка
7421755700
24 Сосницька селищна територіальна громада
Сосницький район смт Сосниця
село Волинка
село Ганнівка
село Гапішківка
село Загребелля
село Киріївка
село Кнути
село Костирів
село Мале Устя
село Масалаївка
село Матвіївка
село Пекарів
село Полісся
село Синютин
село Чорнотичі
7424955100
25 Срібнянська селищна територіальна громада
Срібнянський район смт Дігтярі
смт Срібне
село Антішки
село Артеменків
село Васюків
село Галка
село Гнатівка
село Горобіївка
село Гриціївка
село Гурбинці
село Дейманівка
село Іванківці
село Калюжинці
село Карпилівка
село Кути
село Лебединці
село Лозове
село Никонівка
село Олексинці
село Побочіївка
село Поділ
село Поетин
село Савинці
село Сокиринці
село Точене
село Тростянець
село Харитонівка
село Хукалівка
7425155100
26 Талалаївська селищна територіальна громада
Талалаївський район смт Талалаївка
село Березовиця
село Глинське
село Жолобок
село Корінецьке
село Красний Колядин
село Левівщина
село Липове
село Мигурів
село Понори
село Скороходове
селище Зелений Гай
7425355100
27 Холминська селищна територіальна громада
Корюківський район смт Холми
село Березова Роща
село Бобрик
село Борок
село Дачне
село Жукля
село Камка
село Козилівка
село Кучугури
село Олешня
село Радомка
село Тихонівське
село Уріччя
село Ченчики
селище Довжик
7422455400
28 Вертіївська сільська територіальна громада село Вертіївка
Ніжинський район село Бобрик
село Вертіївка
село Каблуки
село Кардаші
село Мала Кошелівка
село Низи
село Титівка
село Холявки
село Хомине
село Яблуневе
селище Юність
7423381901
29 Височанська сільська територіальна громада
Борзнянський район село Велика Доч
село Високе
село Галайбине
село Головеньки
село Добропілля
село Кербутівка
село Купченків
село Мала Доч
село Маличина Гребля
село Нові Млини
село Носелівка
село Паристівка
село Тростянка
село Червона Гірка
селище Клипин
7420881200
30 Іванівська сільська територіальна громада
Чернігівський район село Буди
село Вікторівка
село Драчівщина
село Друцьке
село Золотинка
село Іванівка
село Количівка
село Красне
село Ладинка
село Скорінець
село Слобода
село Ягідне
7425582800
31 Кіптівська сільська територіальна громада село Кіпті
Козелецький район село Борсуків
село Вовчок
село Гайове
село Димерка
село Кіпті
село Новий Шлях
село Олбин
село Підлісне
село Розівка
село Савинка
село Самійлівка
селище Прогрес
7422083300
32 Комарівська сільська територіальна громада
Борзнянський район село Берестовець
село Ворона
село Іллінці
село Комарівка
село Красносільське
село Линівка
село Прохори
село Сидорівка
село Смоляж
село Ховми
село Шевченка
селище Запоріжжя
7420882000
33 Макіївська сільська територіальна громада село Макіївка
Носівський район село Вербове
село Ганнівка
село Кленове
село Макіївка
село Пустотине
село Степове
7423883001
34 Мринська сільська територіальна громада
Носівський район село Киселівка
село Лихачів
село Мрин
село Плоске
село Роздольне
село Селище
село Хотинівка
7423883500
35 Новобасанська сільська територіальна громада
Бобровицький район село Білоцерківці
село Веприк
село Нова Басань
село Новий Биків
село Старий Биків
селище Чистопілля
7420684800
36 Плисківська сільська територіальна громада
Борзнянський район село Велика Загорівка
село Махнівка
село Плиски
село Сиволож
село Степ
7420886000
37 Тупичівська сільська територіальна громада
Городнянський район село Безиків
село Бурівка
село Великий Листвен
село Тупичів
селище Тополівка
7421488400