Attention! The portal is in beta-testing!

Черкаська область -

Number Name The administrative center Subordination Localities KOATUU Population (cnt.) Postal code
1 Городищенський район 1. Городищенська міська рада
2. Вільшанська селищна рада
3. Цвітківська селищна рада
4. Будо-Орловецька сільська рада
5. Валявська сільська рада
6. Вербівська сільська рада
7. Воронівська сільська рада
8. В'язівська сільська рада
9. Дирдинська сільська рада
10. Журавська сільська рада
11. Зеленодібрівська сільська рада
12. Калинівська сільська рада
13. Ксаверівська сільська рада
14. Мліївська сільська рада
15. Орловецька сільська рада
16. Петриківська сільська рада
17. Петропавлівська сільська рада
18. Старосільська сільська рада
19. Товстівська сільська рада
20. Хлистунівська сільська рада
21. Мліївська сільська територіальна громада
7120300000 42160 19500—19537
2 Драбівський район 1. Драбівська селищна рада
2. Шрамківська селищна рада
3. Безбородьківська сільська рада
4. Безпальчівська сільська рада
5. Бирлівська сільська рада
6. Білоусівська сільська рада
7. Богданівська сільська рада
8. Бойківщинська сільська рада
9. Великохутірська сільська рада
10. Вершино-Згарська сільська рада
11. Демківська сільська рада
12. Драбове-Барятинська сільська рада
13. Жорнокльовівська сільська рада
14. Золотоношківська сільська рада
15. Кантакузівська сільська рада
16. Ковалівська сільська рада
17. Коломицька сільська рада
18. Кононівська сільська рада
19. Криштопівська сільська рада
20. Левченківська сільська рада
21. Мехедівська сільська рада
22. Митлашівська сільська рада
23. Михайлівська сільська рада
24. Мойсівська сільська рада
25. Нехайківська сільська рада
26. Остапівська сільська рада
27. Перервинцівська сільська рада
28. Погребська сільська рада
29. Рецюківщинська сільська рада
30. Рождественська сільська рада
31. Свічківська сільська рада
32. Степанівська сільська рада
33. Яворівська сільська рада
7120600000 37160 19800—19855
3 Жашківський район 1. Жашківська міська рада
2. Баштечківська сільська рада
3. Безпечнівська сільська рада
4. Бузівська сільська рада
5. Вільшанська сільська рада
6. Вороненська сільська рада
7. Житницька сільська рада
8. Зеленорізька сільська рада
9. Конельська сільська рада
10. Конельсько-Попівська сільська рада
11. Конельсько-Хутірська сільська рада
12. Королівська сільська рада
13. Кривчунська сільська рада
14. Леміщиська сільська рада
15. Литвинівська сільська рада
16. Марійківська сільська рада
17. Нагірнянська сільська рада
18. Новогребельська сільська рада
19. Олександрівська сільська рада
20. Острожанська сільська рада
21. Охматівська сільська рада
22. Павлівська сільська рада
23. Пугачівська сільська рада
24. Сабадаська сільська рада
25. Скибинська сільська рада
26. Соколівська сільська рада
27. Сорокотязька сільська рада
28. Тетерівська сільська рада
29. Тинівська сільська рада
30. Тихохутірська сільська рада
31. Хижнянська сільська рада
32. Червонокутська сільська рада
33. Шуляківська сільська рада
7120900000 38160 19200—19254
4 Звенигородський район 1. Звенигородська міська рада
2. Багачівська сільська рада
3. Боровиківська сільська рада
4. Будищенська сільська рада
5. Вільховецька сільська рада
6. Водяницька сільська рада
7. Гудзівська сільська рада
8. Гусаківська сільська рада
9. Княжицька сільська рада
10. Кобиляцька сільська рада
11. Козацька сільська рада
12. Мизинівська сільська рада
13. Моринська сільська рада
14. Неморозька сільська рада
15. Озірнянська сільська рада
16. Пединівська сільська рада
17. Попівська сільська рада
18. Рижанівська сільська рада
19. Ризинська сільська рада
20. Стебнівська сільська рада
21. Стецівська сільська рада
22. Тарасівська сільська рада
23. Хлипнівська сільська рада
24. Чемериська сільська рада
25. Чижівська сільська рада
26. Чичиркозівська сільська рада
27. Шевченківська сільська рада
28. Юрківська сільська рада
7121200000 46160 20200—20263
5 Золотоніський район 1. Антипівська сільська рада
2. Благодатнівська сільська рада
3. Богданівська сільська рада
4. Богуславецька сільська рада
5. Броварківська сільська рада
6. Бубнівсько-Слобідська сільська рада
7. Вільхівська сільська рада
8. Вознесенська сільська рада
9. Гельмязівська сільська рада
10. Гладківщинська сільська рада
11. Деньгівська сільська рада
12. Дмитрівська сільська рада
13. Домантівська сільська рада
14. Драбовецька сільська рада
15. Зорівська сільська рада
16. Калениківська сільська рада
17. Коврайська сільська рада
18. Коврайська Друга сільська рада
19. Ковтунівська сільська рада
20. Коробівська сільська рада
21. Кривоносівська сільська рада
22. Кропивнянська сільська рада
23. Крупська сільська рада
24. Лукашівська сільська рада
25. Новодмитрівська сільська рада
26. Підставківська сільська рада
27. Піщанська сільська рада
28. Плешканівська сільська рада
29. Подільська сільська рада
30. Привітненська сільська рада
31. Синьооківська сільська рада
32. Скориківська сільська рада
33. Софіївська сільська рада
34. Шабельниківська сільська рада
7121500000 42160 19710—19782
6 Кам'янський район 1. Кам'янська міська рада
2. Баландинська сільська рада
3. Вербівська сільська рада
4. Грушківська сільська рада
5. Жаботинська сільська рада
6. Катеринівська сільська рада
7. Косарська сільська рада
8. Коханівська сільська рада
9. Лебедівська сільська рада
10. Лубенська сільська рада
11. Лузанівська сільська рада
12. Михайлівська сільська рада
13. Радиванівська сільська рада
14. Райгородська сільська рада
15. Ребедайлівська сільська рада
16. Ревівська сільська рада
17. Телепинська сільська рада
18. Тимошівська сільська рада
19. Юрчиська сільська рада
7121800000 29160 20800—20843
7 Канівський район 1. Беркозівська сільська рада
2. Бобрицька сільська рада
3. Горобіївська сільська рада
4. Григорівська сільська рада
5. Грищинецька сільська рада
6. Келебердянська сільська рада
7. Козарівська сільська рада
8. Конончанська сільська рада
9. Копіюватська сільська рада
10. Курилівська сільська рада
11. Литвинецька сільська рада
12. Ліплявська сільська рада
13. Мартинівська сільська рада
14. Межиріцька сільська рада
15. Мельниківська сільська рада
16. Озерищанська сільська рада
17. Павлівська сільська рада
18. Пекарівська сільська рада
19. Полствинська сільська рада
20. Попівська сільська рада
21. Потапцівська сільська рада
22. Прохорівська сільська рада
23. Пшеничницька сільська рада
24. Степанецька сільська рада
25. Таганчанська сільська рада
26. Тростянецька сільська рада
27. Хмільнянська сільська рада
28. Чернишівська сільська рада
29. Яблунівська сільська рада
30. Ліплявська сільська територіальна громада
31. Степанецька сільська територіальна громада
7122000000 20160 19010—19052
8 Катеринопільський район 1. Катеринопільська селищна рада
2. Бродецька сільська рада
3. Вербовецька сільська рада
4. Вікнинська сільська рада
5. Гончариська сільська рада
6. Гуляйпільська сільська рада
7. Кайтанівська сільська рада
8. Киселівська сільська рада
9. Лисичобалківська сільська рада
10. Новоселицька сільська рада
11. Пальчиківська сільська рада
12. Петраківська сільська рада
13. Потоківська сільська рада
14. Розсохуватська сільська рада
15. Стійковська сільська рада
16. Ступичненська сільська рада
17. Шостаківська сільська рада
18. Ямпільська сільська рада
19. Єрківська селищна територіальна громада
20. Мокрокалигірська сільська територіальна громада
7122200000 24160 20500—20545
9 Корсунь-Шевченківський район 1. Корсунь-Шевченківська міська рада
2. Стеблівська селищна рада
3. Бровахівська сільська рада
4. Виграївська сільська рада
5. Дацьківська сільська рада
6. Деренковецька сільська рада
7. Драбівська сільська рада
8. Завадівська сільська рада
9. Зарічанська сільська рада
10. Квітчанська сільська рада
11. Кичинецька сільська рада
12. Комарівська сільська рада
13. Корнилівська сільська рада
14. Кошмаківська сільська рада
15. Моринська сільська рада
16. Нетеребська сільська рада
17. Петрушківська сільська рада
18. Пішківська сільська рада
19. Сахнівська сільська рада
20. Селищенська сільська рада
21. Сидорівська сільська рада
22. Сотницька сільська рада
23. Сухинівська сільська рада
24. Черепинська сільська рада
25. Шендерівська сільська рада
26. Стеблівська селищна територіальна громада
27. Моринська сільська територіальна громада
28. Набутівська сільська територіальна громада
29. Селищенська сільська територіальна громада
7122500000 19400—19463
10 Лисянський район 1. Лисянська селищна рада
2. Босівська сільська рада
3. Боярська сільська рада
4. Будищенська сільська рада
5. Бужанська сільська рада
6. Виноградська сільська рада
7. Вотилівська сільська рада
8. Дашуківська сільська рада
9. Дібрівська сільська рада
10. Жаб'янська сільська рада
11. Журжинецька сільська рада
12. Кам'янобрідська сільська рада
13. Мар'янівська сільська рада
14. Петрівсько-Попівська сільська рада
15. Писарівська сільська рада
16. Погибляцька сільська рада
17. Почапинська сільська рада
18. Ріпківська сільська рада
19. Рубаномостівська сільська рада
20. Семенівська сільська рада
21. Смільчинецька сільська рада
22. Тихонівська сільська рада
23. Федюківська сільська рада
24. Хижинська сільська рада
25. Чаплинська сільська рада
26. Шестеринська сільська рада
27. Шубиноставська сільська рада
28. Яблунівська сільська рада
7122800000 24160 19300—19344
11 Маньківський район 1. Буцька селищна рада
2. Маньківська селищна рада
3. Багвянська сільська рада
4. Березівська сільська рада
5. Вікторівська сільська рада
6. Дзензелівська сільська рада
7. Добрянська сільська рада
8. Іваньківська сільська рада
9. Кислинська сільська рада
10. Кищенецька сільська рада
11. Крачківська сільська рада
12. Кривецька сільська рада
13. Кутівська сільська рада
14. Молодецька сільська рада
15. Нестерівська сільська рада
16. Паланоцька сільська рада
17. Подібнянська сільська рада
18. Попівська сільська рада
19. Потаська сільська рада
20. Рогівська сільська рада
21. Русалівська сільська рада
22. Харківська сільська рада
23. Чорнокам'янська сільська рада
7123100000 28160 20100—20146
12 Монастирищенський район 1. Монастирищенська міська рада
2. Цибулівська селищна рада
3. Аврамівська сільська рада
4. Бачкуринська сільська рада
5. Владиславчицька сільська рада
6. Дібрівська сільська рада
7. Долинківська сільська рада
8. Жовтнева сільська рада
9. Зарубинецька сільська рада
10. Зюбриська сільська рада
11. Івахнянська сільська рада
12. Княже-Криницька сільська рада
13. Княжиківська сільська рада
14. Копіюватська сільська рада
15. Коритнянська сільська рада
16. Леськівська сільська рада
17. Лукашівська сільська рада
18. Петрівська сільська рада
19. Половинчицька сільська рада
20. Попуднянська сільська рада
21. Сарнівська сільська рада
22. Сатанівська сільська рада
23. Степівська сільська рада
24. Тарнавська сільська рада
25. Теолинська сільська рада
26. Терлицька сільська рада
27. Халаїдівська сільська рада
28. Чапаєвська сільська рада
29. Шабастівська сільська рада
30. Шарнопільська сільська рада
7123400000 37160 19100—19163
13 Смілянський район 1. Балаклеївська сільська рада
2. Березняківська сільська рада
3. Великояблунівська сільська рада
4. Голов'ятинська сільська рада
5. Залевківська сільська рада
6. Ковалиська сільська рада
7. Костянтинівська сільська рада
8. Куцівська сільська рада
9. Макіївська сільська рада
10. Малосмілянська сільська рада
11. Малостаросільська сільська рада
12. Мельниківська сільська рада
13. Носачівська сільська рада
14. Пастирська сільська рада
15. Плескачівська сільська рада
16. Попівська сільська рада
17. Ротмістрівська сільська рада
18. Самгородоцька сільська рада
19. Санжариська сільська рада
20. Сердюківська сільська рада
21. Сунківська сільська рада
22. Ташлицька сільська рада
23. Тернівська сільська рада
24. Ротмістрівська сільська територіальна громада
7123700000 33160 20720—20762
14 Тальнівський район 1. Тальнівська міська рада
2. Білашківська сільська рада
3. Веселокутська сільська рада
4. Вишнопільська сільська рада
5. Глибочківська сільська рада
6. Гордашівська сільська рада
7. Заліська сільська рада
8. Здобутківська сільська рада
9. Зеленьківська сільська рада
10. Кобринівська сільська рада
11. Кобриново-Гребельська сільська рада
12. Колодистенська сільська рада
13. Корсунська сільська рада
14. Кривоколінська сільська рада
15. Лащівська сільська рада
16. Легедзинська сільська рада
17. Лісівська сільська рада
18. Лоташівська сільська рада
19. Майданецька сільська рада
20. Мошурівська сільська рада
21. Онопріївська сільська рада
22. Павлівська сільська рада
23. Папужинська сільська рада
24. Потаська сільська рада
25. Романівська сільська рада
26. Соколівоцька сільська рада
27. Тальянківська сільська рада
28. Шаулиська сільська рада
29. Тальнівська міська територіальна громада
7124000000 35160 20400—20454
15 Уманський район 1. Бабанська селищна рада
2. Антонівська сільська рада
3. Аполянська сільська рада
4. Берестівецька сільська рада
5. Вільшано-Слобідська сільська рада
6. Вільшанська сільська рада
7. Гереженівська сільська рада
8. Городецька сільська рада
9. Городницька сільська рада
10. Гродзівська сільська рада
11. Громівська сільська рада
12. Дмитрушківська сільська рада
13. Доброводівська сільська рада
14. Дубівська сільська рада
15. Затишанська сільська рада
16. Іванівська сільська рада
17. Колодистенська сільська рада
18. Коржівська сільська рада
19. Коржовокутська сільська рада
20. Коржовослобідська сільська рада
21. Косенівська сільська рада
22. Кочержинська сільська рада
23. Кочубіївська сільська рада
24. Краснопільська сільська рада
25. Ладижинська сільська рада
26. Максимівська сільська рада
27. Оксанинська сільська рада
28. Острівецька сільська рада
29. Паланська сільська рада
30. Піківецька сільська рада
31. Полянецька сільська рада
32. Посухівська сільська рада
33. Пугачівська сільська рада
34. Рижавська сільська рада
35. Рогівська сільська рада
36. Родниківська сільська рада
37. Ропотуська сільська рада
38. Свинарська сільська рада
39. Собківська сільська рада
40. Старобабанівська сільська рада
41. Степківська сільська рада
42. Сушківська сільська рада
43. Танська сільська рада
44. Текучанська сільська рада
45. Томашівська сільська рада
46. Фурманська сільська рада
47. Черповодівська сільська рада
48. Шаринська сільська рада
49. Юрківська сільська рада
50. Ятранівська сільська рада
7124300000 44160 20320—20392
16 Христинівський район 1. Христинівська міська рада
2. Верхняцька селищна рада
3. Ботвинівська сільська рада
4. Великосевастянівська сільська рада
5. Вербуватська сільська рада
6. Заячківська сільська рада
7. Зорянська сільська рада
8. Івангородська сільська рада
9. Кузьмино-Гребельська сільська рада
10. Ліщинівська сільська рада
11. Малосевастянівська сільська рада
12. Орадівська сільська рада
13. Осітнянська сільська рада
14. Пеніжківська сільська рада
15. Розсішківська сільська рада
16. Синицька сільська рада
17. Сичівська сільська рада
18. Талалаївська сільська рада
19. Углуватська сільська рада
20. Христинівська сільська рада
21. Шельпахівська сільська рада
22. Шукайводська сільська рада
23. Ягубецька сільська рада
7124600000 35160 20000—20052
17 Черкаський район 1. Байбузівська сільська рада
2. Будищенська сільська рада
3. Вергунівська сільська рада
4. Геронимівська сільська рада
5. Дубіївська сільська рада
6. Думанецька сільська рада
7. Кумейківська сільська рада
8. Леськівська сільська рада
9. Мошнівська сільська рада
10. Русько-Полянська сільська рада
11. Сагунівська сільська рада
12. Свидівоцька сільська рада
13. Софіївська сільська рада
14. Степанківська сільська рада
15. Тубільцівська сільська рада
16. Хацьківська сільська рада
17. Худяківська сільська рада
18. Хутірська сільська рада
19. Червонослобідська сільська рада
20. Чорнявська сільська рада
21. Яснозірська сільська рада
22. Білозірська сільська територіальна громада
7124900000 76160 19601—19646
18 Чигиринський район 1. Чигиринська міська рада
2. Боровицька сільська рада
3. Вершацька сільська рада
4. Галаганівська сільська рада
5. Головківська сільська рада
6. Зам'ятницька сільська рада
7. Іванівська сільська рада
8. Красносільська сільська рада
9. Матвіївська сільська рада
10. Медведівська сільська рада
11. Мельниківська сільська рада
12. Новоселицька сільська рада
13. Рацівська сільська рада
14. Стецівська сільська рада
15. Суботівська сільська рада
16. Тіньківська сільська рада
17. Топилівська сільська рада
18. Трушівська сільська рада
19. Худоліївська сільська рада
7125400000 28160 20900—20943
19 Чорнобаївський район 1. Чорнобаївська селищна рада
2. Богодухівська сільська рада
3. Васютинська сільська рада
4. Великобурімська сільська рада
5. Великоканівецька сільська рада
6. Вереміївська сільська рада
7. Веселохутірська сільська рада
8. Жовнинська сільська рада
9. Іркліївська сільська рада
10. Кліщинська сільська рада
11. Красенівська сільська рада
12. Крутьківська сільська рада
13. Лихолітська сільська рада
14. Лукашівська сільська рада
15. Лящівська сільська рада
16. Малобурімська сільська рада
17. Мельниківська сільська рада
18. Москаленківська сільська рада
19. Мохнацька сільська рада
20. Новожиттівська сільська рада
21. Новоукраїнська сільська рада
22. Першотравнева сільська рада
23. Привітненська сільська рада
24. Придніпровська сільська рада
25. Ревбинська сільська рада
26. Староковрайська сільська рада
27. Степівська сільська рада
28. Тимченківська сільська рада
29. Франківська сільська рада
30. Хрестителівська сільська рада
31. Іркліївська сільська територіальна громада
7125100000 42160 19900—19973
20 Шполянський район 1. Шполянська міська рада
2. Антонівська сільська рада
3. Буртівська сільська рада
4. Васильківська сільська рада
5. Веселокутська сільська рада
6. Водянська сільська рада
7. Журавська сільська рада
8. Іскренська сільська рада
9. Кавунівська сільська рада
10. Капустинська сільська рада
11. Кримківська сільська рада
12. Лебединська сільська рада
13. Лип'янська сільська рада
14. Лозуватська сільська рада
15. Мар'янівська сільська рада
16. Маслівська сільська рада
17. Матусівська сільська рада
18. Надточаївська сільська рада
19. Нечаєвська сільська рада
20. Сердегівська сільська рада
21. Сигнаївська сільська рада
22. Скотарівська сільська рада
23. Соболівська сільська рада
24. Станіславчицька сільська рада
25. Терешківська сільська рада
26. Товмацька сільська рада
27. Топильнянська сільська рада
28. Ярославська сільська рада
29. Шполянська міська територіальна громада
30. Матусівська сільська територіальна громада
7125700000 45160 20600—20655