Одеська область об'єднані громади

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ
1 Балтська міська територіальна громада місто Балта
Балтський район місто Балта
село Акулинівка
село Андріяшівка
село Бендзари
село Березівка
село Білине
село Борсуки
село Відрада
село Гольма
село Євтодія
село Зелений Гай
село Кармалюківка
село Козацьке
село Коритне
село Лісничівка
село Мирони
село Мошняги
село Немирівське
село Обжиле
село Оленівка
село Пасат
село Пасицели
село Перейма
село Перельоти
село Петрівка
село Саражинка
село Семено-Карпівка
село Харитинівка
5120610100
2 Березівська міська територіальна громада
Березівський район місто Березівка
село Вікторівка
село Ланове
село Роздол
5121210100
3 Біляївська міська територіальна громада місто Біляївка
Біляївський район місто Біляївка
село Майори
село Повстанське
5121010100
4 Вилківська міська територіальна громада
Кілійський район місто Вилкове
село Десантне
село Мирне
село Новомиколаївка
селище Біле
5122310300
5 Авангардівська селищна територіальна громада
Овідіопольський район смт Авангард
село Прилиманське
5123755200
6 Великомихайлівська селищна територіальна громада смт Велика Михайлівка
Великомихайлівський район смт Велика Михайлівка
село Багачеве
село Бессарабка
село Вакарське
село Василівка
село Великокомарівка
село Водяне
село Гіржове
село Гірське
село Гребеники
село Грушка
село Дівоцьке
село Єрмішкове
село Кардамичеве
село Комарівка
село Муратове
село Новопетрівка
село Новоселівка
село Платонівка
село Полезне
село Стоянове
село Трохимівка
село Трудомирівка
село Фрасине
село Юрківка
5121655100
7 Затишанська селищна територіальна громада смт Затишшя
Захарівський район смт Затишшя
село Андрусова
село Весела Балка
село Володимирівка
село Гедеримове Перше
село Дружелюбівка
село Загір'я
село Іванівка
село Краснопіль
село Малорошове
село Нова Григорівка
село Скинешори
село Торосове
5125255400
8 Таїровська селищна територіальна громада
Овідіопольський район смт Таїрове
село Балка
село Лиманка
село Сухий Лиман
5123755800
9 Цебриківська селищна територіальна громада
Великомихайлівський район смт Цебрикове
село Вишневе
село Галупове
село Журавське
село Іринівка
село Малоцебрикове
село Мардарівка
село Никомаврівка
село Новопавлівка
село Новороманівка
село Новоселівка
село Оленівка
село Ольгинове
село Привільне
село Саханське
село Сокорове
5121655500
10 Ширяївська селищна територіальна громада
Ширяївський район смт Ширяєве
село Виноградівка
село Гребенюки
село Григорівка
село Йосипівка
село Канцурове
село Макарове
село Мар'янівка
село Новогуляївка
село Одаї
село Олександрівка
село Олександро-Вовкове
село Осинівка
село Подільці
село Суха Журівка
село Трудолюбівка
село Флоринське
село Яринославка
5125455100
11 Дальницька сільська територіальна громада
Овідіопольський район село Барабой
село Грибівка
село Дальник
село Доброолександрівка
село Роксолани
село Санжійка
селище Богатирівка
5123781300
12 Коноплянська сільська територіальна громада
Іванівський район село Богунове
село Вовкове
село Гудевичеве
село Джугастрове
село Калинівка
село Козлове
село Конопляне
село Люботаївка
село Марціянове
село Михайлопіль
село Новакове
село Силівка
село Соколове
село Тарасівка
село Шерове
11
13 Красносільська сільська територіальна громада село Красносілка
Лиманський район село Іванове
село Ілічанка
село Корсунці
село Красносілка
село Кубанка
село Новокубанка
село Переможне
5122782601
14 Куяльницька сільська територіальна громада
Подільський район село Андріївка
село Борщі
село Бочманівка
село Велика Кіндратівка
село Велике Бурилове
село Великий Фонтан
село Вестерничани
село Вишневе
село Гертопи
село Гидерим
село Глибочок
село Гонората
село Гор'ївка
село Грекове Друге
село Грекове Перше
село Дібрівка
село Домниця
село Єфросинівка
село Затишшя
село Зелений Кут
село Казбеки
село Качурівка
село Кирилівка
село Климентове
село Коси
село Коси-Слобідка
село Куяльник
село Липецьке
село Любомирка
село Мала Кіндратівка
село Мала Олександрівка
село Мала Петрівка
село Малий Куяльник
село Малий Фонтан
село Мардарівка
село Миколаївка
село Миколаївка Перша
село Мурована
село Нестоїта
село Нова Кульна
село Новий Мир
село Новоселівка
село Оброчне
село Олександрівка
село Олексіївка
село Падрецеве
село Перешори
село Петрівка
село Поплавка
село Розалівка
село Романівка
село Соболівка
село Ставки
село Станіславка
село Стара Кульна
село Степанівка
село Топик
село Федорівка
село Ясинове
селище Борщі
селище Чубівка
5122983800
15 Лиманська сільська територіальна громада
Татарбунарський район село Зарічне
село Лиман
село Новоселиця
село Трапівка
5125082700
16 Маразліївська сільська територіальна громада село Маразліївка
Білгород-Дністровський район село Великомар'янівка
село Долинівка
село Зелене
село Маразліївка
село Олексіївка
село Полянка
село Романівка
село Широке
5120884201
17 Маяківська сільська територіальна громада
Біляївський район село Маяки
село Надлиманське
село Удобне
5121083900
18 Мологівська сільська територіальна громада
Білгород-Дністровський район село Андріївка
село Бикоза
село Випасне
село Молога
село Нове
село Розкішне
село Садове
село Сухолужжя
5120884400
19 Новокальчевська сільська територіальна громада село Новокальчеве
Березівський район село Виноградне
село Новокальчеве
село Садове
село Семихатки
село Травневе
село Улянівка
5121285601
20 Розквітівська сільська територіальна громада село Розквіт
Березівський район село Анатолівка
село Антонівка
село Веселе
село Вишневе
село Данилівка
село Красне
село Кринички
село Нейкове
село Онорівка
село Рівне
село Розквіт
село Ставкове
село Чудське
село Шутове
5121283601
21 Старокозацька сільська територіальна громада
Білгород-Дністровський район село Зеленівка
село Козацьке
село Крутоярівка
село Петрівка
село Старокозаче
5120886800
22 Тузлівська сільська територіальна громада село Тузли
Татарбунарський район село Безім'янка
село Весела Балка
село Веселе
село Лебедівка
село Новомихайлівка
село Садове
село Тузли
5125085601
23 Червонознам'янська сільська територіальна громада
Великомихайлівський район смт Радісне
село Великозименове
село Воробіївка
село Воробйове
село Знам'янка
село Малозименове
село Марціянове
село Новоєлизаветівка
село Новопетрівка Друга
село Новопетрівка Перша
село Новостепанівка
село Поліно-Осипенкове
село Сирітське Друге
село Сирітське Перше
село Софіївка
село Стара Єлизаветівка
село Цибулівка
село Юрашеве
5121884200
24 Шабівська сільська територіальна громада
Білгород-Дністровський район село Абрикосове
село Біленьке
село Бритівка
село Вигон
село Польове
село Привітне
село Салгани
село Софіївка
село Черкеси
село Шабо
селище Прибережне
5120887700
25 Яськівська сільська територіальна громада
Біляївський район село Троїцьке
село Яськи
5121085600