Увага! Дослідна експлуатація

Зміст статті

Номер акту 1377-VIII
Дата прийняття акту : 2016-05-19
Зміст рішення: ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про перейменування окремих населених пунктів та районів
Дата публікації у відомостях Верховної Ради 2016-05-19
№ та стаття відомостей Верховної Ради 497
Область Район Підпорядкування Назва Тип зміни Старе значення Нове значення
Вінницька область Барський район Каришківська сільська рада с. Грабівці зміна назви Червоне Грабівці
Вінницька область Вінницький район Пултівецька сільська рада с. Махнівка зміна назви Красне Махнівка
Вінницька область Жмеринський район Телелинецька сільська рада с. Варжинка зміна назви Ленінка Варжинка
Вінницька область Жмеринський район Коростівецька сільська рада с. Малі Коростівці зміна назви Чапаєвка Малі Коростівці
Вінницька область Крижопільський район Голубецька сільська рада с. Княжа Криниця зміна назви Радянське Княжа Криниця
Вінницька область Літинський район Соснівська сільська рада с. Літинські Хутори зміна назви Радянське Літинські Хутори
Вінницька область Мурованокуриловецький район Обухівська сільська рада с. Берлядка зміна назви Петрівка Берлядка
Вінницька область Немирівський район Монастирська сільська рада с. Монастирське зміна назви Марксове Монастирське
Вінницька область Немирівський район Рачківська сільська рада с. Рачки зміна назви Кірове Рачки
Вінницька область Хмільницький район Жданівська сільська рада с. Війтівці зміна назви Жданівка Війтівці
Вінницька область Чечельницький район Поповогребельська сільська рада с. Попова Гребля зміна назви Червона Гребля Попова Гребля
Вінницька область Шаргородський район Голинчинецька сільська рада с-ще Синьожупанники зміна назви Петровське Синьожупанники
Волинська область Володимир-Волинський район Оваднівська сільська рада с. Сусваль зміна назви Жовтневе Сусваль
Волинська область Луцький район Княгининівська сільська рада с. Княгининок зміна назви Маяки Княгининок
Дніпропетровська область Кам’янська міська рада міста обласного значення Кам’янська міська рада міста обласного значення м. Кам'янське зміна назви Дніпродзержинськ Кам’янське
Дніпропетровська область Дніпровський район Кіровська селищна рада смт Обухівка зміна назви Кіровське Обухівка
Дніпропетровська область Дніпровський район Новотаромська сільська рада с. Новотаромське зміна назви Орджонікідзе Новотаромське
Дніпропетровська область Криворізький район Софіївська сільська рада с. Софіївка зміна назви Валове Софіївка
Дніпропетровська область Криворізький район Кіровська сільська рада с. Данилівка зміна назви Кіровка Данилівка
Дніпропетровська область Криворізький район Вільненська сільська рада с. Надія зміна назви Радгоспне Надія
Дніпропетровська область Криничанський район Саксаганська сільська рада с. Саксаганське зміна назви Жовтневе Саксаганське
Дніпропетровська область Криничанський район Божедарівська селищна територіальна громада с. Крута Балка зміна назви Кіровка Крута Балка
Дніпропетровська область Криничанський район Преображенська сільська рада с. Лозуватське зміна назви Чапаєвка Лозуватське
Дніпропетровська область Криничанський район Криничанська селищна територіальна громада с. Малярщина зміна назви Червона Українка Малярщина
Дніпропетровська область Криничанський район Червонопромінська сільська рада с. Промінь зміна назви Червоний Промінь Промінь
Дніпропетровська область Межівський район Зорянська сільська рада с. Миронове зміна назви Новопетровське Миронове
Дніпропетровська область Межівський район Зорянська сільська рада с. Зелене зміна назви Петровське Зелене
Дніпропетровська область Покровський район Покровська селищна територіальна громада с. Христофорівка зміна назви Комунарівка Христофорівка
Дніпропетровська область Покровський район Великомихайлівська сільська територіальна громада с. Тернове зміна назви Новопетрівське Тернове
Дніпропетровська область Покровський район Олександрівська сільська рада с. Добропасове зміна назви Червоний Лиман Добропасове
Дніпропетровська область П'ятихатський район Івашинівська сільська рада с-ще Вершинне зміна назви Радгоспне Вершинне
Дніпропетровська область П'ятихатський район Лихівська селищна територіальна громада с. Байдаківка зміна назви Холодіївка Байдаківка
Дніпропетровська область Синельниківський район Новоолександрівська сільська рада с. Вербки-Осокорівка зміна назви Петрівське Вербки-Осокорівка
Дніпропетровська область Солонянський район Башмачанська сільська рада с. Панькове зміна назви Дніпрельстан Панькове
Дніпропетровська область Солонянський район Сурсько-Михайлівська сільська рада с. Богданівка зміна назви Ленінське Богданівка
Дніпропетровська область Солонянський район Іверська сільська рада с. Ганно-Мусіївка зміна назви Червоноармійське Ганно-Мусіївка
Дніпропетровська область Софіївський район Жовтнева сільська територіальна громада с. Вакулове зміна назви Жовтневе Вакулове
Дніпропетровська область Томаківський район Томаківська селищна територіальна громада с. Високе зміна назви Володимирівка Високе
Дніпропетровська область Широківський район Гречаноподівська сільська територіальна громада с. Гречані Поди зміна назви Рози Люксембург Гречані Поди
Донецька область Бахмутський район Іванівська сільська рада с-ще Хромове зміна назви Артемівське Хромове
Донецька область Бахмутський район Комунівська сільська рада с. Дебальцівське зміна назви Комуна Дебальцівське
Донецька область Бахмутський район Іванівська сільська рада с. Іванівське зміна назви Красне Іванівське
Донецька область Волноваський район Благодатненська селищна рада смт Графське зміна назви Комсомольський Графське
Донецька область Волноваський район Прохорівська сільська рада с. Новоапостолівка зміна назви Чичеріне Новоапостолівка
Донецька область Волноваський район Оленівська селищна рада с-ще Нова Оленівка зміна назви Петрівське Нова Оленівка
Донецька область Торецька міська рада міста обласного значення Залізна міська рада м. Залізне зміна назви Артемове Залізне
Донецька область Торецька міська рада міста обласного значення Північна селищна рада смт Північне зміна назви Кірове Північне
Донецька область Торецька міська рада міста обласного значення Залізна міська рада смт Південне зміна назви Ленінське Південне
Донецька область Добропільський район Шахівська сільська територіальна громада с. Нове Шахове зміна назви Рози Люксембург Нове Шахове
Донецька область Дружківська міська рада міста обласного значення Дружківська міська рада міста обласного значення с. Дружківське зміна назви Червонозоряне Дружківське
Донецька область Костянтинівський район Іллінівська сільська територіальна громада с-ще Довга Балка зміна назви Артема Довга Балка
Донецька область Костянтинівський район Іллінівська сільська територіальна громада с. Стара Миколаївка зміна назви Правдівка Стара Миколаївка
Донецька область Покровський район Першотравнева сільська рада с-ще Котлине зміна назви Димитрове Котлине
Донецька область Покровський район Сонцівська сільська рада с. Сонцівка зміна назви Красне Сонцівка
Донецька область Покровський район Срібненська сільська рада с. Горіхове зміна назви Петровського Горіхове
Донецька область Мар'їнський район Дачненська сільська рада с. Костянтинопольське зміна назви Островського Костянтинопольське
Донецька область Мангушський район Бердянська сільська рада с. Приміське зміна назви Радянська Україна Приміське
Донецька область Ясинуватський район Орлівська сільська рада с-ще Степове зміна назви Петрівське Степове
Донецька область Ясинуватський район Олександропільська сільська рада с. Олександропіль зміна назви Розівка Олександропіль
Житомирська область Баранівський район Дубрівська сільська територіальна громада с. Глинянка зміна назви П’ятирічка Глинянка
Житомирська область Баранівський район Смолдирівська сільська рада с. Смолка зміна назви Червонопрапорне Смолка
Житомирська область Коростенський район Білошицівська сільська рада с. Білошиці зміна назви Щорсівка Білошиці
Житомирська область Малинський район Головківська сільська рада с. Маклаївка зміна назви Жовтневе Маклаївка
Житомирська область Малинський район Старовороб'ївська сільська рада с. Студень зміна назви Крупське Студень
Житомирська область Малинський район Вишівська сільська рада с. Косня зміна назви Червоний Плугатар Косня
Житомирська область Пулинський район Пулинська селищна рада смт Пулини зміна назви Червоноармійськ Пулини
Запорізька область Бердянський район Азовська сільська рада с. Азовське зміна назви Луначарське Азовське
Запорізька область Василівський район Широківська сільська рада с. Долинка зміна назви Червоноармійське Долинка
Запорізька область Веселівський район Веселівська селищна територіальна громада с. Мала Михайлівка зміна назви Білоріцьке Мала Михайлівка
Запорізька область Вільнянський район Гнаровська сільська рада с. Вербове зміна назви Жовтневе Вербове
Запорізька область Вільнянський район Купріянівська сільська рада с. Мала Купріянівка зміна назви Кіровське Мала Купріянівка
Запорізька область Вільнянський район Максимівська сільська рада с. Широке зміна назви Уральське Широке
Запорізька область Вільнянський район Антонівська сільська рада с. Геленджик зміна назви Червонокозацьке Геленджик
Запорізька область Запорізький район Сонячна сільська рада с. Зеленопілля зміна назви Петрівське Зеленопілля
Запорізька область Кам'янсько-Дніпровський район Заповітненська сільська рада с. Степове зміна назви Петрівське Степове
Запорізька область Кам'янсько-Дніпровський район Благовіщенська сільська рада с. Шляхове зміна назви Шлях Ілліча Шляхове
Запорізька область Михайлівський район Михайлівська селищна рада с. Тарсалак зміна назви Жовтневе Тарсалак
Запорізька область Оріхівський район Комишуваська селищна територіальна громада с-ще Зарічне зміна назви Димитрове Зарічне
Запорізька область Пологівський район Басанська сільська рада с. Ожерельне зміна назви Ульяновка Ожерельне
Запорізька область Пологівський район Воскресенська сільська територіальна громада с. Воскресенка зміна назви Чапаєвка Воскресенка
Запорізька область Пологівський район Федорівська сільська рада с. Федорівка зміна назви Чубарівка Федорівка
Запорізька область Приазовський район Нововасилівська селищна рада с-ще Домузли зміна назви Жовтневе Домузли
Запорізька область Приморський район Коларівська сільська рада с. Болгарка зміна назви Коларівка Болгарка
Запорізька область Приморський район Партизанська сільська рада с. Новопавлівка зміна назви Партизани Новопавлівка
Запорізька область Розівський район Новозлатопільська сільська рада с. Новозлатопіль зміна назви Пролетарське Новозлатопіль
Запорізька область Розівський район Зорянська сільська рада с. Святотроїцьке зміна назви Урицьке Святотроїцьке
Запорізька область Чернігівський район Ільїнська сільська рада с. Ільїне зміна назви Панфілівка Ільїне
Київська область Броварський район Калинівська селищна рада с. Квітневе зміна назви Димитрове Квітневе
Київська область Вишгородський район Толокунська сільська рада с. Дмитрівка зміна назви Петрівське Дмитрівка
Київська область Згурівський район Турівська сільська рада с. Полковниче зміна назви Петрівське Полковниче
Київська область Миронівський район Центральненська сільська рада с. Нова Миронівка зміна назви П’ятирічка Нова Миронівка
Київська область Переяслав-Хмельницький район Гланишівська сільська рада с. Довга Гребля зміна назви Леніне Довга Гребля
Київська область Поліський район Володарська сільська рада с. Левковичі зміна назви Володарка Левковичі
Київська область Рокитнянський район Острівська сільська рада с. Троїцьке зміна назви Довгалівське Троїцьке
Київська область Рокитнянський район Маківська сільська рада с. Нова Маківка зміна назви Петрівське Нова Маківка
Київська область Таращанський район Петрівська сільська рада с. Юшків Ріг зміна назви Петрівське Юшків Ріг
Кіровоградська область Бобринецький район Апрелівська сільська рада с. Апрелівське зміна назви Володимиро-Іллінка Апрелівське
Кіровоградська область Бобринецький район Златопільська сільська рада с. Златопілля зміна назви Свердлове Златопілля
Кіровоградська область Петрівський район Козацька сільська рада с. Козацьке зміна назви Петрівське Козацьке
Кіровоградська область Благовіщенський район Благовіщенська міська рада м. Благовіщенське зміна назви Ульяновка Благовіщенське
Кіровоградська область Устинівський район Димитровська сільська рада с. Новоігорівка зміна назви Димитрове Новоігорівка
Луганська область Кремінський район Кудряшівська сільська рада с. Півневе зміна назви Індустріальне Півневе
Луганська область Кремінський район Макіївська сільська рада с. Греківка зміна назви Петрівське Греківка
Луганська область Кремінський район Кремінська міська рада с-ще Діброва зміна назви Червона Діброва Діброва
Луганська область Марківський район Марківська селищна рада с. Деркулове зміна назви Комуна Деркулове
Луганська область Міловський район Микільська сільська рада с. Шелестівка зміна назви Червона Зоря Шелестівка
Луганська область Новопсковський район Можняківська сільська рада с-ще Зелений Гай зміна назви Радгоспний Зелений Гай
Луганська область Сватівський район Стельмахівська сільська рада с. М'ясожарівка зміна назви Артемівка ясожарівка
Луганська область Ровеньківська міська рада міста обласного значення Ясенівська селищна рада с. Лобівські Копальні зміна назви Красний Колос Копальні
Луганська область Сватівський район Куземівська сільська рада с. Сторожівка зміна назви Калинівка Сторожівка
Луганська область Сватівський район Петрівська сільська рада с. Коржове зміна назви Петрівка Коржове
Луганська область Сватівський район Нижньодуванська селищна рада с. Вестатівка зміна назви Петрівське Вестатівка
Луганська область Сватівський район Стельмахівська сільська рада с. Андріївка зміна назви Розівка Андріївка
Луганська область Сватівський район Нижньодуванська селищна рада с. Твердохлібове зміна назви Свердловка Твердохлібове
Луганська область Станично-Луганський район Петропавлівська селищна рада смт Петропавлівка зміна назви Петрівка Петропавлівка
Луганська область Станично-Луганський район Миколаївська сільська рада с. Суходіл зміна назви Піонерське Суходіл
Луганська область Станично-Луганський район Сотенська сільська рада с. Сотенне зміна назви Червоний Жовтень Сотенне
Луганська область Троїцький район Воєводська сільська рада с. Зайцеве зміна назви Іллічівка Зайцеве
Луганська область Троїцький район Багачанська сільська рада с. Джерельне зміна назви Калініне Джерельне
Луганська область Троїцький район Привільська сільська рада с. Чапліївка зміна назви Красна Чапліївка Чапліївка
Львівська область Буський район Андріївська сільська рада с. Мармузовичі зміна назви Андріївка Мармузовичі
Львівська область Старосамбірський район Терлівська сільська рада с. Лібухова зміна назви Максимівка Лібухова
Миколаївська область Братський район Іванівська сільська рада с. Іванівка зміна назви Іллічівка Іванівка
Миколаївська область Березанський район Калинівська сільська рада с. Калинівка зміна назви Кімівка Калинівка
Миколаївська область Березанський район Коблівська сільська рада с. Виноградне зміна назви Ленінка Виноградне
Миколаївська область Березанський район Щасливська сільська рада с. Щасливе зміна назви Чапаєвка Щасливе
Миколаївська область Березанський район Червоноукраїнська сільська рада с. Українка зміна назви Червона Українка Українка
Миколаївська область Веселинівський район Токарівська селищна рада смт Токарівка зміна назви Кудрявцівка Токарівка
Миколаївська область Вознесенський район Прибужанівська сільська територіальна громада с. Вільне зміна назви Червоні Кошари Вільне
Миколаївська область Врадіївський район Покровська сільська рада с. Покровське зміна назви Гуляницьке Покровське
Миколаївська область Врадіївський район Жовтнева сільська рада с. Новомихайлівське зміна назви Жовтневе Новомихайлівське
Миколаївська область Доманівський район Акмечетська сільська рада с. Цвіткове зміна назви Жовтневе Цвіткове
Миколаївська область Доманівський район Богданівська сільська рада с. Бузькі Пороги зміна назви Куйбишевка Бузькі Пороги
Миколаївська область Доманівський район Доманівська селищна територіальна громада с. Петропавлівка зміна назви Фрунзе Петропавлівка
Миколаївська область Доманівський район Богданівська сільська рада с. Київ зміна назви Червоний Київ Київ
Миколаївська область Кривоозерський район Гойдаївська сільська рада с. Гойдаї зміна назви Леніне Гойдаї
Миколаївська область Кривоозерський район Кривоозерська сільська рада с-ще Семенівка зміна назви Червоний Орач Семенівка
Миколаївська область Єланецький район Куйбишевська сільська рада с. Велика Солона зміна назви Куйбишевка Велика Солона
Миколаївська область Вітовський район Грейгівська сільська рада с. Степове зміна назви Воровське Степове
Миколаївська область Миколаївський район Безводненська сільська рада с-ще Чумаки зміна назви Жовтневе Чумаки
Миколаївська область Миколаївський район Нечаянська сільська територіальна громада с-ще Чемерлієве зміна назви Радгоспне Чемерлієве
Миколаївська область Вітовський район Коларівська сільська рада с-ще Каравелове зміна назви Коларівка Каравелове
Миколаївська область Вітовський район Мішково-Погорілівська сільська рада с-ще Святомиколаївка зміна назви Пам’ять Комунарів Святомиколаївка
Миколаївська область Вітовський район Грейгівська сільська рада с. Водокачка зміна назви Петрівське Водокачка
Миколаївська область Казанківський район Новофедорівська сільська рада с. Нове зміна назви Жовтень Нове
Миколаївська область Казанківський район Новоданилівська сільська рада с-ще Гранітне зміна назви Незаможник Гранітне
Одеська область Балтський район Шляхівська сільська рада с. Шумилове зміна назви Червона Зірка Шумилове
Одеська область Березівський район Степанівська сільська рада с. Танівка зміна назви Вовкове Танівка
Миколаївська область Казанківський район Червонознам'янська сільська рада с. Шевченкове зміна назви Червона Знам’янка Шевченкове
Миколаївська область Миколаївський район Нечаянська сільська територіальна громада с-ще Мирне зміна назви Червоноармійське Мирне
Миколаївська область Новобузький район Софіївська сільська рада с-ще Щасливе зміна назви Щорсове Щасливе
Миколаївська область Новобузький район Вільнозапорізька сільська рада с. Степове зміна назви Жовтневе Степове
Миколаївська область Новобузький район Новобузька міська рада с. Станційне зміна назви Жовтневе Станційне
Миколаївська область Новоодеський район Димівська сільська рада с. Озерне зміна назви Артемівка Озерне
Миколаївська область Очаківський район Кам'янська сільська рада с. Сонячне зміна назви Жовтень Сонячне
Миколаївська область Первомайський район Степківська сільська рада с. Зоряне зміна назви Жовтневе Зоряне
Миколаївська область Снігурівський район Червонодолинська сільська рада с-ще Степове зміна назви Радгоспне Степове
Миколаївська область Снігурівський район Суворська сільська рада с. Суворе зміна назви Червона Зірка Суворе
Одеська область Березівський район Заводівська сільська рада с. Виноград зміна назви Жовтнівка Виноград
Одеська область Березівський район Розквітівська сільська територіальна громада с. Чудське зміна назви Котовське Чудське
Одеська область Березівський район Новокальчевська сільська територіальна громада с. Новокальчеве зміна назви Червоноармійське Новокальчеве
Одеська область Березівський район Червоноволодимирівська сільська рада с. Михайлівка зміна назви Червоноволодимирівка Михайлівка
Одеська область Біляївський район Августівська сільська рада с. Латівка зміна назви Котовка Латівка
Одеська область Великомихайлівський район Полішпаківська сільська рада с. Полішпакове зміна назви Петрівське Полішпакове
Одеська область Великомихайлівський район Воробіївська сільська рада с. Воробіївка зміна назви Чапаєве Воробіївка
Одеська область Іванівський район Великобуялицька сільська рада с. Великий Буялик зміна назви Благоєве Великий Буялик
Одеська область Іванівський район Павлинська сільська рада с. Букачі зміна назви Леніна Букачі
Одеська область Кодимський район Грабівська сільська рада с. Сергіївка зміна назви Котовці Сергіївка
Одеська область Лиманський район Кремидівська сільська рада с. Христо-Ботеве зміна назви Благоєве Христо-Ботеве
Одеська область Лиманський район Курісовська сільська рада с. Курісове зміна назви Петрівка Курісове
Одеська область Лиманський район Калинівська сільська рада с. Тилігульське зміна назви Червона Нива Тилігульське
Одеська область Подільський район Липецька сільська рада с. Казбеки зміна назви Куйбишевське Казбеки
Одеська область Подільський район Куяльницька сільська рада с. Малий Куяльник зміна назви Чапаєвка Малий Куяльник
Одеська область Подільський район Ставківська сільська рада с. Ставки зміна назви Чапаєвка Ставки
Одеська область Окнянський район Красноокнянська селищна рада смт Окни зміна назви Красні Окни Окни
Одеська область Овідіопольський район Таїровська селищна рада с. Лиманка зміна назви Мізікевича Лиманка
Одеська область Тарутинський район Петрівська Друга сільська рада с. Матильдівка зміна назви Жовтневе Матильдівка
Одеська область Захарівський район Захарівська селищна рада смт Захарівка зміна назви Фрунзівка Захарівка
Одеська область Ширяївський район Армашівська сільська рада с. Жуковське зміна назви Петрівське Жуковське
Одеська область Ширяївський район Червонокутська сільська рада с. Чорний Кут зміна назви Червоний Кут Чорний Кут
Одеська область Ширяївський район Старомаяківська сільська рада с. Буци зміна назви Жовтневе Буци
Полтавська область Кобеляцький район Бутенківська сільська територіальна громада с. Вітрова Балка зміна назви Котовське Вітрова Балка
Сумська область Роменський район Гришинська сільська рада с. Гаврилівка зміна назви Гришине Гаврилівка
Полтавська область Великобагачанський район Великобагачанська селищна територіальна громада с. Мар'янівка зміна назви Чапаєвка Мар’янівка
Полтавська область Кобеляцький район Вільховатська сільська рада с. Панське зміна назви Жовтневе Панське
Полтавська область Козельщинський район Солоницька сільська рада с. Павлики зміна назви Комінтерн Павлики
Полтавська область Козельщинський район Мальцівська сільська рада с. Мальці зміна назви Чапаєвка Мальці
Полтавська область Комсомольська міська рада міста обласного значення Комсомольська міська рада міста обласного значення м. Горішні Плавні зміна назви Комсомольськ Горішні Плавні
Полтавська область Лохвицький район Жабківська сільська рада с. Жабки зміна назви Луценки Жабки
Полтавська область Полтавський район Рунівщинська сільська рада с. Петрашівка зміна назви Улянівка Петрашівка
Полтавська область Решетилівський район Шевченківська сільська рада с. Капустяни зміна назви Фрунзівка Капустяни
Полтавська область Семенівський район Жовтнева сільська рада с. Рокити зміна назви Жовтневе Рокити
Полтавська область Хорольський район Староаврамівська сільська рада с. Княжа Лука зміна назви Улянівка Княжа Лука
Полтавська область Чутівський район Скороходівська селищна рада с. Павлівка зміна назви Жовтневе Павлівка
Полтавська область Чутівський район Петрівська сільська рада с. Петрівка зміна назви Чапаєве Петрівка
Рівненська область Дубровицький район Мочулищенська сільська рада с. Острівці зміна назви Червоне Острівці
Рівненська область Кузнецовська міська рада міста обласного значення Кузнецовська міська рада міста обласного значення м. Вараш зміна назви Кузнецовськ Вараш
Рівненська область Радивилівський район Козинська сільська територіальна громада с. Нова Пляшева зміна назви Жовтневе Нова Пляшева
Рівненська область Рівненський район Радухівська сільська рада с. Новожуків зміна назви Іскра Новожуків
Сумська область Білопільський район Миколаївська селищна територіальна громада смт Миколаївка зміна назви Жовтневе Миколаївка
Сумська область Білопільський район Річківська сільська територіальна громада с. Мелячиха зміна назви Петрівське Мелячиха
Сумська область Буринський район Дяківська сільська рада с-ще Копилове зміна назви Жовтневе Копилове
Сумська область Великописарівський район Кириківська селищна територіальна громада с. Василівка зміна назви Володимирівка Василівка
Сумська область Великописарівський район Кириківська селищна територіальна громада с. Рідне зміна назви Воровське Рідне
Сумська область Великописарівський район Кириківська селищна територіальна громада с. Мирне зміна назви Комсомолець Мирне
Сумська область Великописарівський район Великописарівська селищна рада с. Пономаренки зміна назви Радянське Пономаренки
Сумська область Глухівський район Есманьська селищна рада смт Есмань зміна назви Червоне Есмань
Сумська область Конотопський район Курилівська сільська рада с. Курилівка зміна назви Жовтневе Курилівка
Сумська область Конотопський район Шпотівська сільська рада с. Базилівка зміна назви Крупське Базилівка
Сумська область Кролевецький район Камінська сільська рада с. Морозівка зміна назви Петрівка Морозівка
Сумська область Кролевецький район Божківська сільська рада с. Божок зміна назви Червоний Ранок Божок
Сумська область Липоводолинський район Беївська сільська рада с. Мельникове зміна назви Беєве-Комуна Мельникове
Сумська область Липоводолинський район Калінінська сільська рада с-ще Суха Грунь зміна назви Калінінське Суха Грунь
Сумська область Охтирський район Малопавлівська сільська рада с. Щоми зміна назви Жовтневе Щоми
Сумська область Охтирський район Грінченківська сільська рада с. Соборне зміна назви Піонер Соборне
Херсонська область Білозерський район Петрівська сільська рада с. Благодатне зміна назви Петрівське Благодатне
Херсонська область Високопільський район Кочубеївська сільська територіальна громада с. Нова Шестірня зміна назви Петрівське Нова Шестірня
Херсонська область Генічеський район Привільненська сільська рада с-ще Ногайське зміна назви Жовтневе Ногайське
Херсонська область Генічеський район Привільненська сільська рада с-ще Таврійське зміна назви Радянське Таврійське
Сумська область Сумський район Хотінська селищна територіальна громада с. Степне зміна назви Ленінське Степне
Сумська область Сумський район Нижньосироватська сільська територіальна громада с. Старе Село зміна назви Червоне Старе Село
Сумська область Ямпільський район Ямпільська селищна рада с. Ольгине зміна назви Октябрщина Ольгине
Харківська область Богодухівський район Кленівська сільська рада с-ще Мала Іванівка зміна назви Володарівка Мала Іванівка
Харківська область Великобурлуцький район Новоолександрівська сільська рада с. Полковниче зміна назви Червоноармійське Полковниче
Харківська область Вовчанський район Революційна сільська рада с. Бугаївка зміна назви Революційне Бугаївка
Харківська область Дворічанський район Богданівська сільська рада с. Богданівське зміна назви Жовтневе Богданівське
Харківська область Зміївський район Чемужівська сільська рада с. Височинівка зміна назви Пролетарське Височинівка
Харківська область Зміївський район Таранівська сільська рада с. Веселе зміна назви Радгоспне Веселе
Харківська область Золочівський район Феськівська сільська рада с-ще Малі Феськи зміна назви Пролетар Малі Феськи
Харківська область Ізюмський район Заводська сільська рада с. Співаківка зміна назви Червоний Шахтар Співаківка
Харківська область Краснокутський район Олексіївська сільська рада с. Княжа Долина зміна назви Червоний Прапор Княжа Долина
Харківська область Первомайський район Єфремівська сільська рада с-ще Троїцьке зміна назви Більшовик Троїцьке
Харківська область Первомайський район Слобідська сільська рада с-ще Слобідське зміна назви Правда Слобідське
Харківська область Сахновщинський район Сахновщинська селищна рада с. Сугарівське зміна назви Жовтень Сугарівське
Харківська область Харківський район Веселівська сільська рада с-ще Мале Веселе зміна назви Радгоспне Мале Веселе
Херсонська область Бериславський район Червономаяцька сільська рада с-ще Монастирське зміна назви Ударник Монастирське
Херсонська область Генічеський район Новогригорівська сільська рада с. Херсонське зміна назви Рози Люксембург Херсонське
Херсонська область Генічеський район Рівненська сільська рада с. Гордієнківці зміна назви Шлях Незаможника Гордієнківці
Херсонська область Каховський район Зеленопідська сільська територіальна громада с-ще Зелений Під зміна назви Червоний Перекоп Зелений Під
Херсонська область Новотроїцький район Володимиро-Іллінська сільська рада с. Чумацький Шлях зміна назви Володимиро-Іллінка Чумацький Шлях
Херсонська область Скадовський район Олександрівська сільська рада с. Олександрівка зміна назви Птахівка Олександрівка
Херсонська область Херсонська міська рада міста обласного значення Наддніпрянська селищна рада с-ще Інженерне зміна назви Жовтневе Інженерне
Херсонська область Херсонська міська рада міста обласного значення Комишанська селищна рада с-ще Зимівник зміна назви Куйбишеве Зимівник
Херсонська область Херсонська міська рада міста обласного значення Комишанська селищна рада с-ще Благовіщенське зміна назви Петровського Благовіщенське
Херсонська область Олешківський район Раденська сільська рада с. Челбурда зміна назви Пролетарка Челбурда
Херсонська область Олешківський район Олешківська міська рада м. Олешки зміна назви Цюрупинськ Олешки
Херсонська область Олешківський район Олешківська міська рада с-ще Пойма зміна назви Цюрупинськ Пойма
Хмельницька область Волочиський район Волочиська міська територіальна громада с. Бутівці зміна назви Петрівське Бутівці
Хмельницька область Деражнянський район Божиковецька сільська рада с. Іванківці зміна назви Радянське Іванківці
Хмельницька область Дунаєвецький район Балинська сільська рада с. Балинівка зміна назви Петрівське Балинівка
Хмельницька область Ізяславський район Плужненська сільська рада с. Гаврилівка зміна назви Улянівка Гаврилівка
Хмельницька область Кам'янець-Подільський район Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада с. Мукша Китайгородська зміна назви Жовтневе Мукша Китайгородська
Хмельницька область Красилівський район Терешківська сільська рада с. Нові Терешки зміна назви Жовтневе Нові Терешки
Хмельницька область Новоушицький район Новоушицька селищна територіальна громада с-ще Загродське зміна назви Комунар Загродське
Хмельницька область Старосинявський район Старосинявська селищна територіальна громада с. Хутір Дашківський зміна назви Петрівське Хутір Дашківський
Хмельницька область Теофіпольський район Шибенська сільська рада с. Гаївка зміна назви Улянове Гаївка
Хмельницька область Хмельницький район Пироговецька сільська рада с. Прибузьке зміна назви Червона Зірка Прибузьке
Черкаська область Городищенський район Вільшанська селищна рада с-ще Хрестівка зміна назви Незаможник Хрестівка
Черкаська область Корсунь-Шевченківський район Набутівська сільська територіальна громада с. Корнилівка зміна назви Кірове Корнилівка
Черкаська область Маньківський район Вікторівська сільська рада с. Поминик зміна назви Вікторівка Поминик
Черкаська область Монастирищенський район Жовтнева сільська рада с. Бубельня зміна назви Жовтневе Бубельня
Черкаська область Монастирищенський район Петрівська сільська рада с. Хейлове зміна назви Петрівка Хейлове
Черкаська область Монастирищенський район Чапаєвська сільська рада с. Панський Міст зміна назви Чапаєвка Панський Міст
Черкаська область Смілянський район Носачівська сільська рада с. Чубівка зміна назви Ленінське Чубівка
Чернігівська область Ічнянський район Ольшанська сільська рада с. Нова Ольшана зміна назви Жовтневе Нова Ольшана
Чернігівська область Ічнянський район Парафіївська селищна територіальна громада с. Боярщина зміна назви Пролетарське Боярщина
Чернігівська область Козелецький район Петрівська сільська рада с. Мостище зміна назви Петрівське Мостище
Чернігівська область Коропський район Коропська селищна територіальна громада с. Рождественське зміна назви Жовтневе Рождественське
Чернігівська область Коропський район Коропська селищна територіальна громада с. Билка зміна назви Червоне Билка
Чернігівська область Ніжинський район Перемозька сільська рада с. Чистий Колодязь зміна назви Червоний Колодязь Чистий Колодязь
Чернігівська область Носівський район Степовохутірська сільська рада с. Платонівка зміна назви Кіровка Платонівка
Чернігівська область Носівський район Носівська міська територіальна громада с. Володькова Дівиця зміна назви Червоні Партизани Володькова Дівиця
Чернігівська область Семенівський район Тимоновицька сільська рада с. Брониви зміна назви Улянівське Брониви
Чернігівська область Семенівський район Тимоновицька сільська рада с. Луб'яне зміна назви Червоний Пахар Луб’яне
Чернігівська область Чернігівський район Трисвятськослобідська сільська рада с. Трисвятська Слобода зміна назви Радянська Слобода Трисвятська Слобода
Дніпропетровська Дніпропетровська область Дніпровський район зміна назви Дніпропетровський Дніпровський
Донецька Донецька область Лиманський район зміна назви Краснолиманський Лиманський
Донецька Донецька область Мангушський район зміна назви Першотравневий Мангушський
Житомирська Житомирська область Пулинський район зміна назви Червоноармійський Пулинський
Кіровоградська Кіровоградська область Благовіщенський район зміна назви Ульяновський Благовіщенський
Одеська Одеська область Окнянський район зміна назви Красноокнянський Окнянський
Одеська Одеська область Захарівський район зміна назви Фрунзівський Захарівський
Миколаївська Миколаївська область Вітовський район зміна назви Жовтневий Вітовський
Херсонська Херсонська область Олешківський район зміна назви Цюрупинський Олешківський