Увага! Дослідна експлуатація

Зміст статті

Номер акту 1353-19
Дата прийняття акту : 2016-05-12
Зміст рішення: ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про перейменування деяких населених пунктів Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановляє: 1. Перейменувати деякі населені пункти та райони: 1) у Вінницькій області: село Жовтневе Калинівського району на село Вишневе; село Кіровка Калинівського району на село Мирне; село Комунарівка Калинівського району на село Бережани; село Червона Трибунівка Калинівського району на село Забара; село Комсомольське Козятинського району на село Махнівка; село Свердлівка Липовецького району на село Пеньківка; село Ленінська Слобода Мурованокуриловецького району на село Кам’янецькі Хутори; село Жовтневе Погребищенського району на село Попівці; село Чапаєвка Погребищенського району на село Надросся; село Русава-Радянка Томашпільського району на село Русава; село Пролетар Хмільницького району на село Дубина; село Червона Володимирівка Хмільницького району на село Володимирівка; 2) у Волинській області: селище міського типу Жовтневе Нововолинської міської ради на селище міського типу Благодатне; 3) у Дніпропетровській області: село Пам’ять Ілліча Апостолівського району на село Новоукраїнське; село Червона Зірка Апостолівського району на село Зоряне; село Карла Маркса Верхньодніпровського району на село Саксагань; селище міського типу Ювілейне Дніпропетровського району на селище міського типу Слобожанське; село Калініна Криворізького району на село Калинівка; село Кірове Криворізького району на село Лісове; село Леніна Криворізького району на село Садове; село Орджонікідзе Криворізького району на село Шевченківське; село Чапаєвка Криворізького району на село Степове; село Кімовка Криничанського району на село Черкаське; село Леніна Криничанського району на село Козаче; село Октябрське Криничанського району на село Українське; село Червоний Прапор Криничанського району на село Прапор; село Новопролетарське Магдалинівського району на село Зоряне; селище Пролетарське Магдалинівського району на селище Приорільське; село Ленінське Межівського району на село Степове; село Кірове Нікопольського району на село Чистопіль; село Колгоспне Нікопольського району на село Бекетівка; село Менжинське Нікопольського району на село Приміське; село Орджонікідзе Нікопольського району на село Степове; село Дніпрельстан Новомосковського району на село Затишне; село Котовець Павлоградського району на село Дачне; село Тельмана Павлоградського району на село Шахтарське; село Брагинівка Петропавлівського району на село Богинівка; село Кіровка Покровського району на село Дрозди; село Комсомольське П’ятихатського району на село Цівки; село Комунарівка П’ятихатського району на село Райдужне; село Віленка Солонянського району на село Вільне; село Войкове Солонянського району на село Квітуче; село Дзержинівка Солонянського району на село Іверське; селище Жданове Солонянського району на селище Надіївка; селище Єлізарове Солонянського району на селище Святовасилівка; село Лікнеп Солонянського району на село Сонячне; село Мопрівське Солонянського району на село Багате; село Радянське Солонянського району на село Вишневе; село Червоне Солонянського району на село Межове; село Червоний Маяк Солонянського району на село Маяк; село Червоний Яр Солонянського району на село Гайдамацьке; село Леніна Софіївського району на село Дачне; село Кірове Томаківського району на село Крутеньке; село Червоноукраїнка Томаківського району на село Веселий Яр; село Червоний Плугатар Широківського району на село Плугатар; село Комсомольське Юр’ївського району на село Солонці; 4) у Донецькій області: село Краснівка Волноваського району на село Сонячне; Володарський район на Нікольський район; місто Димитров на місто Мирноград; село Октябрське Добропільського району на село Шахове; Красноармійський район на Покровський район; місто Красноармійськ на місто Покровськ; село Воровське Красноармійського району на село Юр’ївка; село Улянівка Красноармійського району на село Малинівка; 5) у Житомирській області: Володарсько-Волинський район на Хорошівський район; село П’ятирічка Володарсько-Волинського району на село Зелений Гай; селище міського типу Жовтневе Лугинського району на селище міського типу Миролюбів; село Чапаєвка Лугинського району на село Миколаївка; село Жовтневе Олевського району на село Калинівка; селище Радгоспне Попільнянського району на селище Корнинське; село Жовтневе Ружинського району на село Нова Чорнорудка; село Карла Маркса Черняхівського району на село Нові Жадьки; 6) у Запорізькій області: село Карла Маркса Бердянського району на село Троїцьке; село Чапаєвка Вільнянського району на село Тарасівка; село Жовтневе Гуляйпільського району на село Оленокостянтинівка; село Комсомольське Гуляйпільського району на село Гуляйпільське; село Петрівка Гуляйпільського району на село Святопетрівка; Куйбишевський район на Більмацький район; село Десятиріччя Жовтня Куйбишевського району на село Бережне; селище міського типу Куйбишеве Куйбишевського району на селище міського типу Більмак; село Ленінське Куйбишевського району на село Дружне; селище Калініна Оріхівського району на селище Калинівка; село Кірове Оріхівського району на село Таврійське; село Жовтневе Розівського району на село Форойс; село Карла Лібкнехта Розівського району на село Зоря; село Жовтневе Токмацького району на село Покровське; село Кірове Токмацького району на село Лагідне; село Комсомольське Токмацького району на село Степове; село Чапаєвка Токмацького району на село Благодатне; селище Ювілейне Токмацького району на селище Зоряне; село Петровське Чернігівського району на село Петропавлівка; 7) у Київській області: село Войкове Згурівського району на село Войтове; село Жовтневе Переяслав-Хмельницького району на село Студеники; 8) у Кіровоградській області: село Котовське Вільшанського району на село Куца Балка; селище міського типу Димитрове Олександрійської міської ради на селище міського типу Олександрійське; селище Улянівка Маловисківського району на селище Вишневе; село Свердловка Світловодського району на село Вільне; село Жовтневе Устинівського району на село Лебедине; 9) у Луганській області: селище Червоноармійське Білокуракинського району на селище Мирне; 10) у Миколаївській області: село Бармашове Жовтневого району на село Білозірка; село Комсомольське Жовтневого району на село Благодатне; село Кірове Миколаївського району на село Зарічне; селище Радсад Миколаївського району на селище Радісний Сад; село Улянівка Миколаївського району на село Михайлівка; 11) в Одеській області: село Ухожани Балтського району на село Новополь; село Котовське Червоноволодимирівської сільської ради Березівського району на село Котовка; село Червоний Агроном Березівського району на село Вишневе; село Ленінське Перше Біляївського району на село Сонячне; село Петрівське Біляївського району на село Петрове; село Чапаєве Біляївського району на село Тихе; село Червона Зірка Біляївського району на село Зоряне; селище Червоний Розселенець Біляївського району на селище Розселенець; село Жовтневе Болградського району на село Каракурт; село Нове Жовтневе Болградського району на село Новий Каракурт; село Червоноармійське Болградського району на село Кубей; село Артема Великомихайлівського району на село Трудомирівка; село Благоєве Великомихайлівського району на село Мартове; село Дзержинське Великомихайлівського району на село Єрмішкове; село Кірове Великомихайлівського району на село Вишневе; село Незаможник Великомихайлівського району на село Заможне; село Щорсове Іванівського району на село Шеметове; село Іллічівка Комінтернівського району на село Ілічанка; село Свердлове Комінтернівського району на село Іванове; Котовський район на Подільський район; місто Котовськ на місто Подільськ; селище Червоний Орач Красноокнянського району на селище Новий Орач; село Ленінталь Овідіопольського району на село Лібенталь; село Кірове Роздільнянського району на село Благодатне; село Ленінське Друге Роздільнянського району на село Новодмитрівка Друга; село Піонерське Роздільнянського району на село Виноградівка; село Дмитрівка Татарбунарського району на село Дельжилер; село Жовтень Ширяївського району на село Петровірівка; село Орджонікідзе Ширяївського району на село Армашівка; село Жовтневе Орджонікідзевської сільської ради Ширяївського району на село Крижанівка; село Жовтневе Новоандріївської сільської ради Ширяївського району на село Докторове; 12) у Полтавській області: село Жовтневе Глобинського району на село Зарічне; село Чапаєвка Диканьського району на село Діброва; село Халтурине Карлівського району на село Мартинівка; село Червонознам’янка Карлівського району на село Знаменка; село Калініне Кобеляцького району на село Білоконівка; село Кірове Кобеляцького району на село Лебедине; село Радянське Кобеляцького району на село Придніпрянське; село Свердловське Кобеляцького району на село Вишневе; село Чапаєве Кобеляцького району на село Степове; село Жовтневе Козельщинського району на село Кащівка; село Колгоспна Гора Комсомольської міської ради на село Гора; село Дзержинське Кременчуцького району на село Придніпрянське; село Червона Знам’янка Кременчуцького району на село Нова Знам’янка; село Пролетар Лохвицького району на село Степне; село Ленінове Новосанжарського району на село Лугове; село Оборона Рад Новосанжарського району на село Райдужне; село Куйбишеве Оржицького району на село Вишневе; село Кірове Полтавського району на село Пальчиківка; село Кротенки Полтавського району на село Сем’янівка; село Куликове Полтавського району на село Коломацьке; селище Жовтневе Решетилівського району на селище Покровське; село Петрівка Хорольського району на село Вишневе; село Червоне Чутівського району на село Щасливе; село Щорсівка Чутівського району на село Степове; 13) у Рівненській області: село Радянське Млинівського району на село П’яннє; 14) у Харківській області: селище міського типу Червоний Донець Балаклійського району на селище міського типу Донець; село Іллічівка Барвінківського району на село Рідне; село Воровського Близнюківського району на село Слобожанське; село Кірове Близнюківського району на село Квітневе; село Петрівське Близнюківського району на село Мирне; село Радгоспне Близнюківського району на село Вишневе; селище Червона Нива Богодухівського району на селище Вікторівка; селище Комсомольське Великобурлуцького району на селище Соніно; село Пролетарка Великобурлуцького району на село Юр’ївка; село Петрівське Вовчанського району на село Зарічне; село Червоноармійське Перше Вовчанського району на село Симинівка; село Жовтневе Ізюмського району на село Боголюбівка; село Радянське Ізюмського району на село Рідний Край; село Червоний Оскіл Ізюмського району на село Оскіл; село Жовтневе Коломацького району на село Новоіванівське; селище Жовтневе Красноградського району на селище Покровське; село Октябрське Красноградського району на село Іванівське; село Петрівка Куп’янського району на село Осиново; село Ленінське Сахновщинського району на село Зелений Клин; село Чапаєвка Сахновщинського району на село Зелене; село Жовтневе Харківського району на село Слобожанське; селище Комунар Коротичанської селищної ради Харківського району на селище Новий Коротич; селище Комуніст Харківського району на селище Докучаєвське; село Соцзмагання Чугуївської міської ради на село Василів Хутір; 15) у Херсонській області: село Кірове Бериславського району на село Лиманець; село Куйбишеве Бериславського району на село Вітрове; село Червоноармійське Високопільського району на село Черешневе; селище міського типу Партизани Генічеського району на селище міського типу Рикове; село Фрунзе Генічеського району на село Азовське; село Червонопрапорне Генічеського району на село Червоне; село Щорсівка Генічеського району на село Олексіївка; село Більшовик Голопристанського району на село Приморське; село Індустріальне Голопристанського району на село Братське; село Комуна Голопристанського району на село Тендрівське; село Краснознам’янка Голопристанського району на село Олександрівка; село Ленінка Цюрупинського району на село Рідне; 16) у Черкаській області: село Петровського Драбівського району на село Привітне; село Чапаєвка Золотоніського району на село Благодатне; селище Жовтневе Чорнобаївського району на селище Мирне; селище Жовтневий Промінь Чорнобаївського району на селище Журавлине; селище Комінтерн Чорнобаївського району на селище Привітне; село Ленінське Чорнобаївського району на село Степове; 17) у Чернівецькій області: село Радгоспівка Герцаївського району на село Маморниця Вама; 18) у Чернігівській області: село Дзержинського Бобровицького району на село Молодіжне; село Червоноармійське Бобровицького району на село Вишневе; село Кіровське Борзнянського району на село Острів Надії; село Червона Україна Борзнянського району на село Українка; село Радянське Городнянського району на село Слобода; село Григорівка Ніжинського району на село Мильники; село Григоро-Іванівка Ніжинського району на село Ніжинське; село Радгоспне Ніжинського району на село Яблуневе; село Червоний Шлях Ніжинського району на село Станція Лосинівська; село Жовтень Носівського району на село Лісові Хутори; село Карла Маркса Носівського району на село Вербове; село Шлях Ілліча Носівського району на село Яблунівка; село Незаможне Ріпкинського району на село Вертеча; село Жовтневе Семенівського району на село Янжулівка; село Сильченкове Талалаївського району на село Стара Талалаївка; село Червоний Плугатар Талалаївського району на село Плугатар; село Червоне Чернігівського району на село Жидиничі; Щорський район на Сновський район; місто Щорс Щорського району на місто Сновськ. 2. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.
Дата публікації у відомостях Верховної Ради 2016-05-12
№ та стаття відомостей Верховної Ради 479
Область Район Підпорядкування Назва Тип зміни Старе значення Нове значення
Харківська область Великобурлуцький район Великобурлуцька селищна рада с. Юр'ївка зміна назви Пролетарка Юр’ївка
Полтавська область Лохвицький район Гирявоісковецька сільська рада с. Степне зміна назви Пролетар Степне
Полтавська область Новосанжарський район Драбинівська сільська територіальна громада с. Лугове зміна назви Ленінове Лугове
Полтавська область Новосанжарський район Драбинівська сільська територіальна громада с. Райдужне зміна назви Оборона Рад Райдужне
Полтавська область Оржицький район Вишнева сільська рада с. Вишневе зміна назви Куйбишеве Вишневе
Полтавська область Полтавський район Пальчиківська сільська рада с. Пальчиківка зміна назви Кірове Пальчиківка
Полтавська область Полтавський район Сем'янівська сільська рада с. Сем'янівка зміна назви Кротенки Сем’янівка
Полтавська область Полтавський район Коломацька сільська рада с. Коломацьке зміна назви Куликове Коломацьке
Полтавська область Решетилівський район Покровська сільська рада с-ще Покровське зміна назви Жовтневе Покровське
Полтавська область Хорольський район Петрівська сільська рада с. Вишневе зміна назви Петрівка Вишневе
Полтавська область Чутівський район Таверівська сільська рада с. Щасливе зміна назви Червоне Щасливе
Полтавська область Чутівський район Филенківська сільська рада с. Степове зміна назви Щорсівка Степове
Рівненська область Млинівський район Радянська сільська рада с. П'яннє зміна назви Радянське П’яннє
Харківська область Балаклійський район Донецька селищна рада смт Донець зміна назви Червоний Донець Донець
Харківська область Барвінківський район Іллічівська сільська рада с. Рідне зміна назви Іллічівка Рідне
Одеська область Біляївський район Березанська сільська рада с. Петрове зміна назви Петрівське Петрове
Одеська область Біляївський район Іллінська сільська рада с. Тихе зміна назви Чапаєве Тихе
Одеська область Біляївський район Вигодянська сільська рада с. Зоряне зміна назви Червона Зірка Зоряне
Полтавська область Кобеляцький район Червоноквітівська сільська рада с. Степове зміна назви Чапаєве Степове
Одеська область Біляївський район Великодальницька сільська рада с-ще Розселенець зміна назви Червоний Розселенець Розселенець
Одеська область Болградський район Каракуртська сільська рада с. Каракурт зміна назви Жовтневе Каракурт
Одеська область Болградський район Каракуртська сільська рада с. Новий Каракурт зміна назви Нове Жовтневе Новий Каракурт
Харківська область Близнюківський район Квітнева сільська рада с. Слобожанське зміна назви Воровського Слобожанське
Харківська область Близнюківський район Квітнева сільська рада с. Квітневе зміна назви Кірове Квітневе
Одеська область Болградський район Кубейська сільська рада с. Кубей зміна назви Червоноармійське Кубей
Одеська область Великомихайлівський район Великомихайлівська селищна територіальна громада с. Трудомирівка зміна назви Артема Трудомирівка
Одеська область Великомихайлівський район Першотравнева сільська рада с. Мартове зміна назви Благоєве Мартове
Одеська область Великомихайлівський район Великомихайлівська селищна територіальна громада с. Єрмішкове зміна назви Дзержинське Єрмішкове
Житомирська область Хорошівський район Хорошівська селищна рада с. Зелений Гай зміна назви П’ятирічка Зелений Гай
Запорізька область Гуляйпільський район Святопетрівська сільська рада с. Святопетрівка зміна назви Петрівка Святопетрівка
Вінницька область Калинівський район Уладівська сільська рада с. Вишневе зміна назви Жовтневе Вишневе
Вінницька область Калинівський район Мирненська сільська рада с. Мирне зміна назви Кіровка Мирне
Житомирська область Лугинський район Миролюбівська селищна рада смт Миролюбів зміна назви Жовтневе Миролюбів
Вінницька область Калинівський район Бережанська сільська рада с. Бережани зміна назви Комунарівка Бережани
Вінницька область Калинівський район Мирненська сільська рада с. Забара зміна назви Червона Трибунівка Забара
Вінницька область Козятинський район Махнівська сільська рада с. Махнівка зміна назви Комсомольське Махнівка
Вінницька область Липовецький район Козинецька сільська рада с. Пеньківка зміна назви Свердлівка Пеньківка
Житомирська область Лугинський район Топільнянська сільська рада с. Миколаївка зміна назви Чапаєвка Миколаївка
Вінницька область Погребищенський район Саражинецька сільська рада с. Попівці зміна назви Жовтневе Попівці
Вінницька область Погребищенський район Надроссянська сільська рада с. Надросся зміна назви Чапаєвка Надросся
Житомирська область Олевський район Калинівська сільська рада с. Калинівка зміна назви Жовтневе Калинівка
Запорізька область Більмацький район Більманська сільська рада с. Бережне зміна назви Десятиріччя Жовтня Бережне
Вінницька область Томашпільський район Гнатківська сільська рада с. Русава зміна назви Русава-Радянка Русава
Вінницька область Хмільницький район Мар'янівська сільська рада с. Володимирівка зміна назви Червона Володимирівка Володимирівка
Одеська область Великомихайлівський район Кіровська сільська рада с. Вишневе зміна назви Кірове Вишневе
Вінницька область Хмільницький район Лознянська сільська рада с. Дубина зміна назви Пролетар Дубина
Волинська область Нововолинська міська рада міста обласного значення Благодатна селищна рада смт Благодатне зміна назви Жовтневе Благодатне
Одеська область Великомихайлівський район Першотравнева сільська рада с. Заможне зміна назви Незаможник Заможне
Одеська область Іванівський район Білчанська сільська рада с. Шеметове зміна назви Щорсове Шеметове
Одеська область Лиманський район Красносільська сільська територіальна громада с. Ілічанка зміна назви Іллічівка Ілічанка
Дніпропетровська область Апостолівський район Нивотрудівська сільська територіальна громада с. Новоукраїнське зміна назви Пам’ять Ілліча Новоукраїнське
Дніпропетровська область Верхньодніпровський район Малоолександрівська сільська рада с. Саксагань зміна назви Карла Маркса Саксагань
Дніпропетровська область Дніпровський район Слобожанська селищна територіальна громада смт Слобожанське зміна назви Ювілейне Слобожанське
Дніпропетровська область Криворізький район Червоненська сільська рада с. Калинівка зміна назви Калініна Калинівка
Дніпропетровська область Криворізький район Орджонікідзевська сільська рада с. Лісове зміна назви Кірове Лісове
Дніпропетровська область Криворізький район Красінська сільська рада с. Садове зміна назви Леніна Садове
Дніпропетровська область Криворізький район Орджонікідзевська сільська рада с. Шевченківське зміна назви Орджонікідзе Шевченківське
Дніпропетровська область Криворізький район Новопільська сільська рада с. Степове зміна назви Чапаєвка Степове
Дніпропетровська область Криничанський район Преображенська сільська рада с. Черкаське зміна назви Кімовка Черкаське
Житомирська область Попільнянський район Корнинська селищна територіальна громада с-ще Корнинське зміна назви Радгоспне Корнинське
Житомирська область Ружинський район Новочорнорудська сільська рада с. Нова Чорнорудка зміна назви Жовтневе Нова Чорнорудка
Харківська область Близнюківський район Квітнева сільська рада с. Мирне зміна назви Петрівське Мирне
Харківська область Близнюківський район Вишнева сільська рада с. Вишневе зміна назви Радгоспне Вишневе
Харківська область Богодухівський район Вікторівська сільська рада с-ще Вікторівка зміна назви Червона Нива Вікторівка
Харківська область Великобурлуцький район Григорівська сільська рада с-ще Соніно зміна назви Комсомольське Соніно
Дніпропетровська область Криничанський район Гуляйпільська сільська рада с. Козаче зміна назви Леніна Козаче
Одеська область Лиманський район Красносільська сільська територіальна громада с. Іванове зміна назви Свердлове Іванове
Одеська область Котовська міська рада міста обласного значення Котовська міська рада міста обласного значення м. Подільськ зміна назви Котовськ Подільськ
Одеська область Окнянський район Малаївська сільська рада с-ще Новий Орач зміна назви Червоний Орач Новий Орач
Одеська область Овідіопольський район Йосипівська сільська рада с. Лібенталь зміна назви Ленінталь Лібенталь
Дніпропетровська область Криничанський район Гуляйпільська сільська рада с. Українське зміна назви Октябрське Українське
Дніпропетровська область Криничанський район Семенівська сільська рада с. Прапор зміна назви Червоний Прапор Прапор
Одеська область Роздільнянський район Кіровська сільська рада с. Благодатне зміна назви Кірове Благодатне
Одеська область Роздільнянський район Виноградарська сільська рада с. Новодмитрівка Друга зміна назви Ленінське Друге Новодмитрівка Друга
Одеська область Роздільнянський район Степова сільська рада с. Виноградівка зміна назви Піонерське Виноградівка
Дніпропетровська область Магдалинівський район Приорільська сільська рада с. Зоряне зміна назви Новопролетарське Зоряне
Дніпропетровська область Магдалинівський район Приорільська сільська рада с-ще Приорільське зміна назви Пролетарське Приорільське
Дніпропетровська область Межівський район Межівська селищна рада с. Степове зміна назви Ленінське Степове
Дніпропетровська область Нікопольський район Чистопільська сільська рада с. Чистопіль зміна назви Кірове Чистопіль
Житомирська область Черняхівський район Жадьківська сільська рада с. Нові Жадьки зміна назви Карла Маркса Нові Жадьки
Одеська область Татарбунарський район Дмитрівська сільська рада с. Дельжилер зміна назви Дмитрівка Дельжилер
Одеська область Ширяївський район Петровірівська сільська рада с. Петровірівка зміна назви Жовтень Петровірівка
Дніпропетровська область Нікопольський район Чистопільська сільська рада с. Бекетівка зміна назви Колгоспне Бекетівка
Дніпропетровська область Нікопольський район Приміська сільська рада с. Приміське зміна назви Менжинське Приміське
Дніпропетровська область Нікопольський район Новософіївська сільська рада с. Степове зміна назви Орджонікідзе Степове
Дніпропетровська область Новомосковський район Миколаївська сільська рада с. Затишне зміна назви Дніпрельстан Затишне
Одеська область Ширяївський район Армашівська сільська рада с. Армашівка зміна назви Орджонікідзе Армашівка
Одеська область Ширяївський район Армашівська сільська рада с. Крижанівка зміна назви Жовтневе Крижанівка
Одеська область Ширяївський район Новоандріївська сільська рада с. Докторове зміна назви Жовтневе Докторове
Полтавська область Глобинський район Обознівська сільська рада с. Зарічне зміна назви Жовтневе Зарічне
Полтавська область Диканський район Чапаєвська сільська рада с. Діброва зміна назви Чапаєвка Діброва
Полтавська область Карлівський район Мартинівська сільська рада с-ще Мартинівка зміна назви Халтурине Мартинівка
Дніпропетровська область Павлоградський район Межиріцька сільська рада с. Дачне зміна назви Котовець Дачне
Дніпропетровська область Павлоградський район Богданівська сільська територіальна громада с. Шахтарське зміна назви Тельмана Шахтарське
Дніпропетровська область Петропавлівський район Брагинівська сільська рада с. Богинівка зміна назви Брагинівка Богинівка
Дніпропетровська область Покровський район Катеринівська сільська рада с. Дрозди зміна назви Кіровка Дрозди
Запорізька область Бердянський район Берестівська сільська територіальна громада с. Троїцьке зміна назви Карла Маркса Троїцьке
Запорізька область Більмацький район Більмацька селищна рада смт Більмак зміна назви Куйбишеве Більмак
Дніпропетровська область П'ятихатський район Грушуватська сільська рада с. Цівки зміна назви Комсомольське Цівки
Дніпропетровська область П'ятихатський район Лихівська селищна територіальна громада с. Райдужне зміна назви Комунарівка Райдужне
Дніпропетровська область Солонянський район Олександропільська сільська рада с. Вільне зміна назви Віленка Вільне
Дніпропетровська область Солонянський район Новопокровська селищна територіальна громада с. Квітуче зміна назви Войкове Квітуче
Дніпропетровська область Солонянський район Іверська сільська рада с. Іверське зміна назви Дзержинівка Іверське
Дніпропетровська область Солонянський район Солонянська селищна територіальна громада с-ще Надіївка зміна назви Жданове Надіївка
Дніпропетровська область Солонянський район Святовасилівська сільська територіальна громада с-ще Святовасилівка зміна назви Єлізарове Святовасилівка
Полтавська область Комсомольська міська рада міста обласного значення Дмитрівська сільська рада с. Гора зміна назви Колгоспна Гора Гора
Полтавська область Кременчуцький район Потоківська сільська рада с. Придніпрянське зміна назви Дзержинське Придніпрянське
Полтавська область Кременчуцький район Червонознам`янська сільська територіальна громада с. Нова Знам'янка зміна назви Червона Знам’янка Нова Знам’янка
Дніпропетровська область Солонянський район Солонянська селищна територіальна громада с. Сонячне зміна назви Лікнеп Сонячне
Запорізька область Вільнянський район Дніпровська сільська рада с. Тарасівка зміна назви Чапаєвка Тарасівка
Полтавська область Козельщинський район Лутовинівська сільська рада с. Кащівка зміна назви Жовтневе Кащівка
Полтавська область Карлівський район Білухівська сільська рада с. Знаменка зміна назви Червонознам’янка Знаменка
Дніпропетровська область Солонянський район Новопокровська селищна територіальна громада с. Багате зміна назви Мопрівське Багате
Дніпропетровська область Солонянський район Солонянська селищна територіальна громада с. Вишневе зміна назви Радянське Вишневе
Дніпропетровська область Солонянський район Березнуватівська сільська рада с. Межове зміна назви Червоне Межове
Дніпропетровська область Солонянський район Привільненська сільська рада с. Гайдамацьке зміна назви Червоний Яр Гайдамацьке
Полтавська область Кобеляцький район Чорбівська сільська рада с. Білоконівка зміна назви Калініне Білоконівка
Дніпропетровська область Софіївський район Жовтнева сільська територіальна громада с. Дачне зміна назви Леніна Дачне
Полтавська область Кобеляцький район Лебединська сільська рада с. Лебедине зміна назви Кірове Лебедине
Полтавська область Кобеляцький район Придніпрянська сільська рада с. Придніпрянське зміна назви Радянське Придніпрянське
Полтавська область Кобеляцький район Бутенківська сільська територіальна громада с. Вишневе зміна назви Свердловське Вишневе
Дніпропетровська область Томаківський район Томаківська селищна територіальна громада с. Крутеньке зміна назви Кірове Крутеньке
Дніпропетровська область Томаківський район Зеленогайська сільська рада с. Веселий Яр зміна назви Червоноукраїнка Веселий Яр
Луганська область Білокуракинський район Червоноармійська сільська рада с-ще Мирне зміна назви Червоноармійське Мирне
Миколаївська область Вітовський район Бармашівська сільська рада с. Білозірка зміна назви Бармашове Білозірка
Миколаївська область Вітовський район Партизанська сільська рада с. Благодатне зміна назви Комсомольське Благодатне
Миколаївська область Миколаївський район Кіровська сільська рада с. Зарічне зміна назви Кірове Зарічне
Дніпропетровська область Широківський район Новомалинівська сільська рада с. Плугатар зміна назви Червоний Плугатар Плугатар
Запорізька область Гуляйпільський район Воздвижівська сільська рада с. Оленокостянтинівка зміна назви Жовтневе Оленокостянтинівка
Дніпропетровська область Юр'ївський район Олександрівська сільська рада с. Солонці зміна назви Комсомольське Солонці
Донецька область Волноваський район Сонячна сільська рада с. Сонячне зміна назви Краснівка Сонячне
Миколаївська область Миколаївський район Радсадівська сільська рада с-ще Радісний Сад зміна назви Радсад Радісний Сад
Миколаївська область Миколаївський район Улянівська сільська рада с. Михайлівка зміна назви Улянівка Михайлівка
Одеська область Балтський район Новопольська сільська рада с. Новополь зміна назви Ухожани Новополь
Одеська область Березівський район Червоноволодимирівська сільська рада с. Котовка зміна назви Котовське Котовка
Донецька область Мирноградська міська рада міста обласного значення Мирноградська міська рада міста обласного значення м. Мирноград зміна назви Димитров Мирноград
Донецька область Добропільський район Шахівська сільська територіальна громада с. Шахове зміна назви Октябрське Шахове
Донецька область Покровська міська рада міста обласного значення Покровська міська рада міста обласного значення м. Покровськ зміна назви Красноармійськ Покровськ
Запорізька область Гуляйпільський район Гуляйпільська сільська рада с. Гуляйпільське зміна назви Комсомольське Гуляйпільське
Одеська область Березівський район Розквітівська сільська територіальна громада с. Вишневе зміна назви Червоний Агроном Вишневе
Одеська область Біляївський район Вигодянська сільська рада с. Сонячне зміна назви Ленінське Перше Сонячне
Запорізька область Більмацький район Гусарківська сільська рада с. Дружне зміна назви Ленінське Дружне
Запорізька область Оріхівський район Комишуваська селищна територіальна громада с-ще Калинівка зміна назви Калініна Калинівка
Вінницька область Мурованокуриловецький район Немерченська сільська рада с. Кам'янецькі Хутори зміна назви Ленінська Слобода Кам’янецькі Хутори
Дніпропетровська область Солонянський район Привільненська сільська рада с. Маяк зміна назви Червоний Маяк Маяк
Запорізька область Оріхівський район Комишуваська селищна територіальна громада с-ще Калинівка зміна назви Калініна Калинівка
Запорізька область Оріхівський район Таврійська сільська територіальна громада с. Таврійське зміна назви Кірове Таврійське
Запорізька область Розівський район Солодководненська сільська рада с. Форойс зміна назви Жовтневе Форойс
Запорізька область Розівський район Зорянська сільська рада с. Зоря зміна назви Карла Лібкнехта Зоря
Запорізька область Токмацький район Жовтнева сільська рада с. Покровське зміна назви Жовтневе Покровське
Запорізька область Токмацький район Кіровська сільська рада с. Лагідне зміна назви Кірове Лагідне
Запорізька область Токмацький район Таврійська сільська рада с. Степове зміна назви Комсомольське Степове
Запорізька область Токмацький район Виноградненська сільська рада с. Благодатне зміна назви Чапаєвка Благодатне
Запорізька область Токмацький район Кіровська сільська рада с-ще Зоряне зміна назви Ювілейне Зоряне
Запорізька область Чернігівський район Новоказанкуватська сільська рада с. Петропавлівка зміна назви Петровське Петропавлівка
Київська область Згурівський район Войтівська сільська рада с. Войтове зміна назви Войкове Войтове
Київська область Переяслав-Хмельницький район Жовтнева сільська рада с. Студеники зміна назви Жовтневе Студеники
Кіровоградська область Вільшанський район Куцобалківська сільська рада с. Куца Балка зміна назви Котовське Куца Балка
Кіровоградська область Олександрійська міська рада міста обласного значення Олександрійська селищна рада смт Олександрійське зміна назви Димитрове Олександрійське
Кіровоградська область Маловисківський район Маловисківська міська територіальна громада с-ще Вишневе зміна назви Улянівка Вишневе
Кіровоградська область Світловодський район Павлівська сільська рада с. Вільне зміна назви Свердловка Вільне
Кіровоградська область Устинівський район Жовтнева сільська рада с. Лебедине зміна назви Жовтневе Лебедине
Харківська область Вовчанський район Старосалтівська селищна територіальна громада с. Зарічне зміна назви Петрівське Зарічне
Харківська область Вовчанський район Червоноармійська Перша сільська рада с. Симинівка зміна назви Червоноармійське Перше Симинівка
Харківська область Ізюмський район Олександрівська сільська рада с. Боголюбівка зміна назви Жовтневе Боголюбівка
Харківська область Ізюмський район Олександрівська сільська рада с. Рідний Край зміна назви Радянське Рідний Край
Харківська область Ізюмський район Оскільська сільська рада с. Оскіл зміна назви Червоний Оскіл Оскіл
Харківська область Коломацький район Коломацька селищна рада с. Новоіванівське зміна назви Жовтневе Новоіванівське
Харківська область Балаклійський район Пришибська сільська рада с-ще Покровське зміна назви Жовтневе Покровське
Харківська область Балаклійський район Пришибська сільська рада с-ще Покровське зміна назви Жовтневе Покровське
Харківська область Красноградський район Іванівська сільська рада с. Іванівське зміна назви Октябрське Іванівське
Харківська область Куп'янський район Осинівська сільська рада с. Осиново зміна назви Петрівка Осиново
Харківська область Сахновщинський район Новоолександрівська сільська рада с. Зелений Клин зміна назви Ленінське Зелений Клин
Харківська область Сахновщинський район Тавежнянська сільська рада с. Зелене зміна назви Чапаєвка Зелене
Харківська область Харківський район Слобожанська сільська рада с. Слобожанське зміна назви Жовтневе Слобожанське
Харківська область Харківський район Коротичанська селищна рада с-ще Новий Коротич зміна назви Комунар Новий Коротич
Харківська область Харківський район Роганська селищна рада с-ще Докучаєвське зміна назви Комуніст Докучаєвське
Харківська область Чугуївська міська рада міста обласного значення Чугуївська міська рада міста обласного значення с. Василів Хутір зміна назви Соцзмагання Василів Хутір
Херсонська область Бериславський район Кіровська сільська рада с. Лиманець зміна назви Кірове Лиманець
Херсонська область Бериславський район Кіровська сільська рада с. Куйбишеве зміна назви Куйбишеве Вітрове
Херсонська область Високопільський район Новомиколаївська сільська рада с. Черешневе зміна назви Червоноармійське Черешневе
Херсонська область Генічеський район Партизанська селищна рада смт Рикове зміна назви Партизани Рикове
Херсонська область Генічеський район Фрунзенська сільська рада с. Азовське зміна назви Фрунзе Азовське
Херсонська область Генічеський район Червонська сільська рада с. Червоне зміна назви Червонопрапорне Червоне
Херсонська область Генічеський район Щорсівська сільська рада с. Олексіївка зміна назви Щорсівка Олексіївка
Херсонська область Голопристанський район Круглоозерська сільська рада с. Приморське зміна назви Більшовик Приморське
Херсонська область Голопристанський район Садівська сільська рада с. Братське зміна назви Індустріальне Братське
Херсонська область Голопристанський район Збур'ївська сільська рада с. Тендрівське зміна назви Комуна Тендрівське
Херсонська область Голопристанський район Краснознам'янська сільська рада с. Олександрівка зміна назви Краснознам’янка Олександрівка
Херсонська область Олешківський район Виноградівська сільська територіальна громада с. Рідне зміна назви Ленінка Рідне
Черкаська область Драбівський район Нехайківська сільська рада с. Привітне зміна назви Петровського Привітне
Черкаська область Золотоніський район Благодатнівська сільська рада с. Благодатне зміна назви Чапаєвка Благодатне
Черкаська область Чорнобаївський район Староковрайська сільська рада с-ще Мирне зміна назви Жовтневе Мирне
Черкаська область Чорнобаївський район Крутьківська сільська рада с-ще Журавлине зміна назви Жовтневий Промінь Журавлине
Черкаська область Чорнобаївський район Привітненська сільська рада с-ще Привітне зміна назви Комінтерн Привітне
Черкаська область Чорнобаївський район Степівська сільська рада с. Степове зміна назви Ленінське Степове
Чернівецька область Герцаївський район Цуренська сільська рада с. Маморниця Вама зміна назви Радгоспівка Маморниця Вама
Чернігівська область Бобровицький район Озерянська сільська рада с. Молодіжне зміна назви Дзержинського Молодіжне
Чернігівська область Бобровицький район Бобровицька міська рада с. Вишневе зміна назви Червоноармійське Вишневе
Чернігівська область Борзнянський район Ядутинська сільська рада с. Острів Надії зміна назви Кіровське Острів Надії
Чернігівська область Борзнянський район Хорошеозерська сільська рада с. Українка зміна назви Червона Україна Українка
Чернігівська область Городнянський район Бутівська сільська рада с. Слобода зміна назви Радянське Слобода
Чернігівська область Ніжинський район Колісниківська сільська рада с. Мильники зміна назви Григорівка Мильники
Чернігівська область Ніжинський район Ніжинська сільська рада с. Ніжинське зміна назви Григоро-Іванівка Ніжинське
Чернігівська область Ніжинський район Вертіївська сільська територіальна громада с. Яблуневе зміна назви Радгоспне Яблуневе
Чернігівська область Ніжинський район Перемозька сільська рада с. Станція Лосинівська зміна назви Червоний Шлях Станція Лосинівська
Чернігівська область Носівський район Носівська міська територіальна громада с. Лісові Хутори зміна назви Жовтень Лісові Хутори
Чернігівська область Носівський район Макіївська сільська територіальна громада с. Вербове зміна назви Карла Маркса Вербове
Чернігівська область Носівський район Носівська міська територіальна громада с. Яблунівка зміна назви Шлях Ілліча Яблунівка
Чернігівська область Ріпкинський район Тарасо-Шевченківська сільська рада с. Вертеча зміна назви Незаможне Вертеча
Чернігівська область Семенівський район Янжулівська сільська рада с. Янжулівка зміна назви Жовтневе Янжулівка
Чернігівська область Талалаївський район Староталалаївська сільська рада с. Стара Талалаївка зміна назви Сильченкове Стара Талалаївка
Чернігівська область Талалаївський район Рябухівська сільська рада с. Плугатар зміна назви Червоний Плугатар Плугатар
Чернігівська область Чернігівський район Ковпитська сільська рада с. Жидиничі зміна назви Червоне Жидиничі
Чернігівська область Сновський район Сновська міська територіальна громада м. Сновськ зміна назви Щорс Сновськ
Донецька область Покровський район Петрівська сільська рада с. Юр'ївка зміна назви Воровське Юр’ївка
Донецька область Покровський район Малинівська сільська рада с. Малинівка зміна назви Улянівка Малинівка
Дніпропетровська область Апостолівський район Нивотрудівська сільська територіальна громада с. Зоряне зміна назви Червона Зірка Зоряне
Донецька Донецька область Покровський район зміна назви Красноармійський Покровський
Житомирська Житомирська область Хорошівський район зміна назви Володарсько-Волинський Хорошівський
Запорізька Запорізька область Більмацький район зміна назви Куйбишевський Більмацький
Одеська Одеська область Подільський район зміна назви Котовський Подільський
Чернігівська Чернігівська область Сновський район зміна назви Щорський Сновський