Черкаська область об'єднані громади

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ
1 Жашківська міська територіальна громада
Жашківський район місто Жашків
село Вільшанка
село Литвинівка
село Марійка
село Скибин
7120910100
2 Кам'янська міська територіальна громада
Кам'янський район місто Кам'янка
село Тимошівка
село Юрчиха
7121810100
3 Тальнівська міська територіальна громада місто Тальне
Тальнівський район місто Тальне
село Гордашівка
село Соколівочка
село Червоне
селище Здобуток
селище Степне
селище Тарасівка
4 Чигиринська міська територіальна громада
Чигиринський район місто Чигирин
село Галаганівка
село Красносілля
село Матвіївка
село Погорільці
село Розсошинці
село Стецівка
село Суботів
село Тіньки
селище Скаржинка
селище Чернече
7125410100
5 Шполянська міська територіальна громада
Шполянський район місто Шпола
село Кримки
7125710100
6 Буцька селищна територіальна громада
Маньківський район смт Буки
село Багва
село Кути
село Улянівка
7123155300
7 Вільшанська селищна територіальна громада
Городищенський район смт Вільшана
село В'язівок
село Вербівка
село Воронівка
село Дмитрове
село Петрики
село Сегединці
селище Ільченкове
селище Кличкове
селище Кудинівка
селище Моргунове
селище Сагайдачне
селище Трихуторівка
селище Хрестівка
7120355400
8 Єрківська селищна територіальна громада смт Єрки
Катеринопільський район смт Єрки
село Залізнячка
село Радчиха
7122255400
9 Лисянська селищна територіальна громада
Лисянський район смт Лисянка
село Верещаки
село Дашуківка
село Писарівка
село Почапинці
село Шестеринці
7122855100
10 Стеблівська селищна територіальна громада смт Стеблів
Корсунь-Шевченківський район смт Стеблів
село Гута-Стеблівська
село Дацьки
село Комарівка
село Нова Буда
село Переможинці
село Прутильці
село Сидорівка
село Скрипчинці
село Хильки
село Шендерівка
село Яблунівка
11 Балаклеївська сільська територіальна громада
Смілянський район село Балаклея
село Мале Старосілля
село Теклине
7123780500
12 Баландинська сільська територіальна громада
Кам'янський район село Баландине
село Катеринівка
село Коханівка
село Олянине
село Радиванівка
селище Богданівське
7121880500
13 Березняківська сільська територіальна громада
Смілянський район село Березняки
село Велика Яблунівка
7123781000
14 Білозірська сільська територіальна громада село Білозір'я
Черкаський район смт Ірдинь
село Білозір'я
селище Баси
7124981001
15 Бобрицька сільська територіальна громада
Канівський район село Бобриця
село Бучак
село Глинча
село Григорівка
село Грищинці
село Іваньків
село Луковиця
село Пшеничники
село Студенець
село Трахтемирів
село Тростянець
село Трощин
село Черниші
7122081100
16 Бужанська сільська територіальна громада
Лисянський район село Бужанка
село Жаб'янка
село Кам'яний Брід
село Кучківка
село Тихонівка
село Яблунівка
7122881600
17 Бузівська сільська територіальна громада
Жашківський район село Бузівка
село Зелений Ріг
7120981200
18 Великохутірська сільська територіальна громада
Драбівський район село Великий Хутір
село Рождественське
селище Ашанівка
селище Рецюківщина
7120682600
19 Водянська сільська територіальна громада
Шполянський район село Веселий Кут
село Витязеве
село Водяне
село Кавунівка
село Козачани
село Лип'янка
село Маслове
село Межигірка
село Нечаєве
село Нова Ярославка
село Ярославка
7125782000
20 Дмитрушківська сільська територіальна громада
Уманський район село Гереженівка
село Гродзеве
село Дмитрушки
село Пугачівка
село Собківка
село Старі Бабани
7124382500
21 Зорівська сільська територіальна громада
Золотоніський район село Богданівка
село Вершина-Згарська
село Зорівка
село Мехедівка
село Чернещина
селище Квітневе
7121584700
22 Іваньківська сільська територіальна громада
Маньківський район село Березівка
село Іваньки
село Крачківка
село Тимошівка
7123182500
23 Іркліївська сільська територіальна громада село Іркліїв
Чорнобаївський район село Воронинці
село Загородище
село Іркліїв
село Мельники
село Скородистик
село Червоногірка
село Червонохижинці
7125182800
24 Карашинська сільська територіальна громада село Карашина
Корсунь-Шевченківський район село Вільхівчик
село Глушки
село Завадівка
село Карашина
село Квітки
село Кошмак
село Листвина
село Миропілля
село Петрушки
село Черепин
7122589400
25 Кобиляцька сільська територіальна громада
Звенигородський район село Водяники
село Кобиляки
село Попівка
село Чижівка
7121281600
26 Ладижинська сільська територіальна громада
Уманський район село Городниця
село Колодисте
село Ладижинка
село Рижавка
село Текуча
селище Затишок
селище Малий Затишок
7124385100
27 Лебедівська сільська територіальна громада
Кам'янський район село Вербівка
село Лебедівка
село Лузанівка
селище Калинівка
селище Копійчана
7121882800
28 Леськівська сільська територіальна громада
Черкаський район село Леськи
село Худяки
7124984500
29 Лип'янська сільська територіальна громада
Шполянський район 7125784000
30 Литвинецька сільська територіальна громада
Канівський район село Бересняги
село Ковалі
село Козарівка
село Курилівка
село Литвинець
село Синявка
селище Орловець
7122084300
31 Ліплявська сільська територіальна громада
Канівський район село Келеберда
село Ліпляве
село Озерище
7122083900
32 Матусівська сільська територіальна громада
Шполянський район село Матусів
село Станіславчик
7125785200
33 Медведівська сільська територіальна громада
Чигиринський район село Головківка
село Деменці
село Зам'ятниця
село Івківці
село Медведівка
селище Скелівка
7125483500
34 Межиріцька сільська територіальна громада
Канівський район село Бабичі
село Гамарня
село Кононча
село Лука
село Межиріч
село Михайлівка
село Хмільна
село Хутір-Хмільна
7122085100
35 Михайлівська сільська територіальна громада
Кам'янський район село Михайлівка
село Пляківка
село Ребедайлівка
село Ревівка
селище Лісове
7121884000
36 Михайлівська сільська територіальна громада
Драбівський район село Бойківщина
село Михайлівка
село Павлівщина
7120686900
37 Мліївська сільська територіальна громада
Городищенський район село Будо-Орловецька
село Мліїв
село Старосілля
7120385000
38 Мокрокалигірська сільська територіальна громада село Мокра Калигірка
Катеринопільський район село Єлизаветка
село Любисток
село Мокра Калигірка
село Надвисся
село Суха Калигірка
село Ярошівка
селище Червоний Брід
7122283701
39 Моринська сільська територіальна громада
Корсунь-Шевченківський район село Виграїв
село Моринці
село Нехворощ
село Пішки
село Ситники
село Сотники
селище Берлютине
селище Зелена Діброва
7122585300
40 Набутівська сільська територіальна громада
Корсунь-Шевченківський район село Бровахи
село Буда-Бровахівська
село Деренковець
село Драбівка
село Кичинці
село Корнилівка
село Мірошниківка
село Набутів
село Нетеребка
село Паськів
село Сахнівка
селище Сахнівське
селище Червоне
41 Паланська сільська територіальна громада
Уманський район село Берестівець
село Городецьке
село Громи
село Кочержинці
село Кочубіївка
село Максимівка
село Паланка
7124386100
42 Плешканівська сільська територіальна громада
Золотоніський район село Безпальче
село Коврай
село Підставки
село Плешкані
7121588400
43 Ротмістрівська сільська територіальна громада
Смілянський район село Ковалиха
село Куцівка
село Мельниківка
село Ротмістрівка
селище Вовківка
7123787200
44 Русько-Полянська сільська територіальна громада
Черкаський район село Геронимівка
село Руська Поляна
7124985200
45 Сагунівська сільська територіальна громада
Чигиринський район село Боровиця
село Сагунівка
село Топилівка
7124985500
46 Селищенська сільська територіальна громада
Корсунь-Шевченківський район село Гута-Селицька
село Селище
село Сухини
село Тараща
7122587600
47 Соколівська сільська територіальна громада
Жашківський район село Конела
село Конельські Хутори
село Медувата
село Острожани
село Соколівка
7120987400
48 Степанецька сільська територіальна громада
Канівський район село Беркозівка
село Буда-Горобіївська
село Горобіївка
село Дарівка
село Ключники
село Копіювата
село Лізки
село Малий Ржавець
село Мартинівка
село Новоукраїнка
село Павлівка
село Пилява
село Полствин
село Попівка
село Степанці
селище Копіювате
селище Степанецьке
7122087800
49 Степанківська сільська територіальна громада
Черкаський район село Бузуків
село Степанки
село Хацьки
7124987000
50 Таганчанська сільська територіальна громада
Канівський район село Голяки
село Мельники
село Поташня
село Таганча
7122088200
51 Тернівська сільська територіальна громада
Смілянський район село Мала Смілянка
село Миколаївка
село Попівка
село Сердюківка
село Тернівка
селище Холоднянське
селище Червоне
7123789200
52 Хлистунівська сільська територіальна громада
Городищенський район смт Цвіткове
село Дирдин
село Калинівка
село Ксаверове
село Хлистунівка
7120388000
53 Червонослобідська сільська територіальна громада
Черкаський район село Вергуни
село Нечаївка
село Хутори
село Червона Слобода
7124989000
54 Шевченківська сільська територіальна громада
Звенигородський район село Будище
село Демкове
село Пединівка
село Тарасівка
село Шевченкове
селище Кононове-Івасів
селище Шампанія
7121289200