Харківська область об'єднані громади

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ
1 Мереф'янська міська територіальна громада
Харківський район місто Мерефа
смт Утківка
село Верхня Озеряна
село Кринички
село Лелюки
село Нижня Озеряна
селище Селекційне
6325110700
2 Зачепилівська селищна територіальна громада
Зачепилівський район смт Зачепилівка
село Абазівка
село Бердянка
село Вишневе
село Забарине
село Займанка
село Кочетівка
село Леб'яже
село Лиманівка
село Миколаївка
село Нагірне
село Олександрівка
село Перемога
село Першотравневе
село Семенівка
село Скалонівка
село Сомівка
село Травневе
6322255100
3 Золочівська селищна територіальна громада
Золочівський район смт Золочів
село Басове
село Березівка
село Борохи
село Бугаї Другі
село Велика Рогозянка
село Високе
село Вікнине
село Вільшанське
село Головашівка
село Гресі
село Гур'їв
село Гуринівка
село Довжик
село Дуванка
село Завадське
село Зіньківське
село Зрубанка
село Івашки
село Карасівка
село Ковалі
село Костянтинівка
село Леміщине
село Литвинове
село Лютівка
село Макариха
село Макарове
село Мала Рогозянка
село Малижине
село Мартинівка
село Маяк
село Мерло
село Миронівка
село Морозова Долина
село Одноробівка
село Окіп
село Олександрівка
село Орішанка
село Петрівка
село Писарівка
село Постольне
село Рідний Край
село Розсохувате
село Рясне
село Світличне
село Сковородинівка
село Скорики
село Сніги
село Соснівка
село Стогнії
село Турове
село Уди
село Феськи
село Цапівка
село Цилюрики
село Чепелі
село Червона Зоря
село Чорноглазівка
село Широкий Яр
селище Відродженівське
селище Калинове
селище Малі Феськи
селище Муравське
селище Одноробівка
селище Перемога
селище Перовське
селище Першотравневе
селище Сніги
селище Тимофіївка
6322655100
4 Коломацька селищна територіальна громада
Коломацький район смт Коломак
село Андрусівка
село Білоусове
село Бондарівка
село Бровкове
село Вдовичине
село Ганнівка
село Гладківка
село Григорівка
село Гришкове
село Гуртовівка
село Дмитрівка
село Каленикове
село Кисівка
село Крамарівка
село Латишівка
село Логвинівка
село Миколаївка
село Мірошниківка
село Нагальне
село Новоіванівське
село Панасівка
село Пащенівка
село Петропавлівка
село Підлісне
село Покровка
село Прядківка
село Різуненкове
село Сургаївка
село Трудолюбівка
село Цепочкине
село Шелестове
село Шляхове
село Явтухівка
6323255100
5 Малинівська селищна територіальна громада
Чугуївський район смт Малинівка
село Стара Гнилиця
6325455900
6 Малоданилівська селищна територіальна громада
Дергачівський район смт Мала Данилівка
село Зайченки
село Караван
село Лужок
село Чайківка
село Черкаська Лозова
селище Лісне
6322055900
7 Нововодолазька селищна територіальна громада
Нововодолазький район смт Нова Водолага
село Бахметівка
село Бражники
село Брідок
село Головнівка
село Знам'янка
село Княжне
село Круглянка
село Кут
село Мануйлове
село Моськівка
село Низівка
село Нова Мерефа
село Новоселівка
село Одринка
село Ордівка
село Павлівка
село Пластунівка
село Сосонівка
село Стара Водолага
село Стулепівка
село Федорівка
село Щебетуни
6324255100
8 Роганська селищна територіальна громада
Харківський район смт Рогань
село Борове
село Лелюки
село Логачівка
село Пономаренки
село Хроли
селище Докучаєвське
6325158500
9 Старосалтівська селищна територіальна громада смт Старий Салтів
Вовчанський район смт Старий Салтів
село Березники
село Вишневе
село Гонтарівка
село Дідівка
село Зарічне
село Кирилівка
село Металівка
село Молодова
село Москалівка
село Паськівка
село Перківка
село Погоріле
село Радькове
село Середівка
село Томахівка
село Федорівка
село Хотімля
село Шестакове
село Широке
6321655800
10 Чкаловська селищна територіальна громада
Чугуївський район смт Чкаловське
село Базаліївка
село Гаврилівка
село Іванівка
село Коробочкине
село Леб'яже
село Миколаївка
село Миколаївка(2)
село Михайлівка
село Нова Гнилиця
село Осиковий Гай
село Пушкарне
село Степове
село Студенок
село Таганка
село Юрченкове
селище Дослідне
6325456700
11 Наталинська сільська територіальна громада
Красноградський район село Вільне
село Кобзівка
село Кобзівка Друга
село Маховик
село Наталине
село Новопавлівка
село Одрадівка
село Попівка
село Роздолля
село Улянівка
село Шкаврове
село Ясна Поляна
селище Дружба
6323383000
12 Оскільська сільська територіальна громада
Ізюмський район село Букине
село Діброва
село Капитолівка
село Комарівка
село Миколаївка
село Оскіл
село Пасіка
село Студенок
село Яремівка
6322888000