Attention! The portal is in beta-testing!

Ternopilska oblast -

Number Name The administrative center Subordination Localities KOATUU Population (cnt.) Postal code
1 Байковецька сільська територіальна громада Байківці Ternopilskyi rayon 1. с. Байківці
2. с. Гаї-Гречинські
3. с. Дубівці
4. с. Курники
5. с. Лозова
6. с. Стегниківці
7. с. Шляхтинці
6125280600
2 Білобожницька сільська територіальна громада Білобожниця Chortkivskyi rayon 1. с. Білий Потік
2. с. Білобожниця
3. с. Калинівщина
4. с. Мазурівка
5. с. Ридодуби
6. с. Ромашівка
7. с. Семаківці
6125580700
3 Більче-Золотецька сільська територіальна громада Borshchivskyi rayon 1. с. Більче-Золоте
2. с. Монастирок
3. с. Мушкарів
4. с. Олексинці
5. с. Шершенівка
6. с. Юр'ямпіль
6120880900
4 Борсуківська сільська територіальна громада Lanovetskyi rayon 1. с. Борсуки
2. с. Борщівка
3. с. Великі Кусківці
4. с. Нападівка
5. с. Передмірка
6. с. Синівці
6123880600
5 Борщівська міська територіальна громада Borshchivskyi rayon 1. м. Борщів
2. с. Верхняківці
3. с. Висічка
4. с. Королівка
5. с. Мушкатівка
6. с. Пищатинці
7. с. Слобідка-Мушкатівська
8. с. Стрілківці
9. с. Цигани
6120810100
6 Васильковецька сільська територіальна громада Васильківці Husiatynskyi rayon 1. с. Васильківці
2. с. Крогулець
3. с. Нижбірок
4. с. Старий Нижбірок
5. с. Целіїв
6. с. Чабарівка
6121680401
7 Великогаївська сільська територіальна громада Великі Гаї Ternopilskyi rayon 1. с. Баворів
2. с. Білоскірка
3. с. Великі Гаї
4. с. Грабовець
5. с. Дичків
6. с. Застав'є
7. с. Застінка
8. с. Козівка
9. с. Красівка
10. с. Прошова
11. с. Скоморохи
12. с. Смолянка
13. с. Теофілівка
14. с. Товстолуг
6125281700
8 Великодедеркальська сільська територіальна громада Shumskyi rayon 1. с. Великі Дедеркали
2. с. Вовківці
3. с. Малі Дедеркали
4. с. Мізюринці
5. с. Радошівка
6. с. Садки
7. с. Шкроботівка
6125881800
9 Вишнівецька селищна територіальна громада Zbarazkyi rayon 1. смт Вишнівець
2. с. Бодаки
3. с. Бутин
4. с. Загороддя
5. с. Кинахівці
6. с. Мишківці
7. с. Поляни
8. с. Старий Вишнівець
9. с. Федьківці
6122455300
10 Гримайлівська селищна територіальна громада Husiatynskyi rayon 1. смт Гримайлів
2. с. Білинівка
3. с. Буцики
4. с. Лежанівка
5. с. Оленівка
6121655400
11 Гусятинська селищна територіальна громада Гусятин Husiatynskyi rayon 1. смт Гусятин
2. с. Боднарівка
3. с. Вільхівчик
4. с. Суходіл
6121655100
12 Заводська селищна територіальна громада Заводське Chortkivskyi rayon 1. смт Заводське
2. с. Угринь
6125555700
13 Залозецька селищна територіальна громада Zborivskyi rayon 1. смт Залізці
2. с. Білоголови
3. с. Білокриниця
4. с. Гаї-за-Рудою
5. с. Нетерпинці
6. с. Підберізці
7. с. Піщане
8. с. Ратищі
9. с. Серетець
10. с. Тростянець
11. с. Чистопади
6122655300
14 Золотниківська сільська територіальна громада Золотники Terebovlianskyi rayon 1. с. Багатківці
2. с. Бенева
3. с. Бурканів
4. с. Вишеньки
5. с. Вишнівчик
6. с. Гайворонка
7. с. Гвардійське
8. с. Гончарки
9. с. Зарваниця
10. с. Золотники
11. с. Котузів
12. с. Маловоди
13. с. Надрічне
14. с. Панталиха
15. с. Підруда
16. с. Раковець
17. с. Сапова
18. с. Семиківці
19. с. Сокільники
20. с. Соколів
21. с. Соснів
6125083601
15 Золотопотіцька селищна територіальна громада Золотий Потік Buchatskyi rayon 1. смт Золотий Потік
2. с. Возилів
3. с. Губин
4. с. Костільники
5. с. Миколаївка
6. с. Рублин
7. с. Русилів
8. с. Скоморохи
9. с. Сновидів
10. с. Сокілець
11. с. Соколів
6121255500
16 Іванівська сільська територіальна громада Іванівка Terebovlianskyi rayon 1. с. Глещава
2. с. Іванівка
3. с. Ілавче
4. с. Лозівка
5. с. Сороцьке
6125084101
17 Козлівська селищна територіальна громада Козлів Kozivskyi rayon 1. смт Козлів
2. с. Дмухівці
3. с. Покропивна
4. с. Слобідка
5. с. Таурів
6123055400
18 Колиндянська сільська територіальна громада Колиндяни Chortkivskyi rayon 1. с. Великі Чорнокінці
2. с. Давидківці
3. с. Колиндяни
4. с. Малі Чорнокінці
5. с. Тарнавка
6. с. Чорнокінецька Воля
6125584500
19 Колодненська сільська територіальна громада Колодне Zbarazkyi rayon 1. с. Болязуби
2. с. Глинчуки
3. с. Колодне
4. с. Решнівка
5. с. Шимківці
6122484801
20 Коропецька селищна територіальна громада Коропець Monastyryskyi rayon 1. смт Коропець
2. с. Вербка
3. с. Діброва
4. с. Садове
5. с. Світле
6. с. Стигла
6124255500
21 Коцюбинська сільська територіальна громада Husiatynskyi rayon 1. с. Жабинці
2. с. Коцюбинці
3. с. Чагарі
6121683000
22 Лопушненська сільська територіальна громада Лопушне Kremenetskyi rayon 1. с. Велика Горянка
2. с. Волиця
3. с. Крутнів
4. с. Лопушне
5. с. Мала Горянка
6. с. Раславка
6123484400
23 Мельнице-Подільська селищна територіальна громада Мельниця-Подільська Borshchivskyi rayon 1. смт Мельниця-Подільська
2. с. Білівці
3. с. Боришківці
4. с. Вигода
5. с. Вільховець
6. с. Горошова
7. с. Дзвенигород
8. с. Дзвинячка
9. с. Дністрове
10. с. Збручанське
11. с. Зелене
12. с. Кудринці
13. с. Латківці
14. с. Михайлівка
15. с. Михалків
16. с. Окопи
17. с. Трубчин
18. с. Урожайне
19. с. Устя
20. с. Худиківці
6120855400
24 Микулинецька селищна територіальна громада Микулинці Terebovlianskyi rayon 1. смт Микулинці
2. с. Воля
3. с. Дворіччя
4. с. Заздрість
5. с. Конопківка
6. с. Кривки
7. с. Ладичин
6125055400
25 Новосільська сільська територіальна громада Нове Село Pidvolochyskyi rayon 1. с. Гнилиці
2. с. Гнилички
3. с. Голошинці
4. с. Козярі
5. с. Лисичинці
6. с. Нове Село
7. с. Сухівці
8. с. Шельпаки
6124685000
26 Озернянська сільська територіальна громада Озерна Zborivskyi rayon 1. с. Білківці
2. с. Богданівка
3. с. Данилівці
4. с. Озерна
5. с. Осташівці
6. с. Сировари
7. с. Цебрів
8. с. Яцківці
6122686701
27 Озерянська сільська територіальна громада Озеряни Borshchivskyi rayon 1. с. Грабівці
2. с. Жилинці
3. с. Констанція
4. с. Озеряни
5. с. Пилатківці
6120885500
28 Підволочиська селищна територіальна громада Підволочиськ Pidvolochyskyi rayon 1. смт Підволочиськ
2. с. Богданівка
3. с. Галущинці
4. с. Дорофіївка
5. с. Жеребки
6. с. Іванівка
7. с. Кам'янки
8. с. Качанівка
9. с. Клебанівка
10. с. Коршилівка
11. с. Мислова
12. с. Мовчанівка
13. с. Оріховець
14. с. Рожиськ
15. с. Росохуватець
16. с. Староміщина
17. с. Супранівка
18. с. Тарноруда
19. с. Турівка
20. с. Фащівка
21. с. Хмелиська
22. с. Чернилівка
23. с. Шевченкове
6124655100
29 Почаївська міська територіальна громада Почаїв Kremenetskyi rayon 1. м. Почаїв
2. с. Затишшя
3. с. Комарин
4. с. Старий Тараж
6123410500
30 Скала-Подільська селищна територіальна громада Скала-Подільська Borshchivskyi rayon 1. смт Скала-Подільська
2. с. Бережанка
3. с. Вербівка
4. с. Гуштин
5. с. Гуштинка
6. с. Залуччя
7. с. Іванків
8. с. Лосяч
9. с. Нивра
10. с. Підпилип'я
11. с. Трійця
12. с. Турильче
6120855700
31 Скалатська міська територіальна громада Скалат Pidvolochyskyi rayon 1. м. Скалат
2. с. Городниця
3. с. Зарубинці
4. с. Колодіївка
5. с. Криве
6. с. Магдалівка
7. с. Митниця
8. с. Новосілка
9. с. Остап'є
10. с. Панасівка
11. с. Поділля
12. с. Полупанівка
13. с. Поплави
14. с. Старий Скалат
15. с. Теклівка
16. с. Хоптянка
6124610500
32 Скориківська сільська територіальна громада Скорики Pidvolochyskyi rayon 1. с. Воробіївка
2. с. Голотки
3. с. Гущанки
4. с. Климківці
5. с. Кошляки
6. с. Лозівка
7. с. Медин
8. с. Ободівка
9. с. Пальчинці
10. с. Пеньківці
11. с. Просівці
12. с. Скорики
13. с. Терпилівка
14. с. Щаснівка
6124687100
33 Теребовлянська міська територіальна громада Теребовля Terebovlianskyi rayon 1. м. Теребовля
2. с. Боричівка
3. с. Вербівці
4. с. Гумниська
5. с. Деренівка
6. с. Довге
7. с. Долина
8. с. Залав'є
9. с. Застіноче
10. с. Зеленче
11. с. Кровинка
12. с. Ласківці
13. с. Лошнів
14. с. Малів
15. с. Мшанець
16. с. Нова Могильниця
17. с. Остальці
18. с. Острівець
19. с. Підгайчики
20. с. Підгора
21. с. Плебанівка
22. с. Романівка
23. с. Семенів
24. с. Слобідка
25. с. Стара Могильниця
26. с. Сущин
6125010100
34 Шумська міська територіальна громада Шумськ Shumskyi rayon 1. м. Шумськ
2. с. Андрушівка
3. с. Антонівці
4. с. Башківці
5. с. Биківці
6. с. Бірки
7. с. Боложівка
8. с. Бриків
9. с. Велика Іловиця
10. с. Жолобки
11. с. Забара
12. с. Залісці
13. с. Залужжя
14. с. Коновиця
15. с. Кордишів
16. с. Круголець
17. с. Кутянка
18. с. Літовище
19. с. Мала Іловиця
20. с. Мирове
21. с. Новостав
22. с. Обич
23. с. Одерадівка
24. с. Онишківці
25. с. Переморівка
26. с. Потуторів
27. с. Рохманів
28. с. Руська Гута
29. с. Соснівка
30. с. Сошище
31. с. Стіжок
32. с. Сураж
33. с. Тилявка
34. с. Угорськ
35. с. Ходаки
36. с. Шумбар
6125810100