Вінницька область об'єднані громади

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ
1 Барська міська територіальна громада
Барський район місто Бар
село Антонівка
село Глинянка
село Широке
0520210100
2 Гніванська міська територіальна громада
Тиврівський район місто Гнівань
село Грижинці
село Демидівка
село Могилівка
0524510500
3 Іллінецька міська територіальна громада місто Іллінці
Іллінецький район місто Іллінці
село Борисівка
село В'язовиця
село Василівка
село Жадани
село Жорнище
село Кабатня
село Красненьке
село Лиса Гора
село Лугова
село Неменка
село Павлівка
село Пархомівка
село Слобідка
село Сорока
село Уланівка
село Хрінівка
село Шевченкове
село Якубівка
селище Червоне
4 Калинівська міська територіальна громада місто Калинівка
Калинівський район місто Калинівка
село Дружелюбівка
село Прилуцьке
селище Калинівка Друга
селище Рівнинне
0521610100
5 Немирівська міська територіальна громада
Немирівський район місто Немирів
село Байраківка
село Глинянець
село Гостинне
село Гунька
село Дубмаслівка
село Козаківка
село Лука
село Медвежа
село Никифорівці
село Стрільчинці
село Супрунівка
село Язвинки
0523010100
6 Тульчинська міська територіальна громада
Тульчинський район місто Тульчин
село Ганнопіль
село Дранка
село Одаї
село Суворовське
село Тиманівка
селище Пестеля
0524310100
7 Брацлавська селищна територіальна громада
Немирівський район смт Брацлав
село Грабовець
село Гранітне
село Монастирське
село Сорокодуби
село Яструбиха
0523055300
8 Вапнярська селищна територіальна громада
Томашпільський район смт Вапнярка
село Колоденка
10
9 Вороновицька селищна територіальна громада
Вінницький район смт Вороновиця
село Комарів
0520655300
10 Глуховецька селищна територіальна громада
Козятинський район смт Глухівці
село Гурівці
село Непедівка
селище Глухівці
0521455500
11 Дашівська селищна територіальна громада смт Дашів
Іллінецький район смт Дашів
село Білки
село Волошкове
село Іванівка
село Кальник
село Кантелина
село Копіївка
село Купчинці
село Олексіївка
село Привільне
село Шабельня
село Яструбинці
0521255400
12 Оратівська селищна територіальна громада
Оратівський район смт Оратів
село Березівка
село Каленівка
село Оратівка
село Прибережне
село Рожична
село Угарове
0523155100
13 Ситковецька селищна територіальна громада
Немирівський район смт Ситківці
село Вища Кропивна
село Гута
0523055600
14 Томашпільська селищна територіальна громада смт Томашпіль
Томашпільський район смт Томашпіль
село Горишківка
село Нетребівка
село Ракова
селище Горишківське
0523955100
15 Шпиківська селищна територіальна громада
Тульчинський район смт Шпиків
село Винокурня
село Кленове
село Торків
село Шпиківка
селище Соснівка
0524355600
16 Антонівська сільська територіальна громада
Барський район 11
17 Бабчинецька сільська територіальна громада
Чернівецький район село Бабчинці
село Букатинка
село Вазлуївка
село Вила-Ярузькі
село Гамулівка
село Майорщина
село Нове Життя
0524980300
18 Джулинська сільська територіальна громада
Бершадський район село Берізки-Бершадські
село Джулинка
село Хмарівка
село Чернятка
0520481600
19 Жданівська сільська територіальна громада
Хмільницький район село Війтівці
село Дібрівка
село Качанівка
село Ольгине
село Семки
0524881800
20 Іванівська сільська територіальна громада
Калинівський район село Гущинці
село Іванів
село Кам'яногірка
село Слобідка
0521682800
21 Ковалівська сільська територіальна громада
Немирівський район село Воловодівка
село Головеньки
село Ковалівка
село Межигірка
село Обідне
село Потоки
село Сподахи
селище Шевченка
0523084000
22 Краснопільська сільська територіальна громада
Гайсинський район село Кивачівка
село Краснопілка
село Митків
село Нараївка
село Степове
село Тишківка
село Тишківська Слобода
село Тополівка
село Цвіліхівка
селище Дубина
0520882800
23 Кунківська сільська територіальна громада
Гайсинський район село Важне
село Карабелівка
село Косанове
село Кузьминці
село Кунка
село Марківка
село Мітлинці
село Носівці
село Павлівка
село Сокільці
село Степанівка
село Степанівка(2)
село Шура-Мітлинецька
село Щурівці
селище Карбівське
селище Кублич
селище Трубочка
0520883300
24 Луко-Мелешківська сільська територіальна громада
Вінницький район село Іванівка
село Лани
село Лука-Мелешківська
село Прибузьке
село Студениця
село Тютьки
село Цвіжин
село Яришівка
0520682800
25 Мельниківська сільська територіальна громада
Немирівський район село Мельниківці
село Ометинці
село Червоне
0523085600
26 Мурафська сільська територіальна громада
Шаргородський район село Довжок
село Клекотина
село Мурафа
0525381800
27 Новогребельська сільська територіальна громада
Калинівський район село Нова Гребля
село Чернятин
0521685600
28 Райгородська сільська територіальна громада
Немирівський район село Городниця
село Коржівка
село Мар'янівка
село Нижча Кропивна
село Нові Обиходи
село Райгород
село Салинці
село Самчинці
село Семенки
село Слобідка
селище Коржів
0523086400
29 Росошанська сільська територіальна громада
Липовецький район село Люлинці
село Очитків
село Росоша
селище Липовець
0522285600
30 Северинівська сільська територіальна громада
Жмеринський район село Голубівка
село Северинівка
село Слобода-Чернятинська
село Токарівка
село Чернятин
селище Матейкове
селище Хатки
0521085200
31 Сокиринецька сільська територіальна громада
Вінницький район село Майдан-Чапельський
село Парпурівці
село Сокиринці
село Хижинці
0520686300
32 Староприлуцька сільська територіальна громада
Липовецький район село Нова Прилука
село Стара Прилука
0522286600
33 Студенянська сільська територіальна громада село Студена
Піщанський район село Брохвичі
село Гонорівка
село Затишне
село Студена
селище Козацьке
селище П'ятихатка
селище Палійове
селище Чабанове
селище Червона Поляна
0523283000
34 Шляхівська сільська територіальна громада
Бершадський район село Завітне
село Теофілівка
село Тирлівка
село Шляхова
селище Кавкули
0520487500
35 Якушинецька сільська територіальна громада
Вінницький район село Зарванці
село Ксаверівка
село Лисогора
село Майдан
село Слобода-Дашковецька
село Якушинці
селище Березина
0520688900