Допомога

Довідка містить короткий опис про програмне забезпечення ГЕОПОРТАЛ, а також коротку інструкцію, щодо роботи з ним, а також отримання інформації про адміністративно-територіальні одиниці.
Програмне забезпечення ГЕОПОРТАЛ призначено для створення, наповнення та підтримання в актуальному каталогу та бази метаданих про геоінформаційні ресурси України та їх використання в середовищі Національної інфраструктури геопросторових даних України для доступу в мережі Інтернет до наборів геопросторових даних, цифрових і електронних карт, ортофотопланів та ортофотокарт та іншої геоінформаційної продукції на територію України.
Вкладка АТУ відображає ієрархічним деревом відповідно до підпорядкування усі об’єкти адміністративно-територіального устрою та візуалізує атрибутивну інформацію щодо її.
Довідник Перспективних громад, відображає ієрархічним деревом відповідно до підпорядкування усі об’єкти адміністративно-територіального устрою та візуалізує атрибутивну інформацію щодо її.
Вікно по роботі з картою Адміністративно-територіального устрою України можна розділити на такі області:

Вікно карти містить відображувану інформації по карті, а також :
- поточні координати положення курсора (нижній лівий кут карти);
- масштабну лінійку (нижній правий кут карти);
Панель закладок містить вкладки: АТУ та Перспективні громади (п.4) Вкладка АТУ відображає ієрархічним деревом відповідно до підпорядкування усі об’єкти адміністративно-територіального устрою
Відображає в зменшеному вигляді поточну область карти. Дана міні-карта розміщена в лівому нижньому куті карти . За допомогою клавіш управління міні-карти можна скривати її або закріпляти на панелі .
Отримання інформації на карті за допомогою кнопки Інформація в точці . Існує ряд функціональних інструментів, які призначенні для роботи з картою(збільшення зменшення масштаба карти, геолокація, інформація в рамці і т.д. (п.5)).
Дозволяє виконати пошук адміністративно-територіальної одиниці на карті та переглянути його атрибутивні дані.